Geri „Yamaha“ namų kino rinkiniai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Kovo mėn

Kokią „Yamaha“ namų kino sistemą pasirinkti?

Kino gerbėjai tikrai žino, kad žiūrėti juos per mažą, nekokybišką televizorių yra labai nemalonu. Todėl, jei jūs ir jūsų šeima reguliariai susitiksite žiūrėti naujausio seanso, turėtumėte investuoti į namų kino sistemą. Tai leidžia mėgautis aukštos kokybės vaizdu ir garsu. Žemiau pateikiame nedidelį vadovą, kuris padės jums rasti tinkamą modelį.

Mūsų straipsnio tema yra geriausia „Yamaha“ namų kino sistema 2021 m. „Yamaha“ yra japonų prekės ženklas, visame pasaulyje žinomas dėl elektroninės įrangos gamybos. Gamintojo asortimente yra šiuolaikiniai muzikos instrumentai, garsiakalbiai ir ausinės. Bendrovė naudoja naujoviškus sprendimus, kad užtikrintų aukščiausią garso ir vaizdo kokybę.

Prieš pereinant prie patarimų, verta žinoti, iš ko susideda namų kino teatras. Priklausomai nuo modelio, DVD ar „Blu-Ray“ grotuvą rasite naujesnėje įrangoje. Be to, rinkinyje yra imtuvas ir garsiakalbiai. Tačiau norint mėgautis vaizdu, jums reikia televizoriaus, kurį turite įsigyti patys. Tačiau įsitikinkite, kad jis bus suderinamas su rinkiniu.

Renkantis geriausias „Yamaha“ namų kino sistemas, į kiekvieną elementą reikia žiūrėti atskirai. Pirmiausia patikrinkite imtuvo garso kokybę. Ypač rekomenduojame AV įrangą, nes ji leidžia žaisti profesionalios kokybės filmus. Jei jūsų kine yra 2 ar daugiau garsiakalbių, pasirinkite stereofoninį modelį.

Antrasis elementas yra garsiakalbiai, atsakingi už garso kokybę. Rinkoje rasite rinkinius, pažymėtus „5.1“, o tai reiškia, kad jį sudaro 2 priekiniai garsiakalbiai, vienas centrinis ir 2 galiniai žemų dažnių garsiakalbiai. „5.0“ gaminiuose nėra žemųjų dažnių garsiakalbių, o „7.1“ modeliuose yra 2 papildomi priekiniai garsiakalbiai. Kad garsas sklistų geriau, korpusas neturi būti plastikinis. Medinius gaminius rekomenduojame rinktis, nes jie atsparesni mechaniniams pažeidimams.

Jungtys namų kino teatre taip pat yra labai svarbios. Kuo didesnis jų skaičius, tuo universalesnis prietaisas padidėja. Pirmasis tipas yra HDMI sąsaja, perduodanti ir vaizdą, ir garsą aukštos kokybės. Analoginė RCA jungtis skirta tik garso signalui perduoti ir paprastai naudojama žemųjų dažnių garsiakalbiui. Kita sąsaja yra komponentas. Jis skirtas vaizdo vaizdams perduoti. „S-Video“ jungtis daro tą patį, tačiau garantuoja aukštesnę kokybę. Savo ruožtu USB įvestis leidžia prijungti papildomus įrenginius, pavyzdžiui, išorinį diską.

„Yamaha“ namų kino sistemos – reitingas

„Yamaha HTR-2067B“

Šiuolaikinis „Yamaha HTR-2067B“ namų kino teatras yra vienas populiariausių modelių rinkoje. Elegantiškas dizainas išskiria gaminį iš kitų. Visi elementai turi juodą apdailą, todėl jie gerai atrodo interjere.

Šios įrangos garsiakalbių sistema yra 5,0, t. Y. Ją sudaro 2 priekiniai ir 2 galiniai bokštai. Skleidžiamas garsas yra aiškus, o bosas žemas, todėl žiūrėdami filmus jausitės kaip kine. Komplekte yra su 3D suderinamas imtuvas, o „Dolby Digital Plus“ sistema yra gero garso garantas. Rinkinys pagerina suspaustų muzikos failų garsą tokiais formatais kaip mp3.

Pateikta įranga yra „Yamaha“ namų kino teatro komplektas už gerą kainą. Vartotojai gyrė produktą už aukštos kokybės garsą, kuris greitai sureguliuojamas, kad būtų užtikrintas aiškus garsas.

„Yamaha MusicCast RX-V483“

Jei norite žiūrėti filmus namuose ir jaustis kaip kine, rekomenduojame „Yamaha MusicCast RX-V483“. Tai modernus rinkinys, kurį sudaro imtuvas ir garsiakalbiai

Modelyje įdiegta „MusicCast“ technologija, leidžianti klausytis muzikos belaidžiu būdu. Ši sistema leidžia perduoti garsus tarp kambarių. Be to, jis suderinamas su „Spotify“ programa ir „YouTube“ platforma. Paleisti garso failai bus aukščiausios kokybės, nes rinkinyje naudojama „Dolby True HD“ technologija, o įrenginiai suderinami su 3D technologija. Kita vertus, „DTS-HD Master Audio Standard“ garantuoja, kad garsas sklinda erdvėje, be iškraipymų. Garsiakalbiuose naudojama 7.1 technologija, t. Y. Rinkinį sudaro 2 priekiniai, 2 galiniai ir centriniai garsiakalbiai

Nepaisant gana aukštos kainos, produktas yra labai populiarus tarp vartotojų. Daugelis žmonių įvertino aukštos kokybės apdailą ir aiškų, erdvų garsą, girdimą visuose namuose.

„Yamaha YHT-1840“

„Yamaha YHT-1840“ modelis yra moderni namų kino sistema, kurią sudaro imtuvas ir garsiakalbių sistema. Visi elementai yra suderinami vienas su kitu, todėl prijunkite juos prie televizoriaus ir mėgaukitės aukščiausios kokybės vaizdu bei garsu.

Garsiakalbiai yra 5.1 technologijos, o tai reiškia, kad rinkinyje yra 2 priekiniai garsiakalbiai, 2 galiniai garsiakalbiai ir 1 žemų dažnių garsiakalbis. Imtuvas yra AV įranga, leidžianti mėgautis aukštos kokybės garsu. Be to, įrenginiai yra visiškai suderinami su naujoviškais produktais, kuriuose naudojamos 4K Ultra HD technologijos, įskaitant HDR10 ir „Dolby Vision“, taip pat galimybę padidinti vaizdą iki 4K raiškos. Tiesioginis režimas suteikia aiškų stereofoninį garsą. Rinkinyje taip pat yra 17 garso programų, kurios leidžia erdvę atkurti muziką.

Nors tai yra vienas brangiausių prietaisų rinkoje, daugelis žmonių nusprendė jį įsigyti. Vartotojai mano, kad imtuvo skleidžiamas garsas yra labai aiškus ir be iškraipymų. Be to, įrangos valdymas yra paprastas, tai taip pat įvertino vartotojai.