Namų seifai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Kovo mėn

Jei ieškote gero ir saugaus seifo, esate tinkamame puslapyje. Reaguodami į didelį susidomėjimą įrodytais seifais, sukūrėme patvarių modelių, kurių kokybę patvirtino vartotojai, sąrašą. Pirmiausia pristatome įrangą „Bayersystem Home Safe LUX“ – seifas pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl jis yra patvarus. Modelis yra mažas ir palyginti lengvas, todėl jį galite montuoti bet kurioje pasirinktoje vietoje. Aparatūrą galima atidaryti naudojant saugos kodą arba naudojant raktą. Seifas veikia naudojant baterijas, maitinančias užraktą ir klaviatūros apšvietimą. Jei šis modelis neatitinka jūsų poreikių, raginame perskaityti produkto aprašymą iš antros pozicijos – Raudonojo erelio saugus Samsonas. Prietaisas turi elektroninę spyną, tačiau ją galima atidaryti ir raktu. Viduje yra lempos, leidžiančios lengvai išnešti daiktus. Įranga gali būti patogiai montuojama bet kur. Tai padeda rinkinyje esantys sieniniai kištukai. Seifas yra patvarus, nes yra pagamintas iš plieno.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį seifą pirkti?

Pirkinių vadovas

Šiais laikais vis daugiau žmonių pradeda galvoti apie papildomą saugumą, kurį galėtų naudoti savo namuose ar butuose. Deja, vertingų daiktų laikymas viešose vietose yra susijęs su vagystės rizika, o smurtautojo rasti dažnai pasirodo neįmanoma. Dėl šios priežasties pinigus ar papuošalus slepiame seifuose, suteikdami sau visiškos kontrolės garantiją žmonėms, kurie turėjo ir turi kontaktą su mums vertingais daiktais. Sprendimas pasirinkti tinkamą seifą turėtų būti pagrįstas daugeliu veiksnių, lemiančių, ar įsigytas modelis veiks mūsų namuose. Šiame vadove pateiksime keletą patarimų, kad galėtumėte greitai nustatyti, kurį seifą pasirinkti, kad jo pakaktų jūsų poreikiams.

Montavimas ir dydis – kuris seifas yra geriausias?

Nusprendę įsigyti seifą, pirmiausia turėtumėte pagalvoti, ką norėtumėte jame laikyti. Jei jums rūpi maža dėžutė už nedidelius pinigus ar, pavyzdžiui, įmonės antspaudai, galite rinktis paprastą, metalinę dėžutę, uždarytą raktu. Produktą galite lengvai įdėti į stalelio stalčių, todėl visada turėsite po ranka jums svarbius daiktus. Tačiau atminkite, kad šio tipo seifai neapsaugos jūsų nuo vagysčių 100 proc. Vagis gali paprasčiausiai pasiimti jį su visu turiniu ir tada sutriuškinti kitur. Taigi, jei jums rūpi kur kas didesnis saugumas, pagalvokite apie tai, kaip nusipirkti prie sienos ar grindų pritvirtintą seifą. Šis sprendimas gerai veikia nuomojamuose butuose ir patalpose, nes mums nereikia kištis į pastato struktūrą. Be to, tarp atskirų patalpų pastatytos plonos sienos yra per trapios, kad išlaikytų metalinio seifo svorį. Taigi, jei pasirinksite modelį su tvirtinimo skylėmis, paruoštomis jo grindyse arba ant galinės sienos, tokią dėžutę galite lengvai pritvirtinti prie bet kokio plokščio paviršiaus. Tai reiškia, kad vagiui bus neįmanoma greitai pervežti seifą.

Idealus variantas, kalbant apie seifo saugumą ir patogumą, yra modelis, kurį galima įdėti į sieną. Tokią apsaugą dažniausiai renkasi didelių namų su storomis sienomis savininkai. Jei esate tik statybos etape, pagalvokite, kur norėtumėte įdiegti gaminį. Strateginis mąstymas išgelbės jus nuo betono skaldymo ir seifo įrengimo vėliau. Tokio tipo spintose galite paslėpti beveik viską: nuo pinigų, per papuošalus, iki neįkainojamų suvenyrų ir vertybinių popierių. Jei jūsų neapsiriboja erdvė, pabandykite pasirinkti didžiausią modelį su storais šonais. Nepamirškite, kad jei gaminys bus sumontuotas aukštyje ir nesilies su grindimis, jis turi atitikti griežtas technines sąlygas. Todėl pas specialistą nustatykite galimą sienos keliamąją galią ir, remdamiesi ja, pasirinkite seifo svorį.

Likimas

Labai svarbi informacija, kurią turėtumėte perduoti konsultantui parduotuvėje, rinkdamiesi seifą, yra produkto naudojimo tikslas. Vieni ieško apsaugos griežtai nuo vagystės, kiti nori apsaugoti savo dokumentus nuo gaisro. Skirtumas tarp jų nėra didelis, tačiau verta prisiminti.

Priešgaisriniai seifai gaminami iš specialaus betono, kuris, veikiamas aukštos temperatūros, nesutrūkinėja ir netirpsta. Tačiau šioje grupėje rasite daugybę modelių, kurie skiriasi patvarumu. Taigi patikrinkite specifines pasirinkto produkto savybes instrukcijose, pridėtose prie pakuotės. Atsparumą ugniai lemia maksimalus laikas, per kurį seifas viduje nepakeis savo struktūros. Paprastai tai svyruoja nuo 60 minučių iki 4 valandų. Kita gamintojo nurodyta savybė turėtų būti informacija apie leidžiamą saugoti daiktų tipą. B raidė reiškia pinigus ir dokumentus, D – taip pat, įskaitant kompaktinius diskus, juostas ir filmus.

Apsaugos nuo įsilaužimo seifai skirti žmonėms, norintiems visiškai užkirsti kelią neteisėtai patekti į vertybes. Spinta yra daug sunkesnė nei ugniai atspari, nes jos sienos pagamintos iš skirtingų medžiagų. Plieninis korpusas užpildytas betonu, atspariu smūgiams ar įpjovimams. Medžiaga dažnai praturtinama metalu, pridedant korundo arba granito drožlių. Be to, daiktas tvirtinamas spynomis. Galime pasirinkti standartinį mechanizmą, kuris veikia su raktu, rankenėle arba atidaromas elektroniniu būdu.

Rakinami seifai yra vienas iš populiariausių modelių. Juos labai lengva naudoti, o didžiausias jų privalumas yra tas, kad nereikia prisiminti sudėtingų kodų. Tačiau raktą reikia laikyti saugioje vietoje, kad jis nepatektų į blogas rankas.

Kitas variantas yra pasirinkti rankenėlės seifą. Čia norint tiksliai atrakinti spyną, mechanizmui reikia tiksliai suskirstyti atskirus judesius. Kiekviena padėtis turi būti nustatyta labai tiksliai, nes net ir nedideli nukrypimai gali užblokuoti svirtį. Tai yra geras sprendimas, nes kodu dalijamasi tik su mumis ir joks nepažįstamas asmuo apie tai nežinos be mūsų žinios.

Technologiškai pažangiausi seifai tvirtinami elektronika. Duris galite atidaryti paspausdami atitinkamą slaptažodį klaviatūroje arba uždėdami pirštą ant pirštų atspaudų skaitytuvo. Tokio tipo modelius galime prijungti prie visos savo namų apsaugos sistemos. Dėl to bet koks bandymas įsilaužti bus automatiškai informuotas apie atitinkamas tarnybas. Problema gali kilti, kai nėra elektros. Taigi papildomai pritvirtinkime seifą agregatu.

Saugi klasė

Norėdami nustatyti seifo atsparumo žalai klasę, naudojama skaitinė skalė nuo 1 iki 15. Įvertinimas apskaičiuojamas atsižvelgiant į laiką, kurį vagiui gali reikėti pakankamai sugadinti spintelę, kad būtų pavogtas jos turinys. Kuo didesnė vertė, tuo stipresnis seifas ir sunkiau ją nuginkluoti.

3 numeriu pažymėti gaminiai dažniausiai naudojami antspaudams ar kitiems smulkiems daiktams, turintiems padidintą vagystės riziką, apsaugoti. 4 seifai bus geras pinigų saugumas. Kita vertus, 5 klasės spintelės dažnai dedamos į juvelyrinių dirbinių parduotuves vertingiems papuošalams laikyti.

Pažangesni modeliai (numeriai nuo 6 iki 15) dažniausiai gaminami pagal užsakymą ir turi daug papildomų apsaugos funkcijų, kurios beveik visiškai sumažina vagystės riziką.

Tipas

Verta paminėti, kad seifo pirkimas dažnai siejamas su konkrečių valstybės nustatytų standartų laikymusi. Taigi, jei esate medžiotojas ir jums reikia ginklų spintelės, turite nusipirkti modelį, atitinkantį atitinkamo reglamento nuostatas.

Tas pats pasakytina ir apie darbuotojų asmens bylų ar konfidencialios informacijos saugojimą. Taigi prieš priimant sprendimą verta patikrinti, koks seifas yra geriausias jūsų poreikiams ir teisiniams reikalavimams.

Seifai geromis kainomis

Seifų kainų diapazonas yra didžiulis. Paprasčiausios dėžutės su raktu kainuoja apie 30 zlotų. Tačiau jei jums rūpi profesionali įranga, turinti daugybę skirtingų saugumo funkcijų, turite būti pasirengę už daug didesnes išlaidas. Įsigyti didelę elektroniniu būdu užkoduotą spintelę kainuoja apie 2 000 zlotų.

Geriausi namų seifai 2021 m

Jei namuose turite daug grynųjų, turite vertingų daiktų ir svarbių dokumentų, mūsų namų seifų reitingas tikrai jus domins. Jis susideda iš praktikoje pasitvirtinusių produktų.

Mūsų rekomendacijos

„Bayersystem Home Safe LUX“

„Bayersystem Home Safe LUX“ yra modelis, leidžiantis saugiai laikyti įvairių tipų daiktus. Prietaisas puikiai tinka montuoti namuose ir slėpti šeimos vertybes bei svarbius dokumentus.

Įranga pagaminta iš geros kokybės plieno, todėl yra tvirta. Be to, jis turi pakankamai storas sienas, kad jų pjovimas būtų kuo sunkesnis. Seifas turi elektroninį užraktą, kurį galima atidaryti pasirinktu kodu – jis užsifiksuoja, kai 3 kartus neteisingai įvedamas kaištis. Tuo pačiu metu galima atidaryti seifą su raktais.

Produktas yra palyginti lengvas, sveriantis tik 6,5 kg, o tai palengvina montavimą ir galimą transportavimą. Be to, rinkinyje yra tvirtinimo elementai, leidžiantys efektyviai sumontuoti įrangą spintelėje ar sienoje. Išoriniai prietaiso matmenys yra: 20 cm x 31 cm x 20 cm. Seifą maitina baterijos. Vartotojai vertina šį modelį dėl mažų matmenų ir priimtinos kainos, palyginti su kokybe.

„Red Eagle AX Samson“ seifas

Produktas, leidžiantis saugiai laikyti vertingiausius daiktus ir grynuosius pinigus, yra „Red Eagle AX Samson Safe“. Modelis atidaromas su …