Kavos virimo aparatai – nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn


Šių produktų nebėra

Bodumas Kenija

Jei jus domina geras ir pigus kavos virėjas, turėtumėte perskaityti „Bodum Kenya“ modelio aprašymą. Tai juodas produktas. Dėl to jis tinka beveik bet kokiam interjerui. Tai gerai atrodo ant virtuvės stalviršio ir lengvai prižiūrima.

Šio produkto talpa yra 350 ml. Aromatingą espresą paruošite ne tik sau, bet ir artimiesiems. Tai stūmoklio modelis. Jo naudojimas yra paprastas ir lengvas. Tiesiog užpilkite karštą vandenį ant kavos ir paspauskite stūmoklį. Infuzorius pagamintas iš borosilikatinio stiklo. Jis turi patogią rankeną, kuri nešyla veikiant aukštai temperatūrai.

Nuomonės apie pateiktą modelį yra teigiamos. Kenijos „Bodum“ yra vertinamas už tvirtą darbą. Geros kokybės medžiagų naudojimas gamyboje yra atsparumo pažeidimams garantija.

Kurį stūmoklinį kavos virimo aparatą turėčiau pasirinkti?

Daugybė žmonių mėgsta gerti kavą. Yra keli jo paruošimo būdai. Kai kurie kavos entuziastai nusprendžia įsigyti specialų stūmoklio plovimo įrenginį. Tai tokia gera įranga, kad joje paruošta kava yra labai skani. Be to, galite paruošti arbatą ir įvairias žoleles. Pasirodo, pasirinkti tinkamą kavos virimo aparatą gali būti sudėtingiau nei paruošti. Kad apsipirkimas būtų lengvesnis visiems ieškantiems, nusprendėme parengti trumpą vadovą, kurį rasite žemiau.

Geriausias 2021 m. Stūmoklinis kavos virimo aparatas turi didelę talpą. Kavos niekada nebūna per daug, ypač jei gyvenate su didele šeima. Todėl geriausia investuoti į įrangą, kurios talpa ne mažesnė kaip 300 ml. Tačiau jūs turite žinoti, kad rinkoje rasite skirtingo pajėgumo aludarių. Populiariausių jų talpa yra 500 ml ir net 1000 ml.

Daugelis žmonių taip pat mano, kad geriausius stūmoklinius kavos virimo aparatus yra patogu naudoti. Rankena visada yra pirmoji. Būtent su jo pagalba pilsime karštą kavą į puodelius, todėl svarbu, kad rankena būtų geros formos ir tvirtai pagaminta. Be to, infuzijoje turėtų būti specialus snapelis, kuris palengvins pilstymą ir neišpiltų kavos į šonus.

Verta pažvelgti į patį stūmoklį, nes tai yra pagrindinė alaus ruošimo dalis. Nuspausti jį iki įrangos dugno niekam neturėtų būti sunku ir jis neturėtų sunaudoti per daug energijos. Stūmoklio gale turėtų būti tinklelis, kad esmė vis tiek galėtų prasiskverbti į aukščiau esantį vandenį. Kai kuriuose modeliuose yra labai mažos skylės, o ne tinklelis. Nepriklausomai nuo rūšies, stūmoklis turi būti sandarus, kad kavos tirščiai nepatektų į vandenį.

Svarbu ir egzekucija. Patikrinkite gaminio sienas, ar stiklas yra pakankamai storas. Įsitikinkite, kad medžiaga atlaiko labai aukštą temperatūrą. Saugumo sumetimais rankena gali būti pagaminta iš geros kokybės plastiko.

Stūmokliniai kavos virimo aparatai – reitingas

Arbatos ir kavos infuzorius 1 L

1 l kavos, arbatos ir žolelių infuzorius yra vienas įdomiausių stūmoklių modelių. Pateikta įranga yra 1 l talpos. Pakanka paruošti kavą visai šeimai vienu metu. Infuzorius pagamintas iš stiklo, tačiau turi keletą dalių iš plastiko. Pavyzdžiui, rankena pagaminta iš plastiko, todėl galime ją saugiai laikyti, nebijodami nudegimų.

Koštuvas yra labai sandarus ir nepraleidžia pro kavos tirščius. Verta pridurti, kad kai stūmoklis varomas į alaus virimo įrenginio dugną, pašalinami visi pagrindai ir mes galime mėgautis skaidriu gėrimu. Gėrimą išpilti į puodelius palengvina nedidelis snapelis, profiliuotas taip, kad pilant gėrimas nebūtų pilamas.

Šis prieinamas, stūmoklinis kavos virimo aparatas yra 21 cm x 10,5 cm dydžio. Naudodamiesi aksesuaru, galite išvirti ne tik kavą, bet ir arbatą bei įvairias žoleles. Vartotojams patinka geras šio aludario darbas. Jie taip pat mini, kad jį lengva išpilti iš bet kurio gėrimo.

Ambicija 6220

„Ambition 6220“ yra kavos virimo aparatas iš borosilikatinio stiklo, atsparus labai aukštai temperatūrai. Todėl nenustebsime, kad užpilant verdančiu vandeniu alaus ruošimo vienetas sulūš. Ausis taip pat pagaminta iš šios medžiagos, tačiau esencinis vanduo ten nesilieja, todėl neturime jaudintis dėl sudegimo. Stūmoklis pagamintas iš metalo.

Alaus gaminimo vieneto talpa yra 350 ml. Daugelis žmonių mano, kad šioje įrangoje paruoštas gėrimas yra skanus. Todėl vartotojai renkasi šį infuzorių. Didelis privalumas yra galimybė jį plauti indaplovėje. Dėl to galime sutaupyti gana daug laiko.

Dėl to, kad produktas yra skaidrus, galime tiksliai stebėti, kiek gėrimų dar yra viduje. Konteineris yra sunkus ir lengvai išpilamas dėka geros formos snapelio. Įrangos plotis 11 cm. Savo ruožtu jo aukštis yra 16,5 cm.

Arbatos, kavos ir žolelių užpilas 1000 ml

Mes norėtume pristatyti 1000 ml arbatos, kavos ir žolelių užpilą. Daugumai vartotojų patinka šio modelio dizainas. Tai stilizuota, kad atrodytų kaip seni aludariai, tačiau buvo pasirūpinta šiuolaikine įtaka. Visuma sukuria labai originalią įrangą, kuri gerai atrodo kiekviename bute.

Infuziją lengva valyti indaplovėje. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno ir labai storo stiklo. Todėl alaus ruošimo įrenginį naudoti yra saugu. Be to, įranga turi labai didelę bazę, leidžiančią būti stabiliai vienoje vietoje.

Virimo stūmoklis veikia laisvai ir yra sandarus. Geros formos rankena ir didelis snapelis palengvina liejimą. Visa įranga yra skaidri, todėl galime kontroliuoti, kiek kavos liko viduje. Produkto talpa yra 1000 ml. Šio aludario privalumas yra tas, kad nereikia iš karto pilti kavos į puodelį. Net po kelių minučių gėrimas vis tiek bus karštas, nes alaus gaminimo įrenginys turi storas sienas, kurios jį palaiko.

Kokį elektrinį kavos virimo aparatą turėtumėte pasirinkti?

Visiems geros kavos mėgėjams rekomenduojame nusipirkti elektrinį aludarį, dar vadinamą kavos virimo aparatu ar kavine. Šis nedidelis prietaisas leidžia išgerti mėgstamą gėrimą neaplankant kavinės. Naminės kavos skonis yra puikus. Sužinokite, kaip atrasti geriausius elektrinius kavos virimo aparatus.

Prietaiso veikimo principas yra labai paprastas. Jis susideda iš trijų dalių – apatinio indo vandeniui, vidurinio indo su koštuvu, į kurį pilame maltą kavą, ir viršutinio indo, kuriame surenkamas gatavas gėrimas. Užpildę virimo įrenginį vandeniu ir kava, paleiskite prietaisą. Kai vanduo apatinėje talpykloje užverda, susidaręs garas jį stumia aukštyn – jis praeina per maltą kavos sluoksnį ir virsta mėgstamu gėrimu, pakeliui filtruodamas tirščius.

Perkant naują įrenginį, verta pagalvoti, kiek žmonių jis bus skirtas. Kavos aparato talpa paprastai nurodoma espresso puodelių skaičiumi. Rinkoje esančių produktų talpa yra nuo 1 (apie 50–80 ml) iki net 18 puodelių, todėl kiekvienas gali pritaikyti alaus gaminimo įrenginį pagal savo poreikius.

Taip pat svarbi medžiaga, iš kurios gaminama įranga. Elektriniai aludariai gali būti pagaminti iš plieno arba aliuminio. Pirmasis tipas yra patvarus ir lengvai valomas, tačiau, deja, jo kaina yra gana didelė. Lengvos aliuminio versijos yra tikrai pigesnės. Keraminiai kavos puodai yra kiek rečiau paplitę. Ši medžiaga ilgą laiką palaiko aukštą temperatūrą, tačiau tuo pačiu metu ji lengvai pažeidžiama.

Geriausias elektrinis kavos virimo aparatas 2021 m. Taip pat turi tvirtą rankeną. Jis negali įkaisti, nes jį palietus gali susideginti. Patikrinkime, ar rankena taip pat yra tinkamai profiliuota, nes tai leidžia jums patogiai laikyti virimo įrenginį rankoje. Geriausias sprendimas yra įsigyti modelį su rankena iš plastiko.

Kad būtų patogiau naudoti įrangą, elektriniuose modeliuose turėtų būti sukama galios bazė. Apsvarstykime ir kabelį. Jis turi būti pakankamai ilgas, kad būtų galima įdėti gaminį į pasirinktą vietą, nesijaudinant dėl ​​per trumpo laido.

Elektriniai kavos virimo aparatai – reitingas

„Kamille KM-2600“

„Kamille KM-2600“ modelis yra elektrinis kavos virimo aparatas už gerą kainą, kurio dėka galime greitai ir lengvai paruošti jūsų mėgstamą gėrimą su neįprastu skoniu ir aromatu. Prietaisą labai lengva naudoti, o tai reiškia, kad mums nebereikia eiti į kavinę ir bet kada galime išgerti skanios kavos namuose.

Prietaiso korpusas pagamintas iš aliuminio lydinio, todėl jis yra patvarus ir lengvas. Įrenginio viduje esantis filtras pagamintas iš aliuminio. Kavos aparatas yra 300 ml talpos, kurio pakanka paruošti 6 puodelius aromatinio espresso. Infuzoriuje taip pat yra patogi, nešildanti rankena.

Produktą lengva naudoti. Tai įmanoma dėl besisukančio pagrindo ir neslidžių kojų. Papildomas privalumas yra ilgas maitinimo laidas, jis yra net 60 cm. Be to, modelio dangtelyje yra skaidrus langas, pro kurį galime pamatyti, ar kava paruošta. Kavos mėgėjai yra patenkinti produktu – jie sako, kad jis sukurtas taip, kad būtų lengviau valyti ir naudoti.

Eldom KA40

Elegantiškas ir funkcionalus kavos aparatas „Eldom KA40“ yra aukštos klasės prietaisas, kuris bus naudojamas kiekvienoje virtuvėje. Tai labai geras sprendimas žmonėms, vertinantiems unikalų ką tik pagamintos kavos skonį ir aromatą.

Modelis susideda iš kelių dalių: pasukamo pagrindo, vandens rezervuaro, piltuvėlio su koštuvu maltai kavai ir permatomo ąsočio su atverčiamu dangčiu. Norėdami išvirti kavą, tiesiog įpilkite vandens į baką, įjunkite prietaisą ir palaukite, kol vandens garai užpildys indą viršuje.

Patiekalas leidžia paruošti 6 puodelius espresso. Jis yra patogus ir visų pirma …