Geriausias vonios skystis kūdikiams

Pirmosiomis gyvenimo dienomis kūdikiui reikia ypatingos priežiūros. Jei įdomu, kuris iš rinkoje esančių kūdikių vonios losjonų bus tinkamiausias, perskaitykite mūsų straipsnį apie juos. Reitingas, kuriame aptarsime penkis geriausiai įvertintus produktus kūdikių vonios losjonų kategorijoje, tikrai padės jums pasirinkti. Surinkome vartotojų atsiliepimus ir padarėme sąrašą kuo tikslesnį. Prekės ženklo produktas buvo pirmoje vietoje Ziaja – Ziajkakuris pritaikytas naujagimio odos poreikiams. Preparatas yra subtilios, malonios tekstūros, šiek tiek putoja ir gražiai kvepia. Kosmetika buvo pagaminta iš saugių odai ingredientų, todėl nereikia jaudintis, kad ji dirgins subtilią kūdikio odą. Firmos vonios losjonas buvo kitas mūsų reitinge Oillano kūdikis, kuris taip pat yra labai subtilus produktas, kuris nedirgina kūdikio odos. Puikiai drėkina ir prižiūri kūdikio kūną. Tuo pačiu metu jis turi malonų kvapą, kuris neatbaido kūdikio nuo maudymosi. Jei nė vienas iš šių preparatų neatitiko jūsų poreikių, perskaitykite likusį mūsų straipsnį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią kūdikių burbulinę vonią pirkti?

Pirkinių vadovas

Išsirinkti geriausią vonios losjoną vaikui gali būti nelengva užduotis, nes turime atsižvelgti į vaiko, kurio oda tampa tik atspari išorės veiksniams, gerovę. Mums reikia veiksmingos kosmetikos, o kartu ir tokios subtilios, kad nedirgintų kūdikio odos. Mūsų pirkimo vadovas padės jums nuspręsti, kuri kūdikių burbulinė vonia yra geriausia. Mes padėsime išsirinkti geriausią rinkoje esantį sprendimą, kad kūdikio oda būtų sveika ir maitinama, o vonia taptų kažkuo, ko jis laukia, ir tai nėra trauma ar nemaloni pareiga.

Kompozicija

Kūdikių vonios kosmetikos atveju kompozicija yra paprastesnė ir turtingesnė natūralių ingredientų, tuo geriau. Svarstydami, kokį kūdikių vonios losjoną pasirinkti, atkreipkite dėmesį į tuos, kuriuose nėra SLS – cheminių medžiagų, kurios gali įjautrinti kūdikį. Perskaitykime kosmetikos kompozicijas, nes kartais jos šiek tiek skiriasi nuo to, kas ant pakuotės parašyta didžiosiomis raidėmis. Geriausiame vonios losjone yra ingredientų, kurie malšina dirginimą, apsaugo ir drėkina. Mes rekomenduojame vadinamąjį minkštikliai. Gerai, jei kūdikių burbuliukų vonioje yra raminančio ir drėkinančio poveikio pantenolio. Likę ingredientai turėtų kruopščiai išvalyti odą ir ją prižiūrėti. Ištraukus kūdikį iš vandens, odą reikia šiek tiek patepti. Tai speciali danga vaikų odai, apsauganti ją nuo išorinių veiksnių.

Pakuotė

Atsižvelgdami į mūsų pageidavimus, rinkoje yra užsukamų butelių butelių, taip pat su patogiu dozatoriumi. Pastaroji galimybė yra patogi, nes jums nereikia abiejų rankų kiekvienam naudojimui. Tai ypač naudinga, kai maudote kūdikį ir esate užimta viena ranka. Tačiau nepamirškite buteliuko su preparatu nedėti per arti vonios, kurioje maudote savo vaiką – naudojant dozatorių yra pavojus, kad butelis apvirs ir netyčia sužeis ar išgąsdins kūdikį. Grįžtant prie kosmetikos užsukamais buteliais – jos yra pakankamai praktiškos, kad būtų galima pilti į mažesnius dozatorius. Todėl klausimas dėl dozatoriaus pasirinkimo yra labai individualus. Kiekvienas renkasi tai, kas jam patogiau.

Kosmetika specialioms užduotims atlikti

Būna, kad vaikui reikia pagalbos nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų, nes jo oda serga. Deja, atopinis dermatitas yra dažnas ir jį reikia gydyti. Tada mes namuose naudojame tik minkštinančias medžiagas, o po kiekvienos vonios kūdikį ištepame losjonu ar alyvuogių aliejumi. Todėl po kelių dienų simptomai turėtų išnykti. Laimei, rinkoje yra vis daugiau kosmetikos priemonių, galinčių nuraminti odą. Jų sudėtis yra daug prastesnė nei skirta sveikiems vaikams, jie dažnai būna bekvapiai ir beveik skaidrūs. Būna ir taip, kad jų konsistencija yra šiek tiek plonesnė nei įprastos vaistinės kosmetikos. Pasak tėvų, geriausias vonios losjonas kūdikiams iškart nuramins skaudamas vietas, per akimirką jas kruopščiai išvalys ir paskatins sveiko epidermio atsinaujinimą.

Kvapas

Kūdikių vonios losjonai yra prieinami rinkiniuose – juos galime įsigyti kartu su šampūnu ir panašių savybių bei kvapų linijos alyvuogių aliejumi. Tai yra geras sprendimas, jei turime reikalų su kelių savaičių kūdikiu. Tada vaikas maudymosi ritualą sieja su tam tikru kvapu, dėl kurio skalbimas ir po jo sklandus elgesys. Verta kuo greičiau pasirūpinti vaiko saugumo jausmu, kad jis galėtų mėgautis vonia kaip ir mes, suaugusieji. Jam turėtų padėti visas apvalkalas, kartu su juo susijęs kvapas ir savotiškas priežiūros ritualas, kurį bus galima pakartoti.

Kūdikių vonios losjonai turi gana būdingą, ilgalaikį kvapą. Kai kuriuose jų taip pat yra medžiagų, kurios padeda jūsų kūdikiui užmigti po vakarinės vonios. Paprastai tai yra levandų natos. Tačiau pirmosiomis dienomis neturėtume naudoti pernelyg išraiškingos kosmetikos. Nei ant savęs, nei ant vaiko, nes tuo metu jis mokosi kvapų savo aplinkoje ir neturi jokiu būdu trikdyti šio proceso. Šiek tiek vyresniems vaikams galite rinktis intensyvesnio kvapo preparatus.

Putplastis

Ne kiekviena kūdikio odos priežiūros priemonė putos. Pradiniame etape tai net nereikalinga. Putos gali patekti į akis ir jas sudirginti. Tačiau kai vaikas yra vyresnis, putų preparato pirkimas yra geras sprendimas. Burbulai, supantys vienerių metų kūdikį, netgi skatina maudytis, ir daugelis tėvų pripažins, kad paskatinti savo kūdikį plauti kartais būna sunku.

Kūdikių vonios losjonai geromis kainomis

Kūdikių vonios produktų kainos svyruoja nuo 10 PLN iki kelių dešimčių PLN. Taip yra dėl gana didelio kosmetikos kompozicijos ir gamintojo neatitikimo. Kosmetika, skirta atnaujinti epidermį po ankstesnio dermatito, yra daug brangesnė. Jų kainos dažnai prasideda nuo maždaug 30 PLN. Kaina priklauso ir nuo kosmetikos talpos. Daugelis žmonių mano, kad verta mokėti bet kokius pinigus už kosmetiką, kuri yra saugi ir numalšina galimą odos paraudimą.

Geriausia burbulinė vonia kūdikiams 2021 m

Perskaičius vadovą, tikriausiai šiek tiek paaiškėjo situacija dėl rinkoje esančios kūdikių priežiūros kosmetikos. Pateikiame jūsų kūdikių burbulų vonelių reitingą, į kurį įtraukėme informaciją apie 5 geriausius šiandien rinkoje esančius produktus. Tikriausiai yra vienas, kuris pateisins visus jūsų lūkesčius.

Mūsų rekomendacijos

Ziaja Ziajka 370 ml

„Ziaja“ – „Ziajka“ aliejinis kūdikių vonios losjonas kūdikiams 0m + yra švelnus skalbimo produktas, skirtas kūdikiams nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų. Kosmetikos sudėtyje nėra muilo, dažiklių ir konservantų. Jame yra vitamino E, kuris yra skirtas neutralizuoti laisvuosius radikalus. Tai taip pat apsaugo subtilų epidermį nuo žalingo aplinkos poveikio.

Ši gera ir pigi kūdikių burbulinė vonia suminkština kūdikio odą ir papildomai ją lygina bei valo. Tai taip pat neleidžia išdžiūti kūdikio epidermiui, kuris jam gali būti labai nepalankus pirmosiomis gyvenimo dienomis. Nuomonės apie „Ziaja“ prekės ženklo kūdikių vonias yra labai teigiamos.

Vartotojai patvirtina, kad preparatas nejautrina, nedirgina ir nesukelia kitų nemalonių šalutinių poveikių. Gerai apgalvotos kompozicijos dėka kosmetika džiaugiasi dideliu tėvų ir globėjų pasitikėjimu. Vienintelis trūkumas gali būti patogesnio dozatoriaus trūkumas. Be to, vartotojai nerado šalutinių poveikių, o tai yra labai gera rekomendacija, ypač kalbant apie kosmetiką vaikams.

„Ziaja Ziajka“ yra labai gera burbulinė vonia kūdikiams iki 20 PLN. Produktas tiekiamas 370 ml pakuotėje. Kosmetiką galima naudoti nuo pirmos gyvenimo dienos.

Privalumai

Švelnus ant odos:

„Ziaja“ vonios losjone nėra tokių ingredientų kaip muilas, dažikliai ar konservantai. Todėl tėvai gali būti tikri, kad preparatas yra švelnus odai ir jos nesausina.

Maloni tekstūra:

Kosmetika yra malonios konsistencijos, todėl ją paskirstyti kūdikio kūne yra paprasta užduotis. Konsistencija nėra labai skysta, todėl produktas išlieka ilgai.

Galima naudoti nuo pirmos gyvenimo dienos:

Gamintojas pabrėžia, kad produktą galima naudoti nuo pirmos vaiko gyvenimo dienos. Tai reiškia, kad vonios losjone nėra jokių medžiagų, kurios galėtų pakenkti jūsų naujagimiui.

Efektyviai drėkina:

Produkte esantis vitaminas E efektyviai drėkina epidermį. Todėl norint naudoti kūdikio odos švelnumą, nereikia naudoti daug drėkinamojo losjono.

Nesukelia alergijos:

Kosmetika nesukelia alerginių reakcijų, o tai patvirtina jos naudojimo saugumą.

Trūkumai

Per stiprus kvapas:

Produktas kvepia šiek tiek per intensyviai. Kai kuriems žmonėms tai nėra labai malonu.

Oillan Baby 2in1 400 ml

„Oillan Baby 2in1“ pasiūlymas yra kūdikių vonios losjonas, kurio sudėtyje yra ingredientų, kurie yra draugiški atopinei ir į alergiją linkusiai kūdikio odai. Mažai putojanti preparato formulė, pagrįsta skalbimo medžiagomis, kurios yra pakankamai švelnios, kad nepakenktų net labai jautriai kūdikio odai.

Preparato sudėtyje yra tokių naudingų ingredientų kaip: Cucurbitin ir Bisabolol – tai medžiagos, kurios nepažeidžia odos apsauginio barjero, tačiau ramina ir pašalina dirginimą bei paraudimą, o kompozicijoje esantis glicerinas intensyviai drėkina odą. Verta pridurti, kad ir šia viena kosmetika galime nuplauti kūdikio galvą, todėl labai …