Žieminės padangos. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Ar kyla abejonių, kurios žieminės padangos užtikrins saugų kelionę automobiliu? Mes išanalizavome vartotojų atsiliepimus, kad galėtume rasti geriausią modelį 2021 m. Vairuotojų dažniausiai giriamas produktas yra produktas „Continental Contiwintercontact TS850“kuris garantuoja labai gerą sukibimą ne tik su sausu, bet ir su šlapiu paviršiumi. Dėl didelio protektoriaus griovelių ir briaunų nereikia jaudintis dėl akvaplanavimo (vandens rato ir kelio susidarymo tarp rato ir kelio) ir dėl to, kad jūsų automobilis slys. Padangos pagamintos iš kruopščiai parinkto gumos mišinio, todėl yra patvarios ir todėl atsparios dilimui. Modelis taip pat sulaukė daug teigiamų atsiliepimų Debica Frigo 2. Į jį buvo pridėta silicio dioksido, todėl jis yra lankstus ir tvirtas. Ant gaminio protektoriaus yra lamelės, kurios padidina sukibimą važiuojant šlapiu keliu ir išleidžia šlaką į išorę. Padangos nesukelia per didelio triukšmo, todėl galite mėgautis daugiau vairavimu. Jei ieškote kito produkto, jį tikrai rasite žemiau reitingo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokias žiemines padangas pirkti?

Pirkinių vadovas

Žieminių padangų pasirinkimas yra tikras iššūkis kiekvienam vairuotojui. Jie turi būti ne tik puikiai pritaikyti prie mūsų automobilio protektoriaus pločio ir bendro dydžio, bet visų pirma tam, kad žiemos dienomis būtų patogiau ir saugiau važiuoti. Dėl šios priežasties mes parengėme vadovą, į kurį įtraukėme reikalingiausią informaciją, kurios dėka rasite atsakymą į klausimą: kokias žiemines padangas pasirinkti.

Tipai

Rinkoje yra daug įvairių žieminių padangų modelių. Joms būdingas skirtingas protektorius, plotis ir, svarbiausia, kaina. Todėl jie buvo suskirstyti į padangas:

Ekonominis – tai pigiausias variantas, dažnai vadinamas biudžeto klase. Toks produktas puikiai tinka vieno tipo paviršiams, pvz., Sniegui. Važiuojant automobiliu kitoje vietovėje bus daug blogiau.

Vidutinis – tai šiek tiek brangesnis variantas nei ekonominis modelis. Tokios padangos yra geriausias sprendimas norintiems priimtinos kainos ir gerų eksploatacinių savybių. Šis modelis veiks daugelyje paviršių, suteikdamas mums saugumo jausmą kelyje.

Premija – jei jums rūpi dinamiškas važiavimas ekstremaliomis sąlygomis, aukščiausios kokybės padangos tinka jums. Toks modelis pagamintas iš aukščiausios kokybės gumos, kurios dėka kartu su puikiai išgręžtu protektoriumi jis bus tobulas bet kokiomis sąlygomis.

Sezono padangos

Geriausios žieminės padangos yra tokios, kurios gerai veiks bet kokiomis sąlygomis, ant bet kokio paviršiaus. Tačiau pirkimas gali būti ne tik problemiškas, bet ir gana brangus. Todėl geriausia prieš renkantis tokį produktą pagalvoti, ko iš jo tikimės ir kur naudosime. Jei jums rūpi ekstremalus vairavimas, primygtinai rekomenduojame pasirinkti profesionalų modelį. Tačiau jei važiuojate tik mieste, verta rinktis vidutinio ar visų sezonų padangas.

Sezono produktai yra kažkas panašaus į žieminių ir vasarinių padangų hibridą. Jis turi šių dviejų modelių bruožų, todėl puikiai tinka važiuoti tiesiu keliu. Tačiau verta atsiminti, kad tai sprendimas tik nereikliems žmonėms, kuriems rūpi tik ekonomiška įranga, kuri gerai seksis mieste. Tokios sezoninės padangos niekada visiškai nepakeis jokio varianto, be to, jos dėvėsis greičiau.

Protektorius – kokios žieminės padangos yra geriausios?

Prieš renkantis žiemines padangas, verta atidžiai apžiūrėti protektorius. Parduotuvėse yra trys variantai:

Simetriškas – tai santykinė naujovė rinkoje. Pagrindinis šio gaminio privalumas yra bet kokia riedėjimo kryptis montuojant padangas. Kaip rodo pavadinimas, protektorius yra simetriškas, todėl jis gali prisitaikyti prie daugumos tipų paviršių. Tačiau tai yra modelis, pagamintas iš palyginti nekokybiškų medžiagų, todėl dažniausiai jis randamas mažuose automobiliuose ir furgonuose.

Asimetriškas – tokios padangos turi skirtingą protektorių iš abiejų pusių. Masyvūs grioveliniai blokai išorėje užtikrina puikų sukibimą posūkiuose. Dėl to padanga mažiau nusidėvi važiuojant, nes ji tolygiai paskirsto slėgį. Be to, protektorius buvo suprojektuotas taip, kad efektyviai išleistų vandenį iš po ratų. Tokias asimetrines padangas lengva montuoti, nes jos papildomai pažymėtos žodžiais „išorė“ ir „viduje“.

Kryptinis – tai neabejotinai populiariausias variantas. Toks protektorius turi rodyklę, kuri rodo padangos riedėjimo kryptį surinkimo metu. Negana to, tai modelis, kuris puikiai tiks lietaus ar pūgos metu, nes gilūs grioveliai sėkmingai nuleidžia vandenį. Pačią trauką suteikia pati protektoriaus forma – silkė.

Dydis

Svarbus klausimas renkantis žiemines padangas yra tinkamo dydžio automobilio pasirinkimas. Kiekvienas automobilis turi aiškiai apibrėžtą padangų dydžių diapazoną, iš kurio galime pasirinkti. Ši informacija yra įtraukta į mūsų transporto priemonės vadovą, tačiau ją taip pat galima gauti telefonu susisiekus su įgaliotuoju techninės priežiūros centru.

Padangų skaičius

Rinkdamiesi žiemines padangas jūs tikrai klausiate savęs: kiek pirkti. Atkreipkite dėmesį, kad nusprendus vasarines padangas pakeisti į žiemines, reikia pakeisti visas ašis. Vasaros padangų palikimas yra susijęs su dideliu pavojumi, įskaitant pavojingą gyvybei. Todėl primygtinai patariame įsigyti keturias padangas, kurios suteiks mums daugiau komforto.

Transporto priemonės tipas

Tokio produkto pasirinkimas siejamas ir su padangos pritaikymu automobilio tipui. Štai kodėl mažuose ir vidutiniuose keleiviniuose automobiliuose dažniausiai montuojami vidutinės klasės modeliai su asimetrišku ar krypčiu protektoriumi. Visureigių ar sportinių transporto priemonių atveju geriausias sprendimas bus aukščiausios kokybės produktai.

Žieminės padangos geromis kainomis

Kaip jau minėjome, žieminės padangos skirstomos pagal klasę, o tai tam tikru mastu lemia ir tam tikro modelio kokybę. Todėl galime nusipirkti ekonomiškų padangų už maždaug 150 PLN. Vidutinės klasės modeliams kaina bus šiek tiek brangesnė. Jie kainuoja apie 250 PLN už vienetą, tačiau tuo pačiu suteikia mums saugumo jausmą bet kokio paviršiaus kelyje. Aukščiausios klasės padangos yra didžiausios išlaidos. Tokio modelio kaina gali svyruoti nuo 300 PLN iki 500 PLN už prekę.

Geriausios žieminės padangos 2021 m

Žiemos sezonas Lenkijos keliuose yra sunkus metas. Oras nėra palankus vairavimo saugumui. Todėl vairuotojai turi nepamiršti pasirinkti padangas, kurios veiks sunkiomis kelio sąlygomis, pavyzdžiui: sniegą, lietų ar ledą. Mūsų žieminių padangų reitingas padės jums pažinti įdomiausius modelius.

Mūsų rekomendacijos

„Continental Contiwintercontact TS850“

Pirmasis produktas mūsų sąraše yra „Continental Contiwintercontact TS850“. Tai padangos, kurios geriausiai tinka vidutinės klasės ir kompaktiškiems automobiliams. Produktas tinka šlapiems, snieguotiems ir apledėjusiems keliams. Padangos dydis yra 195/65 R15. Tai aukščiausios klasės modelis.

Dėl unikalaus protektoriaus rašto jis suteikia gerą sukibimą net sunkiausiomis sąlygomis. Gamyboje naudojamos medžiagos taip pat turėjo teigiamą poveikį sukibimui, todėl padangos garantuoja trumpą stabdymo kelią ant ledo. Šio modelio apkrovos indeksas yra 91.

Tai reiškia, kad didžiausia leistina apkrova yra 615 kg. Tačiau jo greičio reitingas apibūdinamas kaip T, o tai reiškia, kad didžiausias šios padangos greitis yra 190 km / h. Produktas yra C klasės pasipriešinimo riedėjimui srityje, todėl priklauso mažai energijos vartojimo efektyvumo klasei.

Atsparumas šlapiems paviršiams taip pat įtrauktas į C diapazoną, o tai reiškia, kad stabdyti tokioje atkarpoje yra vidutinio ilgio. Produkto garsumas yra 72 dB, o tai atitinka ES nustatytą ribą. Šie geriausios žieminės padangos yra vertinami už apdailos kokybę ir puikų sukibimą su keliu.

„Continental Contiwintercontact TS850“ padangos yra 195 / 65R15 dydžio. Modelio sukurtas triukšmo lygis yra 72 dB. Produkto apkrovos indeksas yra 91.

Privalumai

Protektoriaus grioveliai:

Padangos visų pirma išsiskiria dideliu protektoriaus griovelių ir kraštų skaičiumi. Tai pagerina sukibimą ir užtikrina gerą posūkį.

Didelis vairavimo komfortas:

Produktas buvo suprojektuotas taip, kad sumažėtų energijos nuostoliai lenkimo metu, o tai garantuoja aukštą vairavimo komfortą.

Geras sukibimas:

Dėl specialaus padangų protektoriaus rašto automobilis gerai prilimpa prie kelio, be to, mes galime greitai stabdyti net ant šlapios dangos.

Vairavimas saugiu ledu:

Šis modelis labai gerai veikia ant apledėjusio paviršiaus, o tai reiškia, kad automobilio slydimo rizika sumažėja iki minimumo.

Tvirtumas:

Padangų gamyboje buvo naudojamas specialus gumos mišinys. Dėl šios priežasties produktas yra patvarus ir gali tarnauti mums kelis sezonus.

Trūkumai

Didelis važiavimo triukšmas:

Važiuojant tiek sausa, tiek šlapia danga, padangos kelia daug triukšmo, o tai kelia problemų daugeliui vairuotojų.

Debica Frigo 2

„DebicaFrigo 2“ yra padangos, kurios užėmė antrąją vietą mūsų reitinge. Šio modelio pasipriešinimas riedėjimui priklauso C / E klasei, o tai reiškia, kad jie yra vidutiniškai ekonomiški. Produkto dydis yra 195/65 R15. Šie geros ir pigios žieminės padangos jie dirba tyliai kelyje, o jų triukšmo lygis yra 69 dB.

Gamybai naudojama medžiaga yra silicio dioksido pagrindu pagamintas gumos mišinys. Tai suteikia padangai didelį lankstumą esant žemai temperatūrai, o tai taip pat teigiamai veikia jos sukibimą. Protektoriaus dizainas taip pat užtikrina aukštą sukibimą ir stabilumą ant užšalusių paviršių ir sniego.

Be to, tai sutrumpina stabdymo laiką ….