Geri solo deginimo dalgiai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Kovo mėn

Solo krūmapjovės yra gerai vertinamos vartotojų ir todėl jų populiarumas. Sąraše parengėme kelių geriausiai įvertintų modelių aprašymus. Tikimės, kad čia rasite sau tinkamą įrangą. Pirmąją vietą reitinge užėmė benzininis krūmapjovė Solo AL-KO 120 su galingu varikliu efektyviam darbui. Modelis turi vairo formos rankeną, kurią lengva valdyti. Benzininis krūmapjovė naudinga pjauti net labai aukštą žolę sunkiai pasiekiamose vietose. Jam pagaminti buvo naudojamos kietos medžiagos, todėl ant paviršiaus neatsirado iškraipymų. Rinkinyje yra ritė su meškere, kuri yra būtinas aksesuaras norint pradėti dirbti sode. Tačiau, jei ieškote ko nors kito, peržiūrėkite kitus mūsų pasiūlymus. Antrą vietą reitinge užėmė benzininis krūmapjovė Solo AL-KO 137 SB. Jis yra palyginti lengvas ir turi geros formos rankeną, kad būtų lengva valdyti. Variklis yra patvarus ir atsparus gedimams, jis neįkaista per intensyviai.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Solo“ krūmapjovę pasirinkti?

Sodo priežiūra gali būti labai sunki veikla. Tačiau gali būti smagiau, jei turime gerą įrangą. Norint pašalinti krūmus ir kitus nepageidaujamus augalus iš mūsų vejos, verta investuoti į gerą krūmapjovę. Tačiau prieš priimdami galutinį sprendimą turėtume akimirką pagalvoti. Dalgiai turi skirtingą pjovimo skersmenį, galią ir konstrukciją. Todėl prieš pirkdami būtinai perskaitykite mūsų vadovą.

„Solo“ yra įmonė, jau kelerius metus gaminanti sodo priežiūros įrangą. Pateikto prekės ženklo asortimente yra žirklės, benzininės ir elektrinės šienapjovės, taip pat dalgiai. Dėl teigiamų atsiliepimų apie „Solo“ produktus nusprendėme į savo straipsnį įtraukti šio gamintojo krūmapjovių aprašymus.

Pradžioje verta paminėti, kad geriausias „Solo“ krūmapjovė 2021 m. Yra patogus. Tam yra keli veiksniai. Pirma – svoris. Jei dalgis sveria daugiau nei 7 kg, daugumai žmonių kils problemų laisvai manevruoti. Tačiau kai kurie prietaisai turi didelius variklius, kurie sveria daug. Todėl gamintojai įsitikino, kad dalgio nešiojimas nebuvo nemalonus. Kai kurie modeliai yra su dirželiais, todėl galime šiek tiek pasunkinti nugarą. Rankena yra elementas, kuris taip pat gali padidinti patogumą naudojant krūmapjovę. Jis turėtų būti gerai kontūruotas ir turėti guminį dangtelį.

Geriausi Solo krūmapjovės yra galingi. Tai ypač svarbu, kai turime labai didelį sodą. Paprastai tokio tipo įrangos galia svyruoja nuo 0,7 iki 2,5 kW. Tokios didelės galios krūmapjovės lengvai pašalina didesnius krūmus ir didelius žolės kuokštus. Kuo galingesnis variklis, tuo efektyvesnis įrenginys. Taip pat verta patikrinti, kaip atrodo degalų sąnaudos – čia geriausia atsižvelgti į vartotojų, kurie jau naudojosi įranga, nuomones.

Kalbant apie pjūvio skersmenį, jis turi būti parinktas pagal mūsų sodo paviršių. Mažesnėms vejoms reikia mažesnio pjovimo ploto (apie 20 cm) – nes tokiu įtaisu lengviau manevruoti. Savo ruožtu, renkantis dalgį dideliems sodams, dėl trumpesnio darbo laiko geriau įsigyti įrangą su dideliu pjovimo skersmeniu, t. Y. Apie 30 cm.

Solo krūmapjovės – reitingas

Solo AL-KO 120

„Solo AL-KO 120“ yra benzininis šepetys su 1,1 kW varikliu. Pakanka greitai ir efektyviai atsikratyti nepageidaujamų augalų iš mūsų sodo (krūmų šalia gėlynų ar medžių). Variklio degalų sąnaudos yra labai mažos, o svarbiausia – jis yra patvarus. Todėl tai tikrai nėra elementas, kurį reikės pakeisti.

Dėl specialios „EasyStart“ sistemos dalgį labai lengva įjungti. Mes taip pat galime pasirinkti darbo režimą. Tai gali būti darbas su žvejybos linija arba su skydu. Pateikto modelio rankena turi reguliavimo sistemą. Todėl manevruoti įrangą nebus sunku. Jame taip pat buvo nešiojimo dirželis, leidžiantis svorį (8 kg) paskirstyti visam kūnui. Ši gera kaina „Solo“ krūmapjovė laikoma efektyvia.

Įrangos apdirbimas yra labai geras. Jis nėra lengvai pažeistas, o raudoną korpusą labai lengva pamatyti žolėje. Vartotojai labiausiai giria pateikto dalgio naudojimo patogumą. Jie taip pat mini gana didelę galią.

„Solo AL-KO 120“ yra krūmapjovė su 1,1 kW varikliu. Darbinis plotis yra 41 cm. Prietaisas sveria 8 kg.

Privalumai

Efektyvus variklis:

Pjovimo mašinoje yra efektyvus, 2 taktų variklis, kuris veikimo metu neįkaista ir užtikrina efektyvų darbą. „Solo“ žoliapjovių bandymas patvirtino, kad prietaisas veikia efektyviai ir gali susidoroti su net storos ir aukštos žolės pašalinimu.

Rankena:

Modelis turi gerai profiliuotą rankeną, ant kurios yra visi reikalingi valdymo elementai.

Lengvas paleidimas:

Ar nerimaujate, kad kils problemų paleidžiant įrenginį? Jums nereikia dėl to jaudintis. Krūmapjovė „Solo AL-KO 120“ turi „Easy-Start“ funkciją, kurios dėka įranga paleidžiama per trumpą laiką.

Maitinimo šaltinis:

„Solo AL-KO 120“ yra benzininis šepetys, todėl jį galima naudoti bet kur, nepriklausomai nuo to, ar turime nemokamą prieigą prie elektros. Svarbu tai, kad įranga neturi laidų, todėl galime būti tikri, kad niekas nevaržys mūsų judesių.

Pridedami priedai:

Komplekte yra naudingi priedai: ritė su virve, stropinis bėgis ir pjovimo diskas.

Trūkumai

Svoris:

Įranga sveria 8 kg, todėl ilgas darbas su ja gali būti šiek tiek varginantis. Geriausia kartkartėmis padaryti pertrauką, kad išvengtumėte nugaros perkrovos.

Solo AL-KO 137 SB

„Solo AL-KO 137 SB“ yra daugumos vartotojų pripažinimą pelnęs įrenginys. Tai patogi ir efektyvi įranga. Dalgio variklio galia siekia 1,4 kW. Todėl ilgesnis prietaiso naudojimas nėra problema.

Vairo formos rankena yra specialiai profiliuota, todėl įrangos nešiojimas nėra problema. Be to, rankena yra reguliuojama. Korpusas iš nerūdijančio plieno ir peiliai yra labai patvarūs ir nebus pažeisti net dėl ​​labai intensyvaus naudojimo.

Vartotojai įvertino pateiktą dalgį dėl jo paprasto naudojimo. Įjungti prietaisą nėra sunku, o jį nešioti palengvina nešiojimo dirželis. Daugelis vartotojų dalgį laiko labai gerai pagamintu prietaisu, tuo pačiu ir gana ekonomišku, nes nenaudoja per daug degalų.

Krūmapjovė „Solo AL-KO 137 SB“ sveria 7,7 kg. Jo darbinis plotis yra 41 cm. Variklio galia yra 1,47 kW.

Privalumai

Rankena:

Benzininis krūmapjovė turi reguliuojamą rankeną, primenančią tą, kuri montuojama ant dviračių. Jis gali būti pritaikytas individualiems vartotojo pageidavimams, todėl kiekvienas turi galimybę užtikrinti maksimalų darbo patogumą.

Veikimo efektyvumas:

Remiantis internete paskelbtomis apžvalgomis, įranga veikia efektyviai ir puikiai susidoroja net su storu šepečiu (be variklio perkaitimo).

Gamybos kokybė:

Turiu pripažinti, kad įrangos konstrukcijos kokybė yra labai gera. Visi konstrukcijos elementai yra tvirti ir neiškreipia.

Patvarus variklis:

Krūmapjovėje naudojamas variklis turi žvakes, kurios padidina jo ilgaamžiškumą. Tai suteikia jums ilgo darbo laiko be jokių gedimų tikrumą.

Trūkumai

Darbinis tūris:

Prietaisas kelia gana didelį triukšmą, todėl kai kurie žmonės nusprendžia naudoti apsaugines ausines.

Solo AL-KO 116B

„Solo AL-KO 116B“ yra nebrangus benzininis šepetys su 1 AG varikliu ir maždaug 25 cm3 talpos. Modelio darbinis plotis yra 41 cm, peilis yra 25 cm ilgio. Prietaisas sveria tik 6,4 kg, todėl yra palyginti lengvas, palyginti su kitais rinkoje esančiais modeliais.

Kreipiamasis vamzdis pagamintas iš aliuminio, kuris tuo pačiu yra atsparus iškraipymams ir yra lengvas. Dviejų rankų rankena yra profiliuota taip, kad būtų lengva valdyti krūmapjovę. Prietaisas rekomenduojamas tiek mažiems, tiek vidutiniams ir didesniems sodams. Jo veikimo efektyvumas vertinamas labai gerai.

Žmonės, nusprendę įsigyti šią įrangą, pripažįsta, kad ji atitinka jų lūkesčius. Prietaisas yra gana galingas, variklis yra patvarus ir nešildo, o degalų baką lengva užpildyti. Neabejotinai didelis privalumas yra tas, kad rinkinyje yra daug naudingų priedų.

AL-KO 116B modelis yra geras „Solo“ krūmapjovė iki 700 zlotų. Variklio galia yra 1 AG. Darbinis plotis yra 41 cm.

Privalumai

Dvipusė rankena:

Dalgis turi dvipusę rankeną, kuri buvo gerai suformuota. Galuose yra speciali guminė medžiaga, kad ranka nepaslystų.

Petnešos:

Rinkinyje yra tvirtos pakinktai, kurie daro darbą patogesnį (jie sumažins stuburo apkrovą).

Lengvas svoris:

Daugelis žmonių taip pat vertina įrangą dėl mažo svorio, palyginti su kitais rinkoje esančiais krūmapjovėmis (tik 6,4 kg). Dėl to, kad prietaisas yra lengvas, mes pavargstame lėčiau.

Trūkumai

Mišinio paruošimas:

Nors rinkinyje yra specialus butelis mišiniui gaminti, kai kurie žmonės pripažįsta, kad ši operacija iš pradžių atrodo komplikuota.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

Solo AL-KO 130 H


Norėtume pristatyti šepetį „Solo AL-KO 130 H“, kurį labai dažnai renkasi vartotojai. Priežastis yra pjovimo skersmuo, kuris yra 41 cm. Tai puiki įranga didesniems sodams prižiūrėti. Darbas su dalgiu su tokiu dideliu vidurkiu vyksta labai greitai ir efektyviai.

Prietaiso galia yra 1,2 kW – 4 taktų variklis yra labai galingas ir labai retai genda. Todėl tai yra daugelio metų investicija. Pjovimo peiliai pagaminti iš nerūdijančio plieno ir, kaip dalgio užrašo vartotojai, yra aštrūs. Todėl jomis pjauti storesnes šakeles ir didesnius žolės kuokštus nėra problema.

Nepaprastas yra …