Termostatinė galvutė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Pasak vartotojų „Danfoss“ 014G0013 yra geriausia termostatinė galvutė tarp visų rinkoje esančių šio tipo gaminių. Ar jums įdomu, kaip mes iš tikrųjų tai žinome? Tokia išvada mums kilo, išanalizavus internete sklandančias nuomones ir patikrinus apsipirkimo tendencijas. Minėtas modelis yra labai populiarus. Tam neabejotinai turi įtakos, be kita ko yra skaitmeninis ekranas, rodantis dabartinę kambario temperatūrą. Be to, minėta galvutė yra labai paprasta naudoti ir leidžia lengvai kontroliuoti temperatūrą kiekviename kambaryje. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių pateiktas produktas neatitinka visų jūsų lūkesčių, būtinai perskaitykite antrojo gero modelio aprašymą. Tai „Danfoss Click Raw“ 5115, t. y. termostatinė galvutė, išsiskirianti itin lengvu surinkimu. Galite pritvirtinti jį prie radiatoriaus, neprašydami kažkieno pagalbos ar neieškodami specialių įrankių. Aukščiau pateiktas modelis taip pat tinka žmonėms su vaikais, nes jame buvo įdiegta daugybė saugos funkcijų, kurios neleidžia atsitiktinai pakeisti nustatymų. Su kitais rekomenduojamais produktais susipažinsite, jei nuspręsite perskaityti mūsų reitingą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią termostatinę galvutę pirkti?

Pirkinių vadovas

Termostatinė galvutė kartu su geru radiatoriumi yra labai geras sprendimas žmonėms, norintiems padidinti savo namų energinį efektyvumą. Pastaruoju metu vis daugiau vartotojų kreipiasi į pažangesnius prietaisus, nes žino apie jų teigiamą poveikį šildymo sistemai.

Visame pasaulyje žinomi gamintojai nuolat kuria naujas technologijas, į rinką pristato naujoves, kurios pagerina įrangos naudojimo efektyvumą. Dėl šios priežasties diapazonas yra toks geras, kad labai sunku nuspręsti, kurią termostatinę galvutę pasirinkti, kad ji būtų ne tik suderinama su radiatoriumi, bet ir atliktų griežtai apibrėžtas funkcijas. Šiame vadove pateikime svarbią informaciją, kuri jums tikrai padės jums pasirinkti.


Dydis – kuri termostatinė galvutė yra geriausia

Vienas iš svarbiausių termostatinių rankenėlių parametrų yra jų dydis. Jis turi būti tinkamai pritaikytas tiek prie radiatoriaus vožtuvo, tiek prie paties prietaiso. Universaliausias jungiamasis sriegis yra M 30 x 1,5 arba M 28 x 1,5 modelis. Dauguma įrangos tinka tokio tipo patarimams, todėl galite lengvai pritaikyti juos prie populiarių modelių. Tačiau atsitinka taip, kad galvučių gamintojai gamina produktus, suderinamus tik su to paties prekės ženklo šildytuvais. Taigi atkreipkite dėmesį, ar jūsų pasirinktas antgalis nebuvo pagamintas konkrečios įrangos poreikiams.

Techninės savybės

Kaip ir bet kuris elektroninis ar mechaninis įtaisas, galva pirmiausia turėtų veikti taip, kad pagerintų mūsų gyvenimo komfortą. Kuo greičiau jis reaguoja į temperatūros pokyčius, tuo daugiau sutaupysime matydami mokėdami mėnesines sąskaitas. Temperatūros siųstuvo tipas turi didelę įtaką rankenėlės efektyvumui. Mes juos suskirstome į du pagrindinius tipus: skysčio ir dujų. Pirmajame modelyje radiatoriaus šilumai pakeisti buvo naudojamas skystis (paprastai acetonas, toluenas ar jų dariniai).

Dujinių galvučių montavimas yra daug brangesnis, bet tuo pačiu ir daug efektyvesnis sprendimas. Medžiaga daug greičiau reaguoja į temperatūros pokyčius, kurių dėka radiatorius per kelias akimirkas atvėsta arba įkaista. Be to, prietaisas gali būti aprūpintas elektroniniu termostatu, kuriuo galite laisvai pakeisti kambario sąlygas 1 ° C tikslumu. Geriausia termostatinė galvutė yra ta, kuri leis jums nustatyti sąlygas, kurios idealiai tinka tavo kunas.

Programuoti rankenėlę

Termostato rankenėlės programavimas yra beveik būtinas būdas ekonomiškai eksploatuoti butą. Klasikinis prietaisas, prijungtas prie radiatoriaus, gali sutaupyti iki 20% šilumos. Elektroniniai rankenėlės rodo dar aukštesnius rezultatus. Jie padės sumažinti išlaidas perpus. Taip yra todėl, kad su jų pagalba galite nustatyti konkretų laiką, per kurį rankenėlė padidina arba sumažina šildytuvo intensyvumą.

Tai ypač svarbu žmonėms, kurie daug dirba ir mažai laiko praleidžia namuose. Tokiu atveju pakanka nustatyti konkretų laiką, kada įranga turėtų pradėti labiau kaisti. Tokiu būdu jūs visada grįšite į šiltus namus be diskomforto sušalti. Be to, kiekvienam kambariui galite priskirti konkrečias sąlygas atskirai.

Papildomos funkcijos

XXI amžius yra laikas, kai visos technologinės naujovės vystosi stebėtinu greičiu. Tarp novatoriškų prietaisų, kurie atitinka mūsų namų poreikius, yra ir termostatinė rankenėlė. Jame buvo įdiegta daugybė funkcijų, labai naudingų kasdieniame gyvenime. Vienas iš jų yra galimybė išjungti šildytuvą, nustačius staigų temperatūros kritimą. Jis buvo vadinamas atidaryto lango funkcija. Jei atidarysite duris ir buto viduje bus skersvėjis arba temperatūra per trumpą laiką smarkiai nukris, prietaisas automatiškai išsijungs, nekeldamas nereikalingų išlaidų.

Kita problema, su kuria susiduria daugelis šeimų, yra palikti namus kelioms dienoms be priežiūros, pvz., Žiemos kelionės metu. Baimindamiesi atvėsinti sienas ar užšaldyti vamzdžius, žmonės atsisako tikros linksmybės šlaite, o tai, žinoma, yra visiškai nereikalinga. Šiuolaikinės kartos termostatinės rankenėlės buvo užprogramuotos atlikti „atostogų“ funkciją. Jo dėka šildytuvus galima įjungti per visą jūsų buvimo toli nuo namų laikotarpį, išlaikant optimalią buto temperatūrą. Grįžus tereikia švelniai įjungti maitinimą ir per kelias minutes radiatoriai vėl įkais.

Dizainas

Termostatinės galvutės gaminamos įvairių stilių. Gamintojai mums siūlo daug įdomių variantų, kad mes galėtume pasirinkti elementus, kurie geriausiai tinka radiatoriams ir interjerui. Kai kurios kompanijos siūlo iki 15 spalvų prietaisus, įskaitant rubino raudoną, paauksuotą geltoną arba dramblio kaulo. Be to, lentynose rasite daug įdomių formų: kamuoliukus, stačiakampius ar cilindrus. Toks įtaisas tikrai pritrauks jūsų svečių dėmesį, nes jis vis dar yra labai retas, net ir šiuolaikiniuose apartamentuose.

Termostatinės galvutės geromis kainomis

Termostatinės galvutės yra įtaisai, kurie paprastai perkami komplekte su radiatoriumi. Tačiau kartais vartotojai ieško šiek tiek pažangesnių sprendimų. Tokiu atveju turėtumėte nusipirkti jūsų poreikius atitinkančią detalę. Paprasčiausia termostatinė galvutė kainuoja apie 40 PLN. Tačiau jei jums rūpi išplėstas modelis, būkite pasirengę išleisti iki 180 zlotų.

Geriausios termostatinės galvutės 2021 m

Termostatinės galvutės padeda mums nustatyti radiatoriaus temperatūrą pagal mūsų poreikius. Tinkamo prietaiso pasirinkimas priklauso nuo to, kokį šildytuvą mes turime. Pateikiame penkių tokio tipo gaminių sąrašą, kurie padės pasirinkti tinkamą radiatoriaus modelį.

Mūsų rekomendacijos

„Danfoss“ 014G0013

Pirmoji iš mūsų sąrašo buvo „Danfoss 014G0013“ termostatinė galvutė. Šiame modelyje yra skaitmeninis ekranas su apšvietimu. Ji sinchronizuojama kas 5 minutes, todėl galime būti tikri, kad ji visada atnaujinama naujausia informacija.

Jame yra tik 3 mygtukai, o tai žymiai palengvina naudojimą. Jį maitina baterijos. Šios įrangos temperatūros reguliavimo diapazonas yra nuo 0 iki 40 laipsnių C, todėl jis idealiai tinka žmonėms, mėgstantiems kontroliuoti kambario temperatūrą. Gaminyje yra du įmontuoti temperatūros jutikliai.

Belaidžiu ryšiu „Z-Wave“ protokolu jis bendrauja su įvairių pirmaujančių gamintojų galvos valdymo blokais. Rinkinyje yra RA ir K adapteriai (M30 x 105), kurie leis mums sujungti modelį su visų tipų termostatiniais vožtuvais, net iš kitų kompanijų, išskyrus „Danfoss“.

Taip geriausia termostatinė galvutė yra laikomas funkcionaliausiu tokio tipo produktu, kurį galima rasti rinkoje.

„Danfoss“ 014G0013 termostatinė galvutė yra prietaisas su temperatūros jutikliais. Jame yra ekranas ir trys mygtukai, kuriuos lengva valdyti. Pateiktas modelis leidžia mums reguliuoti temperatūrą nuo 0 laipsnių C iki 40 laipsnių C.

Privalumai

Ekranas:

„Danfoss 014G0013“ turi skaitmeninį ekraną su apšvietimu. Tai leidžia mums lengviau perskaityti temperatūros informaciją. Verta paminėti, kad informacija sinchronizuojama kas 5 minutes.

Paprasta naudoti:

Nors gali atrodyti, kad ekrano galvutė yra pažangi įranga, iš tikrųjų joje yra tik 3 mygtukai, todėl ją naudoti yra daug lengviau. Net žmonės, kurie vengia naujų technologijų, galės pakoreguoti galvą.

Kontrolė:

Prietaisas turi platų temperatūros reguliavimo diapazoną – nuo 0 iki 40 laipsnių C, todėl šildytuvą galite pritaikyti pagal savo poreikius, kambario dydį ir dabartinius orus.

Belaidis ryšys:

Prietaisas belaidžiu ryšiu „Z-Wave“ protokolu bendrauja su galvos valdymo blokais, todėl šis modelis yra labai praktiškas.

Dizainas:

Vartotojai pažymi, kad galva yra graži, ji tinka bet kokiam radiatoriui. Tai netraukia dėmesio, nėra per didelis ar per mažas.

„Danfoss Click Raw“ 5115

Kitas produktas, kurį norėtume jums pristatyti, yra „Danfoss Click Raw 5115.“. Šis modelis yra palyginti mažas. Jis nekreipia dėmesio į save ir lengvai įsilieja į aplinką. Įdiegti mums nereikės jokių įrankių ar žinių.

Instrukcijos yra aiškios ir įskaitomos, o surinkimas yra labai paprastas, todėl kiekvienas žmogus gali tai atlikti. Šio prietaiso temperatūros reguliavimo diapazonas yra nuo 5 iki 28 laipsnių C. „Danfoss Click Raw 5115“ yra galvutė su skysčio jutikliu, todėl greitai reaguoja į temperatūros pokyčius …