Geriausias dušo maišytuvas – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kai jūs atnaujinate vonios kambarį ir ieškote geriausio dušo maišytuvo, patekote į reikiamą vietą. Atlikome rinkos tyrimus tokiems klientams, ieškodami tinkamiausios baterijos. Modelis „Grohe Grohterm“ 1 000 34 065 000 gavo aukščiausius vartotojų įvertinimus, todėl norime jį pateikti kaip savo numerį 1. Tai labai įdomaus, šiuolaikiško dizaino ant sienos pritvirtintas modelis. Paprasta čiaupo forma suteikia jai elegancijos. Tuo pačiu metu modelis leidžia taupyti vandenį dėl sumontuoto aeratoriaus, kurį galima įjungti vienu mygtuku. Vartotojo valdomas vandens srautas taip pat prisidės prie vandens taupymo. Saugus šio modelio sprendimas yra blokuoti vandens srautą, kai jo temperatūra viršija 38 laipsnius šilumos. Tai leidžia saugiai maudytis, nebijant nudegimų. Tačiau sieniniam įrenginiui reikia nusipirkti dušo galvutę, kuri tada prisukama iš apačios. Antrasis klientų pasirinktas modelis yra Dekanas Begonija BCB 04BT. Tai panašios formos modelis, taip pat su prisukamu rageliu iš apačios.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį dušo maišytuvą pirkti?

Pirkinių vadovas

Pati dušo kabina nėra vienintelis pirkinys vonios kambariui, į kurį reikėtų atsižvelgti. Taip, svarbu jo dydis ar sandarumas, tačiau dušo maišytuvas yra toks pat svarbus maloniam dušui. Jungiamųjų detalių pasirinkimą turėtų nulemti ne tik estetika, bet ir mūsų pageidavimai. Taip pat didelę reikšmę turi akumuliatoriaus ir surinkimo bei veikimo sistemos sandarumas, kuris turi įtakos naudojimo patogumui. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą kokį dušo maišytuvą pasirinkti.

Dušo maišytuvų tipai

Šio tipo prietaisus galima suskirstyti pagal surinkimo būdą. Mes išskiriame ant paviršiaus montuojamus ir nuleidžiamus modelius. Pirmasis tipas, dar vadinamas sieniniu, montuojamas tiesiai ant vamzdžių, vedamų į vonios kambarį. Tokie modeliai yra pigesni, lengvai montuojami, tačiau, deja, ne tokie modernūs, kaip įleistos baterijos. Pastaruoju metu jie tampa vis populiaresni. Ne tik dėl patrauklesnės, modernesnės išvaizdos, bet ir dėl to, kad jiems nereikia įdėti baterijų tiesiai į vamzdžius.

Tačiau turite atsiminti, kad tokios baterijos montavimas yra sunkesnis ir turi būti suplanuotas iš anksto. Be to, tokį prietaisą yra sunkiau aptarnauti. Tačiau negalima paneigti, kad dėl patrauklios išvaizdos tai vis populiaresnis pasirinkimas.

Dušo maišytuvų alternatyva

Labai įdomi idėja gali būti dušo panelės naudojimas su papildomais sprendimais. Tačiau jūs turite nepamiršti, kad ne visiems reikia skirtingų purkštukų ir vandens masažo galvučių. Verta rinktis tuos, kurie mums naudingi.

Galva

Labai svarbus dušo maišytuvų elementas yra galvutė, turinti įtakos sandarumui. Ji yra atsakinga už karšto ir šalto vandens reguliavimą ir maišymą. Geros kokybės gaminiuose yra specialūs duslintuvai, kurie sumažina tekančio vandens girdimumą. Svarbus aspektas yra šio elemento dydis, kuris paprastai yra 40 mm, tačiau galime rasti ir didesnių bei mažesnių modelių. Čia reikia pabrėžti, kad kuo didesnė anga, tuo greičiau vanduo išteka. Kalbant apie galvų tipus, yra trys tipai.

Keramika, leidžianti tiksliai nustatyti vandens stiprumą ir temperatūrą. Stumdomi, populiariausi senuose modeliuose, bet ne tokie tikslūs. Vis dažniau pasirenkamos termostatinės baterijos, kurių dėka vandens temperatūra nuolat palaikoma tame pačiame lygyje.

Kūnas – kokią medžiagą pasirinkti?

Dušo maišytuvo korpusas gali būti pagamintas iš nerūdijančio plieno arba nikelio. Tačiau populiariausi ir geriausiai įvertinti yra žalvariniai kėbulai.

Rankenų skaičius

Kitas klausimas yra valdymo rankenų skaičius. Rinkoje rasite maišytuvus su viena svirtimi – vandens srauto valdymas galimas naudojant svirtį. Be to, yra dviejų rankenų čiaupai, kur turime du čiaupus – vieną karštam, kitą šaltam vandeniui. Didžioji dauguma vartotojų mano, kad modeliai su svirtimi yra patogesni.

Srauto talpa

Šio tipo prietaisuose visada pateikiama informacija apie srauto efektyvumą. Naudojami dviejų tipų ženklai – litrais per minutę arba rūšimis, iš kurių grynųjų pinigų A yra didžiausia. Paslėpti maišytuvai turi geresnį srautą. Tačiau yra keletas kintamųjų, tokių kaip vandens slėgis, į kuriuos reikia atsižvelgti.

Svoris

Svoris taip pat yra svarbus aspektas. Atminkite, kad didesnio svorio akumuliatorių sienos yra storesnės, todėl jos yra atsparesnės pažeidimams ir temperatūros poveikiui. Dėl to tai daro įtaką mažesniam jų gedimų lygiui.

Termostatas

Tai vis populiaresnis sprendimas, naudojamas šiuolaikinėse baterijose. Jo dėka galime nustatyti optimalią vandens temperatūrą ir ji bus palaikoma viso dušo metu. Svarbu tai, kad pažangesni modeliai taip pat naudoja sistemą, kuri reiškia, kad mes neturime kiekvieną kartą nustatyti temperatūros nuo pat pradžių. Todėl iškart užvedę akumuliatorių galime mėgautis dušu mums maloniausiame vandenyje.

Įtraukta arba atskirai

Daugelis gamintojų siūlo dušo maišytuvus, esančius ragelyje. Tai tikrai patogus sprendimas, nes mums nereikia jaudintis dėl tinkamų elementų pasirinkimo ir surinkimo sunkumų. Kalbant apie patį telefoną, lietaus dušai tampa vis populiaresni nei tradiciniai modeliai. Kita vertus, jei norite reguliuoti purškimo intensyvumą ir naudoti jį tašku, tradicinis ragelis tikrai bus labai patrauklus.

Pažiūrėk

Tai neabejotinai yra antrinis mūsų patogumo ar veikimo klausimas, nes išvaizda neturi įtakos gedimų lygiui. Tačiau reikia pažymėti, kad tai yra gana svarbu galutiniam vonios kambario poveikiui. Verta pasirinkti panašią furnitūrą visame vonios kambaryje. Kalbant apie spalvas ir stilių, jis turi derėti su visuma. Laimei, dienos, kai gamintojai pasiūlė vienos ar dviejų tipų baterijas, praėjo. Šiuo metu įvairių įmonių pasiūla yra labai įdomi dušo maišytuvai geromis kainomis. Nesvarbu, ar modernus, ar retro, ar turtingas, ar labai minimalistinis. Tai leis jums pasirinkti produktą, kuris geriausiai tinka jūsų interjerui.

Komplekto komponentai

Be dušo galvutės, rinkinyje su akumuliatoriumi yra ir kitų elementų. Tarp jų turėtų būti tvirtinimo priedai, ty visos tarpinės ir filtrai. Daugelis gamintojų siūlo tą patį gaminį su priedais ir be jų. Žinoma, jų galite įsigyti patys, tačiau rekomenduojame įsigyti visą komplektą. Tokiu būdu sutaupysite laiko ieškodami tinkamų dalių, o montuojant nekils problemų dėl netinkamai sureguliuotų varžtų, tarpiklių ir filtrų. Kalbant apie papildomus elementus, vis dažniau sudėtingesniuose rinkiniuose galime rasti mousseur. Tai elementas, mažinantis vandens suvartojimą. Kai kuriuose modeliuose taip pat yra dviejų pakopų rankenos svirtis. Šis sprendimas taip pat sumažina vandens suvartojimą ir apsaugo nuo atsitiktinio vandens atidarymo.

Priežiūra

Atsižvelgdami į tai, kad šio tipo prietaisai yra veikiami skirtingos temperatūros vandens, turite atsiminti, kad jiems reikės ypatingos priežiūros. Kova su akmeniu bus ypač problematiška. Todėl renkantis verta pasikonsultuoti su pardavėju ir patikrinti kitų vartotojų nuomones apie tai, kaip tam tikras dušo maišytuvas elgiasi veikiamas chemikalų.

Kuris dušo maišytuvas yra geriausias?

Kaip jau minėjome, čiaupą reikia pasirinkti pagal savo poreikius ir kambarių stilių. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas šiek tiek brangesniems montuojamiems modeliams. Pirkdami, ypač internetinėse parduotuvėse esančius produktus, verta patikrinti, kokie elementai iš tikrųjų yra komplekte. Kalbant apie kainas, daug kas priklauso nuo prekės ženklo, medžiagos ir, svarbiausia, stiliaus. Brangiausi modeliai yra labai modernūs neįprastomis spalvomis, taip pat retro stiliaus. Tai daugiausia susiję su tokių sprendimų naudojimo mada. Šio tipo produktų kainos prasideda maždaug nuo 40 PLN ir siekia net kelis tūkstančius. Rinkoje galite rasti labai gerų dušo maišytuvų už maždaug 200 PLN.

Geriausių dušo maišytuvų reitingas 2021 m

Patogi dušo kabina – dar ne viskas, taip pat svarbu pasirinkti tinkamą čiaupą, kuris bus ne tik praktiškas, bet ir elegantiškas, derantis prie viso interjero dizaino ir pačios kabinos. Žinoma, parduotuvėse yra daug skirtingų modelių, tačiau nusipirkti tinkamą gali būti sunku. Kad būtų lengviau pasirinkti neapsisprendusius, pateikiame dušo maišytuvų reitingą.

Mūsų rekomendacijos

„Grohe Grohterm“ 1 000 34 065 000

1. Grohe Grohterm 1 000 34 065 000Pirmąją poziciją užima „Grohe Grohterm 1000 34065“. Tai yra modelis su termostatu DN 15 „Grohterm 1000 Cosmopolitan“ ir „GROHE TurboStat“ termostato galvute. Šie modernūs įrenginyje naudojami sprendimai jį labai vertina specialistai. Akumuliatorius skirtas montuoti ant sienos.

Šiame modelyje naudojamas patogus sprendimas yra rankenėlė su srauto reguliavimu, taip pat labai praktiškas GROHE EcoButton vandens taupymo mygtukas. Šios baterijos trūkumas, deja, yra dušo galvutės trūkumas, tačiau gamintojas pasirūpino išėjimo paruošimu prietaiso apačioje.

Kadangi prausimasis per karštame vandenyje gali dirginti odą, gaminyje yra „GROHE SafeStop“ spyna, kuri įsijungia, kai vandens temperatūra pasiekia 38 ° C. Be to, į prietaisą įeina atbuliniai vožtuvai ir savisauga nuo atgalinio srauto, taip pat metalinės rozetės ir nešvarumų filtras.

Pats dizainas taip pat yra labai patrauklus, nes jis puikiai tiks šiuolaikiškame interjere, bet ir klasikiniame. Paprasta konstrukcija, modernūs sprendimai, aukštos kokybės medžiaga, todėl tai geriausia baterija …