Geri aeratorių benzino skarifikatoriai

Geriausias „Aerator“ benzino skarifikatorius – pirkimo vadovas, reitingavimas ir bandymas

Kurį benzininį aeratorių-vertikalų pjoviklį turėtumėte pasirinkti? Šį klausimą užduoda daugybė žmonių, kurie nori kuo puikiausiai pasirūpinti savo sodo išvaizda. Mes nusprendėme atidžiau pažvelgti į rinkoje esančius įrenginius ir į savo sąrašą atrinkome geriausius modelius. Pirmoji vieta priklauso MTD „Optima 35 VO“ benzininis aeratorius-vertikalus pjoviklis su OHV varikliu, kuris garantuoja efektyvų darbą ir sukuria mažiau išmetamųjų dujų. Modelyje yra erdvus krepšys, kuriame telpa daug žolių. Taigi nereikia nuolat nutraukti darbo ir jo ištuštinti. Aeratorius turi reguliuojamą rankeną, kurią galima nustatyti tam tikrame lygyje, taip užtikrinant darbo patogumą ir galimybę lengvai manevruoti įranga. Taip pat yra dėmesio vertas pasiūlymas Hecht 5641 benzininis aeratorius-skarifikatorius su metaliniu korpusu ir rutuliniais guoliais. Modelio darbinis plotis yra 40 cm, todėl rekomenduojamas vidutiniams ir dideliems sklypams. Įranga turi reguliuojamą aeracijos gylį. Naudojamas OHV benzininis variklis išsiskiria efektyviu darbu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį aeratoriaus benzino skarifikatorių turėtumėte pasirinkti?

Žmonės, turintys sodą, supranta, kad vejos priežiūra, priešingai nei atrodo, nėra lengva užduotis. Norint užtikrinti patrauklią jo išvaizdą, dažnai nepakanka sistemingai pjauti žolę. Ne mažiau svarbi užduotis yra reguliariai atsikratyti žemėje paslėptų piktžolių, taip pat aeruoti dirvą. Jei norite lengvai prižiūrėti savo sodą, skarifikatoriaus-aeratoriaus įsigijimas yra geras sprendimas. Perskaitykite mūsų straipsnį ir sužinosite, ko ieškoti apsilankius parduotuvėje. Teksto pabaigoje taip pat rasite geriausių benzininių aeratorių-purkštuvų sąrašą.

Kas iš tikrųjų yra aeratorius-vertikali pjovimo mašina? Įranga sujungia dvi funkcijas: ji leidžia aeruoti dirvą ir dirvą. Pirmasis procesas apima velėnos, t. Y. Tankių žolės ir žemės sruogų, pjovimą. Tai leidžia atsikratyti piktžolių, samanų ar negyvų augalų. Aeracijos gydymas atliekamas dūriant velėną. Tokiu būdu galime efektyviai purenti dirvą ir ant jos augančią žolę atrodyti gerai prižiūrimą. Šių dviejų procesų derinys yra puikus dirvožemio sveikatai.

Pirkdami aeratorių-skarifikatorių, turite atkreipti dėmesį į jo galią. Jei norite, kad darbas būtų efektyvus, apytiksliai 3 AG galios įranga yra tinkamas pasirinkimas. Ne mažiau svarbus klausimas yra ir atliekų konteinerio dydis. Niekas nenori pernelyg dažnai nutraukti savo darbo, kad ištuštintų baką, todėl rekomenduojama rinktis maždaug 40 litrų talpos modelius.

Geriausias 2021 m. Benzininis aeratorius-vertikalus pjoviklis turi korpusą, atsparų mechaniniams pažeidimams. Paprastai jis yra pagamintas iš geros kokybės plieno. Įranga taip pat turėtų turėti tvirtus, pakankamai didelius ratus, kad manevruoti gaminį nebūtų sunku. Rankena yra svarbi prietaiso konstrukcijos dalis. Jis turi būti tinkamai profiliuotas, kitaip darbas pasirodys nepatogus. Daugelis žmonių pabrėžia, kaip svarbu, kad rankenos aukštis būtų reguliuojamas. Dėl to mes galėsime pritaikyti šį elementą savo ūgiui, kuris apsaugos nuo slinkimo ir dėl to atsirandančio nugaros skausmo.

Aeratoriai, benzino skutikliai – reitingas

1. Skarifikatorius benzininis aeratorius MTD Optima 35 VO

Jei norite nusipirkti benzininį aeratorių-skarifikatorių už gerą kainą, perskaitykite „MTD Optima 35 VO“ aprašymą. Pateiktą modelį galima sulankstyti, o tai labai palengvina saugojimą. Be to, jį transportuoti nėra sunku – įranga tilps į bet kurią bagažinę. Vartotojai patvirtina, kad prietaisas pateisins net ir reikliausių žmonių lūkesčius.

Aerator-verticutter turi tvirtą 2,3 AG variklį, kuris garantuoja efektyvų darbą. Prietaiso svoris yra 32 kg, o darbinis plotis – 35 cm. Šiukšlių konteinerio talpa yra 45 litrai, todėl nereikia jaudintis, kad teks per dažnai ištuštinti baką, o tai neabejotinai pailgintų darbo laiką.

Nuomonės apie internete paskelbtą įrenginį yra teigiamos, o tai garantuoja kokybišką darbą. Pasak vartotojų, produktą lengva naudoti. Įrangos gamybai naudojamos medžiagos yra patvarios. Ratai prie pagrindo važiuoja sklandžiai ir nesusidėvi per greitai. „MTD Optima 35 VO“ yra aeratorius-vertikalus pjoviklis, kurio variklio galia yra 3,5 AG. Tikslūs įrangos matmenys yra: 34 cm x 58 cm x 114 cm.

Privalumai

OHV variklis:

Aeratorius-vertikali pjovimo mašina naudoja „Over Head Valve“ (OHV) variklį, kurio vožtuvai ir žvakė yra stūmoklio viršuje. Todėl degimas yra efektyvesnis ir proceso metu susidaro mažiau išmetamųjų dujų.

„3in1“ modelis:

„MTD Optima 35 VO“ yra „3in1“ modelis. Tai leidžia aeruoti, skarifikuoti ir surinkti žolę į krepšį.

Rankena:

Įranga turi tvirtą rankeną. Jis yra tinkamai profiliuotas ir leidžia patikimai valdyti skarifikatorių. Jo padėtį galima reguliuoti (2 lygiai).

Tvirtas darbas:

Modelis pagamintas iš geros kokybės plieno, kuris nėra atsparus iškraipymams. Gamybos procese taip pat buvo naudojami dideli, tvirti guoliai.

Krepšelis:

Aeratoriuje yra didelis 45 litrų bunkeris, kurio nereikia dažnai ištuštinti.

Trūkumai

Svoris:

Įranga sveria daugiau nei 32 kg, todėl jos nešiojimasis gali varginti. Taip pat nėra apvalkalo rankenos.

2. Aerator Hecht 2 W 1 5641 benzininis skarifikatorius

Jei norite nusipirkti gerą aeratorių-skarifikatorių, žr. „Hecht 2 W 1 5641“ aprašymą. Tai galinga įranga su 3,4 AG OHV varikliu, kuri darbo metu neįkaista. Variklio darbinis tūris yra 149 cm3. Įrangos darbinis plotis yra 40 cm. Jo svoris yra 31 kg.

Šiam aeratoriui-skarifikatoriui gaminti naudojamas atsparus smūgiams metalas. Korpusas taip pat nėra atsparus įbrėžimams. 50 l talpos šiukšlių dėžę lengva ištuštinti. Pjovimo gylis yra reguliuojamas, o skarifikatorius gali apdoroti net kietą dirvą. Modelyje yra spyruoklinis velenas ir velenas su plieniniais peiliais.

Pirkdami šį vertikalią aeratorių galite būti tikri, kad investuojate į geros kokybės įrangą. Teigiami vartotojų atsiliepimai patvirtina, kad įrenginys yra efektyvus ir jį lengva valdyti bei valdyti.

Hecht 5641 benzininis aeratorius-skarifikatorius turi 40 cm darbinį plotį. Krepšelio talpa yra 50 litrų. Didžiausia galia yra 3,4 AG.

Privalumai

Reguliuojamas aeracijos gylis:

Galima sureguliuoti aeracijos gylį ir taip pritaikyti aeratorių prie dabartinių poreikių. Nustatyti nėra sunku.

Metalinis korpusas:

Aeratorių purkštuvų bandymas patvirtino, kad įranga yra tvirtai sukonstruota. Prietaisas turi tvirtą metalinį korpusą, kuris nesideformuoja.

Sulankstomos rankenos:

Įranga yra su gerai profiliuotomis rankenomis, kurios leidžia patikimai valdyti. Jei reikia, juos galima sulankstyti, o skarifikatorius užima mažiau vietos. Tai palengvina laikymą ir gabenimą.

Veikimo efektyvumas:

Vartotojai pripažįsta, kad įranga gerai susidoroja net su kietu dirvožemiu.

Trūkumai

Didelės degalų sąnaudos:

Kai kurie žmonės pabrėžia, kad benzino degimo lygis yra gana aukštas.

3. NAC LRP40-118-CH benzininis skarifikatorius

Daugelis žmonių rekomenduoja NAC LRP40118CH aeratorių, todėl šio modelio negalėjo trūkti mūsų pateiktame sąraše. Prietaiso galia lygi 3 AG. Krepšelio talpa yra 40 l, o įrangos svoris – 31 kg. Produkto 40 cm darbinis plotis leidžia greitai dirbti.

Pateiktame modelyje derinamos ir skarifikatoriaus, ir aeratoriaus funkcijos. Dėl to mes galime atsikratyti piktžolių ir negyvų augalų, taip pat efektyviai aeruoti dirvą. Atlikus šią veiklą, mūsų veja atrodys kur kas patraukliau. Plieninis korpusas yra labai atsparus pažeidimams. Prie pagrindo sumontuoti ratai yra tvirtai sukonstruoti ir darbo metu neužstringa.

Tarp prietaiso pranašumų vartotojai pirmiausia mini gerai apgalvotą dizainą. Tinkamai profiliuota rankena leidžia lengvai valdyti skarifikatorių ir garantuoja patogumą dirbant. Pasak interneto vartotojų, produktas nesukelia per didelio triukšmo, todėl jį saugoti paprasta.

NAC LRP40118CH yra geras aeratorius-skarifikatorius iki 1 300 PLN. Variklio galia yra 3 AG. Darbinis plotis yra 40 cm. Įrangos svoris yra 31 kg.

Privalumai

Nustatymų koregavimas:

Vartotojas gali reguliuoti darbinį aukštį. Galite rinktis iš 6 žingsnių. Dėl to, nepaisant vejos būklės, galite sėkmingai naudoti šią įrangą.

Patvarus variklis:

Aeratorius-skarifikatorius yra su 4 taktų 118 cm talpos viršutinio vožtuvo varikliu. Jis išsiskiria efektyviu darbu. Variklis nelabai įkaista.

Gamybos kokybė:

Prietaisas turi plieninį korpusą, kuriam būdingas ilgaamžiškumas. Daugelis žmonių patvirtina, kad aeratorius-skarifikatorius yra pagamintas tvirtai.

Trūkumai

Šaudymo problemos:

Komentaruose galite perskaityti, kad kartais kyla problemų pradedant įrangą (ypač po žiemos).

»Naršykite ankstesnių metų produktus

„MTD Optima 35 VB 2W1“

Pristatome „MTD Optima 35 VB 2W1“, t. Y. Benzininį aeratorių-vertikalų pjoviklį. Įrenginyje yra „Briggs & Stratton OHV“ variklis, kuris garantuoja efektyvų darbą. Šio elemento dėka eksploatuojant įranga nesudaro per daug išmetamųjų dujų, o tai teigiamai veikia aplinką ir mūsų sveikatą.

Modelyje yra 45 l talpos atliekų konteineris. Prietaiso matmenys yra tokie: 34 cm x 58 cm x 114 cm, o jo svoris yra 32 kg. Aeratoriaus-skarifikatoriaus korpusas pagamintas iš geros kokybės ir atsparus deformaciniam plienui. Įranga turi pakankamai didelius ratus, kad vartotojui būtų lengviau manevruoti gaminį. Galima reguliuoti rankenos aukštį. Dėl to mes galime lengvai pritaikyti modelį prie savo ūgio.

Esame įsitikinę, kad MTD „Optima 35 VB 2W1“ aeratorius-vertikinis pjoviklis susitiks …