Geri elektriniai skydiniai šildytuvai

Kokį elektrinį skydinį šildytuvą pasirinkti?

Kai norime šildyti vėsesnes patalpas, dažnai naudojame elektrinius šildytuvus. Jų pagrindinis pranašumas yra tai, kad nereikia prisijungti prie sudėtingo diegimo. Gali atrodyti, kad visi modeliai yra daugiau ar mažiau panašūs vienas į kitą, o naujesni modeliai rinkoje atsiranda kiekvieną akimirką. Taigi, kaip pasirinkti produktą, kuris geriausiai atitinka mūsų lūkesčius?

Geriausi skydiniai elektriniai šildytuvai veikia dėl konvekcijos reiškinio. Tai pašildyto oro pakilimas ir temperatūros prasiskverbimas į sienas. Dažniausiai šildytuvai išskiria konvekciją ir radiaciją. Konvekcija šildo prietaiso viduje esantį orą, kuris cirkuliuodamas pakyla. Radiaciniai modeliai, kurie horizontaliai išleidžia pašildytą orą, yra pigesni. Tai leidžia jiems dažnai pasirinkti aukštus kambarius.

Be to, mes taip pat turime ventiliatorių šildytuvus, t. Y. Populiariuose „farelki“ įrenginiuose paprastai yra spiralinis šildytuvas ir ventiliatorius, kurių užduotis yra pūsti šiltą orą lauke. Jie taip pat dažnai turi įmontuotą ventiliatorių, kuris puikiai tinka vasaros karščiams. Alyvos šildytuvai yra dar viena galimybė. Kaip rodo pavadinimas, jie šildo kambarius su šildomu aliejumi, todėl procesas užtrunka ilgiau. Kita vertus, jie palaiko temperatūrą ilgiau. Paskutinis variantas yra keramikos ir halogeno modeliai. Keramikos darbai kaitinant keraminius įdėklus, o halogeniniuose – infraraudonieji spinduliai.

Nepriklausomai nuo šildytuvo tipo, jo galia turi būti sureguliuota atsižvelgiant į kambario, kuriame norime jį sumontuoti, dydį. Taip pat turite atsižvelgti į sienų ir grindų tipą bei langų skaičių. Pagal numatytuosius nustatymus daroma prielaida, kad 1 m2 patalpose, kurių aukštis ne didesnis kaip 3 m, jis yra 85 W. Tačiau senesniuose pastatuose verta naudoti 150 W tam pačiam plotui.

Geriausias 2021 m. Skydinis elektrinis šildytuvas yra su termostatu. Priešingai nei paprastesni, pigesni modeliai, termostatas leis mums pasirinkti pasirinktą temperatūrą ir ją geriau išlaikyti. Kalbant apie surinkimą, mes galime pasirinkti stacionarius ir nešiojamus modelius.

Elektriniai skydiniai šildytuvai – reitingas

„Glamox Heatina H30“

„Glamox Heatina H30“ yra modernus net 4 spalvų elektrinis šildytuvas, kurio dėka jis ne tik šildys mūsų namus, bet ir bus įdomus interjero dizaino papildymas. Negana to, „Heatina H30“ radiatoriai yra dažomi milteliais, o tai garantuoja dangos ilgaamžiškumą. Dėl aštrių briaunų trūkumo mums nereikės jaudintis dėl vaikų.

Įrenginyje yra įmontuotas skaitmeninis DT termostatas su LED ekranu, kuris leidžia pastebimai sumažinti energijos suvartojimą iki 25%. Visas gaminys pagamintas iš milteliniu būdu padengto cinkuoto plieno. Todėl gaminio danga yra patvari ir lengvai prižiūrima. Maksimali šildymo paviršiaus temperatūra yra 90 laipsnių. Be to, įrenginyje yra vamzdinė šildymo sistema. Modelio matmenys yra: aukštis – 370 mm, plotis – nuo 474 iki 1 349 mm.

Vartotojai šį modelį vertina labai teigiamai. Jie dažnai vertina paprastą jo surinkimą – galime rinktis iš tvirtinimo juostos ir kojų. Mažiausias reikalingas atstumas po radiatoriumi yra tik 50 mm.

Gnosjo 410147

„Gnosjo 410147“ yra efektyvus elektrinis šildytuvas. Dėl konservatyvaus klasikinio dizaino jis idealiai tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui. Plieninis lakštas, naudojamas prietaisui gaminti, buvo padengtas milteliniu emaliu, todėl gaminio paviršius buvo patvarus ir lengvai valomas.

Modelis 410147 turi gana didelį korpusą, kurio vidus užpildytas mineraline alyva. Todėl šiluma plinta geriau, o paviršiaus temperatūra sumažėja iki didžiausios, todėl mums nereikia jaudintis dėl netyčinių nudegimų. Gaminyje yra termostatas, kurio tikslumas yra 0,5 laipsnių C. Konstrukcijoje naudojama viršįtampa ir šiluminė apsauga, taip maksimaliai padidinant naudojimo saugumą.

„Gnosjo“ prekės ženklo pasiūlymas vertinamas teigiamai. Taip pat svarbu pasirinkti, kaip montuoti gaminį – šiuo atveju tai galima padaryti ant specialaus bėgio ar kojų.

Gnosjo 410146

„Gnosjo 410146“ yra elektrinis skydinis šildytuvas už gerą kainą. Dėl neutralios išvaizdos jis lengvai įsilies į mūsų interjerą, nesugadindamas dekoro estetikos. Produktas pagamintas iš plieno lakšto, papildomai emaliuotas miltelių technika, todėl gaminys yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir lengvai prižiūrimas.

„Gnosjo“ prekės ženklo pasiūlyme yra įmontuotas bimetalinis termostatas, kurio dėka palaikysime pasirinktą kambario temperatūrą. Be to, ši išmoka padės mums pastebimai sumažinti sąskaitas už šildymą. Modelio šildymo galia yra 400 W. Jo matmenys yra palyginti maži, todėl jis yra idealus pasirinkimas mažesnėms patalpoms. „Gnosjo 410146“ yra tik 90 cm pločio ir 30 cm aukščio. Jis taip pat pasižymi mažu svoriu – 7 kg, todėl jį lengva transportuoti ir montuoti.

Vartotojai patenkinti aukštos klasės produkto ir mažos kainos deriniu. Jie sutinka, kad šis modelis greitai ir tolygiai sušildo kambarį. Šildytuvo montavimas yra labai paprastas – tai daroma su kištuku. Galime pasirinkti grindų laikiklį ir sieninį laikiklį.