Geriausias picos kepimo akmuo

Atidžiai išanalizavus pirkimo tendencijas, taip pat vartotojų atsiliepimus, paaiškėjo, kad geriausias picos akmuo yra produktas, turintis pavadinimą Jamie Oliveris JC5120. Su jo pagalba kiekvienas gali namuose paruošti skanų ir traškų patiekalą. Šis modelis padės išvengti apdegusio apatinio efekto, nes jis tolygiai paskirsto šilumą visame paviršiuje. Be to, pateiktame gaminyje buvo metalinės rankenos, kurių dėka jau iškeptą picą galima lengvai perkelti ant stalo. Akmuo yra funkcionalus ir taip pat gali būti naudojamas duonai ar suktinukams kepti. Tačiau mes žinome, kad garsaus virėjo vardu pasirašytas modelis gali būti ne visur. Štai kodėl mes taip pat pasirinkome 4 kitus modelius, o populiariausias tarp jų yra „Swift“ WE-17841022. Tai picos kepimo akmuo, idealiai tinkantis naudoti namuose ir leidžiantis lengvai paruošti vakarienę šeimai. Tai tikrai tilps į tradicinę orkaitę. Tai praktiškas produktas, kuris atrodo gražiai.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Picos kepimo akmuo yra labai patogu. Dvi didelės rankenos leidžia lengvai nešiotis. Dėl medžiagų, iš kurių jis pagamintas, temperatūra tolygiai pasiskirsto po visą paviršių. Dėl to tešla visada tampa traški. Įrangos dizainas taip pat yra labai gražus, todėl jis gali būti naudojamas kaip serviravimo dėklas.

Trūkumai

Medžiaga, iš kurios pagamintas modelis, yra gana trapi, todėl turi būti apsaugota nuo kritimo. Be to, akmuo yra gana sunkus, todėl būkite atsargūs jį perkeldami.

Santrauka

Šis produktas yra pasirašytas visame pasaulyje žinomo virėjo Jamie Olivier vardu, kuris jį naudojo savo programose. Tai suteikia mums modelio patikimumo garantiją. Iš akmens bus gaminama ne tik pica, bet ir sausainiai, suktinukai ir skani duona.

Kokį picos kepimo akmenį nusipirkti?

Pirkinių vadovas

Jei mėgstate picą ir aistringai ruošiate maistą, kepimo akmuo yra kaip tik jums. Tai unikali programėlė, su kuria galite greitai išsikepti mėgstamą patiekalą. Be to, jis bus skanus ir traškus. Kad pirkimas būtų lengvesnis, parengėme vadovą, kuris jums pasakys, kokį picos akmenį rinktis.

Tipai – kuris picos akmuo yra geriausias?

Renkantis picos akmenį, verta atkreipti dėmesį į modelius, kuriuos galima įsigyti parduotuvėse. Tarp jų išskiriame kvadratinius ir apvalius akmenis. Pirmieji puikiai tinka duonai, bandelėms ar picai kepti. Ant šios formos galite gaminti apvalią arba kvadratinę tešlą. Tai puikus sprendimas tiems, kurie turi talpią orkaitę. Kita vertus, skirta klasikinei picai kepti. Jie veiks bet kurioje orkaitėje.

Vykdymas

Prieš perkant akmenį, svarbu atkreipti dėmesį į modelio medžiagą. Tarp turimų medžiagų išskiriame granitą ir šamoto molį. Pirmasis tipas yra kitaip magminis akmuo. Tai gana brangus pasiūlymas visiems, kuriems rūpi įdomus dizainas. Tokio tipo įranga puikiai atrodys ant stalo, nes jos tekstūra primena tikrą akmenį. Padėjęs ant stovo, jis puikiai parodys bet kokį patiekalą. Granitas arba magminis akmuo yra labai atsparus aukštai temperatūrai ir mechaniniams pažeidimams, pavyzdžiui, įtrūkimams ar įbrėžimams.

Be to, verta paminėti, kad tokią medžiagą labai lengva valyti. Tiesiog nuplaukite po tekančiu vandeniu, naudodami kempinę ir prausiklį. Deja, tokio akmens trūkumas yra didelis jo svoris. Šamoto molis neabejotinai yra pigesnis pasiūlymas, tinkantis kiekvienuose namuose. Toks akmuo tikrai yra lengvesnis nei modelis, pagamintas iš granito. Todėl jį naudoti virtuvėje bus labai lengva ir smagu. Kita vertus, pirkdami tokį gaminį, atminkite, kad šamoto molis nėra toks atsparus mechaniniams pažeidimams, kaip kiti akmenys. Jo paviršius linkęs įbrėžti ir sumušti. Taigi verta pasirūpinti tokia įranga ir su ja elgtis tikrai atsargiai.

Svoris – nuo to priklauso jūsų patogumas

Pats modelio svoris yra svarbus klausimas. Tai yra labai svarbus parametras, turintis įtakos produkto naudojimo patogumui. Toks akmuo, ypač kai jis kaitinamas iki aukštos temperatūros, bus paimtas iš vienos vietos į kitą. Labiausiai varginantis ir pavojingas dalykas bus tada, kai ant jo bus pyragas ar pica. Toks sunkus ir karštas akmuo gali išslysti iš mūsų rankų ir padaryti daug žalos mūsų sveikatai, taip pat materialinių nuostolių.

Storis

Reikėtų prisiminti, kad tirštumas daro didelę įtaką produkto patikimumui, bet ir kepimo rezultatams. Kuo didesnė ši vertė, tuo ilgiau užtrunka pyrago iškepimas. Jei akmuo plonas, pyragą lengva sudeginti. Todėl storis neturėtų būti maždaug 4 cm.

Skersmuo

Bene svarbiausias dalykas perkant picos akmenį yra jo skersmuo arba įstrižainė. Parduotuvėse yra daugybė produktų, todėl kiekvienas tikrai ras kažką sau. Tačiau verta iš anksto kruopščiai išmatuoti orkaitės vidų, kad įsitikintumėte, jog jūsų pasirinktas modelis tiks. Tokių picų akmenų skersmuo gali būti – nuo 30 cm iki net 50 cm.

Papildoma aparatūra

Įdomus pasiūlymas bus picos kauliukas, kuris yra komplekte su papildomais kepimo priedais. Toks rinkinys leis mums paruošti daug įvairių patiekalų, tokių kaip pica, duona, iešmai, suktinukai ir kt. Tarp papildomų elementų mes išskiriame:

Mentele – yra prietaisas, naudojamas patogiai išimti picą iš orkaitės. Jo dėka mums nereikės kaskart išimti karšto akmens, kuris taip pat yra labai pavojingas, nes gali sukelti rimtus nudegimus. Tokia mentele taip pat galima įdėti pjaustytų picos gabalėlių ar patiekti iešmus.

Stovas – tai patogus aksesuaras, kurio dėka ant jo galėsime padėti savo picos akmenį, apsaugantį virtuvės stalviršį nuo pažeidimų dėl aukštos šildomos įrangos temperatūros. Tai labai naudingas aksesuaras, kuris puikiai parodys mūsų patiekalą ant stalo.

Iešmai – parduotuvėse taip pat yra picos akmenų modelių rinkinyje su iešmų rinkiniu. Paprastai jame yra nuo 4 iki 12 vienetų. Jie pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl puikiai pakeis tipines medines lazdeles. Tokie iešmeliai yra labai atsparūs aukštai temperatūrai ir yra labai lengvai valomi. Jie taip pat puikiai pasitarnaus, kai norėsite paruošti šaltų vaisių iešmus.

Pica akmenys geromis kainomis

Picų akmenų kaina priklauso ne tik nuo gamintojo, bet visų pirma nuo apdirbimo kokybės. Pigiausias modelis yra tas, kurio pirkimo kaina neviršija maždaug 30 PLN. Dažniausiai tai apvalus, mažo skersmens akmuo. Kvadratinis akmuo, pagamintas iš magminės uolos, tikrai yra brangesnė įranga. Tokia įranga gali kainuoti daugiau nei 200 PLN.

Geriausi picų kepimo akmenys 2021 m

Patyrę italų virėjai pabrėžia, kad skani pica yra ne tik gerų priedų ir puikios tešlos reikalas. Daug kas priklauso ir nuo to, kurioje orkaitėje ir nuo kokio padėklo kepate picą. Net jei neturite specializuotos mašinos, galite mėgautis nuostabios itališkos picos skoniu. Jei, žinoma, jūs naudojate tinkamą picos akmenį. Nežinote, kurį modelį pasirinkti? Žemiau pateikiami geriausių rinkoje esančių šio tipo produktų reitingai.

Mūsų rekomendacijos

Jamie Oliveris JC5120

Geriausias picos kepimo akmuo tai Jamie Oliveris JC5120. Produktas pasirašytas garsaus šefo Jamie Olivier vardu, kuris įgijo pasaulinę šlovę. Jis tolygiai paskirsto šilumą, todėl tešla visada gerai padaryta ir nėra deginto dugno efekto.

Pica yra traški ir skani. Be to, toks akmuo gali būti praktiškas dėklas, skirtas patiekti itališką pyragą, paimtą tiesiai iš orkaitės (jis turėtų būti dedamas ant karščiui atsparaus padėklo, kad nepakenktų stalviršiui).

Akmuo taip pat tinka sausainiams, riestainiams ir kt. Kepti. Gaminio skersmuo yra maždaug 33 cm. Vartotojai tai vertina dėl darbo kokybės ir galimybės plačiai naudoti virtuvėje.

„Jamie Oliver JC5120“ picos kepimo akmuo yra 33 cm skersmens produktas. Jis pasirašytas populiaraus virėjo vardu – Jamie Olivier, kuris veda daugybę televizijos programų ir yra daugybės knygų autorius.

Privalumai

Šilumos paskirstymas:

Kai akmuo kaupia šilumą, jis labai gerai paskleidžia ant jo uždėtos picos. Tai pagreitina kepimą ir taip pat užtikrina, kad kiekvienas tešlos gabalas būtų tinkamai padarytas, bet nesudegęs.

Pyragas traškus:

Kepant akmenimis galima tešlą lengvai traškinti, jos nepervirti.

Funkcionalumas:

Produkto skersmuo yra 33 cm, kuris tinka paruošti standartinę picą. Dėl savo dydžio jis taip pat naudingas, kai norite kepti duoną ar sausainius.

Vykdymas:

Daugelis žmonių patvirtina, kad pateiktas modelis yra labai tvirtas. Jam būdingas atsparumas mechaniniams pažeidimams. Tereikia atsiminti, kad ištraukus iš orkaitės jo nedėkite tiesiai ant šalto paviršiaus ir nepilkite vandens. Gerai naudojamas akmuo mums tarnaus ilgą laiką.

Lengva priežiūra:

Vartotojai savo nuomonėje pabrėžia, kad šį akmenį ypač lengva prižiūrėti. Tešla prie jos nelimpa ir iškepus pakanka ją nuplauti vandeniu.

„Swift“ WE-17841022

Antrasis produktas yra geras ir pigus picos kepimo akmuo ant stovo su rotaciniu peiliu – „Swift“ modelis WE-17841022. Šio gaminio matmenys: akmens skersmuo – 32 cm, skersmuo su stovu – 35 cm. Akmuo tinka …