Kavos virimo aparatas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Jei ieškote kavos virimo aparato sau, mes sukūrėme 5 modelių reitingą, kurie yra populiariausi tarp vartotojų. Jis užėmė pirmąją vietą reitinge Bialetti Mukka Išreikšti Łaciata 1908 m. Todėl norėtume supažindinti jus su kai kuriomis jo savybėmis. Įranga skirta paruošti 320 ml gėrimo. Dėl to jūs galite paruošti kavą dviem žmonėms. Užvirti reikia tik 4 minutes. Kavos virimo aparatas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Jis pagamintas iš lakuoto aliuminio, todėl yra patvarus. Kita vertus, rankena pagaminta iš plastiko, kuris apsaugo nuo nudegimų. Prietaisą lengva naudoti. Be to, šis modelis išsiskiria įdomiu dizainu. Produktas yra baltas su juodais pleistrais. Tai labai tiks žmonėms, mėgstantiems unikalias programėles ir turinčius humoro jausmą. Jei ši įranga jums netinka, raginame perskaityti modelis Itališkas kavos virimo aparatas 450ml. Tai leidžia paruošti iki 9 puodelių espresso. Virimo blokas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl yra tvirtas ir ilgą laiką išlaiko savo elegantišką išvaizdą. Kavos virimo aparatas tinka naudoti dujinėse, elektrinėse, keramikinėse ir indukcinėse viryklėse. Tai lengva išlaikyti švarą, taip pat užtikrinamas saugus naudojimas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį kavos virimo aparatą pirkti?

Pirkinių vadovas

Kiekvienas kavos mėgėjas turi savo mėgstamą paruošimo būdą. Populiariausia yra klasikinė arba espresso kava. Tačiau šioje pamokoje norėtume sutelkti dėmesį į kitokį šio gėrimo paruošimo būdą.

Daugelis žmonių mano, kad kavos virimo aparate paruošta kava yra aromatingiausia. Be to, tai yra vienas iš paprastesnių būdų jį paruošti, nes jis nereikalauja per daug įsipareigojimų ir yra pigus. Pakanka paruošti mėgstamą birią kavą, vandenį ir kavos virimo aparatą. Būtent šis paskutinis komponentas bus mūsų vadovo, kuriame mes jums pasiūlysime, tema kurį kavos virimo aparatą pasirinkti. Reikėtų prisiminti, kad tinkama įranga yra gerai paruošto gėrimo garantas.

Tipai

Šiuo metu rinkoje yra dviejų rūšių kavos virimo aparatai – slėgio ir perpildymo kavos virimo aparatai, kurie naudoja gravitaciją.

Slėginiai kavos aparatai savo darbe naudoja verdančio vandens slėgį, kuris praeina per kavą pripildytą filtrą, o tada gatavas aromatinis gėrimas surenkamas į viršutinį indą. Tai yra pats standartiškiausias būdas paruošti šią infuziją. Tokiuose įtaisuose mes turime tris elementus: apatinį baką, į kurį pilame karštą vandenį, birios kavos filtrą ir viršutinį, kuriame gėrimas nusėda.

Lašinamieji kavos aparatai eksploatuodami naudoja gravitaciją. Įpilkite karšto vandens į viršutinę indo dalį, kad ji prasiskverbtų pro kavos filtrą. Gėrimas iškrinta apatiniame rezervuare.

Kuris kavos virimo aparatas yra geriausias – tradicinis ar elektrinis?

Kalbant apie darbo sistemą, yra du kavos virimo aparatų tipai. Pirmieji iš jų yra tradiciniai modeliai, kuriuos dedame ant viryklės. Šiuo metu reikia pabrėžti, kad jei virtuvėje turite indukcinę kaitlentę, turite įsitikinti, kad kavos virimo aparatas yra jai tinkamas. Tradicinis modelis yra populiariausias ir garantuoja visišką skonį. Vis dėlto reikia pabrėžti, kad elektriniai kavos virimo aparatai yra mobilesni, nes jiems veikti reikia tik elektros lizdo. Be to, įmontuotas šildytuvas vandenį verda greičiau.

Medžiaga – plienas ar aliuminis?

Šiuo metu parduotuvėse rasite dviejų rūšių kavos virimo aparatus, kurie skiriasi medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Tai labai svarbu, nes gamyboje naudojama medžiaga daro tiesioginę įtaką įrangos patvarumui. Pirmasis tipas yra kavos virimo aparatai iš aliuminio lydinio. Didžiausias šio tipo aludarių privalumas yra jų kaina ir platus prieinamumas kiekvienoje parduotuvėje. Deja, tai nėra labai patvari medžiaga ir po metų intensyvaus naudojimo ją reikėtų pakeisti ant dujinės viryklės, nes ji dažniausiai deformuojasi ir pradeda tekėti. Negana to, naudojant kavą ant sienų lieka nešvarių dėmių, kurių negalima pašalinti.

Tai daro įtaką ne tik produkto estetikai, bet ir paties gėrimo skoniui, kuris laikui bėgant skonį arba pakeičia kartumu, arba visiškai praranda. Antrasis tipas yra nerūdijančio plieno kavos virimo aparatai. Jie yra daug atsparesni nešvarumams ir ilgalaikiam naudojimui. Be to, daug lengviau juos išlaikyti švarius. Deja, jie taip pat yra brangesni.

Talpa – kurį pasirinkti?

Kitas svarbus dalykas, į kurį turite atkreipti dėmesį prieš pirkdami, yra kavos puodo talpa. Rinkoje yra daug įvairaus pajėgumo aludarių. Pirmiausia pagalvokite, kiek kavos geriate ir ar įrenginys bus jūsų vienas, ar jis bus bendrinamas su jūsų šeima. Jei esate vienintelis kavos virimo aparato vartotojas, tada galite nusipirkti mažiausią vieno puodelio talpos modelį – 200 ml. Didesni modeliai gali paruošti iki 2 arba 4 espreso kavos. Jei norite paruošti kavą 4 žmonėms, siūlome nusipirkti kavos aparatą, skirtą 6 espresams. Nerekomenduojame pirkti kavos puodo, kuris yra per didelis vienam asmeniui, nes kavos paruošimas bus žymiai ilgesnis.

Prireiks palyginti daug laiko, kol prietaisas sušils ir pradės virti visas vanduo. Be to, tai padidina veiklos sąnaudas. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad iš alaus gaminimo aparato gautas gėrimas yra tikrai stipresnis nei iš espreso kavos aparato.

Kokia kava?

Ar kiekviena kavos rūšis tinka kavai gaminti? Deja, ne. Įsitikinkite, kad tai yra skrudinta ir malta kava, vadinamoji biri kava. Jei norite, kad kava būtų kupina aromato ir intensyvaus skonio, sumalkite ją akimirką prieš ruošdami. Tam pravers naminė kavamalė. Tačiau jei tokios neturite, daugybė kavinių siūlo šią paslaugą. Svarbu tai, kad jis dažnai yra nemokamas. Reikėtų pabrėžti, kad išvirtos kavos rūšis nėra svarbiausia, tačiau daugelis gerbėjų mano, kad geriausią gėrimą galima paruošti tik su 100% arabika. Kavos aparato atveju geriausia naudoti vidutinio malimo kavą.

Kavos aparatai geromis kainomis

Dėl to, kad rinkoje yra daugybė kavos virimo aparatų rūšių, jų kainos labai skiriasi. Pigiausi yra iš aliuminio lydinio pagaminti modeliai. Jie netgi kainuoja mažiau nei 50 PLN. Tačiau nepamirškite, kad jei norite, kad šis produktas jums tarnautų daugelį metų, apsvarstykite galimybę įsigyti šiek tiek brangesnę įrangą. Nerūdijančio plieno modeliai yra brangesni ir gali kainuoti iki 150 zlotų. Tačiau nepamirškite, kad jie yra atsparesni pažeidimams ir dažnai naudojamiems, todėl yra ilgalaikė investicija.

Geriausi kavos virimo aparatai 2021 m

Kiekvienas kavos mėgėjas turi savo mėgstamą rūšį ir paruošimo būdą. Šiandien kažkas puodelyje išvirtos kavos mėgėjams. Dėl gausybės modelių ir naudojimo būdų svaigsta galva. Kad būtų lengviau pasirinkti, raginame perskaityti mūsų sąrašą, kuriame yra aprašymai ir nuomonės apie kavos virimo aparatus.

Mūsų rekomendacijos

„Bialetti Mukka Express“ Łaciata 1908 m

7. „Bialetti Mukka Express“ Łaciata 1908 mKavos virimo aparatas „Bialetti Mukka Express Łaciata 1908“ yra unikalus savo išvaizda. Jis yra minkštų, suapvalintų formų, pagamintas iš lakuoto aliuminio, juodos ir baltos spalvos. O rankena juoda ir pagaminta iš plastiko. Spalvota apdaila primena karvės lopą.

Paruošto gėrimo tūris yra 320 ml. Šiuo prietaisu per 4 minutes galime paruošti vėlyvą kavą ar kapučino su daug putų. Prietaisas susideda iš trijų dalių: apatinio bako, į kurį pilame vandens, kavos koštuvų ir viršutinio bako, kuriame pilame pieną, kur renkamas kavos ekstraktas.

Operacija yra intuityvi, o įrenginyje yra grafiniai simboliai, palengvinantys tinkamą veikimą. Be to, perkant pridedamas vartotojo vadovas lenkų kalba.

Vartotojai atkreipia dėmesį, kad norint gauti tikrai aromatinį unikalaus skonio gėrimą, reikia nepamiršti rupiai sumalti kavą, naudoti riebų pieną ir keletą minučių skirti kavos virimo ritualui. Tada šio kavos aparato pagalba gaunama kava yra lygi geriausių kavinių kavai.

Kavos virimo aparatas „Bialetti Mukka Express Łaciata 1908“ yra produktas, kuriuo galite pasigaminti skanios ir aromatingos kavos. Vienu metu galite gauti iki 320 ml gražiai kvapnios infuzijos. Šis produktas yra vertinamas vartotojų. Tai ne tik lengva naudoti, bet ir veiksminga.

Privalumai

Dizainas:

Tai unikalus suapvalintų formų kavos virimo aparatas, pagamintas iš lakuoto aliuminio. Jis yra juodos ir baltos spalvos, o gaminio apdaila primena karvės lopą. Todėl prietaisas pritraukia vartotojų dėmesį.

Talpa:

Tai didelis kavos aparatas, leidžiantis paruošti 320 ml aromatinės kavos vienu metu. To pakanka patiekti 4 espresus ar latte ir kapučinos.

Greitas darbas:

Svarbu tai, kad gėrimo paruošimas trunka tik 4 minutes. Vos po kelių akimirkų išpylę kavą į indą, galime mėgautis nepakartojamu jos skoniu.

Paprastas dizainas:

Prietaisas yra paprastos struktūros, kurią lengva surinkti. Šis modelis susideda iš trijų elementų: apatinio bako, kavos koštuvo ir viršutinio bako.

Paprasta naudoti:

Šio gaminio veikimas yra intuityvus. Įrenginyje yra grafinių simbolių, kurie labai palengvins mūsų naudojimą. Be to, prie gaminio pridedamas vartotojo vadovas lenkų kalba.

Itališkas kavos virimo aparatas 450ml

Žmonės, norintys rasti tvirtą aludarį, turėtų atkreipti dėmesį į modelį Itališkas kavos virimo aparatas 450ml. Jis buvo pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl yra atsparus korozijai ir įvairiems mechaniniams pažeidimams. Kavos virimo aparato talpa yra 450 ml, o tai reiškia, kad jo pagalba mes galime paruošti iki 9 puodelių espresso vienu metu.

Paruošimo vienete yra įmontuotas slėgio vožtuvas, užtikrinantis saugų naudojimą. Šis modelis tinka naudoti ant dujinės viryklės, elektrinės viryklės ir indukcinės viryklės.