Geri neslystantys mankštos kilimėliai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Geriausias neslystantis mankštos kilimėlis – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Įsigyti neslidų mankštos kilimėlį yra šiek tiek nelengva užduotis, nes iš šimtų produktų turite pasirinkti geriausią. Rinkos pasiūla yra plati, o tai, viena vertus, yra naudinga, o ne kita vertus. Jūs tikrai turite patikrinti puikių mankštos kilimėlių kokybę, pavyzdžiui, patikrindami jus dominančių produktų apžvalgas. Rekomenduojame susipažinti su mūsų reitingu, kuris buvo pagrįstas pirkėjų komentarais. Gauta informacija rodo, kad tai geros kokybės mankštos kilimėlis „Avento M173 X“, kuriuos galima įsigyti pilkos ir rausvos spalvos. Jis turi dvi stygas, leidžiančias jį tvirtinti ir patogiai nešiotis. Kaip rodo komentarai, tai suteikia stabilumo treniruočių metu ir gerai tinka įvairiems pratimams. Antroji reitingo vieta priklauso anti-slydimo kilimėliui „Tiguar Mata“ jogos pagrindo kilimėlis TI-J0008S. Jame yra metalinės akutės pakabinimui.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį neslidų mankštos kilimėlį pasirinkti?

Sporto kilimėlis užtikrina saugumą treniruočių metu, daro jį patogų ir malonų. Tai nepakeičiama fitneso, jogos ar pilateso metu. Idealus modelis turėtų būti patogus naudoti, lengvai valomas, palyginti pigus ir higieniškas. Šis vadovas jums pasakys, kaip pasirinkti produktą, pritaikytą jūsų sporto disciplinai. Pabaigoje taip pat rasite reitingą, kuriame mes įtraukėme tris geriausius antslydimo mankštos kilimėlius.

Rinkoje yra keletas tokio tipo produktų rūšių, įskaitant apsauginius, gimnastikos, treniruočių, jogos ir tatamių variantus. Apsauginiai modeliai naudojami stabilizuoti sporto įrangą, jie yra neslidūs ir apsaugo grindis nuo įbrėžimų. Treniruočių kilimėliai yra universalūs ir skirti aerobikos, fitneso treniruotėms ar pilatesui. Gimnastikos rūšys yra stori ir sunkūs čiužiniai, naudojami reabilitacijos, korekcinių ir akrobatinių pratimų metu. Jogos modeliai yra labai ploni ir daugiausia apsaugo nuo slydimo. Kita vertus, „Tatami“ yra tradiciniai japonų produktai, kuriuos naudoja kovos menus praktikuojantys žmonės.

Perkant tinkamą kilimėlį verta atkreipti dėmesį į keletą svarbių parametrų, iš kurių svarbiausias yra storis. Atminkite, kad ploni modeliai puikiai tinka lengviems pramoginiams pratimams, o storesni – intensyvesnėms treniruotėms ir pratimams, kuriems reikia didesnės amortizacijos. Rinkoje yra variantų, kurių storis 40, 60, 70, 100, 180 ir net 300 mm.

Kilimėlio ilgis taip pat yra svarbus ir turėtų būti pritaikytas vartotojo ūgiui. Populiariausi matmenys yra 180 cm ir 190 cm ilgio ir 50, 60 arba 100 cm pločio. Prieš perkant taip pat verta patikrinti, ar pasirinktas produktas yra pakankamai lankstus, kad galėtume lengvai jį susukti ir įsidėti į kuprinę.

Geriausias neslystantis mankštos kilimėlis 2021 m. Turėtų būti pagamintas iš patvarios ir ekologiškos medžiagos. Svarbu, kad jis būtų lengvai valomas ir higieniškas. Geriausiai veikia modeliai, kuriuos galima skalbti skalbimo mašinoje. Taip pat svarbus didelis sukibimo su žeme laipsnis, kuris padidina saugumą treniruočių metu.

Neslystantys mankštos kilimėliai – reitingavimas

1. Avento M173 X 61 Cm neslystantis jogos kilimėlis

Jei ieškote produkto, kuris užtikrintų aukštą naudojimo patogumą mankštos metu, „Avento M173 X 61 Cm“ modelis turėtų jus sudominti.

Šis prieinamas, neslystantis mankštos kilimėlis yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad būtų patvarus ir lengvai valomas. Jis yra labai lengvas ir lankstus, todėl po treniruotės galite jį susukti ir įsidėti į kuprinę. Papildomas privalumas yra tai, kad susukus jis neužima daug vietos.

Šiame modelyje yra dvi stygų tvirtinimo detalės su nešančia rankena. Jo paviršius neslysta, o tai garantuoja saugų treniruotę. Produkto matmenys yra ilgis – 173 cm, plotis – 61 cm, storis – 4 mm. Jis yra dviejų spalvų variantų: pilkos ir rausvos.

Taip pat verta atsižvelgti į labai teigiamas nuomones apie šį modelį, kurios prisideda prie to, kad jis parduodamas labai greitai. Klientai sako, kad kilimėlis puikiai izoliuoja nuo žemės ir yra atsparus mechaniniams pažeidimams.

Privalumai

Patogus nešiojimas:

Susuktą kilimėlį patogu nešioti. Jis turi dvi stygas, kurias galima pritvirtinti. Tai užtikrina, kad jis neatsiskleis per mažiausiai tikėtiną akimirką.

Treniruočių sauga:

Aksesuaro gamybai buvo naudojama neslidžių savybių medžiaga. Jis neslysta ant grindų, užtikrindamas maksimalų stabilumą pratimo metu.

Pridedama knygelė:

Rinkinyje, be kilimėlio, yra brošiūra. Yra pratimų, kuriuos galima lengvai atlikti, pavyzdžių. Verta juos įtraukti į kasdienes treniruotes ir tokiu būdu paįvairinti.

Lengva priežiūra:

Remiantis paskelbtomis apžvalgomis, kilimėlį valyti paprasta. Nešvarumus lengva pašalinti.

Trūkumai

Nedaug spalvų, iš kurių galima rinktis:

Vartotojai skundžiasi, kad pasiūlyme yra tik pilkas ir rausvas kilimėlis.

2. „Tiguar Mata“ jogos pagrindas Mat TI-J0008S

Pristatome profesionalų jogos kilimėlį, kuris leidžia saugiai atlikti visas pozicijas. Jis nejuda ant grindų, todėl sportuojančiam asmeniui užtikrinamas pakankamas stabilumas. Tikslūs gaminio matmenys yra: 183 cm x 60 cm 0,5 cm. Valcuoto kilimėlio skersmuo yra maždaug 10 cm.

Gaminant šį kilimėlį buvo naudojamas gumos ir PVC mišinys, kuris leido gaminti tvirtą, atsparų dilimui gaminį. Kilimėlį lengva valyti. Ant jo paviršiaus yra metaliniai ratai, leidžiantys jį laisvai pakabinti. Produktas yra slyvų ir jūros spalvų.

Skaitydami atsiliepimus apie jogos kilimėlį, galite padaryti išvadą, kad jis atitinka pirkėjų lūkesčius. Produktas laikomas patvariu ir estetiškai pagamintu. Tai garantuoja stabilumą fizinio krūvio metu, o tai yra svarbiausia.

„Tiguar Yoga Basis Mat TI-J0008S“ yra neslystantis jogos kilimėlis, kurio matmenys: 183 cm x 60 cm x 0,5 cm. Jis yra slyvų ir jūros spalvų.

Argumentai „už”

Aukštos kokybės:

Kaip patvirtino slydimo pratimų kilimėlio testas, šis modelis pasižymi labai geru patvarumu. Jo gamybai buvo naudojamas PVC ir gumos mišinys. Priedas išlaiko savo gražią išvaizdą net po ilgo intensyvaus naudojimo.

Stabilumo užtikrinimas pratimo metu:

Kilimėlis pagamintas taip, kad garantuotų maksimalų stabilumą atliekant įvairias asanas (jogos pozas).

Lengvas svoris:

Produktas sveria tik 0,8 kg, o tai užtikrina, kad jį bus patogu nešioti. Kilimėlį galima sėkmingai pasiimti į jogos užsiėmimus ne namuose.

Gražūs atspalviai:

Žmonės, nusprendę įsigyti šį produktą, pripažįsta, kad abi spalvų versijos yra gražios.

Trūkumai

Padidina rankų prakaitavimą:

Atskiruose komentaruose galite perskaityti, kad rankos ima intensyviau prakaituoti susilietusios su kilimėliu.

3. „Sissel Gym Mat“ mankštos kilimėlis

Jei norite nusipirkti patvarų ir vartotojų rekomenduojamą mankštos kilimėlį, žiūrėkite „Sissel“ sporto kilimėlio aprašymą. Produktą galima įsigyti trijų spalvų versijose: pilka, raudona ir mėlyna. Tikslūs aksesuaro matmenys yra: ilgis – 180 cm, plotis – 60 cm, o aukštis – 1 cm.

Kilimėlį rekomenduojama naudoti profesionaliai sporto salėje, bet ir darbui namuose. Gali būti atliekami įvairūs pratimai. Jis turi malonų liesti paviršių, kuris yra švelnus odai. Dėl to, kad kilimėlis yra gana storas, jis gerai sugeria bet kokius smūgius. Produktą lengva valyti, jį galima dezinfekuoti nebijant žalos.

„Sissel“ gimnastikos kilimėlis atitinka žmonių, nusprendusių jį įsigyti, lūkesčius, ką patvirtina teigiama nuomonė apie jį. Produktas garantuoja stabilumą ir tuo pačiu atrodo gražiai. „Sissel Gym Mat“ mankštos kilimėlio matmenys: 180 cm x 60 cm x 1 cm. Galite pasirinkti priedą mėlynos, raudonos ir pilkos spalvos.

Privalumai

Lengva priežiūra:

Sportuodami labai prakaituojame, todėl būtina kruopščiai valyti. Šis produktas yra lengvai prižiūrimas ir dezinfekuojamas.

Likimas:

Mes galime tinkamai naudoti kilimėlį, nesvarbu, kokį pratimą pasirinktume. Tinka: gimnastikai, fitnesui, aerobikai ir jogai.

Minkšta medžiaga:

Aksesuaras pagamintas iš minkštos medžiagos, garantuojančios patogų naudojimą.

Minusai

Nepatogu:

Net suvyniotas mankštos kilimėlis užima palyginti daug vietos, nes jis pagamintas iš storų putų.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

„Avento 173 X 61 Cm Pink“

Savo reitinge norėtume jums pristatyti „Avento“ modelį. Tai profesionalus, ekologiškas mankštos kilimėlis, su kuriuo kiekviena treniruotė bus maloni.

Šis gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurių dėka jis netempia ir yra labai patvarus. Kilimėlio struktūra leidžia derinti puikias slydimo savybes, gerą smūgių ir prakaito sugėrimą. Be to, slėgio metu jis nesideformuoja.

Kilimėlio matmenys yra 173 cm x 61 cm. Tai puikiai tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke jogos, fitneso ar pilateso metu. Jis yra rožinės spalvos.

Žmonės, nusprendę įsigyti šį produktą, sutinka, kad tai tinkama įranga, prieinama už priimtiną kainą. Be to, vartotojams patiko didelis lankstumas ir paprastas laikymas bei nešiojimas.

„Adidas Admt-12236Bk“

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be „Adidas Pilates“ modelio. Tai dvipusis treniruoklis, skirtas jogos ar fitneso užsiėmimams.

Šis produktas pasižymi aukštu …