Neostrados maršrutizatoriai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Jei jūsų maršrutizatorius ką tik sugedo ir norite, kad naujasis tarnautų jums ilgesnį laiką, galime rekomenduoti geriausią „Neostrada“ maršrutizatorių. Mūsų pasiūlymas, atsiradęs išanalizavus klientų pirkimus, yra „ASUS RT-AC1200G +“ Jei norite pakeisti maršrutizatorių, nes pasirodė, kad anksčiau įsigytas įrenginys blogai veikia, šis modelis gali būti pataikytas. Jis turi sustiprintą signalą ir ilgą nuotolį. Dirbdamas pagal 802.11ac standartą, jis gali perduoti didelius duomenų kiekius. Tikriausiai kiekvienas iš skaitytojų jau yra susidūręs su tokia situacija, kai mes negalime prisijungti prie tinklo viename iš namo kambarių. Naudojant maršrutizatorių, tokios problemos taps praeitimi, ir mes tikimės, kad jums vėl nereikės spręsti prasto ryšio. Jei, kita vertus, šis modelis dėl kokių nors priežasčių netinka, galime pasiūlyti antrą maršrutizatorių, kurį išskiria klientai. tai yra „TP-Link Archer C2“ taip pat dirbantis 802.11ac standartu. Jam būdingas duomenų perdavimo greitis ir saugumas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokius „Neostrada“ maršrutizatorius pirkti?

Pirkinių vadovas

Pradėkime nuo to, kas yra maršrutizatorius. Maršrutizatorius yra įrenginys, teikiantis interneto ryšį laidiniu arba „WiFi“ ryšiu. Kompiuterių savininkams rekomenduojama prijungti interneto susuktą porą, užbaigtą RJ-45 kištuku. LAN kištukas leis mums turėti stabilų ryšį su internetu. Tačiau tokiems prietaisams kaip: išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris, nešiojamasis kompiuteris, rekomenduojama prisijungti dėl maršrutizatoriaus sukurto „WiFi“ tinklo signalo. Rinka siūlo daugybę šių įrenginių, o kartu su jais ateina dažnai užduodamas klausimas: „Kurį modelį turėčiau pasirinkti?” arba „Koks geriausias neotrada maršrutizatorius?” Tačiau pirmiausia turėtumėte apsvarstyti, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami maršrutizatorių.

Žinoma, pirmas dalykas, kuris vaidins svarbų vaidmenį renkantis įrangą, yra tai, kokio tipo jungties mums reikės. Norėdami patikrinti, kokį ryšį naudojate namuose, tiesiog pažiūrėkite į laidą, kuris yra prijungtas prie kompiuterio. Yra trys kompiuterio prijungimo prie maršrutizatoriaus galimybės: dėka standartinės vytos poros su RJ-45 jungtimi, per telefono liniją, nutraukiamą RJ-11 kištuku, arba per mobilųjį interneto modemą. Pirmasis iš šių variantų yra populiariausias, palyginti su kitais dviem. Kabelį su RJ-45 kištuku naudoja ne tik vietiniai tinklai, bet ir kabelinės televizijos operatoriai. Kompiuterio prijungimo galimybę RJ-11 telefono linijos dėka dažnai naudoja telekomunikacijų tinklo operatoriai. Maršrutizatoriai, galintys pasiekti tokį ryšį, turi turėti įmontuotą ADSL + modemą. Paskutinis variantas yra ryšys mobiliojo interneto modemo dėka. Tokiu atveju prie maršrutizatoriaus prijungtinas įrenginys turi turėti USB kištuką arba SIM kortelių skaitytuvą.

Nusprendę pirkti maršrutizatorių, turime atsižvelgti į tai, kad ne visi jų modeliai palaiko kiekvieno tipo ryšį. Kai kuriuose įrenginiuose gali būti net pasirinktų nuorodų tipų, todėl prieš perkant tokią informaciją verta ją patikrinti.

Jei norite įsigyti maršrutizatorių, kuris pasiūlys gerą nuotolį be trukdžių, patikrinkite, kiek dažnių jis palaiko. Jei toks yra, labai tikėtina, kad per radiją bendraujantys įrenginiai trukdys prietaiso veikimui. Taip yra todėl, kad jie veikia toje pačioje juostoje kaip ir maršrutizatorius. Be to, daugiabučių gyventojai gali pastebėti kitokio pobūdžio trikdžius. Tai sukelia kelių maršrutizatorių veikimas vienu metu, tai gali sumažinti signalo kokybę. Tokiu atveju gali būti naudinga iš dalies perjungti maršrutizatoriaus srautą didesniu dažniu, kurį vartotojai naudoja rečiau. Tačiau yra dar vienas sprendimas, ir tai yra „Dual Band“, t. Y. Dvigubo dažnio palaikymas. Duomenų perdavimas, veikiantis vienu metu abiejose juostose, garantuoja vartotojams geresnį diapazoną ir didesnį pralaidumą. Tokių modelių pavyzdys yra prietaisai, palaikantys IEEE 802.11n standartą ir veikiantys dviejų juostų režimu 2,4 GHz ir 5 GHz dažniu. Tai taip pat pagerina „WiFi“ pralaidumą ir leidžia duomenų perdavimo spartą 150 Mb per sekundę. Ši parinktis tinka belaidžiui namų tinklui ar namų LAN tinklui. Šio standarto pralaidumas tikrai gerai veiks, kai perduosite didelius medijos failus. Brangesni maršrutizatoriai su stipriu belaidžiu internetu dažnai palaiko 802.11ac standartą. Nepaisant didesnio diapazono ir pralaidumo, verta apsvarstyti galimybę pasirinkti tokį modelį, nes daugelis įrenginių, įskaitant tinklo plokštes, nepalaiko šio standarto.

Perkant maršrutizatorių, taip pat verta atkreipti dėmesį į prietaiso antenos tipą ir kokybę. Ji yra atsakinga už įrangos asortimentą. Jei diapazonas didelis, padidėja ir „WiFi“ tinklo prieinamumo atstumas. Maršrutizatoriuose yra dviejų tipų antenos. Pirmoji yra nuimama antena. Tai leidžia padidinti signalo diapazoną pakeičiant anteną. Pakanka atsukti seną, tada įsigyti jautresnę anteną, kuri pagerins nuotolį. Antrasis tipas yra vidinė antena, galinti duoti geresnių rezultatų. Jis brangesnis nei atsuktas. Taip pat verta atkreipti dėmesį į antenų, kuriuose įrengtas įrenginys, skaičių. Rinkoje yra maršrutizatorių, kurie gali turėti net visą antenų rinkinį. Tai pagerina signalo kokybę ir labai sumažina negyvas zonas. Komplektai su 3 perdavimo ir 3 priėmimo antenomis yra puikus pasirinkimas.

Šiuo metu maršrutizatoriai, naudodami USB prievadą, gali sukurti tinklą su galimybe dalytis spausdintuvu ar kitais panašiais įrenginiais. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti spausdintuvo pavyzdį prie maršrutizatoriaus prievado ir leisti prieigą prie jo visiems įrenginiams, galintiems prisijungti prie tinklo. Tokiu būdu galite sukurti tinklo spausdintuvą. Spausdinimo įrenginį taip pat galima prijungti dėka „Ethernet“ kištuko. Tai taip pat leis jums dalytis spausdintuvu. Net prie maršrutizatoriaus USB kištuko galite prijungti standųjį diską, kurį galima bendrinti panašiai kaip spausdintuvą. Be to, kai uoste yra pagrindinio kompiuterio funkcija, diske galite sukurti savo mini serverį. Jei turite tam skirtų įrenginių, pvz., Imtuvą ar televizorių, su galimybe prisijungti „WiFi“ dėka, jie gali naudoti prie maršrutizatoriaus prijungto disko turinį.

Kai kuriuose maršrutizatorių modeliuose yra funkcija, leidžianti naudoti SIM korteles. Pasirinkus šią parinktį, savininkas turėtų turėti paketą su 3G, 4G arba LTE duomenų perdavimo sistema. Taip pat verta atkreipti dėmesį į programinę įrangą, kurią turi maršrutizatorius. Patys gamintojai įrenginiuose įdiegia savo programinę įrangą. Tačiau kai kuriuose maršrutizatorių modeliuose yra galimybė įdiegti trečiųjų šalių programinę įrangą. Tokie atvirieji šaltiniai pagerina saugumą ir padidina įrenginio parametrų konfigūracijos variantus.

„Neostrada“ maršrutizatorių reitingas yra mūsų pasiūlymai populiariausiems ir puikiausiems šių įrenginių modeliams. Žemiau išvardyti įrenginiai yra suderinami su „neostrada“ siūloma VDSL technologija. Tarp pasiūlymų kiekvienas iš jūsų tikrai pasirinks ką nors sau. Žemiau esančiame reitinge galite rasti neostrada maršrutizatorius geromis kainomis.

Geriausi maršrutizatoriai 2021 m

Žemiau pateikiame maršrutizatorius, kurie nusipelno dėmesio. Iš mūsų pasiūlymų tikriausiai rasite geriausią savo namams.

Mūsų rekomendacijos

„ASUS RT-AC1200G +“

„ASUS RT-AC1200G +“ yra „neostrada“ maršrutizatorius, kuris gali valdyti du dažnius vienu metu, dėka dvigubos juostos gigabito funkcijos. Šis produktas puikiai tinka mažiems ir dideliems namams, nes padidėja signalo stiprumas ir didelis diapazonas. Maršrutizatorius taip pat puikiai tinka biurui, be kita ko, nes jame buvo įrengtos 4 antenos. Dėl savo galios maršrutizatorius teikia labai didelį diapazoną. Taip pat patobulinti maršrutizatoriaus komponentai. „ASUS RT-AC1200G +“ atitinka 802.11ac standartą, kuris dėl didelio duomenų perdavimo greičio leidžia transliuoti.

Maršrutizatorius taip pat turi USB 2.0 įvestį. Šis prievadas leidžia prijungti tokius įrenginius kaip spausdintuvas, 3G ar 4G modemai ar kietasis diskas. Jei prie įvesties prijungiate išorinę laikmeną, galite srautą perduoti į savo kompiuterį. Tokiu būdu gausite greitą prieigą prie savo duomenų. Maršrutizatorius taip pat turi naują „Broadcom RT-AC1200G +“ lustų rinkinį. Jo dėka prietaiso sugeneruotas „WiFi“ yra didelis, 5 GHz juostoje maksimaliai pasiekiantis 867 Mb / s.

Vartotojai, įsigiję „ASUS RT-AC1200G +“, tikrai įvertino šio įrenginio greitį ir signalo stiprumą. Klientai teigiamai įvertino aiškią įrenginio sąsają.

„TP-Link Archer C2“

„TP-Link Archer C2“ maršrutizatorius yra įrenginys, veikiantis pagal 802.11ac standartą, kurio dėka belaidžio ryšio greitis yra daug didesnis nei ankstesnių sistemų. Prietaisas pasižymi dideliu efektyvumu ir saugumu. Naudodami šį maršrutizatorių galite lengvai sukurti namų tinklą, galėdami vienu metu palaikyti kelis įrenginius, o tai bus greita ir efektyvu. „TP-Link Archer C2“ turi 2 išorines antenas, kurias galima atsukti. Jie yra labai aukštos kokybės ir leidžia siųsti stabilų ir stiprų signalą. Dėl to įrenginys gerai veiks ir biure. Maršrutizatorius veikia dviem juostomis, kurių dažnis yra 2,4 GHz ir 5 GHz. Tai užtikrina aukštos kokybės belaidį ryšį.

Pirmasis puikiai tinka naudoti paprastas programas, tokias kaip el. Paštas, naršymas internete. 5 GHz dažnis puikiai tinka internetiniams žaidimams ar vaizdo transliacijai. „TP-Link Archer C2“ taip pat turi USB 2.0 įvestį. Tai leidžia dalintis įvairiais įrenginiais, pavyzdžiui, spausdintuvu, su tinklo vartotojais. Maršrutizatorius taip pat palaiko IPv6 protokolą, kuris paleidžiamas …