Elektrinis židinys. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Židinys yra įranga, kuri ne tik užpildys buto erdvę, bet ir suteiks jam įdomų charakterį. Daugelio vartotojų nuomone, geriausias modelis yra šiandien „Dimplex Synergy DIM-00306“. Tai modernus elektros gaminys, skirtas montuoti ant sienos. Kadangi prietaisas buvo pagamintas moderniu stiliumi, jis gerai atrodys daugelyje interjerų. Įranga yra labai paprasta naudoti, nes pirkdami vartotojai gauna gerai aprašytą nuotolinio valdymo pultą. Taip pat verta paminėti, kad dėl didelio šildymo pajėgumo prietaisas tinka daugelio tipų patalpoms. Tuo pačiu metu židinys yra visiškai saugus. Gamintojas dėjo visas pastangas, kad daugybė saugumo priemonių užkirstų kelią galimam gedimui. Iš prietaiso sklindantis akinimas yra labai stiprus, tačiau jis nedirgina akių. Šviesa tolygiai pasklinda po kambarį. Tačiau jei modelio kaina jums per didelė, rekomenduojame investuoti „Dimplex Bach“ 2. Tai prietaisas, kuris buvo praturtintas vaizdiniu degančių rąstų efektu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį elektrinį židinį pirkti?

Pirkinių vadovas

Židinys – tai įranga, visiškai pakeičianti interjero pobūdį. Jis suteikia jam šiltą charakterį, visi noriai renkasi aplinkui praleisti laiką kartu. Tačiau ne visuose interjeruose yra galimybė pastatyti tradicinį, malkomis ar net dujomis kūrenamą židinį. Kai labai norime turėti židinį namuose, o dėl sąlygų tai neįmanoma, galime pasiekti šiuolaikišką sprendimą ir nusipirkti elektrinį modelį.

Šiandieniniai elektriniai židiniai puikiai imituoja jų tikrus prototipus, jie taip pat teikia šilumą ir atmosferą. Koks yra geriausias elektrinis židinystai yra mūsų vadovo tema. Pabandysime apibūdinti elektrinio židinio funkcijas ir nurodyti, į kokias savybes reikėtų atsižvelgti perkant, kad jis būtų sėkmingas, o židinys tarnaus jums daugelį metų.

Kažkokia istorija

Kiekvienas, kuris pasakytų, kad elektriniai židiniai yra modernus išradimas, klystų. Pirmieji elektriniai židiniai pasirodė Didžiojoje Britanijoje 1892 m. Tačiau tuo metu jų energinė vertė buvo maža ir išradimas nebuvo išplitęs. Tik po to, kai amerikiečių metalurgas Albertas Marshas atrado nikelio ir chromo, t. Y. „Nichromo“ lydinį, židinius tapo įmanoma pašildyti iki aukštos temperatūros.

Pirmasis šilumą tiekiantis židinys buvo pastatytas 1912 m. Nuo to laiko ši technologija patyrė tikrą revoliuciją, o šiandieniniai elektriniai židiniai nėra panašūs į tuos, kurie atsirado prieš 100 metų.

Židinio funkcija jūsų namuose

Nusprendę pirkti židinį, pirmiausia turite savęs paklausti, kokią funkciją jis turėtų atlikti mano namuose. Ar tai turėtų būti tik estetinė funkcija, ar tai turėtų būti šildymas, o gal turėtų derinti abi funkcijas? Židinys, turintis dekoratyvinę funkciją, yra tik baldas, kuris džiugina, ir viskas. Kai norite išplėsti elektrinio židinio su šildymo funkcija funkcionalumą, pirmiausia turite žinoti, kad tai nėra prietaisas, kuris gali būti naudojamas kaip pagrindinis kambario šildymas.

Židinys su šildymo funkcija turi ventiliatorius arba šildytuvus, kurių galia yra nuo 1 iki 2 kW, ir gali puikiai veikti kaip papildomas šildymas. Įvairių parduotuvių pasiūloje galite lengvai ją rasti elektriniai židiniai geromis kainomiskuris atliks jums reikalingas funkcijas, taip pat jūsų interjerui reikalingus dydžius.

Patogumas ir saugumas

Elektrinis židinys pirmiausia yra patogus naudoti. Tokie židiniai neišmeta išmetamųjų dujų, deginant medieną nelieka likučių – t. Y. Pelenų ir suodžių, todėl jiems nereikia prijungti prie kamino, ventiliacijos šachtos ar nuolat valyti aplink. Taip pat nereikia rinkti ir laikyti degalų, o tai žymiai sumažina jų užimamą vietą, be to, jie sunaudojami mažiau darbo jėgos. Be to, kai kambaryje nėra atviros ugnies, mes sumažiname gaisro riziką.

3D liepsnos efektas ir taupymas

Šiuolaikiniai elektriniai židiniai rodo trimatę liepsną, tikrosios liepsnos imitavimo iliuziją ir tuo pačiu yra energiją taupantys prietaisai. 3D efektas buvo gautas naudojant ultragarsą vandens rūkui sukurti, kuris tinkamai apšviestas LED diodais puikiai imituoja natūralias liepsnas. Be to, realizmo prideda žėrinčių medienos ar briketų rąstų vaizdas. Židinys taip pat sukuria erdvės įspūdį, kurio dėka jis atrodo natūralesnis ir praktiškai jį sunku atskirti nuo tradicinio, malkomis kūrenamo. Kai kuriuose elektriniuose židiniuose taip pat yra garso sintezatorius, imituojantis degančių rąstų garsą.

Priklausomai nuo židinio nustatymų ir tipo, tokie įtaisai sunaudoja energiją, lygią kelių lempučių veikimui. Tokie židiniai paskirsto šilumą per ventiliatorinį šildytuvą, kuris sunaudoja galią nuo 1,5 kW iki 2 kW. Šildymo ir apšvietimo funkcijos čia veikia atskirai. Taigi židinyje gali būti didelės „liepsnos“ ir židinys nustatytas minimaliai. Tuo pačiu metu efektyviausiai energiją vartojantys modeliai be šildymo funkcijos gali generuoti 10 PLN per mėnesį sąnaudas. Kai perkame židinį, kuris turi abi funkcijas: šildymą ir apšvietimą, išlaidos, pasak gamintojų, yra apie 0,25–1 PLN per valandą. Žinoma, šios išlaidos priklauso ir nuo nustatymų, kuriuos pasirenkame savo židinyje.

Eklektiškų židinių tipai – būstas

Šiuo metu kiekvienam klientui, ieškančiam dekoro savo butui, nebus jokių problemų kokį elektrinį židinį pasirinkti. Rinkoje yra tiek daug modelių ir dizainų, kad kiekvienas ras kažką sau. Pavyzdžiui, yra sieniniai židiniai. Jie taip pat gali būti panoraminiai variantai, skirti kabinti ant sienos, taip pat stovintys modeliai su skirtingų stilių korpusais.

Galimi ir kampiniai elektriniai židiniai. Tai gali būti kamino įdėklai, skirti įmontuoti arba atskirai pastatyti. Šiuo metu laisvai stovintys yra įvairių formų. Galite nusipirkti net „ožkos“ tipo židinių krosnis. Neseniai rinkoje pasirodė ir baldai su įmontuotais elektriniais židiniais. Pavyzdžiui, televizoriaus stovas, kuriame sumontuotas atviras elektrinis židinys.

Židiniai su klasikine apdaila mėgaujasi nepaprastu populiarumu. Pavyzdžiui, su apvalkalu, faneruotu natūraliu medžiu, arba su marmurą imituojančia plokšte. Čia svarbiausia atkreipti dėmesį į detales, apdirbimo tikslumą ir natūralias žaliavas.

Kontrolė

„Užkurti“ elektrinį židinį nėra sunku. Mes tiesiog įdėjome kištuką į lizdą ir paleiskite jį nuotolinio valdymo pultu. Nuotolinio valdymo pultas leidžia reguliuoti šildymo temperatūrą nustatant termostatą į teisingą padėtį arba naudojant šildymo galios jungiklį, kuris turi du nustatymus. Nuotolinio valdymo pultu mes taip pat reguliuojame liepsnos aukštį ir intensyvumą. Kai kurie židiniai taip pat atlieka oro valymo nuo alergenų funkciją, ši parinktis taip pat įjungiama nuotolinio valdymo pultu.

Funkcijos, dėl kurių elektrinis židinys yra patrauklus

Pasidomėję, kas lemia nuolatinę elektrinių židinių sėkmę, pastebėjome, kad klientai renkasi tokio tipo židinius dėl daugelio priežasčių. Pirmoji ir pagrindinė tokio židinio įsigijimo jėga yra elegantiška išvaizda ir aukštas funkcionalumas, o tai yra gera alternatyva tradiciniams židiniams. Turtingas dizainas ir plati spalvų gama reiškia, kad kiekvienas iš mūsų galime pasirinkti tokį židinį savo interjerui, kad pasirinktas modelis ne tik derėtų su aplinka, bet ir taptų pastebimu jo elementu. Taip pat svarbu itin lengvas įrenginio montavimas, tereikia rasti jam vietą, prijungti prie lizdo ir įrenginys veikia, o jo valdymas yra paprastesnis nei valdant televizorių.

Be abejo, pastaruoju metu 3D liepsnos funkcija reiškė, kad elektriniai židiniai įgijo daugiau gerbėjų ir ištikimų vartotojų, nes dabar elektrinė liepsna nesiskiria nuo natūralios nuo tradicinio židinio. Bet tai vis tiek yra elektrinė liepsna, todėl ją naudoti yra saugu ir ją naudojant nėra gaisro pavojaus. Dėl šios priežasties tai taip pat yra geras pasirinkimas šeimoms su mažais vaikais. Be to, dabartinių elektrinių židinių kokybė garantuoja jų ilgą veikimą, nereikalaujant priežiūros ir valymo, kaip yra tradicinių židinių atveju.

Geriausi elektriniai židiniai 2021 m

Vakaras, praleistas prie židinio, yra puikus būdas atsipalaiduoti. Atrodytų, kad tokį sprendimą gali sau leisti tik vieno namo ar senų daugiabučių namų gyventojai. Tiesą sakant, kiekvienoje vietoje galime mėgautis jos skleidžiama šiluma. Elektrinių židinių dėka mes neturime jaudintis dėl nudegimų dirbdami ar laikydami medienos atsargas žiemai. Štai kodėl pateikiame geriausių modelių, kuriuos galima įsigyti Lenkijos rinkoje, sąrašą.

Mūsų rekomendacijos

„Dimplex Synergy DIM-00306“

1-dimplex-synergy-dim-00306„Dimpelx Synergy DIM-00306“ apima geriausias elektrinis židinys mūsų apžvalgoje. Tai vienas iš sieninių židinių modelių, išsiskiriantis unikaliu stiliumi, tinkančiu įvairiems interjerams. Židinys sukurtas rodyti ant sienos arba įmontuotas į įdubą.

Liepsnos efektas yra labai realus, iš esmės jaučiasi, kad tikra mediena dega. Tai patvirtina ir teigiami šio produkto vartotojų atsiliepimai. Tai modernus prietaisas su 1,2 kW ventiliatoriaus šildytuvu, kuris leidžia mums reguliuoti temperatūrą.

Įdomu tai, kad liepsnos poveikis įmanomas neatsižvelgiant į šildymo funkciją, todėl net vasarą galime grožėtis židinyje putojančia mediena. Prietaisą labai patogu naudoti – jis turi maitinimo laidą ir turi nuotolinio valdymo pultą.

Taip pat verta pridurti, kad 2021 metų modelis …