Makiažo bazė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Kovo mėn

Išanalizavę apsipirkimo tendencijas ir daugybę internete paskelbtų vartotojų nuomonių, mes galėjome pasirinkti geriausias makiažo bazes, kurios jūsų nenuvils. Mūsų sąraše yra lengvai tepama kosmetika, kuri nedirgina odos, o tuo pačiu puikiai užmaskuoja visus trūkumus. Jis užima pirmąją vietą „Revlon Photoready Perfecting Primer“ – produktas stikliniame butelyje su patogiu siurbliu, palengvinančiu kosmetikos dalijimą. Pagrinde nėra talko, parabenų ar dirbtinių kvapiųjų medžiagų, todėl jį gali naudoti net jautrios odos savininkai. Svarbu tai, kad „Revlon“ prekės ženklo produktas padaro odą idealiai lygią. Kosmetika yra antroje vietoje „Astor Perfect Stay Foundation 24H“ rodantis atsparumą aukštai temperatūrai ir drėgmei. Pagrindas turi SPF20 filtrą, todėl jis gali būti naudojamas vasarą apsaugoti odą nuo UV spindulių. Jei, nepaisant daugybės privalumų, jums nepatiko abu produktai, būtinai perskaitykite kitą sąraše aprašytą kosmetiką.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią makiažo bazę pirkti?

Pirkinių vadovas

Ponios, kurioms rūpi makiažo ilgaamžiškumas daug valandų, turėtų pagalvoti apie pagrindo pirkimą. Dėl tokios kosmetikos oda puikiai atrodo visą dieną, nepaisant oro sąlygų ar sezono. Kaip rasti tinkamą tarp įvairių parduotuvėse esančių produktų? Į pirkimo vadovą įtraukėme patarimus šia tema. Patariame, kokį makiažo pagrindą pasirinkti, kad jis pailgintų pagrindo ir kitos kosmetikos ilgaamžiškumą, tačiau neužkimštų porų.

Kodėl mums reikia makiažo pagrindo?

Makiažo pagrindas, dažnai vadinamas gruntu, leidžia padengti visus odos trūkumus nenaudojant korektoriaus. Šio tipo produktų pagalba galime greitai užmaskuoti paraudimus, spalvos pakitimus, taip pat spuogų randus ar ne per gilias raukšles. Priklausomai nuo kompozicijos, pagrindas gali papildomai išlyginti odą, sumažinti porų matomumą ir netgi sureguliuoti riebalų išsiskyrimą ir taip apsaugoti odą nuo blizgesio.

Palyginti su įprastais apsauginiais ir priežiūros kremais, tinkamai parinktas gruntas efektyviau prailgina makiažo patvarumą. Pakanka plono pagrindo sluoksnio, kad būtų išvengta pagrindo, miltelių ar kitų kosmetikos priemonių trinties.

Makiažo pagrindų tipai

Atsižvelgdami į pagrindo veikimo būdą, galime atskirti kosmetiką: spalvingą, šviečiančią, matinę, lyginančią ir universalią. Pirmajame šių tipų grunte yra pigmentų, kurie, be kitų, padeda išlyginti odos atspalvį ir kaukę, nuovargio požymiai. Žalios ir geltonos spalvos pagrindai yra naudojami siekiant sumažinti didelio odos paraudimo ir šešėlių po akimis matomumą, purpuriniai – padengti spalvos pokyčius, o rausvi – išlyginti odos atspalvį.

Skaistinanti kosmetika tinka moterims, kurios svajoja apie spindinčią veido spalvą. Juose yra žvilgančių dalelių. Tokių produktų turėtų vengti moterys, kovojančios su riebios odos problema, nes šviečiantis gruntas gali ją sustiprinti.

Matiniai pagrindai, kaip rodo pavadinimas, neleidžia odai blizgėti. Tai puikus pasirinkimas spuoguotos, riebios ir mišrios odos savininkams. Kita vertus, lyginimo savybių turintys produktai padeda sumažinti matomas raukšles ir padaryti odą švelnią. Panaudojus tokį gruntą, gruntą paskleisti yra daug lengviau.

Universalios bazės rekomenduojamos žmonėms, kurie negali nuspręsti, kuris produktas atitinka visus lūkesčius. Į šią grupę įtrauktų pradmenų užduotis yra išlyginti odos struktūrą. Dažnai atsitinka taip, kad universali kosmetikos priemonė užmaskuoja trūkumus taip pat efektyviai, kaip labiau specializuotas produktas, skirtas specifiniams odos tipams.

Kompozicija

Norėdami būti tikri, kad perkame tinkamą gruntą, verta atidžiai perskaityti ingredientus. Tai suteiks mums informacijos, ar pasirinkta kosmetika tinka mūsų odos tipui. Gali pasirodyti, kad negirdėjome apie kai kuriuos paminėtus ingredientus arba nežinome jų savybių. Tačiau neturėtume dėl to jaudintis. Svarbiausia vengti produktų, pagamintų iš dirbtinių kvapiklių, talko ir parabenų. Šie ingredientai gali sukelti alergiją, odos paraudimą arba sukelti porų užsikimšimą.

Pakuotė ir talpa – kokia yra geriausia makiažo bazė?

Makiažo pagrindai dažniausiai uždaromi buteliuose iš skaidraus stiklo. Šio tipo sprendimas leidžia mums nuolat kontroliuoti kosmetikos vartojimo laipsnį. Jei norime lengvai dozuoti gruntą, rinkitės produktą pakuotėje su pompa.

Standartinė makiažo pagrindų talpa yra nuo 20 ml iki 30 ml (panaši į pamatus). Dėl to, kad tepimui pakanka nedidelio kosmetikos kiekio, gruntas neišseks per greitai.

UV filtrai

Kai kurių makiažo pagrindų pakuotėse yra tokių žymėjimų kaip SPF10 ar SPF20. Tai reiškia, kad produkte yra UV filtrų, kurie apsaugo nuo žalingo saulės spindulių poveikio veido odai (dėl to, be kita ko, greičiau atsiranda raukšlių). Gruntai su filtrais ypač naudingi vasarą. Juos galima tepti po pamatais arba atskirai, vietoj įprasto priežiūros kremo.

Nuoseklumas

Moterys, naudojančios gruntus, mano, kad geriausias makiažo pagrindas yra efektyvi ir lengvai tepama kosmetika. Tam pirmiausia turi įtakos nuoseklumas. Produktas neturi būti per storas, nes tada jį tepti ant odos nebus lengva ar malonu. Gali atsitikti ir taip, kad grunto neišdalijame per daug ir kai kurias vietas praleidžiame. Tuo pačiu metu pagrindas neturi būti per skystas, nes mums reikės didesnio kosmetikos kiekio, kad kruopščiai padengtume visą veidą. Tai savo ruožtu prisideda prie greitesnio produkto nusidėvėjimo.

Kaip pritaikyti makiažo pagrindą?

Pagrindui tepti mums nereikia specialaus šepetėlio ar kempinės. Pirštų galiukais patepkite šiek tiek kosmetikos priemonių problemiškiausioms vietoms (kaktai, smakrui ir nosiai) ir švelniai paskirstykite ją ant viso veido. Gruntą be baimės galima tepti ir ant vokų. Tada šešėliai ar akių pieštukai netaps ir po visos dienos. Šiek tiek pagrindo, užtepto ant lūpų, gali žymiai pailginti lūpų dažų patvarumą ir papildomai padaryti lūpas švelniomis.

Makiažo pagrindai geromis kainomis

Kiek kainuoja makiažo bazė? Pasirodo, kad didelę reikšmę turi pakavimo pajėgumai, produkto sudėtis ir prekės ženklas. Už gerai žinomo gamintojo gruntą vidutiniškai mokėsime nuo 20 iki 100 zlotų, taigi tai nėra labai didelės išlaidos.

Geresnės makiažo bazės 2021 m

Parengėme makiažo bazių reitingą. Čia rasite išsamius kosmetikos aprašymus, kurie neužkemša porų, o kartu tinkamai prižiūri odą ir sumažina trūkumų matomumą. Tikimės, kad tarp toliau pateiktų pasiūlymų yra produktas, visiškai pritaikytas jūsų poreikiams.

Mūsų rekomendacijos

„Revlon Photoready Perfecting Primer“

Norėtume pristatyti „Revlon Photoready Perfecting Primer“ kosmetiką, kurią galima įsigyti 27 ml pakuotėje. Priešingai nei atrodo, produktas yra efektyvus ir net ilgai vartojamas kasdien. Pagrindas išlygina odą, tuo pačiu sumažindamas išsiplėtusių porų ir ertmių, susidariusių, pavyzdžiui, po spuogų, matomumą.

Vienas svarbiausių produkto privalumų yra tas, kad kompozicijoje nėra parabenų, talko ar kitų medžiagų, kurios gali dirginti odą ir prisidėti prie spuogų susidarymo. „Revlon“ kosmetika neturi kvapiklių ir riebalų.

Pasak vartotojų, pagrindas vertas dėmesio dėl jo lengvo pritaikymo ir patogaus siurblio butelio. Produktas prailgina pagrindo, akių šešėlių ir kitos makiažo kosmetikos ilgaamžiškumą.

„Revlon Photoready Perfecting Primer“ yra makiažo pagrindas, kurį galima įsigyti 27 ml pakuotėje. Kosmetikoje yra SPF 20 filtras.

Privalumai

Patvarumas:

Pagrindas yra patvarus, jo dėka makiažas ilgai išlieka ant mūsų veido.

Maloni tekstūra:

„Revlon Photoready Perfecting Primer“ tepimas yra lengvas dėl malonios kosmetikos konsistencijos.

Visų tipų odai:

Produktas pritaikytas visų tipų odos poreikiams, todėl praktiškai kiekvienas gali nuspręsti jį pirkti.

Radiacinė apsauga:

Pagrindas turi SPF 20, todėl apsaugo odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio.

Patogi pakuotė:

Kosmetika uždaryta patogioje pakuotėje su pompa. Todėl galite lengvai išmatuoti reikiamą produkto kiekį ir išvengti jo švaistymo.

Trūkumai

Užkemša poras:

Asmenys teigia, kad „Revlon Photoready Perfecting Primer“ užkemša poras.

„Astor Perfect Stay Foundation 24H“

„Astor Perfect Stay Foundation 24H“ yra atsparus drėgmei ir kitiems nepalankiems veiksniams, pvz., Aukštai temperatūrai. Svarbu tai, kad kosmetika buvo praturtinta SPF20 filtru, todėl ji idealiai tinka naudoti vasarą. Produktas apsaugo nuo žalingo UV spindulių poveikio veido odai.

Kosmetikoje yra „Oxygen Vector“ – medžiagos, suteikiančios makiažui lengvumo. Pagrindo dėka galime gauti ilgalaikį ir natūralų efektą. Produktas apsaugo nuo pagrindo, skaistalų ir pudros nusidėvėjimo.

Remiantis vartotojų komentarais, „Astor Perfect Stay Foundation 24H“ produktas yra efektyvus. Taip yra dėl 30 ml pakuotės su pompa, kuri palengvina kosmetikos dozavimą. Be to, pagrindas sumažina išsiplėtusių porų matomumą.

„Astor Perfect Stay Foundation 24H“ yra produktas, garantuojantis dangą iki 24 valandų. Kosmetika parduodama 30 ml pakuotėje.

Privalumai

Jis vykdo dvi užduotis:

Pateiktas produktas yra pagrindas ir pagrindas viename. Taigi, norint pasidaryti dailų makiažą, nereikia išleisti daug pinigų.

Sumažina porų matomumą:

Gamintojas užtikrina, kad kosmetika efektyviai sumažina porų matomumą, oda tampa žvalesnė.

Neakcentuoja sausų odelių:

Svarbus privalumas yra tai, kad pamatai neturi …