Geros nešiojamos elektrinės orkaitės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Kovo mėn

Kokią nešiojamą elektrinę orkaitę reikėtų rinktis?

Nešiojamos elektrinės orkaitės turi daug privalumų. Jie įkaista greičiau nei tradiciniai darbalaukio modeliai, be to, jie sutaupo daug vietos. Tačiau norint patenkinti tokį produktą, reikia atkreipti dėmesį į keletą svarbių detalių. Apie juos sužinosite mūsų vadovo dėka, o pabaigoje taip pat rasite trijų gerų įrenginių reitingą už prieinamą kainą.

Elektrinių nešiojamų krosnių vidinis tūris yra mažesnis, tačiau jų šalininkų grupė vis dar auga. Tam įtakos gali turėti tai, kad tokius prietaisus galime laisvai perkelti į kitą vietą arba kartais net pasiimti su savimi keliaudami. Jei norime rasti geriausią nešiojamą elektrinę orkaitę 2021 m., Turime atkreipti dėmesį, ar ji turi reikiamą galią. Geriausia, jei šis parametras pasieks maždaug 1000 W ir didesnę vertę. Tada įranga ne tik greičiau įkais, bet ir pasirodys esanti funkcionalesnė. Kuo didesnė galia, tuo daugiau pyragų ir patiekalų įvairovės galėsime paruošti.

Orkaitės dydis yra toks pat svarbus kaip ir galia. Turime patikrinti ne tik išorinį, bet ir vidinį dydį. Kai žinosime šias vertybes, galėsime įvertinti, ar produktas tiks mūsų pasirinktoje vietoje ir ar bus patogu naudoti. Šiuo atveju taip pat svarbu šildytuvų išdėstymas. Pabandykime ieškoti tokių modelių, kur jie išdėstyti ne tik viršuje, bet ir apačioje. Tokiu būdu pyragai visada bus gerai iškepti iš visų pusių, ne tik, pavyzdžiui, iš viršaus.

Perkant nešiojamą orkaitę taip pat verta patikrinti, ar jos galią galima reguliuoti, pavyzdžiui, rankenėle. Kuo sklandesnis reguliavimas, tuo tiksliau galime nustatyti reikiamą šildymo temperatūrą. Gali pasirodyti, kad 2 ar 3 galios lygių nepakanka norint greitai ir lengvai iškepti picą ar puošnius pyragus. Tokiu atveju mums bus gana sunku nustatyti reikiamą temperatūrą, todėl gali iškepti uogienė arba visiškai sudegęs pyragas.

Tokia nešiojama elektrinė orkaitė yra labai patogus sprendimas, nes su jos pagalba dažnai galime ne tik kepti, bet ir kepti, kepti grilyje ar kepti patiekalus. Pasitenkinimo raktas yra tinkamos galios ir daug skirtingų funkcijų turinčio produkto pirkimas.

Nešiojamos elektrinės orkaitės

„Berlinger MAX-2800-W“

„Berlinger MAX-2800- W“ yra 45 l talpos nešiojama orkaitė. Ji buvo pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, todėl atrodo labai elegantiška ir gali būti naudojama keletą metų. Tai idealiai tinka ne tik pyragams ar picai ruošti, bet ir kepti ant iešmo bei kepti mėsą. Tai daro jį daugiafunkcinį.

Produktas išsiskiria padidėjusiu patvarumu, kuris buvo pasiektas naudojant grūdintą stiklą. Jo valdymo pultas yra labai skaidrus, todėl galite lengvai suaktyvinti atitinkamas kepimo funkcijas. Šiame modelyje šildytuvai yra ne tik viršuje, bet ir apačioje, taip pat yra karšto oro galimybė. Jo išoriniai matmenys yra: 56 cm x 37 cm x 36 cm, o vidiniai matmenys: 42 cm x 35 cm x 30 cm.

Vartotojai mano, kad geriausios nešiojamos elektrinės orkaitės turėtų greitai įkaisti ir sugebėti paruošti įvairiausius pyragus ir patiekalus. Tai įmanoma naudojant šį produktą, visa tai dėka didelės galios ir specialios apyvartos.

Severinas TO 2058

„Severin TO 2058“ modelio talpa yra 42 l, o galia – 1800 W, todėl jis yra paruoštas naudoti per labai trumpą laiką ir leidžia kepti įvairius pyragus. Yra laikmatis, iešmelis, kepimo grotelės ir net picos kauliukas, todėl su jo pagalba galite paruošti skanią ir tinkamai iškeptą vakarienę visai šeimai.

Emaliuotas orkaitės paviršius pasižymi labai geru atsparumu aukštai temperatūrai, todėl net reguliariai naudojant jis atrodo itin estetiškas. 4 pakopų jungiklis leidžia nustatyti viršutinį ir apatinį šildymą ir įjungti karštą orą. Savo ruožtu, temperatūros reguliavimo dėka, mes galime jį nustatyti taip, kad jis būtų optimaliame lygyje ir jūs išvengtumėte jo deginimo.

Vartotojai šį įrenginį vertino daugiausia dėl unikalaus dizaino ir labai tylaus veikimo. Jis taip pat turi didelę talpą, todėl galite gaminti patiekalus visai šeimai ar dideliam draugų būriui. Be to, juo naudotis yra labai paprasta ir jūs galite lengvai nustatyti tinkamą šildymo būdą.

„Mesko MS 6013“

Pristatome jums nešiojamą „Mesko MS 6013“ orkaitę, kurios galia yra 1000 W, grotelių groteles ir kepimo skardą, leidžiančią kepti sausainius ar mėsą. Be to, tai leidžia laisvai pasirinkti šildymo režimą tarp viršutinio, apatinio ar viršutinio ir apatinio šildymo tuo pačiu metu. Jo talpa yra 9 litrai, o išoriniai matmenys yra: 37,2 cm x 27 cm x 20,5 cm, vidiniai matmenys: 25 cm x 22 cm x 15 cm.

Krosnies kaitinimo elementai yra pagaminti iš aukštos kokybės kvarco, o tai teigiamai veikia jo stiprumą ir ilgaamžiškumą. Čia yra laikmatis, kurio dėka gaminys automatiškai išsijungia ir informuoja, kai baigsis kepimo laikas. Be to, tai veiksmingai sumažina pyrago ar maisto deginimo riziką.

Vartotojai tai laiko nešiojama elektrine orkaite už gerą kainą, kuri gali pateisinti net pačius pernelyg didelius lūkesčius. Jis turi pakankamai galios greitai ir saugiai pagaminti viryklę, be to, jis yra kompaktiškas ir gali būti perkeltas iš vienos vietos į kitą.