Geri Solingeno manikiūro rinkiniai – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Kurį „Solingen“ manikiūro rinkinį rinktis?

Kiekviena moteris turi gerai prižiūrimas rankas gražiais nagais. Kad mūsų plytelės atrodytų nepriekaištingai, nepakanka užtepti spalvotą laką. Labai svarbu juos prižiūrėti ir paruošti iš anksto sutrumpinant, formuojant dilde ir išpjaunant odeles. Tokio tipo procedūroms reikalingi tinkami įrankiai, todėl šiame vadove siūlome pasirinkti tinkamą nagų rinkinį. Sužinokite, kokie yra geriausi 2021 m. „Solingen“ manikiūro rinkiniai.

„Solingen“ specializuojasi manikiūro ir pedikiūro aksesuarų, tokių kaip kirpimo mašinėlės, nagų žirklės ir dildės, gamyboje. Visi įrankiai pagaminti iš chirurginio plieno, todėl jie yra labai patvarūs ir nerūdija. Kiekvienas įrankis yra atskirai galandamas, o tai užtikrina puikią gaminio kokybę.

Pirkdami naują manikiūro rinkinį, turėtumėte nepamiršti, ar jis tinkamai sukomplektuotas. Pagrindiniai aksesuarai, būtini kiekviename kosmetikos krepšyje, yra kirpimo mašinėlės ir žirklės. Jie naudojami trumpinant nagus ir suteikiant jiems norimą formą. Taip pat svarbu kirpimo mašinėlės, kurių dėka galime švelniai nupjauti odą. Turėkime omenyje jų ašmenis, kurie neplėšia odos aplink plokštę, ir tinkamą rankos ilgį, kad būtų patogu laikyti rankoje. Taip pat būtina nagų dildė, kurios dėka galime išlyginti bet kokius nelygumus ant nagų. Popierinės ar stiklinės dildės veikia geriausiai, nes jos nepažeidžia plokštės ir yra subtilesnės nei metaliniai modeliai.

Įrankių kokybė taip pat labai svarbi. Jų ašmenys neturi būti buki, kad nebūtų pažeista nagų plokštelė ir aplink ją esanti oda. Prieš perkant sunku patikrinti, tačiau verta apie tai paklausti pardavėjo. Geriausias sprendimas yra įsigyti nerūdijančio plieno gaminių, kuriuose nėra nikelio, kuriuos galima iš naujo pagaląsti, dezinfekuoti ir sterilizuoti. Ši medžiaga taip pat atspari vandeniui ir kosmetikai. Priedai taip pat turėtų būti tinkamai kontūruoti, kad jie neslystų iš rankos ir būtų patogiai laikomi.

Geriausi „Solingen“ manikiūro rinkiniai paprastai būna tokiu atveju, kurį taip pat verta patikrinti. Yra vokų modeliai, piniginės modeliai su spaustukais, plieniniai rėmai arba lagamino formos, pritvirtintos sagtimi. Patogiausios yra odinės versijos, sulankstytos per pusę ir užsegamos užtrauktuku. Jie yra labai patogu, neužima daug vietos ir puikiai apsaugo įrankius nuo užteršimo.

Solingeno manikiūro rinkiniai – reitingas

Solingen 5851 N

Jei ieškote didelio ir elegantiško nagų priežiūros rinkinio, kuriuo sukursite nepriekaištingą manikiūrą, „Solingen 5851 N“ turėtų jus dominti.

Tai įrankių dėžutė, susidedanti iš 16 elementų, apimanti odelių žnyples, žirkles, du pincetus: įstrižus ir aštrius, du kirpimo mašinėles, nagų dildę ir odelių stūmiklius. Visa tai dedama į stačiakampį dėklą, padengtą blizgančia raudona odos imitacija. Korpusas uždaromas užtrauktuku. Uždaros įrankių dėžės matmenys yra 20 cm x 12 cm x 3 cm.

Įrankiai pagaminti iš chirurginio nerūdijančio plieno, dėl kurių jie nerūdija, yra atsparūs vandeniui ir kosmetikai, juos galima daug kartų galąsti ir dezinfekuoti.

Žmonės, nusprendę įsigyti šį rinkinį, sutinka, kad priedai yra labai aštrūs ir patvarūs. Savo vertinimu jie pabrėžia, kad tai yra tvirtai įrengtas įrankių rinkinys, prieinamas už labai patrauklią kainą.

Solingen MS15

Mūsų apžvalga nebūtų išsami be „Solingen MS15“. Tai itin skoningas manikiūro rinkinys, kurį sudaro 7 elementai, pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.

Įrankių rinkinyje yra rankų darbo įrankiai, kurie išlaikė aukščiausios kokybės testus. Tai profesionalūs nagų žirklės, odelių kirpimo mašinėlės, pincetai, nagų žirklės, deimantinė dildė, odelių pjaustytuvas ir odelių kaltai. Priedai pagaminti iš aukštos klasės chirurginio plieno, atsparūs vandeniui ir tinkami pakartotiniam galandimui ir dezinfekcijai.

Šis nebrangus „Solingen“ manikiūro rinkinys yra elegantiškas dėklas, pagamintas iš patvarios ir blizgančios odos imitacinės medžiagos, juodos ir vyšnios. Jo matmenys yra 15 cm x 8 cm.

Verta atsižvelgti į labai teigiamus vartotojų atsiliepimus apie „Solingen MS15“ rinkinį. Vartotojai pirmiausia vertina įrankių patvarumą ir tvirtumą. Kitas privalumas buvo patraukli kaina, kuri kartu su tvirtu apdirbimu ir ilgaamžiškumu.

Solingen 82191

Mūsų reitinge yra „Solingen 82191“ modelis. Tai yra penki manikiūro priedai, pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno.

Rinkinį sudaro auksu padengtas kosmetinis šaukštas, pasvirę pincetai, safyro dildė, odelių žnyplės ir nagų kirpimo mašina. Instrumentai yra padengti nikelio sluoksniu, apsaugančiu juos nuo kenksmingų veiksnių ir korozijos. Jie turi tiksliai apdailotus paviršius ir kraštus, todėl juos patogu naudoti.

Visi priedai yra itin elegantiškame dėkle, dėl kurio jie yra nejudantys ir kiekvienas prietaisas turi savo vietą. Viršelis yra rudas ir pagamintas iš imituotos krokodilo odos. Jis taip pat turi užtrauktuką ir aukso spalvos apdailą. Uždaro korpuso matmenys yra 12 cm x 7 cm.

Vartotojai teigiamai vertina šį produktą ir savo nuomonėje pabrėžia, kad jis yra aukštos kokybės. Be to, vartotojams patiko kruopštus visų įrankių apdirbimas.