Geros „Amica“ dujinės viryklės. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Kokią „Amica“ dujinę viryklę pasirinkti?

Dujinė viryklė yra vienas pagrindinių virtuvės įrangos elementų. Būtent su jos pagalba paruošiame daugumą patiekalų, kurie vėliau eina prie stalo. Techninės įrangos parduotuvėse galite rasti įvairių viryklių modelių. Dėl daugybės turimų produktų mums sunku išsirinkti geriausią. Kad jums būtų lengviau įsigyti šį įrenginį, parengėme trumpą vadovą. Sužinosite, kuo aprūpintos geriausios „Amica“ dujinės viryklės. Straipsnio pabaigoje mes įtraukėme 3 vartotojų rekomenduotus gamintojo įrenginius.

„Amica“ yra Lenkijos įmonė, kuri specializuojasi buitinių prietaisų gamyboje. Šio ženklo įranga pasižymi aukšta apdirbimo kokybe ir aukštu patikimumu. Jie atitinka visus saugos standartus, tai patvirtina jų gauti sertifikatai. Prekės ženklas labai sėkmingai pasirodė Lenkijos rinkoje ir pelnė daugybę prestižinių apdovanojimų.

Pačioje pradžioje verta paminėti, kad šiuo metu populiariausios yra dujinės ir indukcinės viryklės. Šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį į pirmąjį. Eidami į parduotuvę turime prisiminti keletą dalykų. Visų pirma, nepaprastai svarbi įrangos energinė klasė. Skiriame klases nuo A iki G, o ekologiškiausios ir ekologiškiausios yra pažymėtos A ir pasirinktinai pridedamais pliusais. Renkantis prietaisą verta investuoti į energiją taupantį produktą. Vartotojai pripažįsta, kad geriausia 2021 m. „Amica“ dujinė viryklė yra su funkcine orkaite. Gerai, jei šis elementas turi įvairias funkcijas, pvz., Atitirpinimo variantą, nes tai labai palengvina maisto ruošimą ir leidžia paruošti įvairius patiekalus.

Krosnies gamyba yra vienodai svarbi. Idealiu atveju jis turėtų būti pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, atsparių pažeidimams. Tai taip pat turėtų būti lengva prižiūrėti. Geri modeliai turi lengvai valomą dangą, prie kurios nelimpa nešvarumai ir nuosėdos. Taip pat būtina, kad mus dominantis įrenginys turėtų saugumą. Svarbiausias iš jų yra automatinis dujų išjungimas, kai degiklis užges.

„Amica“ dujinės viryklės – reitingas

„Amica 57GE3.43HZPTA (XX)“

„Amica 57GE3.43HZPTA (XX)“ yra funkcionali ir moderni juoda dujinė viryklė. Paprastas dizainas puikiai tinka bet kuriai virtuvei. Jo naudojimas yra labai lengvas – tiesiog pasukite rankenėlę, kad uždegtumėte pasirinktą degiklį.

Prietaisas turi energijos klasę A. Dėl to jis sunaudoja mažai energijos, taigi reiškia, kad mūsų sąskaitos už elektrą ir dujas nėra didelės. Įrangoje yra orkaitė su 10 funkcijų. Pavyzdžiui, galite įjungti karštą orą, atitirpinti maistą arba greitai pašildyti. Dėl daugybės funkcijų tai yra visiškai funkcionalus modelis, kuriame galite paruošti daugybę patiekalų. Verta paminėti, kad orkaitė yra padengta lengvai valomu emaliu ir taip pat turi vėsų priekį. Todėl mums nereikia jaudintis dėl nudegimų. Pateikta viryklė yra visiškai saugi. Užgesus degikliui, kaitlentė nutraukia dujų tiekimą.

Vartotojai vertina šį modelį, nes jį lengva laikyti švariu. Puiki pagalba yra ir elektrinis uždegiklis, kurio dėka mums nebereikia naudoti degtukų ir nepamiršti jų reguliariai pirkti.

„Amica 57GES3.33HZPTADPSCA“ (XSMX)

Žmonės, ieškantys geros kokybės dujinės viryklės, turėtų perskaityti „Amica 57GES3.33HZPTADPSCA“ (XSMX) modelio aprašymą. Jo matmenys yra: 85 cm x 50 cm x 60 cm.

Prietaisas yra juodas ir turi metalinius elementus. Visuma atrodo įspūdingai.

Įrangoje yra funkcinė orkaitė, kurioje galite gaminti įvairių rūšių patiekalus. Mes, be kita ko, turime naudingą atitirpinimo funkciją. Tai pasitvirtins iš anksto nepranešus svečių apsilankymams. Viryklėje yra automatinis uždegiklis – norint pradėti veikti, reikia pasukti tik rankenėlę. Grotelės yra ketaus, todėl garantuoja ilgaamžiškumą ir lengvą valymą. Prietaisas po orkaite turi stalčių, į kurį galėsite sutalpinti reikiamus priedus, pavyzdžiui, kepimo padėklus. Verta paminėti, kad stalčius pagamintas iš medžiagos, atsparios aukštai temperatūrai.

Vartotojai giria šį gaminį už paprastą, nesenstantį dizainą. Kitas privalumas yra tai, kad jis turi A energijos klasę, kuri užtikrina mažą energijos suvartojimą ir taip leidžia rūpintis aplinka.

„Amica 57GGS1.23OFP (W)“

„Amica 57GGS1.23OFP (W)“ yra A energijos klasės dujinė viryklė, kuri nevartoja daug energijos ir yra ekologiška. Jo matmenys yra 85 cm x 50 cm x 60 cm. Įranga pagaminta baltos spalvos. Jame taip pat yra juodų elementų (grotelės, degikliai, krosnies priekis).

Įrenginyje yra dujinė orkaitė, leidžianti greitai pasiekti aukštą temperatūrą ir paruošti skanų patiekalą. Jis turi lengvai valomą, be riebalų dangą. Orkaitė yra XXL. Tai leidžia mums paruošti kelis patiekalus vienu metu. Ant jo durų rasite patiekalų, kepimo laiko ir temperatūros vadovą. Tai nepaprastai naudingas sprendimas. Apačioje taip pat yra erdvi puodų ir kitų virtuvėje reikalingų aksesuarų laikymo vieta.

Pirkėjai mano, kad pateiktas modelis yra „Amica“ dujinė viryklė už gerą kainą. Jie mano, kad kaina yra tinkama apdirbimo kokybei. Privalumas taip pat yra intuityvus valdymas, kurį gali atlikti bet kas, ir paprastas aptarnavimas.