Geros garų jungčių valymo priemonės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Ar jums įdomu, kaip efektyviai išvalyti sąnarius vonios kambaryje ar virtuvėje? Tam jums reikės garų valiklio, kuris greitai pašalins visas priemaišas ir tuo pačiu metu neutralizuos bakterijas ir kitus mikroorganizmus. Tarp šio tipo įrenginių modelis yra populiariausias Karcher SC 1 kurio galia yra 1200 W. Jis turi nedidelius matmenis ir yra lengvas, todėl jūs nesiskųsite dėl nemalonaus skausmo rankose. Rinkinyje yra keli papildomi elementai, leidžiantys greitai išvalyti langus, veidrodžius ir daugelį kitų namų paviršių. Svarbu tai, kad įranga greitai įkaista, o specialus užraktas neleidžia vaikams ją įjungti. Ar norite, kad skalbyklė turėtų šiek tiek didesnę vandens talpą? Tada atidžiai atkreipkite dėmesį į įrenginį „Overmax Steamy“. Jo galia yra 1000 W. Įrangos pagalba galite lengvai atsikratyti purvo iš visų kampų, tai labai praktiška ir patogu naudoti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Garų valytuvas yra kompaktiškas, todėl juo galite laisvai naudotis net ir mažose patalpose. Prietaisas turi užraktą, kuris neleidžia mažiems vaikams spausti gaiduko. Tai garantuoja saugų naudojimą. Garlaivis tiekiamas su priedų krepšiu.

Trūkumai

Įranga turi kamštienos užrakto funkciją. Vartotojai pripažįsta, kad tai šiek tiek erzina. Šis sprendimas susideda iš to, kad užpylus vandenį, reikia palaukti tam tikrą laiką, kol skalbyklė sušils, o tada, norint ištuštinti baką, reikia palaukti, kol prietaisas atvės.

Santrauka

Garlaivis skirtas valyti įvairius paviršius, jis naudingas valant visą namą. Rinkinyje yra maitinimo antgalis, rankinis, smaigalys ir apvalus šepetys.

Kurį garų valytuvą turėčiau pasirinkti?

Skalbimo mašina yra prietaisas, kuris padės kruopščiai išvalyti namus. Ši įranga tampa vis populiaresnė – dėl to, kad ji sutrumpina daugelio paviršių ir kampų, įskaitant jungtis, valymui reikalingą laiką, taip pat leidžia sumažinti ploviklių suvartojimą. Pažvelgus į skirtingus poveržlių modelius susidaro įspūdis, kad jie nesiskiria vienas nuo kito. Tačiau kiekvienas turimas produktas turi skirtingus parametrus, turi tam tikrų privalumų ir trūkumų. Jei nesate tikri, kurį produktą pasirinkti, perskaitykite mūsų trumpą vadovą. Čia mes paaiškinome, kas svarbu renkantis gerą garų jungčių valiklį.

Pirmiausia patikrinkime įrenginio galią. Jei jis aukštas, bus lengviau atsikratyti nešvarumų iš sąnarių. Standartas yra apie 1000 W. Tačiau prietaisas turėtų būti maždaug nuo 1500 W iki 2000 W.

Daugelio nuomone, geriausi garų valytuvai glaistymui neturi labai didelio vandens rezervuaro. Įrenginys su dideliu baku nevalo per lengvai ir gali mus labai greitai nuvarginti. Todėl geriau įsigyti įrangą su šiek tiek mažesne talpa, pvz., Nuo 0,5 l iki 1,5 l.

Prieš pirkdami taip pat patikrinkime, ką gamintojas siūlo mums rinkinyje. Labai gerai, jei rinkinyje yra įvairių tipų šluostės, šepečiai ir antgaliai. Tai reiškia, kad, be sąnarių valymo, mes galime naudoti poveržlę kitiems paviršiams ar daiktams valyti.

Geriausias 2021 m. Garų valiklis sąnariams turi įvairiausių apsaugos priemonių. Svarbiausia iš jų yra apsauga nuo perkaitimo, paprastai kaip automatinis gaminio išjungimas. Kita naudinga funkcija yra tai, kad prietaisas išsijungia, kai vandens bakas yra tuščias. Tai atsitinka ir tada, kai įranga tam tikrą laiką nenaudojama.

Svarbus ir produkto svoris. Atminkite, kad nusipirkę į prietaisą pilame vandenį, todėl valymo metu mus lydės ne svarstyklės. Per sunkus prietaisas padarys jį nepatogu, ir mes turėsime nutraukti darbą.

Garų valikliai sąnariams – reitingas

Karcher SC 1

„Karcher SC 1“ yra 1200 W galios produktas. Tokia didelė galia leidžia labai kruopščiai išvalyti sąnarius nuo visų rūšių užteršimo. Daugelis vartotojų mini, kad apdorojus paviršius šiuo prietaisu, jie atrodo kaip nauji.

Pateikta poveržlė užtikrina galingą garų srautą. Dėl to garai pasiekia kiekvieną, net ir mažiausią, tarpą. Supylus vandenį į rezervuarą, jis sušyla per 3 minutes. Taigi nereikia ilgai laukti, kol pradėsime naudotis įranga. Didžiausias jo slėgis yra 3 barai. Dėl mažo produkto svorio, kuris yra 1,5 kg, jo naudojimas mums nebus varginantis. Savo ruožtu rezervuaro talpa yra 0,2 l. Gali atsitikti taip, kad laikas nuo laiko turime jį užpildyti, tačiau dėl to raumenų neapsaugome nuo skausmo – praustuvas yra lengvas.

„Karcher SC 1“ yra produktas, kuris ypač vertinamas dėl didelės galios. Vartotojai mano, kad įranga labai kruopščiai valo sąnarius.

„Karcher SC 1“ įrenginio galia yra 1200 W, o jo didžiausias slėgis yra 3 barai. Įranga aprūpinta 0,2 litro vandens talpa.

Privalumai

Kompaktiški matmenys:

Poveržlė yra maža ir lengva, todėl patogi. Jo laikymas nėra varginantis, nes jis tilps bet kurioje spintelėje.

Praktinis užraktas:

Nėra jokios rizikos, kad vaikai patys įsijungs prietaisą ir patys nusidegins, specialus užraktas to apsaugo.

Efektyvumas:

Įranga efektyviai pašalina nešvarumus nuo jungčių, nes esant pakankamam slėgiui ji sukuria garų srovę.

Keičiami purkštukai:

Rinkinyje yra keli keičiami purkštukai, kurie, be kitų, leidžia lengvai valyti vonios kambario detalių, viryklių ar langų elementai.

Greitai įkaista:

Prietaisas įkaista labai greitai, tai trunka apie 3 minutes. Taigi valymas trunka šiek tiek mažiau laiko.

Trūkumai

Cisterna per maža:

Vartotojai mano, kad bakas gali būti šiek tiek didesnis. Skalbiant didesnį plotą, jį reikia dažnai papildyti, o tai gali dirginti.

„Overmax Steamy“

„Overmax Steamy“ yra sąnarių garų valiklis už gerą kainą. Tai prietaisas, kuris karštus garus kruopščiai išvalys net mažiausią nešvarumų dalelę. Beje, dezinfekuoja grindis ir pašalina alergenus, erkes ir bakterijas. Tai idealus pasirinkimas žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos.

„Overmax Steamy“ yra ne tik geras skiedinio valymo prietaisas. Mes galime jį naudoti paviršių, tokių kaip plytelės ir terakotos, priežiūrai. Specialus kilpinis audinys pašalina apmušalų ir kilimų dėmes. Savo ruožtu valytuvas pašalina nešvarumus nuo veidrodžių ar langų. Dėka patarimo, pavyzdžiui, įtrūkimų įrankio, galime pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas.

Pateikta poveržlė yra tokia populiari, kad labai daug patarimų ir galimybė naudoti įrangą ant daugelio skirtingų paviršių. Vartotojai mano, kad tai produktas, skirtas visų tipų nešvarumams valyti, ir tai daro labai efektyviai.

Įranga „Overmax Steamy“ turi 0,35 litro vandens talpą. Tai geras garų valiklis, skirtas sąnariams iki 100 PLN, kurių galia yra 1000 W.

Privalumai

Jis neutralizuoja bakterijas:

Naudodami poveržlę ne tik efektyviai pašaliname užterštumą, bet ir dezinfekuojame paviršius. Vandens garai leidžia neutralizuoti bakterijas, erkes, virusus ir kitus mikroorganizmus, kuriuos įvertins alergiški asmenys ir mažus vaikus prižiūrintys tėvai.

Pridedami naudingi daiktai:

Rinkinyje yra keli elementai, palengvinantys valymą. Tai įtraukia turbo antgalis, apmušalų valiklis, lango valytuvas ir pratęsimas.

Neperšlampamas korpusas:

Įranga nesuges dėl vidinių komponentų sąlyčio su drėgme. Korpusas yra nepralaidus vandeniui (IPX4 klasė).

Lengvas bako užpildymas:

Užpildyti baką nėra sunku, nes rinkinyje yra speciali matavimo taurė ir piltuvas.

Trūkumai

Kabelis per trumpas:

Maitinimo laido ilgis yra 2 m. Kai kurie pirkėjai teigia, kad jis yra per trumpas ir riboja judėjimo laisvę valant.

„Kärcher SC 2 Easyfix“

Garų valytuvas „Kärcher SC 2 Easyfix“ yra modelis, kurio negalėjo praleisti iš sąrašo. Jo galia yra 1500 W, o didžiausias garo slėgis yra 3,2 baro. Įranga turi kompaktiškus matmenis: 38 cm x 25,4 cm x 26 cm, be to, ji nėra sunki (be priedų sveria 2,9 kg).

Garlaivyje yra 1 litro vandens talpa ir jį lengva užpildyti, nes jame yra įmontuotas piltuvas. Rinkinyje yra keli elementai, leidžiantys greitai ir efektyviai pašalinti nešvarumus. Tai yra mikropluošto grindų audinys, rankinis antgalis, detalių antgalis, apvalus šepetys, mikropluošto dangtis ir grindų valymo rinkinys.

Pirkėjai įvertino įrangą už efektyvų jos veikimą. Tai leidžia atsikratyti nešvarumų ne tik nuo siūlių, bet ir nuo daugelio kitų namo paviršių, pvz. veidrodžiai, langai, virtuvės stalviršiai ir grindys. Skalbyklėje yra specialus slėgio vožtuvas, kuris neleidžia netikėtai atsidaryti katilui dėl padidėjusio slėgio.

„Kärcher SC 2 Easyfix“ modelio galia yra 1500 W, vandens bako talpa yra 1 l. Didžiausias garo slėgis yra 3,2 baro.

Privalumai

Ne tik sąnariams:

Prietaisas tinka sąnarių ir daugelio kitų paviršių valymui. Komplekte yra du keičiami purkštukai (rankiniai ir detalūs), apvalus šepetys, grindų audinys ir rinkinys grindims valyti.

Ilgas kabelis:

Bendras garų valytuvo bandymas parodė, kad įranga turi pakankamai ilgą maitinimo laidą. Tai neapriboja judėjimo laisvės ir nesusipainioja, o tai gali turėti neigiamos įtakos patogiam prietaiso naudojimui.

Talpus vandens rezervuaras:

Vandens bakas yra didelis ir mes neturime jaudintis dėl dažnų pertraukų valymo metu, kad jį užpildytume. Norėdami užpildyti, galite naudoti prie rinkinio pritvirtintą matavimo taurelę.

Trūkumai

Per ilgai įkaista:

Prijungę poveržlę prie elektros, turime palaukti apie 6,5 minutes, kol ji sušils. Tai pailgina bendrą laiką, kurį reikia praleisti valant namuose.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

„Nilfisk Steamtec 312“

Jei nemėgstate švaistyti per daug energijos valymui, rekomenduojame „Nilfisk Steamtec 312.“. Tai garų valytuvas su ilga žarna, kuri leis jums pasiekti …