Geri „Philips Lumea“ lazeriniai epiliatoriai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Kovo mėn

Ar norite efektyviai atsikratyti nereikalingų plaukų? Jei taip, jūsų „Philips Lumea“ lazerinis epiliatorius yra teisingas pasirinkimas. Mes žinome, kad didelis parduotuvių modelių skaičius nelengva pasirinkti. Štai kodėl nusprendėme parengti jums sąrašą, kuriame pristatysime įrangą, kurią geriausiai vertina vartotojai. Pirmą vietą reitinge užėmė lazerinis epiliatorius „Philips Lumea BRI956 / 00“. Tai prietaisas su jutikliu – prietaisas automatiškai parenka tam tikram odos tipui tinkamus nustatymus. Modelis parduodamas rinkinyje su keliais priedais. Dėl to mes galime naudoti epiliatorių, kad pašalintume nepageidaujamus plaukus iš skirtingų kūno vietų. Tai neabejotinai padidina įrangos funkcionalumą. Vartotojai pabrėžia, kad modelis yra ne tik tvirtas, bet ir labai estetiškas. „Philips Lumea SC2009 / 00“ yra lazerinis epiliatorius, kuris užėmė antrą vietą reitinge. Prietaisas turi geros formos rankeną. Įranga maitinama baterijomis. Rinkinyje yra praktiškas užvalkalas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Philips Lumea“ lazerinį epiliatorių turėčiau pasirinkti?

Gražios, lygios kojos – kokia moteris apie tai nesvajoja? Be to, kad mums tikrai rūpi lygios kojos, mes taip pat norime, kad epiliacija būtų kuo neskausmingesnė. Tarp neseniai populiarių plaukų šalinimo būdų, kurie tuo pačiu metu laikomi gana neskausmingais, turime paminėti lazerio naudojimą. Anksčiau plaukų šalinimas lazeriu buvo atliekamas tik grožio salonuose, tačiau dabar gydymą galime atlikti ir namuose, nes populiarūs kosmetikos prietaisų gamintojai siūlo lazerinius epiliatorius. Visi „Philips Lumea“ produktai yra ypač populiarūs.

Jums tikriausiai kyla klausimas, kodėl turėtumėte pasinaudoti „Philips“ pasiūlymu. Visų pirma todėl, kad jame siūlomi produktai patraukliomis kainomis, kuriuos lengva naudoti ir saugu mūsų odai. Be to, geriausi „Philip Lumea“ lazeriniai epiliatoriai leidžia mums greitai epiluoti dėl gana didelio epiliacijos lango naudojimo.

Prieš pasirinkdami konkretų modelį, atkreipkite dėmesį į tai, kas yra komplekte ir ar visi jo elementai jums tikrai reikalingi. Pažangesni modeliai turi kelis priedus, tačiau, pavyzdžiui, kai norite tik nusiskusti kojas, jums nereikia papildomų dalių. Kitaip yra, kai, pavyzdžiui, kovoji su daugybe veido plaukų.

Pasak vartotojų, geriausias „Philips Lumea“ lazerinis epiliatorius 2021 m. Yra tas, kuris turi patogią rankeną. „Philips“ prekės ženklas, žinodamas vartotojų poreikius, sukūrė produktus su skirtingomis rankenomis. Prieš perkant prietaisą verta paimti jį į rankas ir išbandyti. Tik toks testas garantuos, kad darbas su epiliatoriumi bus malonus.

Negalime pamiršti apie elektros sistemą. „Philips“ siūlo tinklo ir akumuliatorių modelius. Pirmieji yra patogesni, tačiau turime nepamiršti reguliariai įkrauti įrangą arba pakeisti baterijas. Jei paprastai pamirštame tokią veiklą, tinklo įrenginys gali būti praktiškesnis. Kita vertus, tokia įranga yra mažiau mobili.

Lazerio epiliatoriaus atveju negalima pamiršti apie lempos tarnavimo laiką. „Philips“ prekės ženklo atveju jis yra tikrai ilgas, todėl mums nereikia jaudintis dėl gedimo. Turime tik paminėti, kad parduotuvėse galime rasti įvairių tipų modelių, įskaitant senesnės kartos, mažesnėmis kainomis, kurie yra mažiau efektyvūs nei naujausios „Philips Lumea“ serijos.

„Philips Lumea“ lazeriniai epiliatoriai – reitingas

„Philips Lumea BRI956 / 00“

„Philips Lumea BRI956 / 00“ yra lazerinis epiliatorius, pagrįstas pažangiomis, moderniomis technologijomis. Atsikratyti nepageidaujamų plaukų iš skirtingų kūno vietų galima dėl prietaiso naudojamos impulsinės IPL šviesos, dėl kurios epiliacija tampa beveik neskausminga.

Produktas leidžia pasirinkti parametrus pagal vartotojų odos spalvą. Jei epiliatoriaus vartotojas nėra tikras, kokį parametrą pasirinkti, jam nereikia jaudintis – modelyje buvo sumontuotas „SmartSkin“ jutiklis, kuris automatiškai siūlo, kuri konfigūracija šiuo metu gali būti geriausia.

Epiliatorius yra su 4 skirtingais priedais, atitinkančiais įvairius vartotojų poreikius. Pirmasis gerai pašalina plaukus iš didelių kūno dalių. Antrasis – specialiai profiliuotas – naudojamas pažastų plaukams. Kitas padės kovoti su veido plaukais, o paskutinis skirtas jautriai bikinio zonai. Su kiekvienu iš jų procedūra yra greita ir nesukelia nepatogumų.

Modelis naudoja du galios režimus – vartotojas pasirenka, ar tam tikru momentu jį prijungti prie maitinimo šaltinio, ar jam reikia belaidžio įrenginio. Vartotojams tai lengva naudoti ir labai efektyvu.

„Philips Lumea BRI956 / 00“ yra lazerinis epiliatorius, skirtas įvairioms kūno dalims epiluoti. Įranga maitinama iš tinklo. Prietaisą galima naudoti ir belaidžiu būdu.

Privalumai

Jutiklis:

Pateiktame epiliatoriuje yra „SmartSkin“ jutiklis, dėl kurio modelis automatiškai pasirenka nustatymus, atitinkančius mūsų odos tipą. Todėl nėra baimės, kad procedūros metu kūnas degs.

Maitinimo šaltinis:

Vartotojai vertina tai, kad įrangą galima naudoti tiek prijungus ją prie maitinimo šaltinio, tiek belaidžiu būdu. Tai padidina jo naudojimo galimybes ir neabejotinai turi įtakos darbo patogumui.

Saugumas:

„Philips Lumea BRI956 / 00“ yra lazerinis epiliatorius, sukurtas bendradarbiaujant su dermatologais. Tai užtikrina saugų prietaiso naudojimą.

Lizdai:

Komplekte yra keičiami priedai, leidžiantys epiluoti įvairias kūno vietas. Įrangos pagalba atsikratysime nereikalingų plaukų ne tik ant kojų, bet ir ant veido, bikinio zonos ir pažastų.

Dizainas:

Produktas buvo pagamintas su didžiausiu atsargumu. Modelis turi estetišką, moterišką dizainą.

Trūkumai

Svoris:

Kai kuriose apžvalgose galite perskaityti, kad įranga sveria palyginti daug. Todėl procedūros metu mūsų ranka gana greitai pavargsta.

„Philips Lumea Prestige SC2009 / 00“

„Philips Lumea Prestige“ yra prietaisas, kurio veikimas pagrįstas IPL technologija – intensyvia impulsine šviesa, kurią naudoja ir kurį laiką rekomenduoja profesionalai. Modelis siunčia šviesos impulsus tiesiai į plaukų šaknis. Tokiu būdu stimuliuojamas natūralus nepageidaujamų plaukų slinkimas ir slopinamas jų ataugimo procesas. Norint išlaikyti rezultatus, pakanka pakartoti gydymą kas dvi savaites su keturiais pakartojimais.

Prietaisas veikia įvairių spalvų plaukus – nuo šviesių iki juodų, ne tik su raudonais, baltais ar pilkais plaukais. Galite pritaikyti epiliatoriaus veikimą pagal skirtingus odos atspalvius, išskyrus labai tamsią odą, kur ji gali sudirginti.

Modelis tinka veido plaukams ir įvairioms kūno vietoms, įskaitant bikinio zoną, pašalinti. Jis turi tris skirtingus priedus. Viename iš jų yra specialiai sukurtas šviesos filtras, kurio dėka galite saugiai ir patogiai atsikratyti ant veido pasirodančių plaukų. Antrasis skirtas stipresniems bikinio plaukams. Pastarasis tinka epiliuojant likusias didesnes kūno vietas. Vartotojai turi teigiamą nuomonę apie epiliatoriaus veikimą, pabrėždami, kad jis veikia greitai ir yra labai patikimas.

„Philips Lumea SC2009 / 00“ lazerinis epiliatorius yra įkraunamas. Įkrovimo laikas yra 100 minučių. Lango, pro kurį skleidžiama šviesa, plotas yra 4 cm2.

Privalumai

Baterija:

Dėl to, kad modelyje yra įmontuota baterija, prietaisą taip pat galima naudoti vietoje, kur nėra laisvos prieigos prie elektros energijos. Belaidis darbas yra garantija, kad niekas nevaržys mūsų judesių.

Papildoma įranga:

Be rinkinio, be epiliatoriaus ir maitinimo šaltinio, mes taip pat gauname tvirtą korpusą. Tai leidžia saugiai gabenti savo įrangą.

5 darbo režimai:

Vartotojas gali pasirinkti iš 5 darbo režimų. Dėl to jūs galite lengvai pritaikyti įrangos nustatymus pagal odos atspalvį, taip užtikrindami naudojimo efektyvumą ir saugumą.

Figūra:

Produktas yra gerai apgalvotos formos. Tinkamai profiliuota rankena užtikrina saugų sukibimą ir tikslų darbą.

Trūkumai

Dirgina:

Nedaugelis žmonių pastebėjo, kad naudojimo pradžioje ant odos atsiranda nedideli dirginimai.

„Philips Lumea SC1995 / 00“

Kaip ir kiti prietaisai, „Philips Lumea SC1995 / 00“ naudoja IPL technologiją – intensyvią impulsinę šviesą – efektyviam ir saugiam nepageidaujamų plaukų šalinimui. Šviesai patekus į plaukų folikulus, jos pradeda savaime slinkti ir nebeatauga taip greitai, kaip naudojant kitus plaukų šalinimo būdus.

Prietaisas turi penkis reguliuojamus šviesos intensyvumo nustatymus. Tai leidžia jums pritaikyti jo veikimą prie savo odos, todėl procedūra tampa švelni ir saugi visiems. Jis net tinka naudoti jautriai odai. Epiliatorius tinka visiems plaukų atspalviams ir vienodai gerai veikia juos visus. Jis gali būti naudojamas norint atsikratyti plaukų nuo kojų, pažastų, bikinio zonos, rankų ir skrandžio, todėl jie yra funkcionalūs ir naudingi.

Tai yra vienas iš pigiausių tokio tipo prietaisų, prieinamų rinkoje. Taigi vartotojų nuomonės rodo, kad SC1995 / 00 yra „Philips Lumea“ lazerinis epiliatorius už gerą kainą. Komplekte yra maitinimo šaltinis ir patogus laikymo dėklas.

SC1995 / 00 yra geras „Philips Lumea“ lazerinis epiliatorius iki 800 PLN. Prietaisas turi langą, kurio plotas yra 4 cm2. Tai iš tinklo maitinamas modelis.

Privalumai

Šviesos stiprumas:

Dėl to, kad vartotojas gali reguliuoti šviesos intensyvumą, nereikia jaudintis, kad epiliatorius dirgins mūsų odą. Kiekvienas turi galimybę pritaikyti modelį pagal savo poreikius …