Geriausias rašalinis spausdintuvas – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Rašalinis spausdintuvas – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Rašalinis spausdintuvas „Epson L805“ interneto vartotojų teigimu, tai geriausias produktas 2021 m. Šią išvadą priėjome išanalizavę rinkoje esančius produktus, įskaitant vartotojų vertinimus apie juos. Priežastis, kodėl tiek daug žmonių nusprendė įsigyti pateiktą įrangą, yra ta, kad ji lengvai spausdinama ant įvairių formatų lapų. Tai taip pat puikus nuotraukų spausdintuvas. Neabejotinai tai yra vienas iš funkcionaliausių rinkoje esančių rašalinių modelių. Kadangi įranga aprūpinta belaidžiu ryšiu, lengviau atspausdinti dokumentus ar nuotraukas iš skirtingų kompiuterių, nereikia judinti spausdintuvo ar nešiojamojo kompiuterio. Tai palengvina darbą biure. Labai svarbu, kad pakeisti rašalą nebūtų per sunku. Jei šio modelio nėra, jis yra per brangus arba tiesiog turite skirtingų poreikių, rekomenduojame rašalinį spausdintuvą „HP OfficeJet 7510“. Tai prietaisas, garantuojantis labai gerą spausdinimo kokybę. Modelis turi belaidį „Wi-Fi“ ryšį ir jį lengva naudoti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį rašalinį spausdintuvą pirkti?

Spausdintuvas yra naudingas prietaisas ne tik biure, bet ir namuose. Net jei per mėnesį atspausdinate tik keliolika lapų, tai yra patogiau nei kiekvieną kartą apsilankyti kopijų parduotuvėje. Žinoma, kiekvienas iš mūsų turi skirtingus poreikius. Vieni spausdina kelis šimtus puslapių per mėnesį, kiti – keliolika. Vieniems svarbu tik nespalvota spauda, ​​kitiems – ir spalva.

Šioje pamokoje daugiausia dėmesio skirsime rašaliniams modeliams, kurie gali spausdinti nespalvotai, bet ir spalvotai. Mes žinome, kad spausdintuvą įsigyti nėra lengviausia, todėl mes atsakysime į jūsų klausimus ir pasiūlysime čia, kurį rašalinį spausdintuvą pasirinkti. Sužinosite, kuo pasižymi toks spausdintuvas ir kodėl verta jį pirkti. Tačiau pirmiausia mes jums pasakysime, į ką atkreipti dėmesį perkant spausdintuvą.

Kodėl verta rinktis rašalinį spausdintuvą?

Negalima paneigti, kad rašalinis spausdintuvas turi didelę konkurenciją kur kas greitesnių lazerinių prietaisų pavidalu, bet vis tiek neprarandantis populiarumo. Visų pirma dėl to, kad tai tikrai pigiau. Be to, jis neužima daug vietos ir nėra triukšmingas. Šio tipo prietaisų trūkumas gali būti mažesnis spausdinimo greitis, tačiau tuo pat metu reikia pažymėti, kad juos naudoti yra gana pigu. Be to, jis dažnai yra „ALL-IN-ONE“. Tokia įranga vienu metu yra spausdintuvas, skaitytuvas ir kopijavimo aparatas, o kartais ir faksas. Šis sprendimas tinka mažam biurui, kuris spausdina nedidelius failų kiekius juodos arba spalvos.

Spausdintuvo dydžiai

Rašaliniai modeliai yra palyginti maži, o tai yra didelis jų pranašumas. Žinoma, galime rasti šiek tiek didesnių prietaisų, ypač daugiafunkcinių, tačiau yra ir mini įrenginių, kurie užima labai mažai vietos, todėl jie puikiai tiks mažam stalui.

Juoda ir balta ar spalvota – kuris rašalinis spausdintuvas yra geriausias?

Rinkoje yra įvairių spalvų modelių, kurie spausdinami tik juodai ir pilkai. Kainų skirtumas tarp šių tipų yra nedidelis, nors vienspalviai modeliai yra šiek tiek pigesni. Mes rekomenduojame tai biurams, kuriems visiškai nereikia spalvoto spausdinimo, tačiau jie spausdina gana daug juodai, bet ieško kažko mažo. Jei negalite atmesti galimybės, kad ateityje jums reikės spalvoto spausdintuvo, rekomenduojame įsigyti šį modelį. Jums nereikia naudoti spalvotų kasečių, įrenginys sėkmingai veikia su viena – juoda. Pirkdami tokią įrangą, turėsite komfortą, kad jei jums reikės spausdinti spalvotai, turėsite tokią galimybę.

Spausdinimo greitis

Pirkdami įrenginį, kuris bus nuolat naudojamas, tikrai išsirinksite galingesnį rašalinį modelį, kuris išspausdins puslapį per 3 sekundes. Jei norite naudoti namuose arba esant mažai paklausiems biurams, jums taip greitai nereikia spausdintuvų. Per 10 sekundžių atspausdintas puslapis yra gana geras rezultatas. Tačiau verta patikrinti ir nespalvotos, ir spalvotos pusės spausdinimo laiką.

Spaudos kokybė

Spausdinimo kokybė yra vienodai svarbi. Geros kokybės rašaliniai įrenginiai galės atspausdinti gražią nuotrauką, nors tai tikrai užtruks daug laiko. Taip pat verta patikrinti vartotojų atsiliepimus arba paprašyti pardavėjo juos atsispausdinti parduotuvėje. Dėl to turėsite supratimą, ar duota įranga gerai atspausdinta. Svarbu netepti rašalo. Deja, senesniuose modeliuose, kuriuos vis dar galima rasti parduotuvėse akcijinėmis kainomis, tokia problema gali kilti.

Veiklos išlaidos

Spausdinimas rašaliniais įrenginiais nėra pats brangiausias, nors daug kas priklauso nuo to, kokią įrangą perkate. Jau modelio pasirinkimo etape verta patikrinti, kiek kainuoja pakaitinės kasetės. Taip pat verta apsvarstyti galimybę juos papildyti profesionaliuose taškuose (tai ne visiems modeliams įmanoma).

Žinoma, kasetę galite užpildyti ir patys, tačiau paprastai spalvos nėra tokios intensyvios, be to, rašalas gali nutekėti, o pats procesas gali būti sunkus. Atminkite, kad gamintojai mus vilioja žemomis kainomis, tačiau nepamirškite paminėti veiklos išlaidų. Dėl to gali pasirodyti, kad pelningiau pirkti naują įrangą nei kasetes. Daug kas priklauso ir nuo naudojamų spalvų. Jei pasirinksite nespalvotą įrangą, jūsų eksploatacijos išlaidos tikrai sumažės.

Didžiausias atspausdintų puslapių skaičius

Gamintojai spausdintuvo parametruose dažnai pateikia informaciją apie puslapių, kuriuos galima išspausdinti per mėnesį ar metus, skaičių. Tai yra prietaiso keliamoji galia. Jei iš pradžių matote, kad nurodytas modelis negali atspausdinti jus dominančio kiekio, patariame ieškoti kito įrenginio. Kai kurie modeliai gali spausdinti iki 10 000 puslapių per mėnesį, kiti – tik 1 000 puslapių.

Spausdinti formatai

Labai dažnai rašaliniai įrenginiai leidžia mums atspausdinti ne tik A4 formato puslapius, bet ir A5 ar B5 ir kitus. Jei norite atspausdinti adresą ant vokų ar atsispausdinti nuotraukas, tai jums bus būtina.

Popieriaus svoris

Daugelis žmonių spausdina dokumentus ant klasikinio kopijavimo popieriaus, kurio svoris yra apie 90 g / m2, tačiau nepamirškite, kad fotopopieriaus, vokų ar kietojo kartono pagrindinis svoris yra kitoks. Todėl verta patikrinti, ar mus dominanti įranga gali apdoroti ne tik nurodytą formatą, bet ir popieriaus rūšį.

Kas yra DPI?

Į spausdintuvo parametrus dažnai įtraukiama reikšmė, pažymėta kaip DPI. Tai yra spausdintuvo skiriamoji geba. Mažiausias yra 300 DPI, tačiau verta nepamiršti, kad kuo didesnis šis skaičius, tuo geresnę spausdinimo kokybę gausite.

Dvipusio spausdinimo parinktis

Atrodo, kad dvipusio funkcionalumas yra standartinis, tačiau ne visi modeliai jo turi. Paprastai įrenginiuose yra modulis, kuriame mes patys vartome puslapį, tačiau pažangesni įrenginiai tai daro už mus. Tai labai sumažina painiavos ir pakartotinio spausdinimo riziką toje pačioje puslapio pusėje.

Duomenų perdavimo sistema

Labai svarbus dalykas susijęs su duomenų perdavimu. Anksčiau visi įrenginiai buvo prijungti prie kompiuterio naudojant USB kabelį ir vis dar dauguma rinkoje esančių modelių turi tokią sistemą. Tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kad yra ir pažangesnių produktų, pavyzdžiui, turinčių „Wi-Fi“, „Bluetooth“ ar atminties kortelių skaitytuvą. Tokie sprendimai palengvina dokumentų perdavimą ir leidžia spausdintuvą padėti bet kur. Taip pat nereikia vargti dėl kabelio ir prijungti jį prie kompiuterio, nes duomenų perdavimas per „Wi-Fi“ ar „Bluetooth“ palengvins jūsų darbą.

Patikrinkite rinkinio turinį

Kai šio tipo prietaisai visada turėjo atitinkamą įrangą. Tačiau dabar dažnai randame tą pačią modelio versiją su įranga ir be jos. Verta palyginti abiejų produktų kainas ir patikrinti priedų įsigijimo kainą. Kalbama apie rašalus, USB laidą ar net popierių.

Rašaliniai spausdintuvai geromis kainomis

Tokio tipo prietaisai yra nebrangūs, paprasčiausi modeliai kainuoja apie 150 zlotų. Tačiau jei norite įsigyti tvirtą įrangą, turite sumokėti apie 200–250 PLN. Taip pat rasite daug brangesnę įrangą, kuri yra greitesnė ir pažangesnė. Visų pirma atkreipkite dėmesį į garsių prekės ženklų produktus.

5 populiariausi rašaliniai spausdintuvai. Nuomonės 2021 m

Išsirinkti gerą ir pigų rašalinį spausdintuvą nėra lengva, nes rinka siūlo daug įvairių modelių, iš daugiau ir mažiau žinomų gamintojų. Pardavėjo pateiktus pasiūlymus ne visada diktuos noras patenkinti mūsų poreikius, ypač dėl parduotuvių ir gamintojų susitarimų. Štai kodėl pateikiame nepriklausomą rašalinių spausdintuvų reitingą, kuris padės jums pasirinkti tinkamą įrangą.

1. „Epson EcoTank L805“ rašalinis spausdintuvas

1. „Epson L805“Pirmoji vieta mūsų reitinge yra tvirtas „Epson L805“ daugiafunkcis rašalinis spausdintuvas. Tai labai pažangi įranga, turinti nepertraukiamą rašalo tiekimo sistemą. Tai taip pat leidžia spausdinti ant kompaktinių diskų paviršiaus. Tai yra pats geriausias rašalinis spausdintuvas, kuris veiks namuose, bet labiausiai fotografo biure, reklamos agentūroje ar fotostudijoje.

„Epson L805“ leidžia spausdinti nuotraukas ar plokštelių atspaudus be didelių pinigų. Šis belaidis modelis leidžia perduoti informaciją iš kompiuterio į spausdintuvą. Šį gaminį lengva naudoti, o rašalas arba 3000 atspausdintų puslapių gamintojas taip pat suteikia vienerių metų garantiją.

Spausdintuve yra 6 rašalų rinkinys 70 ml buteliuose. Rašalo talpykla leidžia atsispausdinti 1800 nuotraukų 10 x 15 cm formatu. Kasetės pakeitimas tradiciniuose spausdintuvuose visada buvo susijęs su sunkumais ir rašalo nutekėjimu.

Laimei, gamintojas nusprendė jį pakeisti, o rašalą pakeisti paprasta, greita ir mums nereikia jaudintis dėl purvo. Šio spausdintuvo naudojimo paprastumą įvertino daugelis vartotojų.

Rašalinis spausdintuvas „Epson L805“ yra įrenginys, kurio matmenys 54,7 cm x 28,9 cm x 18,7 cm …