Vonios rankšluosčiai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Vonios rankšluostis yra nepakeičiama įranga kiekviename vonios kambaryje, kuria mes galime nusausinti kūną išėję iš vonios ar dušo. Tačiau kaip rasti tinkamai sugeriantį ir minkštą modelį? Į reitingą įtraukta informacija jums tai padės. Pateikiame jame keletą dėmesio vertų rankšluosčių, pavyzdys yra tas, kuris užima pirmąją vietą Terry rinkinys. Tai rinkinys, kuris gali būti praktiška namų dovana ar vestuvių dovana. Jis susideda iš 6 trijų skirtingų dydžių rankšluosčių. Rinkinį galima įsigyti įdomiomis spalvų versijomis, tokiomis kaip turkis, ekru ir mėlyna. Taigi, jis gali būti lengvai pritaikomas kitiems vonios reikmenims. Rankšluosčiai pagaminti iš absorbuojančios medvilnės, kuri nedirgina odos. Antroji vieta yra Nustatykite 70 × 140 – dviejų dydžių 4 rankšluosčių rinkinys. Tai atrodo gražiai ir dažnai naudojamas viešbučiuose. Rinkinys pagamintas iš purios kilpinės medvilnės, kuri gerai sugeria drėgmę ir greitai džiūsta. Jei vis dar abejojate, kurį rankšluostį pasirinkti, peržiūrėkite kitus mūsų pasiūlymus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį vonios rankšluostį pirkti?

Pirkinių vadovas

Kiekvienas iš mūsų susiduria su būtinybe pirkti rankšluosčius. Tada kyla klausimas, kokį vonios rankšluostį pasirinkti. Priešingai nei atrodo, tai nėra lengva užduotis. Rinkoje pasirodo vis naujesni, iš įvairių medžiagų pagaminti modeliai. Todėl sunku pasakyti, kurie iš jų verti dėmesio ir kuriuos verta pirkti. Koks produktas pateisins mūsų lūkesčius ir atrodys gražiai mūsų vonios kambaryje? Parengėme vadovą, iš kurio sužinosite, į ką atkreipti dėmesį perkant. Be to, mes nurodysime, kokių rūšių produktus šiuo metu galima įsigyti ir kuriuos rekomenduoja vartotojai.

Vonios rankšluosčių rūšys

Norėdami pirkti pagrįstą informaciją, turime žinoti apie mus dominančių gaminių tipus, galimus rinkoje. Parduotuvėse galime rasti rankšluosčių:

Bambukas – ypač minkštas ir lygus. Jie yra sugeriantys ir patvarūs gaminiai. Jie pasižymi hipoalerginėmis savybėmis, dėl kurių labai paprasta išlaikyti tinkamą higieną,

Egiptietiška medvilnė – patvarus ir malonus odai. Jų storis užtikrina tinkamą absorbciją. Atminkite, kad šio tipo gaminiai etiketėje turėtų nurodyti, kad jie yra 100% egiptietiškos medvilnės (100% egiptietiškos medvilnės)

Nulis posūkis – purus ir hipoalergiškas. Dėl atvirų pluoštų rankšluosčiai džiūsta greičiau, pagamintas iš mikropluošto.

Dydis

Pirkdami turite atsižvelgti į pasirinkto produkto dydį. Per mažas rankšluostis neatliks savo užduočių ir sukels nepasitenkinimo jausmą. Modelio, kurį galime tvirtai apvynioti, matmenys turėtų būti bent 100 cm x 180 cm. Vidutinio dydžio rankšluostis yra 75 cm pločio ir 140 cm ilgio. Verta nusipirkti dvi dalis – vieną didelę viso kūno šluostei ir mažesnę plaukams džiovinti.

Rankšluosčio svoris – koks geriausias vonios rankšluostis?

Rankšluosčių svoris apibrėžiamas kaip GSM. Tai yra gramai vienam kvadratiniam metrui medžiagos. Skiriame 300–400, 450–500 ir 600–800 gramų. Žemiausiam iš jų būdingi ploni ir itin lengvi gaminiai. Šio tipo rankšluosčiai greitai išdžiūsta ir užima mažai vietos.

GSM 450-500 rodo, kad mes dirbame su vidutinio storio modeliais. Jie gerai sugeria vandenį ir tuo pačiu metu gana greitai išdžiūsta. Jei norime storo rankšluosčio, pasirinkite tą, kurio svoris yra 600–800. Jis yra stambus, mėsingas ir džiūsta daug ilgiau.

Rankšluosčiai

Gamintojo pateikta informacija vaidina pagrindinį vaidmenį plaunant rankšluosčius. Prie gaminio prisiūta etiketė nurodo, kaip jį prižiūrėti. Iš jo sužinosime, kokioje temperatūroje plauti tam tikrą modelį. Paprastai tai yra 40 arba 60 laipsnių Celsijaus. Aukštesnė temperatūra gali sugadinti audinį. Rankšluosčius plauti atskirai.

Nedėkite jų į skalbimo mašiną kartu su drabužiais. Jei to nesilaikysime, galime priversti juos prarasti natūralų purumą. Ne mažiau svarbu juos rūšiuoti pagal spalvas. Verta prisiminti, kad ką tik įsigytą dar nenaudotą rankšluostį reikėtų nusiplauti. Tai leis mums atsikratyti priemaišų ir chemikalų, naudojamų jo gamyboje. Taigi mes užtikrinsime savo odos saugumą.

Kasdienius rankšluosčius reikia keisti kas dvi ar tris dienas. Dėl to išlaikysime tinkamą higieną ir užkirsime kelią bakterijų dauginimuisi.

Patikimas minkštų rankšluosčių metodas

Ar norite žinoti, ką daryti, kad jūsų rankšluosčiai būtų minkšti ir malonūs ant odos? Pirmiausia apsvarstykite, kodėl jie praranda purumą. Pagrindinė priežastis yra nepakankamas skalbimas. Visų pirma, turėtumėte vengti perkrauti skalbimo mašinos būgną. Rankšluosčiai turi būti vietoje. Jei jie bus suspausti, skalbimui naudojamas produktas nebus gerai nuplautas.

Taigi, jis išliks ant audinio ir padarys jį standų ir grubų. Taip pat svarbu, kaip džioviname rankšluosčius. Prieš pakabindami ant džiovyklės, juos gerai suplakite. Minkštikliai yra veiksmingi kovojant su minkštumo praradimu rankšluosčiais. Sistemingas jų naudojimas padeda išlaikyti geros būklės gaminius.

Rankšluosčių pasirinkimas vonios dekorui

Svarbus ir rankšluosčių dizainas. Daugelis iš mūsų nori, kad mūsų produktai atrodytų gerai. Geriausias vonios rankšluostis yra tas, kuris tinka mūsų vonios kambariui. Tinkamai parinktas tai gali būti įdomus papildymas. Tai yra patikrintas būdas atnaujinti erdvę ir suteikti jai charakterio. Parduotuvėse galime rasti įvairių spalvų ir raštų rankšluosčių. Galime rinktis klasikinius, vienspalvius gaminius, arba priešingai – rinktis tuos, kurių motyvai yra puošnūs. Jei mūsų vonios kambarys dekoruotas švelniomis spalvomis, verta nusipirkti originalios tekstūros rankšluostį. Įdomus sprendimas taip pat yra modelių pirkimas su reljefiniu pavadinimu. Dėl to išvengsite situacijos, kai naudosite kažkieno rankšluostį.

Vonios rankšluosčiai geromis kainomis

Rankšluosčių kainos skiriasi. Daug kas priklauso nuo jų dydžio ir medžiagos, iš kurios jie pagaminti. Standartinio vidutinės klasės modelio pirkimas kainuoja mažiau nei 50 PLN. Galite nusipirkti tvirtų ir aukštos kokybės produktų vos už kelias dešimtis zlotų. Jei norite nusipirkti rankšluosčių rinkinį, už jį turėsite sumokėti daugiau nei 100 PLN. Taip pat dažnai yra tokių akcijų kaip „dvi už vieno kainą“.

Geriausi vonios rankšluosčiai 2021 m

Vonios rankšluostis yra produktas, reikalingas kiekvienuose namuose. Dėl to, kad jis tiesiogiai liečiasi su mūsų oda, verta rinktis geros kokybės modelį. Mes žinome, kad tokio tipo produktų pirkimas gali būti problemiškas. Štai kodėl mes sudarėme vonios rankšluosčių reitingą, į kurį įtraukėme dėmesio vertus variantus.

Mūsų rekomendacijos

Terry rinkinys

„Terry“ rinkinys yra rinkinys, kuriame gauname 6 rankšluosčius, po du kiekvieno dydžio: 70 cm x 140 cm, 50 cm x 100 cm ir 30 cm x 50 cm. Jie buvo pagaminti iš medvilnės, kurios svoris buvo 550 g / m2. Svarbu, kad galėtume nuspręsti, kokios spalvos bus rinkinys. Galime rinktis iš daugybės įdomių atspalvių, tokių kaip: mėlyna, plieninė, ekologiška, balta, smėlio, žalia ir turkio.

Rankšluosčiai yra labai malonūs liesti ir sugeria. Be to, jos nepraranda intensyvių spalvų net ir po pakartotinio plovimo. Rinkinys gali būti puiki dovana vestuvėms ar persikėlimui į naujus namus.

Vartotojams patiko tai, kad rinkinyje yra trijų skirtingų dydžių rankšluosčiai. Patys mažiausi tinka šluostyti rankas, o didžiausi – kūno džiovinimui. Papildomas rinkinio pranašumas yra tai, kad jis yra sertifikuotas pagal „OEKO-TEX Standard 100“. Tai įrodo, kad rankšluosčiai buvo pagaminti iš 100% medvilnės, be sudėtyje esančių kenksmingų medžiagų.

„Terry“ rinkinį sudaro 6 rankšluosčiai. Jų medžiaga pagaminta iš medvilnės, kurios svoris 550 g / m2.

Privalumai

Dovanos idėja:

Kadangi rinkinyje yra 2 trijų skirtingų dydžių rankšluosčiai, tai labai praktiška. Tai yra gera idėja dovanai, pvz., Namų šventei.

Absorbcija:

Rankšluosčiai yra purūs ir, be to, labai sugeria, todėl po vonios galime greitai nuvalyti kūną.

Galima rinktis iš daugybės spalvų:

Rinkinys parduodamas daugybe skirtingų spalvų, todėl galime jį pritaikyti prie vonios dizaino.

OEKO-TEX Standard 100 sertifikatas:

Tai produktas, turintis „OEKO-TEX Standard 100“ sertifikatą, tai reiškia, kad jis buvo pagamintas iš medžiagų, nekenksmingų mūsų sveikatai.

Skalbiama aukštoje temperatūroje:

Rinkinys tinkamas skalbti aukštoje temperatūroje (iki 60 laipsnių C), todėl lengviau pašalinti dėmes ir neutralizuoti bakterijas.

Trūkumai

Jie yra labai sunkūs:

Kai kurių vartotojų netenkina tai, kad šlapi rankšluosčiai yra labai sunkūs, todėl nelaiko ant gana trapių pakabų.

Nustatykite 70 × 140

Žmonėms, ieškantiems rinkinio, kuriame yra ne tik vonios rankšluosčiai, bet ir mažesni, rekomenduojame rinkinį 70 × 140. Pasirinkdami šį gaminį, gausime du modelius, kurių matmenys: 70 cm x 140 cm, o du – su 50 cm x 100 cm. Jų medžiaga yra kilpinė medvilnė (jos svoris yra 500 g / m2).

Rankšluosčiai dekoruoti raštu, todėl jie atrodo gražiau. Dėl medžiagos, iš kurios jie pagaminti, jie yra minkšti ir papildomai sugeria didelį kiekį vandens, o tai leidžia greitai nusivalyti po maudynių. Komplektą galima įsigyti 7 spalvų, įskaitant: rausvą, oranžinę ir šviesiai žalią.

Kodėl rinkinys buvo įtrauktas į mūsų sąrašą? Išanalizavę komentarus apie jį, nusprendėme, kad jo negalima praleisti. Pasak vartotojų, rankšluosčiai ne tik gražiai atrodo, bet ir gerai atlieka savo funkciją. Įdomu tai, kad jie naudojami tiek namuose, viešbučiuose, tiek svečių namuose.

70 × 140 rinkinys buvo pagamintas iš kilpinės medvilnės, kurios svoris buvo 500 g / m2. IN …