Geriausias skustuvas su skustuvo ašmenimis

Skustuvas skustuvu – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Skutimasis yra daugelio vyrų kasdienybė, tačiau norint atlikti veido plaukų priežiūros procedūras, jiems reikia gero skustuvo. Tokie produktai taip pat buvo įtraukti į mūsų reitingą. Rinkdamiesi sudedamus modelius, atsižvelgėme į daugelį svarbių veiksnių. Pirma, skustuvų gamyba, tada jų kaina, vartotojų įvertinimai, taip pat klausimai, susiję su peiliais ir kitais papildomais elementais. Rinkos analizės metu mes pasirinkome produktą Gillette Mach3 su kilnojamomis ašmenimis ir tepimo juosta. Skustuvas nedirgina odos, o peiliai pašalina ražienas vienu smūgiu, sumažindami strigimo galimybę. Daugelis žmonių pasirinko šį modelį, nes jame yra lengva ašmenų keitimo sistema. Kitas įdomus pasiūlymas yra „Wilkinson Quattro Titanium“. Tai novatoriškas „3in1“ produktas. Jį sudaro žoliapjovė, skustuvas ir stiliaus antgalis. Tai nėra elektrinis skustuvas su varikliu, o tiesiog patobulintas paprasto skustuvo modelis. Norėdami naudoti žoliapjovės funkciją, tiesiog turime įdėti akumuliatorių. Be šių produktų, mūsų sąraše yra ir kitų įdomių pasiūlymų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokius skutimosi peiliukus pirkti?

Skustuvas yra kasdienės priežiūros aksesuaras, kuris padės atsikratyti nepageidaujamų veido plaukų. Nors elektrinius skustuvus naudoti yra labai patogu, jų kaina yra gana aukšta. Be to, skutimosi būdas skiriasi nuo tradicinių modelių. Štai kodėl daugelis žmonių vis dar renkasi paprastus skustuvus. Dėl tiek daug tokio tipo produktų, kuriuos galima rasti rinkoje, mes parengėme vadovą, kuris jums pasakys kurį skustuvą pasirinkti.

Tipai

Šio tipo skustuvai skiriasi pagal jų paskirtį. Nors ašmenys abiem atvejais yra vienodi, modeliai yra skirtingo dizaino. Tarp jų galime išskirti skustuvus:

Moteriškos yra skustuvai paprastai storesne rankena ir ovalesnės formos. Tai patogu naudoti bet kokiu pasvirimo kampu ir nesukelia jokių strigčių. Tokio tipo prietaisai yra įvairių madingų spalvų ir dizaino.

Vyrų yra klasikiniai skustuvai su aštriais kraštais ir dinamiškos formos. Šio tipo įranga dažnai turi švelniai judančią galvą, todėl galima patogiai nusiskusti bet kokiu pasvirimo kampu. Gamintojai, o ne dizainas, sutelkia dėmesį į ašmenų skaičių, užtikrinantį greitą ir tikslų skutimąsi.

Vienkartinis ar daugkartinis?

Pagrindinis klausimas, į kurį turėtume atsakyti prieš pirkdami tokį skustuvą, yra tai, ar jis turėtų būti vienkartinis, ar daugkartinis. Abiem atvejais šis pirkimas yra susijęs su vėlesnėmis papildomomis išlaidomis. Tai bus naujas skustuvas arba keičiami ašmenys. Šie vienkartiniai skustuvai ypač patogu tiems, kurie tik kartkartėmis skutasi. Be to, tai yra geras pasiūlymas žmonėms, vykstantiems į kelionę, kur sunkus skustuvas gali tapti problema transportuojant. Kita vertus, šis vienkartinis greitai nuobodžiauja ir, kaip rodo pavadinimas, nėra daugkartinis.

Todėl po kiekvieno skutimosi turėtumėte pakeisti įrangą nauja. Dažniausiai toks prietaisas yra palyginti pigus ir dažnai būna 3–5 vienetų rinkiniuose. Daugkartiniai skustuvai taip pat yra gera alternatyva žmonėms, kurie nemėgsta elektrinio skustuvo. Jie puikiai tinka kelionėms, nes jų dydis yra mažas. Be to, jie yra pagaminti iš patvarios medžiagos, kuri transportavimo metu nesulūš. Vienintelis tokios įrangos trūkumas yra tai, kad reikia pakeisti peiliukus.

Vykdymas

Prieš perkant tokį skustuvą, verta atkreipti dėmesį į tai, iš kokios medžiagos jis pagamintas. Tuo remdamiesi galime nustatyti jo tarnavimo laiką. Populiariausios medžiagos yra:

Mediena – išskirtiniai daugkartiniai skustuvai, dažnai su mediniais elementais, pavyzdžiui, rankena. Tai labai patogus sprendimas. Be to, tokiai įrangai būdingas elegantiškas dizainas. Kita vertus, reikėtų prisiminti, kad medinės dalys yra gana sunkios, o tai gali neigiamai paveikti mūsų naudojimą. Be to, turėtumėte atidžiai patikrinti, ar skustuvas yra nepralaidus vandeniui ir ar po ilgesnio naudojimo mediena nebus pažeista.

Nerūdijantis plienas – iš jo pagaminta dauguma daugkartinių skustuvų. Tokia medžiaga garantuoja ilgalaikę kokybę. Jis labai atsparus visų rūšių mechaniniams pažeidimams, pavyzdžiui, įbrėžimams ar įtrūkimams. Be to, tokį skustuvą galima naudoti po tekančiu vandeniu.

Plastmasinis – skustuvai iš plastiko pirmiausia yra vienkartiniai gaminiai. Įranga yra labai trapi ir linkusi lūžti, todėl ne visada tinkama kelionėms. Kita vertus, jį galima laisvai naudoti po tekančiu vandeniu.

Keičiamos kasetės

Renkantis daugkartinius skustuvus, turėtumėte atsižvelgti į keitimo kasečių įsigijimo kainą. Tokie ašmenys taps nuobodūs po kelių naudojimo būdų. Tačiau problema gali būti keičiamų kasečių prieinamumas. Priklausomai nuo skustuvo modelio, kai kurie produktai yra universalūs. Tačiau kitiems reikalingi konkretaus gamintojo peiliai. Tai gali būti varginantis, ypač keliaujant.

Briauna

Priklausomai nuo modelio, skustuvai yra su 3 – 4 ar net 5 ašmenimis. Kuo didesnis skaičius, tuo didesnis tikslumas ir greitesnis skutimasis. Kita vertus, toks įrenginys yra didelis ir su juo dirbti kampu yra daug sunkiau.

Rankena

Perkant skustuvą taip pat verta atkreipti dėmesį į rankeną. Jis turėtų būti tinkamai profiliuotas ir turėti silikoninius elementus ar griovelius, užtikrinančius naudojimo patogumą darbo metu. Ypač tada, kai instrumentas yra šlapias. Šio tipo įranga tinka tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams.

Dizainas

Kai kurie skustuvai, dažniausiai moteriški modeliai, pasižymi įdomiu dizainu. Galimi įvairių spalvų ir dizaino gaminiai, todėl mūsų prietaisą lengviau atskirti nuo kitų vonios kambaryje.

Drėkinamoji juosta

Perkant skustuvą taip pat verta patikrinti, ar jis turi tepimo juostelę. Tai yra papildomas elementas, esantis virš peilių ar skutimosi peiliukų, kuris turėtų priversti prietaisą sklandžiai judėti per odą. Taigi, tai apsaugo nuo bet kokių traumų.

Nustatyti

Kai kuriuos daugkartinio naudojimo skustuvų modelius galima įsigyti specialiuose rinkiniuose. Jie susideda iš daugelio dalių, skirtų profesionaliam ir tiksliam skutimui. Tarp jų mes išskiriame:

Byla – yra tik kai kuriuose rinkiniuose, pirmiausia skirtas žmonėms, kurie dažnai keliauja ir nori pasiimti savo įrangą. Toks dėklas tikrai apsaugos mūsų prietaisą nuo mechaninių pažeidimų gabenant.

Taurė – puikiai tinka laikyti skustuvą sterilioje vietoje. Verta prisiminti, kad tokį prietaisą reikia laikyti sausoje vietoje, kad bakterijos ir grybai nesikauptų ant peilių.

Šepetys putoms ar geliui – tai tikrai palengvins tikslų produkto naudojimą ant veido. Toks teptukas yra labai malonus liesti, todėl tepti kosmetiką yra labai malonu.

Vibracinė sistema

Renkantis daugkartinį skustuvą, verta patikrinti, ar modelis turi vibracinę sistemą. Tai novatoriškas sprendimas, skirtas pagerinti mūsų skutimosi procesą. Dėl vibracijos ašmenys pasiekia visur, nepaisant nuolydžio kampo. Toks skustuvas suteiks mums gražių rezultatų ir idealiai lygią odą. Atkreipkite dėmesį, kad ši funkcija galima tik tam tikruose modeliuose. Be to, vibracinė sistema žymiai paveikia tokio daugkartinio naudojimo skustuvo kainą.

Skustuvai geromis kainomis

Skustuvo kaina priklauso nuo gamintojo ir medžiagos, iš kurios jis pagamintas. Pigiausi yra vienkartiniai modeliai, kurių pirkimo kaina yra maždaug 5 PLN už vieną vienetą. Daugkartiniai instrumentai, pagaminti iš medžio ir plieno derinio ir su vibruojančia sistema, bus daug brangesni. Tokio modelio kaina gali siekti kelis šimtus zlotų.

7 geriausi skutimosi peiliukai

Geras elektrinis skustuvas yra nepakeičiama įranga, tačiau ne kiekvienas vyras yra įsitikinęs tokiais sprendimais. Didžioji dauguma vis dar remiasi tradicine įranga. Be to, klasikinių skutimosi peiliukų naudojimas tapo labai populiarus. Į šį reitingą patenka kelių tipų skustuvai iš skirtingų kainų grupių.

1. „Gillette Mach3“ skustuvo rankena

Gillette Mach3 yra geras ir pigus skustuvas. Tai modelis su plaukiojančiomis ašmenimis, kuris suteikia skutimąsi arčiau, efektyviau ir švelniau, net skutantis nuo grūdų. Čia mes turime tris peilius, kurie pašalina visas ražienas vienu smūgiu.

Todėl veido priežiūra yra trumpesnė, o dirginimų skaičius sumažintas iki minimumo. Ašmenys yra ypač aštrūs ir kruopščiai pašalina net sunkiausius plaukus. Taip yra dėl anglies dangos. Be to, jie yra tvirtinami taip, kad puikiai atitiktų veido formą.

Be ašmenų, ji turi „Indicator“ tipo drėkinančią juostelę ir minkštus lapus, apsaugančius odą. Jų dėka ražiena šiek tiek pakyla, ir mes turime didesnį komforto jausmą. Žinoma, peiliai yra keičiami, o įdėklų tvirtinimas vienu tašku reiškia, kad naujų montavimas neužima per daug laiko.

Vyrai, pasirinkę šį produktą, sutinka, kad jis yra labai tvirtas, o kasetės yra efektyvios – jos tarnauja ilgai.geras laikas. Be to, jų pakeitimas yra labai paprastas. Be to, keičiamus peiliukus galima įsigyti už labai patrauklią kainą.

„Gillette Mach3“ yra labai geras skustuvas skutimosi peiliukams iki 30 PLN. Produktas turi kilnojamą …