Geros „Tefal“ keptuvės be riebalų – reitingai ir nuomonės 2021 m. Kovo mėn

Jei abejojate, kokią keptuvę pasirinkti, mūsų reitingas tikrai jus domins. Mes aprašėme keletą „Tefal“ be riebalų modelių, kurie leidžia paruošti skanias, o tuo pačiu ir mažiau kaloringas bulvytes. Vienas iš tokių prietaisų yra „Tefal Frydelight FX1000“ – 1400 W keptuvė su 30 minučių laikmačiu. Jį tvarkyti nėra sunku, todėl jūs greitai tai išmoksite. Kepant nereikia naudoti riebalų, nes „Air Pulse“ technologija prietaiso viduje pasiskirsto karštas oras. Modelis tinka kepti, taip pat kepti ir kepti ant grotelių, pvz., Žuvis. Ar jums reikalingas prietaisas, leidžiantis per gana trumpą laiką paruošti didesnę bulvytės dalį? Tada jums gali patikti įranga „Tefal Fryer EY201815 Easy Fry Classique“ kurio galia yra 1500 W. Be 1,2 kg krepšio, rinkinyje yra ir 4,2 l talpos XL dubuo. Abu elementus galima plauti indaplovėje, jie buvo tinkamai prie jo pritaikyti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią „Tefal“ keptuvę be riebalų turėtumėte pasirinkti?

Dietologų teigimu, lieknos figūros košmaras yra riebalai. Tačiau negalima paneigti, kad kepti patiekalai yra skanūs. Taip yra todėl, kad riebalai yra skonio nešėjas. Bet kaip pasiekti liekną figūrą ir mėgautis bulvytėmis, traškia vištiena ir kitais šio tipo patiekalais? Atsakymas – keptuvė be riebalų. Prietaisas leidžia paruošti skanius, traškius patiekalus, naudojant tik 3 šaukštus riebalų, o kai kuriuose modeliuose – net ir be šio priedo. Tokie prietaisai vis dar yra nauji, todėl mes parengėme trumpą vadovą, kuriame pateikėme informaciją apie tai, ką geriausia „Tefal“ be riebalų kepti 2021 m.

„Tefal“ prekės ženklas yra gerai žinomas buitinių prietaisų gamintojas. Visų pirma, ji siūlo savo klientams keptuves ir puodus, taip pat keptuves, vaflius ir skrudintuvus. „Tefal“ gaminius skiria labai tvirta tefloninė arba keraminė danga. Negalima paneigti, kad šis gamintojas sutelkia dėmesį į geriausias medžiagas, kad maistas nepriliptų prie keptuvės paviršiaus.

Pirmas dalykas, kurį reikia žinoti perkant, yra pajėgumas. Rinkoje rasite prietaisų, į kuriuos telpa 5 litrai maisto, bet ir mažytės 1 litro versijos. Akivaizdu, kad kuo didesni mūsų poreikiai, tuo didesnį produktą turime pirkti.

Svarbu, kad prietaisas turėtų platų temperatūros reguliavimo diapazoną. Tai padarys jį funkcionalesnį ir leis paruošti įvairius patiekalus. Čia turime paminėti įvairias darbo programas, kurios taip pat turi įtakos keptuvės funkcionalumui.

Nepamirškime visų saugos funkcijų. Geras prietaisas turėtų turėti garso signalą, kuris mus informuos, kai patiekalas bus baigtas paruošti. Kitas svarbus sprendimas yra nešildantis korpusas ir sistemos, apsaugančios nuo perkaitimo ar užvedimo atidarius dangtį.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į ekraną. Jis turėtų būti lengvai naudojamas ir tuo pačiu metu pakankamai įskaitomas, kad įrangos naudojimas nebūtų pernelyg problemiškas.

Norėdami lengviau pasirinkti, žemiau pateikiame geriausias „Tefal“ keptuves be riebalų. Mes išanalizavome rinką ir išskyrėme tris įdomiausius šio gamintojo pasiūlymus.

„Tefal“ keptuvės be riebalų – reitingas

„Tefal Frydelight FX1000“

„Tefal Frydelight FX1000“ yra gili keptuvė, kurią dažnai renkasi vartotojai. Tai daugiausia lemia tai, kad mums nereikia kepti daug riebalų (taip pat galime jų atsisakyti), tačiau bulvytės yra traškios. Tai įmanoma dėl „Air Pulse“ technologijos, kuri paskirsto karštą orą prietaiso viduje.

Įrangos galia yra 1400 W, todėl nereikia ilgai laukti, kol ji įkais. Rinkinyje yra krepšelis, leidžiantis paruošti dvi bulvių porcijas vienu metu (0,8 kg). Išlaikyti švarą nėra sunku, ją galima plauti indaplovėje. Kepimo temperatūrą galime patys reguliuoti nuo 150 iki 200 laipsnių C. Jei reikia, galime nustatyti laikmatį (iki 30 minučių), kad indas nesudegtų.

Kaip įsitikina pirkėjai, prietaiso veikimas yra intuityvus. Savo nuomonėje jie dažnai pabrėžia, kad termiškai izoliuotas korpusas veiksmingai apsaugo nuo rankų nudegimų. Taip pat svarbu, kad kepant nesusidarytų būdingas riebalų kvapas, kurio vėliau sunku atsikratyti.

„Tefal Frydelight FX1000“ be riebalų gili keptuvė yra 1400 W. galios prietaisas. Įranga turi elektroninį valdymą. Rinkinyje yra krepšelis, kuriame telpa iki 0,8 kg bulvytės.

Privalumai

Kepimas be riebalų:

Jei norime, galime kepti riebalus, tačiau tai nėra būtina. Keptuvėje naudojama „Air Pulse“ technologija, todėl ja paruošti patiekalai yra mažiau kaloringi.

Temperatūros reguliavimas:

Daugeliui žmonių patinka tai, kad įranga leidžia reguliuoti temperatūrą nuo 150 iki 200 laipsnių C.

Laikmatis:

Įrenginyje yra įmontuotas laikmatis, kurį galima nustatyti ne ilgiau kaip 30 minučių. Tai žymiai sumažina bulvių deginimo riziką.

Praktiškumas:

Giliosios keptuvės pagalba galime paruošti įvairius patiekalus. Jis tinka kepti žuvį, mėsą, mėsą ar spurgas.

Krepšelį galima plauti indaplovėje:

Krepšelį galima plauti indaplovėje, todėl jį daug lengviau laikyti švarų.

Trūkumai

Ilgas mėsos kepimo laikas:

Žmonės, patikrinę, kaip atrodo mėsos gaminimas aparate, mano, kad tai užtrunka per ilgai.

„EY201815 Easy Fry Classique“

„Tefal Frytkownica EY201815 Easy Fry Classique“ yra įrenginys, kurio negalėjo praleisti iš sąrašo. Modelio galia yra 1500 W. Rinkinyje yra krepšelis, kuriame telpa 1,2 kg bulvytės, taip pat XL dubuo, kurio talpa 4,2 l. Keptuvė pritaikyta kepti, taip pat kepti ir kepti ant grotelių, kad galėtų būti naudojami keliais būdais.

Įrenginyje įdiegta „3D Air Pulse“ technologija, užtikrinanti karšto oro ciklono srautą. Tai reiškia, kad mums nereikia naudoti kepimo riebalų, kad patiekalas būtų traškus ir skanus. Temperatūrą galima reguliuoti nuo 80 iki 200 laipsnių C, o laikmatį galima nustatyti ne ilgiau kaip 60 minučių.

Kuo pateikiama gruzdintuvė išsiskiria vartotojų nuomone? Jų nuomone, įranga greitai įkaista, todėl sutrumpėja laikas, kurį reikia paruošti maistui šeimai. Dubenį ir krepšį galima plauti indaplovėje, o tai buvo laikoma dideliu patogumu. Taip pat reikėtų paminėti, kad prietaisas neužima daug vietos stalviršyje.

Modelyje „Tefal“ keptuvė „EY201815 Easy Fry Classique“ turi 1,2 kg kepimo krepšelį ir 4,2 l dubenį. Prietaiso galia yra 1500 W.

Privalumai

Ne tik kepimui:

Keptuvė tinka kepti, kepti ir kepti maisto produktus. Mes galime jį naudoti gamindami įvairius patiekalus, tokius kaip grynuoliai, spurgos ir falafeliai.

Didesnėms šeimoms:

Pridedamas XL dubuo leidžia paruošti iki 6 bulvių porcijas vienu metu. Taigi prietaisas rekomenduojamas didesnėms šeimoms.

Įdomus dizainas:

Įranga turi juodą, blizgų korpusą. Atrodo moderniai, todėl po naudojimo nereikia jo dėti į drabužių spintą.

Platus temperatūros reguliavimo diapazonas:

Keptuvės veikimo būdą galima lengvai pritaikyti pagal jūsų poreikius, nes temperatūra reguliuojama 80 – 200 laipsnių C ribose.

Trūkumai

Nepermatomas dangtis:

Pasak vartotojų, dangtelis turėtų būti skaidrus. Tada mes galėtume kontroliuoti bulvių bulves.

„Tefal ActiFry FZ710038“

„Fef 7100 38 Actifry“ modelis be riebalų „Fef 71“ – tai prietaisas, kurio talpa yra 1 kg. Jo dėka galite paruošti valgį visai šeimai. Įrangos galia yra 1400 W, o tai leis mums greitai paruošti skanius patiekalus.

„Actifry“ funkcijos dėka galite paruošti skanius patiekalus naudodami tik šiek tiek riebalų. Įrangos efektyvumą taip pat lemia įmontuotas maišytuvas ir, be to, naujoviška karšto oro paskirstymo sistema, kurios dėka visi ingredientai kepami tolygiai.

Šis modelis turi nuimamą indą ir dangtį. Verta paminėti, kad indas yra su nelipnia danga, todėl jo valymas nebus problemiškas. Įrenginyje yra laikmatis ir įmontuotas ekranas, todėl galite lengvai nustatyti įrangos operacinę sistemą, kuri jums primins, kad darbas baigtas.

Pateikto produkto matmenys: plotis – 28,1 cm, aukštis – 38,1 cm, gylis – 25 cm ir svoris 5 kg. Vartotojai labai vertina labai gerą produkto kokybės ir jo kainos santykį.

„ActiFry FZ710038“ modelis yra gera „Tefal“ riebalų taukinė iki 500 PLN. Prietaiso galia yra 1400 W. Modeliui taikoma 10 metų garantija.

Privalumai

Nuimamas krepšelis:

Įranga parduodama komplekte su nuimamu krepšeliu. Todėl kruopšti jo priežiūra nėra sunku. Krepšelį galime lengvai nuplauti po tekančiu vandeniu ir įsitikinti, kad jis yra visiškai švarus.

Skaidrus dangtelis:

Maisto ruošimui palengvinti gamintojas keptuvę įrengė permatomu dangčiu. Mes neturime jo atidaryti, norėdami pamatyti, ar patiekalas yra paruoštas valgyti.

Paprasta naudoti:

Dėl to, kad mygtukai yra gerai aprašyti, mus dominančių nustatymų pasirinkimas yra greitas ir nekelia abejonių.

Trūkumai

Ekranas:

Korpuso ekranas yra nedidelis, todėl žmonėms su regėjimo negalia gali kilti problemų skaitant jame rodomą informaciją.

„Tefal YV 9601“

„Tefal YV 9601“ be riebalų keptuvė sulaukė didelio vartotojų pripažinimo. Mes nustatėme, kad to negalima praleisti iš mūsų reitingo. Prietaisas turi didelę galią (1550 W), todėl laikas paruošti skanias vakarienes yra gana trumpas.

Keptuvėje yra 1,5 kg talpos krepšelis. Jis išardomas, o kas svarbu – galima plauti indaplovėje. Įrangos veikimo temperatūra reguliuojama nuo 0 ° C iki 150 ° C. Modelyje yra LCD ekranas, kuriame rodoma visa svarbi informacija apie keptuvės veikimą. Produktas turi juodą korpusą su sidabriniais elementais. Jo darbo kokybė yra labai gera.

Žmonės kurie …