Geriausias elektrostimuliatorius – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Elektrostimuliatorius – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Elektrostimuliatorius leis jums gauti savo svajonių figūrą, lipdyti ir pabrėžti pilvo raumenis. Jei nežinote, kurį modelį pasirinkti sau, vartotojai rekomenduoja pilvo raumenų stimuliatorių EMS 00168. Jį sudaro kompaktiškas įtaisas ir trinkelė su lipniais elektrodais. Greta kūno esanti medžiaga yra lanksti. Šešių taškų kaladėlė stimuliuoja visas raumenų grupes, kad būtų matomi rezultatai. Jei tai nėra jūsų ieškomas įrenginys, tada galbūt mūsų antrasis pasiūlymas, t.y. „Compex Sport SP 6.0“ gal tai bus arčiau jūsų lūkesčių. „Elektrostimulator“ turi daug specifinių programų, kurios padeda nuo įvairių negalavimų, taip pat raumenų vystymosi. Įranga yra belaidė ir turi gana patvarią bateriją. Prietaisas gerai stimuliuoja raumenį, ant kurio jis yra uždėtas. Modelyje yra pritvirtinti 4 elektrodai.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Raumenų stimuliatorius yra universalus, juo gali naudotis tiek vyrai, tiek moterys. Jame yra 6 masažo režimai, kuriuos galima pritaikyti pagal jūsų pageidavimus. Pilvo pagalvėlės medžiaga yra lanksti ir patvari. Širdies ritmo reguliatorius maitinamas baterijomis, užtikrinančiomis ilgalaikį veikimą.

Trūkumai

Rinkinyje nėra baterijų, skirtų elektrostimuliatoriui maitinti, todėl jas reikia įsigyti atskirai. Be to, labai dažnai naudojant, lipnūs elektrodai nelieka vietoje.

Santrauka

Nepriklausomai nuo amžiaus, galite naudoti pilvo raumenų stimuliatorių, kad gautumėte svajonių figūrą. Lipnūs elektrodai ir lanksti trinkelė užtikrina naudojimo patogumą. Širdies stimuliatoriaus nereikia prijungti prie maitinimo šaltinio, pakanka įdėti AAA baterijas. 6 veikimo režimai leidžia jums pritaikyti stimuliacijos intensyvumą pagal savo pageidavimus.

Pirkimo vadovas – kokį elektrostimuliatorių pirkti?

Elektrostimuliacija yra vienas iš daugelio negalavimų, tokių kaip skausmas ir raumenų silpnumas, taip pat potrauminių ar uždegiminių ligų, gydymo būdai. Norėdami tai atlikti, jums reikia specialaus prietaiso – elektrostimuliatoriaus. Kokią įrangą verta rinktis? Jei kyla problemų priimant sprendimą, žr. Mūsų vadovą.

Ar saugu elektrostimuliacija?

Prieš nusprendžiant, kokį elektrostimuliatorių pasirinkti, verta įsitikinti, kad jo naudojimas yra visiškai saugus. Elektrostimuliacija yra procedūra, kurioje naudojamos žemo dažnio srovės. Jie sukelia atskirų raumenų ar visos grupės susitraukimus. Šis metodas yra neinvazinis ir nefarmakologinis, jį galima derinti su gydytojo paskirtų vaistų vartojimu. Šiuo metu elektrostimuliaciją galime atlikti namuose, nereikia vykti į ligoninę ar reabilitacijos kabinetą. Žinoma, tokia įranga kaip elektrostimuliatorius mums bus saugi, jei ją naudosime tinkamai. Šio tipo prietaisai dažniausiai naudojami skausmui malšinti, bet ne tik. Kai kurie iš jų taip pat gali pagerinti kraujotaką, sustiprinti atskirus raumenis (pvz., Atsakingus už šlapimo nelaikymą) arba pagreitinti giliųjų žaizdų gijimą. Elektrostimuliacija nėra tinkama procedūra žmonėms su širdies stimuliatoriais, metaliniais implantais (pvz., Dantų protezais), kenčiantiems nuo nervų sistemos ligų ar uždegimų, taip pat nėščioms moterims.

Stimuliacijos tipas

Rinkoje esantys elektrostimuliatoriai gali būti suskirstyti į kelias grupes, atsižvelgiant į stimuliacijos tipą, kurį jie leidžia. Šiuo atžvilgiu mes skiriame įrangą:

Dešimt – Transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija arba transkutaninė nervų stimuliacija. Šie prietaisai siunčia mažos amplitudės elektroninius impulsus iš elektrodų per odą į periferinius nervus, atsakingus už temperatūros jutimą. Tai gali blokuoti informacijos apie skausmą srautą į smegenis arba inicijuoti beta-endorfinų, kurie yra natūralūs skausmą malšinantys vaistai, išsiskyrimą;

EMS – Elektrinė raumenų stimuliacija, t. Y. Neuromuskulinė stimuliacija. Tokia įranga gali būti naudojama, be kita ko pagerinti kraujotaką tam tikroje kūno dalyje, užkirsti kelią raumenų spazmams, atgaivinti raumenis po traumos ar apšilimo metu prieš treniruotę. EMS modelis veikia greitai keisdamas srovės intensyvumą skirtingais impulsų pločiais ir dažniais;

INF – tai stimuliacijos tipas, pagrįstas elektros impulsų generavimu giliai kūno audiniuose dėl dviejų skirtingų vidutinio dažnio sinusoidinių signalų – nuo 4000 Hz – trukdžių (sutampančių). Taip siekiama pagerinti kraujo tiekimą, palengvinti skausmą, sumažinti patinimą ir stimuliuoti raumenis;

TONAS – arba jonoforezė, ji susideda iš jonų įvedimo į audinius, turinčius gydomąjį poveikį (naudojant elektrinio lauko stiprumą). Tai padeda gydyti vulgarius spuogus ir rožinę, pašalinti randus ir net suglebusius raumenis bei odą;

PASAULIS – mikrovaros yra stimuliacija, dažnai lyginamos su TENS metodu, tačiau jos veikimas gali pasirodyti efektyvesnis. Jis naudojamas ne tik skausmui malšinti, bet ir sausgyslių traumoms, sporto traumoms gydyti ir patinimams mažinti.

Taip pat yra ir kitų stimuliacijos rūšių, tokių kaip EWN (aukšta įtampa), PK (Kotz srovės) ir MO (denervuoti raumenys). Todėl pasirinktas elektrostimuliatorius turi leisti mums atlikti geriausiai mūsų poreikius atitinkantį gydymą.

Galia

Tokie prietaisai, kaip elektrostimuliatoriai, paprastai maitinami iš baterijų, todėl nereikia jų prijungti prie elektros. Tai yra puikus patogumas, nes įrangą galima naudoti bet kur ir bet kada, taip pat ilsintis ant sofos ar gulint lovoje. Dažniausiai tokio tipo gaminiams reikia naudoti 3 ar daugiau AAA tipo baterijų, jos dažnai būna komplektacijoje. Taip pat yra modelių su kintamosios srovės adapteriu, tačiau jie daugiausia skirti naudoti namuose.

Veikimo režimų skaičius

Manoma, kad geriausias elektrostimuliatorius gali pasirinkti bent keletą skirtingų darbo režimų. Tai gali būti apšilimo programa prieš treniruotę, skausmo malšinimas, masažas ir netgi reabilitacija. Kuo daugiau funkcijų turi įrenginys, tuo praktiškesnis jis gali būti (dėl jo naudojimo skirtingomis aplinkybėmis).

Stimuliavimo parametrai

Pirkdami neturime pamiršti patikrinti stimuliacijos parametrų. Kalbamės čia, be kitų impulsų dažniu. Geriausia, jei tai bus platus asortimentas, nes tada tikrai galėsime pritaikyti įrangos veikimą savo poreikiams. Tai gali būti, pavyzdžiui, nuo 1 Hz iki 150 Hz. Impulso pločio diapazonas, pavyzdžiui, nuo 60 μs iki 400 μs, taip pat lemia, kuris elektrostimuliatorius yra geriausias.

Paprasta naudoti

Prietaisą turėtų būti lengva naudoti, kad mums nekiltų problemų atliekant elektrostimuliaciją. Dėl šios priežasties turite atsižvelgti į įrangos ekrano dydį ir mygtukų, naudojamų norint pakeisti darbo nustatymus, skaičių. Jei gausime naudojimo instrukciją rinkinyje, tada tikrai greitai sužinosime, kaip tinkamai naudoti elektrostimuliatorių.

Pridedami priedai

Pati įranga nėra viskas. Gerai, jei su savimi gausime praktiškų aksesuarų, kurie gali būti mums naudingi. Mes kalbame ne tik apie tinkamo dydžio elektrodus ir prie jų prijungtus kabelius, bet ir apie dėklą įrenginiui laikyti, USB laidą (jei modelyje įmontuota baterija) ir diržo spaustuką, kurį palengvinti nešiotis gaminį.

Elektrostimuliatoriai geromis kainomis

Paprasti elektrostimuliatoriai nekainuoja per daug, jų kaina paprastai neviršija 200 PLN. Už technologiškai pažangesnę įrangą mokėsime kur kas daugiau, net už kelis tūkstančius zlotų. Šiuos modelius gali naudoti, pavyzdžiui, profesionalūs sportininkai, kurie yra labiau linkę į traumas ir kuriems reikia išlaikyti raumenis ir sąnarius.

5 geriausi elektrostimuliatoriai. Nuomonės 2021 m

Šį elektrostimuliatorių reitingą sudaro modeliai, kurie bus tinkami visiems – padidinti raumenis, atsipalaiduoti, reabilituoti, masažuoti ar malšinti raumenų ar sąnarių skausmus.

1. Elektrostimuliatorius, pilvo raumenų stimuliatorius EMS 00168

Jei svajojate apie iškirptus pilvo raumenis, bet nemėgstate intensyvių treniruočių, jums reikės raumenų elektrostimuliatoriaus EMS 00168. Jis yra bevielis, maitinamas 6 AAA baterijomis. Jį sudaro nedidelis prietaisas ir pagalvė, pagaminta iš lanksčios medžiagos, kuri nešiojama ant pilvo. Elektrostimuliatorius yra patvarus ir lengvai naudojamas. Jis turi 6 veikimo būdus, kiekvienas iš jų yra švelnus ir ritmingai stimuliuoja raumenis. Lipnūs elektrodai tolygiai prilimpa prie odos.

Elektrostimuliatorių gali naudoti bet kokio amžiaus moterys ir vyrai. Šešių taškų pagalvėlė stimuliuoja atskirai kiekvieną raumenų grupę. Stimuliatorius pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių jo ilgaamžiškumą. Patogūs prietaiso mygtukai leidžia lengvai pakeisti nustatymus raumenų treniruotės metu. Reguliariai naudojant elektrostimuliatorius leidžia greitai pastebėti pirmuosius efektus. Jo naudojimas nereikalauja pastangų, todėl tiks ir tiems žmonėms, kurie nemėgsta intensyvios mankštos.

Vartotojų atsiliepimai apie EMS elektrostimuliatorių yra teigiami. Vartotojai patenkinti darbo kokybe ir nuolatinio naudojimo rezultatais. Stimuliatoriumi lengva naudotis, jis turi estetinį dizainą.

Elektrostimuliatorius, EMS 00168, pilvo raumenų stimuliatorius, susideda iš mažo įtaiso ir šešių taškų padėklo, pagaminto iš lanksčios medžiagos, ant pilvo.

Privalumai

Skirtingi darbo režimai:

Stimuliatorius turi 6 darbo režimus, kuriuos galima lengvai pritaikyti pagal jūsų poreikius ir pageidavimus.

Belaidis maitinimas:

Širdies ritmo reguliatorius maitinamas AAA baterijomis, todėl jį galite naudoti bet kur.

Lankstus padas:

Iš lanksčios medžiagos pagamintas šešių taškų įklotas gerai prilimpa prie kūno ir stimuliuoja visas raumenų dalis.

Paprasta naudoti:

Stimuliatorius …