Geros „Garmin“ automobilių navigacijos – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

„Garmin“ automobilio navigacija – apsipirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Vis daugiau vairuotojų mano, kad keliauti be automobilio navigacijos nėra nei labai malonu, nei lengva. Su jo pagalba galite rasti tinkamą maršrutą, išvengdami kamščių. „Garmin“ modeliai yra ypač populiarūs tarp šio tipo įrenginių, todėl mes juos sutelkėme žemiau esančiame reitinge. Buvo įvertinta geriausia navigacija 2019 m „Garmin DriveSmart 61 LMT-S Europe“. Jis skirtas lengvųjų automobilių vairuotojams. Įranga turi 6,95 colių ekraną ir leidžia saugiai keliauti po visą Europą, suteikiant prieigą prie 46 šalių žemėlapių. Prietaisą galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą, kurią įvertins žmonės, kurie dažnai skambina vairuodami. Pirkėjai taip pat dažnai giria navigaciją „Garmin Drive 51 LMT-S Europe“, su šiek tiek mažesniu ekranu (5 colių įstriža). Tai modelis, kuris žemėlapiuose rodo netoliese esančius viešbučius ir restoranus, taip pat vairuotojams svarbius įspėjimus, pavyzdžiui, apie greičio apribojimo pakeitimą. Įranga gali dirbti su galinio vaizdo kamera.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Įranga turi 7 colių jutiklinį ekraną, kuris yra labai ryškus, tačiau nesukelia vairuotojui akių. Dėl minėto dydžio labai lengva nuskaityti duomenis iš žemėlapio. Navigacijos naudojami žemėlapiai „Here“ padeda išvengti kamščių. Žemėlapio atnaujinimas neturi laiko apribojimų, o tai yra puiki pagalba dažnai keliaujantiems žmonėms.

Trūkumai

Navigacija negauna tokių pranešimų kaip tonažas ar kelionės kiekis pagal tam tikrą viaduką, o tai yra didelis trūkumas profesionaliems vairuotojams.

Santrauka

Modelio valdymas yra intuityvus, o tai ypač svarbu pradedantiesiems vartotojams, taip pat tiems, kuriems tenka dažnai keisti maršruto parametrus. Dabartiniai žemėlapiai apima 46 Europos šalis. Įranga taip pat padeda išvengti sausakimšų vietų ir padeda rasti vietų automobiliams.