Laikykitės bronzantų. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Kovo mėn

„Stick Bronzers“ – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Remdamiesi daugybe apžvalgų, mes parengėme lazdų bronzantų sąrašą. Jis yra reitingo viršuje „Estee Lauder Double Wear“ spinduliuojanti bronzinė pagalvėlėkas patiko labai didelei žmonių grupei. Produktas labai gerai išlieka ant odos, todėl jums nereikia jaudintis dėl makiažo koregavimo dienos metu. Bronzeris yra skystas, be riebalų konsistencijos, todėl jį lengva tepti ant veido. Produktas neteps jūsų drabužių. Kosmetika taip pat turi šviečiamųjų savybių, todėl suteikia odai gražią, sveiką spalvą. Didžiausias privalumas yra tas, kad produktas nesitepa, o dienos metu jo spalva nesikeičia. Jis atsparus prakaitui ir drėgmei. Bronzeris ne tik išlygina odos spalvą, bet ir daro ją minkštą bei estetišką. Kitas mūsų sąraše esantis produktas yra „HypoAllergenic Blend Stick“ makiažas. Šis lazdų bronzatorius yra labai gerai dengiamas, nes yra atsparus dėmėms. Tai yra hipoalerginė kosmetika, todėl ją taip pat gali naudoti alergiški ir jautriai odai žmonės.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Bronzeris ne tik leidžia modeliuoti veido formą, bet ir drėkina bei lygina odą. Be to, kosmetinėje esantys ingredientai maitina odą, todėl ji atrodo geriau. Bronzeris yra atsparus dėmėms, prakaitui ir drėgmei, todėl ilgai (iki 8 valandų) išlieka ant veido.

Trūkumai

Kai kurios moterys pastebėjo, kad šio produkto aplikatorius yra labai subtilus, todėl tepant bronzantą jį lengva sugadinti. Jei svirtis stumiama stipriau, ji gali įstrigti.

Santrauka

Produktas yra skystos konsistencijos, todėl lengvai tepamas ant odos. Kosmetika pagaminta iš gerų ingredientų, apsaugančių bronzantą nuo spalvos pokyčių ar dėmių. Susilietęs su drabužiais, produktas nepalieka dėmių. Kosmetika ne tik leidžia kontūruoti veidą, bet ir pašviesinti bei suteikti blizgesio.