Geros priekinės dviračių sėdynės su stiklu

Kokią priekinę dviračio sėdynę su stiklu turėtumėte pasirinkti?

Jei norime pasiimti savo mažylį dviračiu, dažniausiai naudojame dviračių sėdynes. Tai geras pasirinkimas vaikams, kurie dar neišmoko važiuoti dviračiu. Pradžioje populiarus sprendimas buvo galinė sėdynė. Tačiau po kurio laiko jis prarado populiarumą priekinės versijos naudai – šis sprendimas leidžia vaikui stebėti maršrutą ir labiau mėgautis važiavimu. Įdomūs modeliai yra stiklinės sėdynės. Elementas, kuris yra stiklas, apsaugo vaiką ne tik nuo vėjo, bet ir nuo vabzdžių ar žiedadulkių. Visiems, besidomintiems tokia dviračių įranga, mes parengėme trumpą vadovą, kuriame paaiškinsime, kas yra geriausia priekinio stiklo sėdynė 2021 m.

Svarbiausias aspektas renkantis automobilio kėdutę yra saugumas. Vaikų gabenimo priedas turėtų turėti daugybę skirtingų sertifikatų, patvirtinančių jo patikimumą. Svarbiausias yra TUV / GS kokybės antspaudas. Tai patvirtina, kad kėdutė yra tinkamos formos transportavimui ir kad nė viena jos dalis nėra pavojinga vaikui.

Daugelio tėvų teigimu, geriausios priekinio stiklo priekinės dviračio sėdynės turi reguliuojamus kojų atramas. Dėl šios galimybės mes galime tinkamai pritaikyti kojų atramų aukštį pagal vaiko ūgį. Tokio reguliavimo galimybė taip pat reiškia, kad tam tikra sėdynė galės ilgai tarnauti mažyliui.

Verta įsigyti automobilio kėdutę su priekine atlošu. Kai jūsų kūdikis pavargsta nuo važiavimo, jis gali atsiremti į jį ir net užmigti. Tai labai įdomus pasirinkimas žmonėms, mėgstantiems labai ilgus pasivažinėjimus dviračiais. Diržai yra ne mažiau svarbus sėdynės elementas. Jie turėtų tvirtai laikyti vaiką vienoje vietoje, tačiau neturėtų prilipti prie jo kūno. Diržai greitai užsisegami ir sureguliuojami, kad vaikas neiškristų iš kėdutės.

Pasirinkime modelį, kuris yra patogus mūsų mažyliui. Sėdynėje turėtų būti nuimamas kilimėlis, kurį būtų galima lengvai plauti. Siekiant pagerinti važiavimo komfortą, galvos atrama yra suformuota taip, kad vaikui nereikėtų palinkti į priekį ar slampinėti.

Priekinės dviračio sėdynės su stiklu – reitingas

„Bobike Mini Exclusive“

Vaikams, norintiems sužinoti daugiau apie juos supantį pasaulį, mes galime pasiūlyti „Bobike Mini Exclusive“. Tai priekinio priekinio stiklo dviračio kėdutė, leidžianti važiuojant vaikui pamatyti aplinką. Stiklas apsaugo vaiką nuo vabzdžių ir vėjo. Sėdynėje yra du reguliuojami kojų atramos. Taigi galime juos pasirinkti tinkamai atsižvelgiant į vaiko ūgį. Pateikta įranga skirta mažiems vaikams nuo 9-ojo gyvenimo mėnesio pradžios iki 3 metų amžiaus.

Trijų taškų pakinktai užtikrina vaiko saugumą. Jie neslysta važiuodami – taip yra dėl to, kad naudojama tik viena užrakinimo funkcija. Šios kėdutės saugumą patvirtina ir sertifikatas EN 14344. Produktas turi tinkamą formą ir elementus, neleidžiančius vaikui iškristi iš kėdutės.

Šis produktas yra labai patogus. Jo forma buvo profiliuota taip, kad atitiktų vaiko kūną. Be to, modelis turi minkštą pamušalą, kuris padidina buvimo sėdynėje patogumą. Be to, mažylio rankų lygyje buvo sumontuotas specialus vairas. Tai suteikia vaikui kontrolės jausmą važiuojant dviračiu.

Tai stiebo tvirtinimo modelis. Tėvai, nusprendę įsigyti šią kėdutę, mano, kad jų vaikai yra labai patenkinti važiavimu. Interneto vartotojai pasidalijo savo nuomone ir parašė daug teigiamų komentarų apie šį produktą. Jie giria šio produkto patogumą ir kruopštų apdirbimą.

„Bobike Mini One“

„Bobike Mini One“ yra viena saugiausių dviračių kėdžių, esančių rinkoje. Pirmiausia pažvelkime į jo 3 taškų diržus. Jie tvirtinami naudojant „Easy Click“ sagtį. Atsilenkdamas kūdikis neturi galimybės išsivaduoti, nes procesas trunka tik sekundę. Be to, diržai turi minkštus pečių pagalvėlius, kurie nepakenkia odai.

Vaikus nuo 9 mėnesių amžiaus galima vežti kėdutėje, kol jų svoris viršija 15 kg. Sėdynės sėdynė yra labai patogi, o sėdynė pagaminta iš EVA putplasčio. Tai neperšlampama medžiaga, todėl net ir užklupus lietui, pamušalas nebus pažeistas.

Šio modelio kojų atramos yra reguliuojamos aukščio. Taigi mes galime lengvai juos pritaikyti prie vaiko ūgio ir pakeisti jų padėtį, kai mažas vaikas auga. Produkto stiklas apsaugo subtilų vaiko veidą nuo vėjo ir vabzdžių. Jis yra nuolat pritvirtintas prie sėdynės korpuso, todėl neturime jaudintis, kad stiklas staiga atsiskirs.

Žmonės, kurie jau turėjo galimybę išbandyti „Bobike Mini One“ kėdutę, apie tai kalba labai palankiai. Jie mano, kad dauguma priedų yra pagaminti iš geros kokybės medžiagų.