Geros benzininės vejapjovės Nac

Benzininis krūmapjovė „Nac BP517-20B-V“ yra prietaisas, kurį dažniausiai rekomenduoja vartotojai, todėl jis buvo reitinge užimtas 1 vieta. Rengdami reitingą, daugiausia dėmesio skyrėme vartotojų nuomonei, kad galėtumėte pasirinkti įrangą, atitinkančią skirtingų žmonių lūkesčius. Pradžioje minėta benzininė vejapjovė pasiekia daug galios, todėl pasižymi efektyvumu. Dviejų taktų variklis nesugenda ir eksploatuojant nesukelia per daug triukšmo. Vartotojas gali pjauti žolę meškere ar disku. Rinkinyje yra diržai, palaikantys įrangą. Darbo patogumui įtakos turi ir gerai profiliuota rankena, užtikrinanti pjovimo tikslumą ir patogumą. Gali atsitikti taip, kad pristatyta įranga jums visiškai nepatinka. Mes žinome, kad visiems keliami skirtingi reikalavimai, todėl mūsų svetainėje pateikiami kitų dėmesio vertų įrenginių aprašymai. Rekomenduojama benzininė vejapjovė yra „Nac TP248-10SP“. Jis yra lengvas, todėl dirbant su juo mūsų nugara per daug neapkraunama.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Nac“ žoliapjovę pasirinkti?

Net pati geriausia vejapjovė negali idealiai nupjauti vejos. Tai ideali priemonė pjauti didelius žolės plotus. Deja, jis netinka vejai kirsti prie tvoros, medžių ar krūmų. Geriausiai tokiose vietose veikia benzininė vejapjovė. Mažas pjovimo elemento dydis leidžia prietaisui pasiekti net labiausiai nepasiekiamas vietas. Be to, kadangi ši įranga valdoma rankiniu būdu, švelniai valdant, mes išvengiame augalų, tvoros ar pačios vejapjovės pažeidimo.

Norėdami padėti jums pasirinkti tinkamą modelį, mes trumpai apibūdinsime svarbiausias šio tipo įrenginių savybes ir pristatysime tris NAC įrenginius. Kodėl mes manome, kad „Nac“ yra geriausias krūmapjovė? „Nac“ arba „New American Concept“ yra amerikiečių įmonė, kuri specializuojasi sodo technikos gamyboje. Jų portfelyje galime rasti pjūklų, vejapjovių, gyvatvorių žirklių ir tik įvairių rūšių žoliapjovių ir žoliapjovių, tarp jų – krūmapjovių. Bendrovė Lenkijos rinkoje veikia nuo 1991 m., O jos prietaisus, be kita ko, gamina Lenkijoje, gamykloje Raszyn.

Ir į kokius kitus parametrus turėtume atkreipti dėmesį? Pirma, turime nuspręsti dėl maitinimo šaltinio tipo. Rinkoje yra elektrinių dalgių, kurie maitinami iš tinklo ar baterijų. Pirmieji, deja, riboja mus kabeliu, o pastarieji dažnai būna mažo galingumo. Parduodant taip pat yra krūmapjovės. Jiems būdinga didžiausia tokio dalgio galia, tačiau jie yra sunkesni už elektrinius modelius.

Pirkdami turėtume atkreipti dėmesį ir į prietaiso pjovimo mechanizmą. Tarp galimų modelių išskiriame dalgius su galva su nailono linija ir galva su pjovimo peiliais. Dažniausiai naudojami benzininiai krūmapjovės, jie taip pat yra pigesni nei prietaisai su pjovimo peiliais. Taip pat nepamirškite apie savo patogumą dirbant sodo darbus. Tokį komfortą gali užtikrinti reguliuojama rankena ir pakinktai, kuriuos galime pritaikyti savo poreikiams.

Svarbiausi parametrai yra išspręsti, laikas pasirinkti modelį. Kad jums būtų lengviau atlikti šią užduotį, žemiau pateikiame tris įrenginius, tarp kurių rasite geriausią „Nac“ žoliapjovę 2021 m.

Nac krūmapjovės – reitingas

„Nac BP517-20B-V“

„Nac BP517-20B-V“ yra 51,7 cm3 talpos rankinis benzininis šepetys su dvitakčiu varikliu. Šis modelis veikia su 25: 1 kuro mišiniu, kuriame yra 25 dalys kuro ir 1 dalis naftos. Dalgio kuro bako talpa yra 1,32 litro. Prietaiso galia yra 2 KM.

Naudotojas, turintis šią įrangą, gali pjauti valas, šiuo atveju pjovimo plotis yra 42 cm, o jei pasirinksite pjauti disku, plotis yra 25,5 cm. Visa sveria 7,4 kg. Dėl tokių parametrų jis yra idealus produktas namų ir sodo darbams. Plieniniame korpuse yra dvi rankenos, leidžiančios tiksliai dirbti ir nukreipti prietaisą į vietas, kurias reikia pjauti.

Dėl šios konstrukcijos „Nac BP517-20B-V“ patogu naudoti ir atsparus korozijai. Žmonės, nusprendę įsigyti šį krūmapjovę, sako, kad jis yra geros kokybės. Jie mano, kad didžiausias produkto privalumas yra naudojimo paprastumas ir ilgaamžiškumas.

„Nac BP517-20B-V“ benzinine vejapjove pasiekiama iki 2 AG galia. Variklio darbinis tūris yra 51,7 cm3. Įranga sveria 7,4 kg.

Privalumai

Galimybė sulankstyti:

Praktinis sprendimas yra galimybė varyti veleną. Todėl vejapjovė užima mažiau vietos, todėl ją nėra sunku nešti ir gabenti.

Dviejų taktų variklis:

Prietaisas turi dviejų taktų variklį, kuris garantuoja efektyvų darbą. Jis pasiekia iki 2 AG galią. Jis išsiskiria veikimu be gedimų ir degalų ekonomija. Gamintojas taip pat užtikrina, kad vejapjovė veiktų tyliai.

Funkcionalumas:

Vartotojas gali pasirinkti, ar jis nori nupjauti žolę meškere, ar ašmenimis. Šiuos daiktus lengva sukeisti. Dėl šio sprendimo modelis yra funkcionalesnis.

Atramos diržai:

Pirkdami „Nac BP517-20B-V“ vejapjovę, rinkinyje gausime atraminius diržus, kurių užduotis yra palengvinti nugarą.

Rankena:

Vartotojams labai svarbu gebėjimas tiksliai valdyti įrangą. Kai nuspręsite dėl šios vejapjovės, galite būti tikri, kad ja bus patogu naudotis. Jis turi V rankeną.

Trūkumai

Stipri vibracija:

Šienaujant jaučiama stipri vibracija, kurią pastebi kai kurie vartotojai.

„Nac TP248-10SP“

Ar manote, kad geriausio „Nac“ žoliapjovės už gerą kainą nėra? Jei taip, turėtumėte kreiptis į „Nac TP248-10SP“ aprašą. Šis modelis pasižymi dvitakčiu variklio talpa 25 cm3 ir didžiausia 1 AG galia. Prietaisas veikia su kuro mišiniu santykiu 40 dalių kuro ir 1 dalies alyvos.

Šio krūmapjovės kuro bako talpa yra 500 ml. Tai gana lengvas modelis, kurio bendras svoris yra 5 kg. Taigi jis puikiai tiks namų darbams ir pjauti žolę prie tvoros ar medžių kamienų. Vartotojas darbą atlieka su meškere, šienavimo darbinis diapazonas šiuo atveju yra 380 mm.

Įrangos korpusas pagamintas iš korozijai atsparaus plieno. Be to, prietaisas buvo praturtintas V rankena ir diržais, kurie užtikrina mašinos stabilumą darbo metu. Vartotojai praneša, kad yra patenkinti savo pasirinkimu. „Nac TP248-10SP“ siūlo gerą kokybę už prieinamą kainą. Dėl mažo svorio jį lengva manevruoti.

TP248-10SP modelis yra labai gera „Nac“ benzininė vejapjovė iki 300 zlotų. Didžiausia įrangos galia yra 1 AG. Modelio svoris yra 5 kg.

Privalumai

Patvarus korpusas:

Prietaisas turi tvirto plieno korpusą, kuris yra atsparus pažeidimams ir gerai apsaugo vidinį mechanizmą.

Darbo patogumas:

Jei dažnai teks pjauti veją, darbo patogumas mums tikrai bus labai svarbus. „Nac TP248-10SP“ vartotojai pripažįsta, kad „V“ rankena leidžia stabiliai prižiūrėti įrangą ir tiksliai dirbti, o patogūs diržai palengvina stuburą.

Papildomi priedai:

Rinkinyje yra daug naudingų priedų: indas kuro mišiniui gaminti, surinkimo įrankiai ir pjovimo galvutė su virve.

Svoris:

Įranga sveria tik 5 kg, todėl ja naudotis yra patogu. Net po ilgesnio darbo rankos nėra perkrautos. Lengvas svoris taip pat garantuoja, kad mums nereikės kartkartėmis daryti pertraukėlių.

Trūkumai

Tuščiosios eigos:

„Nac TP248-10SP“ neturi tuščiosios eigos greičio, todėl, paleidus galvą valu, tuoj pat pradeda suktis.

„Nac Bp520-30Ka-T“

Jei darbas sode yra jūsų hobis, o žolė aplink namus visada turi būti pjaunama tolygiai, krūmapjovė „Nac Bp520-30Ka-T“ yra jums tinkamas produktas. Gamintojas šį modelį aprūpino 52 cm3 varikliu ir maksimalia 3 AG galia. Bako talpa čia yra 0,9 litro, o prietaisą maitina kuro mišinys (40 dalių kuro ir 1 dalis naftos).

„Nac Bp520-30Ka-T“ buvo įrengtos ergonomiškos rankenos dešinėje ir kairėje. Valdyti įrangą taip pat yra malonu, o vartotojas nejaučia prietaiso svorio, kuris yra 8,6 kg. Į įrangą taip pat įeina pakinktai, perkeliantys didžiąją prietaiso svorio dalį nuo rankų ant mūsų pečių. Naudojama antivibracinė sistema taip pat gali paveikti darbo malonumą.

SUir šio dalgio pagalba mes galime pjauti žolę dviem būdais: naudodami meškerę ir ašmenis. Darbinis plotis naudojant meškerę yra 44 cm, o naudojant diską – 22 cm. Vartotojai galią ir įrangą nurodo kaip didžiausius krūmapjovės privalumus.

Benzininis krūmapjovė „Nac Bp520-30Ka-T“ sveria 8,6 kg be pjovimo įrankių ir degalų. Variklio galia yra 3 AG.

Privalumai

Efektyvus variklis:

Benzininis krūmapjovė turi efektyvų 3 AG variklį, o tai reiškia, kad juo galima pjauti ir aukštesnę ir storesnę žolę. Variklis neįkaista per greitai, o jo veikimas yra be gedimų.

Antivibracinė sistema:

Vartotojo atliktas „Nac“ benzininių vejapjovių testas parodė, kad „Nac Bp520-30Ka-T“ antivibracinė sistema, skirta sumažinti variklio vibraciją, yra efektyvi.

Lengvas laikymas:

Pavaros velenas yra sulankstomas, todėl prietaisas užima mažiau vietos. Tai turi įtakos saugojimo ir perkėlimo paprastumui.

Trūkumai

Darbinis tūris:

Prietaisas veikia daug triukšmo, todėl kai kurie žmonės naudoja ausines.