Geriausias skaitmeninis pianinas – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Ypač tiems klientams, kurie ieško skaitmeninio pianino, mes atlikome tyrimus, norėdami nustatyti modelį, kurį klientai laiko geriausiu. Mes apžiūrėjome keletą prietaisų, kad galų gale atskleistume prietaisą „Yamaha DGX 650 BK“. Tai modelis, kurio skambesys paremtas geriausiu „Yamaha“ pianinu CFIIIS. Mes turime aprašytą pianiną stereofoninių garsiakalbių sistema ir dinamiška klaviatūra Įvertintas plaktuko standartas. Šį įrenginį galima prijungti prie daugelio išorinių įrenginių. PHONE ir USB jungtys, AUX mini lizdo įvestis leidžia prisijungti prie beveik bet kurio įrenginio. Galite sukurti savo kompaktinius diskus arba leisti muziką iš prijungto įrenginio. Jus riboja tik jūsų fantazija. Garsiakalbio monitoriai leidžia klausytis gyvų pasirodymų, todėl taip pat leidžia naudoti šį pianiną scenoje. Kaip ir kiekvienas skaitmeninis fortepijonas, jame taip pat yra keletas įrašytų pagrindinių takelių, kurie vartotojui automatiškai pasiūlomi pagal pirmuosius grotus akordus. Skystųjų kristalų ekrane galima rodyti atmintyje saugomus dainų žodžius ar jų balus. Tai žymiai palengvina parengtos medžiagos praktikavimą. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių aprašytas modelis jums netinka, siūlome perskaityti aprašymą „Casio AP-260 BK“kuris pasirodė esąs antras geriausias 2021 m. skaitmeninis pianinas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį skaitmeninį fortepijoną pirkti?

Pirkinių vadovas

Skaitmeniniai pianinai yra puikus išradimas. Kadangi jie pasirodė rinkoje, žmonės, gyvenantys mažuose butuose, taip pat gali mėgautis fortepijono garsais. Žinoma, rinkoje buvo mini versijų, t. Y. Vadinamosios klaviatūros. Tačiau jų grojimas negali būti lyginamas su grojimu tikru pianinu. Visų pirma, tokie įrenginiai paprastai yra trumpesni, todėl mes turime mažiau raktų. Be to, klaviatūros klaviatūra neatitinka pianino klaviatūros. Atsparumas slėgiui yra daug lengvesnis. Dėl to atsirado skaitmeniniai pianinai, kurie geriau imituoja ne tik garsą, bet ir visą grojimo tikru instrumentu patirtį. Toks prietaisas taip pat suteikia galimybę prijungti įrangą, pavyzdžiui, prie kompiuterio arba pakeisti garsą, kuris bus panašus į trimitą ar kitą instrumentą. Labai svarbi šios įrangos savybė yra galimybė nutildyti garsą arba nukreipti jį į ausines.

Tradiciniai pianinai neturi galimybės, kad kai kurie kvartale gyvenantys žmonės yra tikras išsigelbėjimas. Namų ūkio nariai taip pat atsikvėps, kai suteiksime jiems galimybę pailsėti nuo mūsų gražaus žaidimo. Tačiau sprendimas nėra lengvas. Didelis skirtingų modelių skaičius gali sukelti galvos svaigimą. Štai kodėl nusprendėme apibūdinti keletą šių prietaisų parametrų, kurie padės atsakyti į klausimą: kurį skaitmeninį pianiną turėtumėte pasirinkti?

1. „Yamaha DGX 650 BK“

Klavišų skaičius ir klaviatūros tipas

Skaitmeninius pianinus galima įsigyti su dvigubu klavišų skaičiumi: 61 arba 88. Pradedantiesiems pianistams ir savaitgalio muzikantams turėtų pakakti 61 klavišo klaviatūros. Tačiau jei planuojate tolesnes studijas ir ateitį, kurioje skambės fortepijonas, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti įrangą su 88 klavišais. Tradiciniame fortepijone yra lygiai tiek pat mygtukų.

Skaitmeniniai pianinai dažniausiai būna su dinamine klaviatūra ir mėginių ėmimu. Bet ką tai reiškia? Na, prietaisai su dinamine klaviatūra yra jautrūs slėgiui. Jei švelniai pasuksime raktą, girdimas garsas taip pat bus subtilus. Tačiau jei stipriai paspausite klaviatūrą, išgirsite garsų garsą. Dėl tokios klaviatūros reakcijos į grojantį asmenį tokie prietaisai naudojami panašiai kaip grojant tikru pianinu. Tuo tarpu atranka yra tada, kai paspaudus pasirinktą klavišą grojamas tikro pianino pavyzdys. Įsivaizduokite, kad paspaudžiate klavišą ant tradicinio pianino. Iš karto po to, kai paspausite, garsas yra stiprus, o laikui bėgant jis silpnėja ir išnyksta. Gamintojai užrašė kelis skirtingus kiekvieno mygtuko garsumo lygius, kad kuo tiksliau atspindėtų garso grojimo būdą realiu instrumentu. Kuo daugiau šio tūrio lygių, tuo geresnės imitacijos turėtume tikėtis.

Klaviatūra yra subalansuota

Jei norite kuo labiau patirti grojimą tradiciniu įrenginiu grojant skaitmeniniu pianinu, turėtumėte pasirinkti modelį, kuris siūlo subalansuotą klaviatūrą. Jei gamintojas nenurodo, ar klaviatūra yra subalansuota, ar ne, galime lengvai ją patikrinti organoleptiškai. Subalansuoti klavišai atspindi tikrų pianinų mygtukų atsparumą. Taigi, jei pabandysime paleisti keletą užrašų apie pasirinktą modelį, galėsime greitai įvertinti gamintojo įdiegtos klaviatūros tipą. Pagrindinio pasipriešinimo imitaciją lemia ne tik noras padaryti prietaisą panašų į originalius instrumentus. Daugelis būdų yra pagrįsti šiuo mygtuko atsakymu. Nesubalansuotoje klaviatūroje artikuliacija ir raiška gali pasirodyti neįmanoma.

Polifonija ir kojų pedalai

Klasikinėje muzikoje, ir ne tik, yra atvejų, kai pianistas groja daugiau nei vieną natą. Pirmieji elektroniniai pianinai pasiūlė polifonijos pakaitalą, leidžiantį skambėti trims ar keturioms vienu metu paspaustoms natoms. Tačiau jei bandėme padidinti paspaustų klavišų skaičių, kai kurie iš jų visiškai neskambėjo arba vietoj to, kad skambėtų vienu metu, jie buvo girdimi pakaitomis. Šiuo metu rinkoje esančioje įrangoje galime tikėtis 64 balso polifonijos. Taip pat yra skaitmeninių pianinų su iki 128 balsų polifonija. Reikėtų prisiminti, kad nepaisant tik 10 pirštų, garsų skaičių galima padidinti naudojant kojų pedalus, kad prailgintumėte garsų trukmę.

Kojų pedalai yra būtini atliekant klasikinę muziką. Laimei, šią funkciją turi visi geros kainos skaitmeniniai pianinai. Tradicinis fortepijonas arba fortepijonas turi tris pedalus: forte pedalas, palaikantis garsą, minkštas pedalas, nutildantis garsą, ir sostenuto, nutildantis kai kuriuos garsus. Priklausomai nuo skaitmeninio pianino gamintojo ir modelio, įrenginyje yra visi trys pedalai arba tik vienas. Jei neplanuojame muzikinės raidos link klasikinės muzikos, turėtų pakakti vieno pedalo. Tačiau jei grosime pažangius klasikinius kūrinius, turėtume rinktis įrangą su visais trimis pedalais.

Įvesties-išvesties sistema

Jei planuojame kurti elektroninę muziką ar sceninius pasirodymus, turėtume patikrinti, ar pasirinktas skaitmeninio fortepijono modelis turi visas būtinas įvestis. Kiekvienam namuose praktikuojančiam pianistui bus svarbi ausinių išvestis, kuri leis patogiai malti dirbtuvę netrukdant kitiems namų ūkio nariams ar kaimynams. Vertinantiems šiuolaikinius sprendimus bus akivaizdu, kad įrenginyje turėtų būti USB jungtys, skirtos duomenims keistis tarp pianino ir kompiuterio, arba AUX įvesties jungtis, skirta prijungti išorinius įrenginius, pvz., „IPod“. Šis sprendimas bus naudingas kuriant muziką ir įrašant garso takelį tiesiai į kompiuterį. Turėdami tinkamas jungtis, savo bute galime sukurti savotišką įrašų studiją.

2. „Roland F-20 DW“

Papildomi garsai ir efektai

Daugelis gamintojų siūlo papildomus garsus, kurie bus ypač naudingi kuriant muziką. Taip yra todėl, kad, turėdami prieigą prie skaitmeninio pianino, galime sukurti viso orkestro garsus. Kai kuriuose įrenginiuose yra įmontuota pagrindo bazė, kurią galime naudoti kaip melodijos linijos foną. O pažangesni modeliai sugeba pasirinkti tinkamą foną, „išklausę“ mūsų grojamos melodijos liniją.

Pagrindiniai efektai, kuriuos dažniausiai randame skaitmeniniuose pianinuose, yra „Reverb“ (reverb), „Chorus“, t. Y. Dirbtinis stereofoninis praplatinimas arba DSP, leidžiantis moduliuoti balsą. Kai kurie gamintojai siūlo platų efektų pagrindą, kuriame taip pat galime rasti „Harmony“, kurio dėka galime padvigubinti balsą kurdami harmoniją, „Master EQ“ arba „DualLayers“. Įjungę šį efektą, galite išgirsti dviejų instrumentų garsą paspausdami tik vieną mygtuką. Kadangi, atsižvelgiant į gamintojus ir modelius, yra labai įvairių efektų, prieš įsigyjant verta susipažinti su modelio poveikiu, norėtume įvertinti, ar jis mums bus naudingas.

Koks geriausias skaitmeninis pianinas?

Atsakymas į šį klausimą priklausys nuo mūsų poreikių ir lūkesčių. Tai priklauso nuo to, kokią muziką atliekame, ar rimtai žiūrime į muziką, ar traktuojame ją kaip hobį. Svarbu gerai apgalvoti savo poreikius ir pasirinkti skaitmeninį fortepijoną, kuris turės funkcijas, atitinkančias šiuos poreikius. Nesivadovaukime gamintojų siūlomomis „gudrybėmis“, nes gali pasirodyti, kad įsigiję įrenginį jų visai nenaudosime. Tačiau už juos turėsime sumokėti.

Geriausi skaitmeniniai pianinai 2021 m

Ar ieškote tobulo fortepijono, kad išmoktumėte groti savo vaikui? O gal pats esate muzikantas pradedantysis ir svarstote, kokį skaitmeninį pianiną įsigyti? Jei taip, rekomenduojame perskaityti mūsų straipsnį, kuriame aprašomi geriausios nuomonės instrumentai.

Mūsų rekomendacijos

„Yamaha DGX 650 BK“

1. „Yamaha DGX 650 BK“Pirmasis mūsų pasiūlymas yra žymiausias „Yamaha“ prekės ženklas. Daugiau nei šimtą metų įmonė gamina aukščiausios klasės garso įrangą. „DGX -650“ yra skaitmeninis fortepijonas, turintis platų foninės muzikos pasirinkimą. Įrangos garsas imamas iš „Yamaha CFIIIS“ pianino, kuris yra vienas geriausių pianinų pasaulyje.

Rafinuotas „Yamaha DGX 650“ garsas puikiai atkuriamas stereofoninių garsiakalbių dėka, kurie suteikia dinamišką garsą, panašų į akustinį pianiną. „Yamaha“ turi platų garsų ir antrinių takelių duomenų bazę. Vadinasi …