Geriausias garų valiklis – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Šį kartą mes paruošėme jums dviejų geriausių 2021 m. Garų valytuvų aprašymą. Juos pasirinkome atsižvelgdami į nuomonę apie tokio tipo produktus, sklandančius internete. Pirmasis yra „Bissell Steam Shot 2635N“, t. y. kompaktiškas prietaisas, turintis labai didelę galią. Su jo pagalba jūs tikrai greitai išvalysite visus nešvarius ar dulkėtus paviršius, net sunkiai pasiekiamus kampus. Tai sukuria vandens garus esant aukštam slėgiui ir dėl to valymas jo pagalba gali pasirodyti tikras malonumas. Be to, jis įkaista per trumpą laiką, o ilgas maitinimo laidas per daug nevaržo judėjimo. Šiam produktui taip pat būdingas didelis skaičius papildomų patarimų, kuriais, be kitų, galite plauti. langai, sujungimai ir veidrodžiai. Antrasis geriausias 2021 m. Garo valytuvo modelis pasirodė esąs Karcher SC 1. Jei jus domina kompaktiškas ir lengvas didelės galios įrenginys, kuris greitai įkaista ir turi specialią apsaugą, raginame perskaityti išsamų šio gaminio aprašymą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį garų valytuvą pirkti?

Pirkinių vadovas

Garų valytuvas yra prietaisas, kuris gali padėti mums kruopščiai išvalyti namus. Jo dėka galima valyti nenaudojant ploviklių, ir tai yra labai įdomus ir saugus sprendimas, ypač kai namuose turime mažų vaikų, dažnai žaidžiančių ant grindų ar kilimo. Mes žinome, kad pasirinkti tinkamiausią modelį nėra lengva užduotis. Mūsų vadovas jums pasakys, kokį garų valytuvą pasirinkti ir į kokias funkcijas reikia atkreipti dėmesį.

Garų valytuvo pranašumai

Atrodytų, kad garų valytuvas yra nereikalingas prietaisas namuose, kuris užima tik nereikalingą laisvą vietą. Tačiau paaiškėja, kad tiesa apie šio tipo įrenginius yra šiek tiek kitokia. Tokie produktai gali būti naudojami įvairiais būdais. Jie padės kruopščiai išvalyti kilimus, veidrodžius, sujungimus, baldus ar automobilio apmušalus.

Įdomu tai, kad norint valyti tiek daug skirtingų paviršių, mums nereikia jokių ploviklių. Mes pašaliname purvą garų pagalba, esant atitinkamam slėgiui. Be to, valytuvo veikimas nėra sudėtingas. Jis naudojamas kaip dulkių siurblys ar šluostė. Pakanka nukreipti prietaiso antgalį į paviršių, kurį norime išvalyti.

Patarimų skaičius

Garų valytuvas yra naudingas prietaisas, ir jei jis bus su keliais skirtingais priedais ar papildomomis šluostėmis, jis taip pat taps daugiafunkcinis. Taigi apsiperkant patikrinkime, kas tiksliai yra produkto dalis. Daugelis gamintojų yra, pavyzdžiui, langų valymo, užuolaidų gaivinimo ar net augalų ir kilimų dulkių šalinimo priedas.

Prieš eidami apsipirkti turėtume pagalvoti, kokiam tikslui naudosime įsigytą valymo įrenginį. Jei to nepadarysime ir patikrinsime įrangą, grįžę namo gali paaiškėti, kad kai kuriuos elementus turėsime pirkti atskirai, ir tai sukuria papildomų išlaidų.

Įrenginio galia

Jei norite pasirinkti geriausią garų valytuvą, būtinai atkreipkite dėmesį ir į keletą techninių parametrų. Atrodo, kad jo galia yra svarbiausia. Atminkite, kad kuo didesnė jo vertė, tuo greičiau išvalome nešvarų paviršių ir tuo efektyvesnis produktas. Parduotuvėse galime rasti skirtingos galios prietaisų. Dažniausiai tai bus nuo maždaug 900 W iki 1600 W ir dar daugiau.

Slėgis

Įsigyto garo valymo įrenginio efektyvumas priklauso ne tik nuo galios, bet ir nuo skleidžiamo garo srauto slėgio. Čia situacija panaši į valdžios. Kuo didesnis slėgis, tuo greičiau ir efektyviau atsikratome purvo ar dulkių. Standartiniai rinkoje esantys modeliai išleidžia garą esant 3–4 barų slėgiui. Paprastai to pakanka, kad per trumpą laiką būtų galima atsikratyti purvo.

Konteinerio dydis

Garų valytuvas turi įmontuotą talpyklą. Jūs turite jį užpildyti vandeniu, kuris vėliau bus pakeistas garais. Jei ketinate naudoti mūsų prietaisą dideliems paviršiams valyti, indas turėtų būti didelis. Priešingu atveju valymo metu turėsime kelis ar kelis kartus užpildyti vandenį, tada valymas užtruks ilgiau ir taps labiau varginantis.

Laido ilgis

Garų valytuvai paprastai yra iš elektros tinklo. Todėl, jei norite juos naudoti valydami visą namą ar keletą skirtingų patalpų, turime patikrinti, ar kabelio ilgis tam tikru modeliu bus pakankamas. Kuo ilgesnis laidas, tuo daugiau turėsime judėti.

Papildomos parinktys

Nors pats garų valytuvas yra gana universalus ir funkcionalus įrenginys, verta ieškoti gaminio, kuriame būtų keletas papildomų galimybių, turinčių įtakos naudojimo patogumui. Puikus patogumas gali būti, pavyzdžiui, greitas įkaitimo laikas (kai kurie produktai yra paruošti naudoti tik po 8 sekundžių), vandens lygio indikatorius arba bako apšvietimas.

Nors naudojant garų valytuvą įmanoma efektyviai valyti nenaudojant ploviklių, galime ieškoti tokio, kuris leistų naudoti tinkamas chemines medžiagas. Ši parinktis naudinga esant labai užsispyrusioms dėmėms, kurios nenori išnykti, nepaisant sąlyčio su aukšto slėgio garais.

Svoris

Dauguma rinkoje esančių valymo įrenginių modelių yra rankiniai gaminiai. Todėl mūsų pasirinktas prietaisas negali būti mums per sunkus. Priešingu atveju mūsų rankos labai greitai pavargs ir mes nepajusime valymo su jos pagalba. Verta prisiminti, kad geriausias garo valytuvas priklauso nuo to, ar jis yra funkcionalus, tačiau efektyvus ir patogus naudoti.

Garų valikliai geromis kainomis

Priešingai nei atrodo, garo valytuvas nėra toks brangus, nors daug kas priklauso nuo gamintojo ir purkštukų, kurie yra komplekte. Už pigiausius tokio tipo įrenginius mokėsime maždaug 90–100 PLN. Jų pakaks žmonėms, turintiems nedidelį butą, kurio nereikia dažnai valyti.

Tačiau jei namuose turime mažų vaikų ar gana didelį namą, geresnis pasirinkimas bus šiek tiek didesnis ir funkcionalesnis modelis. Dažniausiai tai kainuos daugiau, apie 500–600 PLN. Paprastai tokiuose gaminiuose yra didesnis vandens indas, jie turi šiek tiek ilgesnį kabelį ir taip pat veikia kaip garo šluota.

Geriausi garų valytojai 2021 m

Su garo valytuvu galite kruopščiai išvalyti įvairius namo kampelius, pvz. langų, kilimų, grindų ar baldų apmušalai. Be to, mums nereikia naudoti jokių chemikalų, nes purvas išnyksta veikiant atitinkamo slėgio garams. Mūsų parengtas garų valytojų reitingas siekia parodyti jums puikius modelius patraukliomis kainomis.

Mūsų rekomendacijos

„Bissell Steam Shot 2635N“

Produktas „Bissell Steam Shot 2635N“ yra garų valytuvas, kurio galia svyruoja nuo 900 W iki 1050 W. Dėl palyginti mažo dydžio jis tikrai bus naudingas valant sunkiai pasiekiamas vietas, pavyzdžiui, sąnarius. Jo darbo laikas yra 15 minučių, jis gali generuoti garą esant 4,5 barų slėgiui.

Šis valytuvo modelis įkaista ir yra paruoštas naudoti po 2 minučių. Šiuo atveju vandens rezervuaro talpa yra 0,36 l, o jo kabelio ilgis yra 4,8 m. Dėl to su jo pagalba mes galime gana laisvai išvalyti visą kambarį.

Vartotojai šį valiklį vertina pirmiausia dėl jo funkcionalumo. Rinkinyje yra du mikropluošto pagalvėlės, pildymo dozatorius, 3 skirtingo kietumo šepetėliai, du plokšti priedai (įskaitant vieną šveitimui), taip pat glaisto šepetys, lango valytuvas ir kampinis antgalis. Dėl to prietaisas tampa beveik universalus ir leidžia plauti įvairių tipų paviršius ir vietas.

„Bissell Steam Shot 2635N“ yra 1000 W galios garų valytuvas. Įkaitimo laikas yra 60 sekundžių. Modelis sveria 2,3 kg.

Privalumai

Garo intensyvumo valdymas:

Daugelis vartotojų vertina tai, kad garo intensyvumą galima lengvai reguliuoti. Tai leidžia koreguoti įrenginio nustatymus atsižvelgiant į norimą valyti paviršių.

Rankena:

Modelis turi geros formos rankeną. Jis yra toks didelis, kad net ir didelėmis rankomis turintiems žmonėms neturėtų kilti problemų laisvai laikant įrangą.

Išsaugoma:

Įvairiems paviršiams valyti nereikia naudoti jokių specialių ploviklių – užtenka vien vandens. Tai labai didelis taupymas.

Būstas:

Valymo priemonės kokybė yra labai gera. Korpusas yra patvarus ir atsparus mechaniniams pažeidimams. Veikimo metu jis neįkaista per intensyviai.

Patarimų rinkinys:

Prietaisas parduodamas su praktinių patarimų rinkiniu. Kiekvienas iš jų yra geros formos. Dėl keičiamų antgalių įvairiais paviršiais galime valyti įrangą.

Trūkumai

Mažas vandens rezervuaras:

Vartotojai pabrėžia, kad vandens rezervuaras yra palyginti mažas (0,4 l), todėl jį reikia dažnai papildyti.

Karcher SC 1

Modelis pavadinimu „Karcher Vaporizer SC 1“ yra prietaisas, kurio galia yra 1300 W, o garo slėgis yra 3 barai. Tokie techniniai parametrai leidžia efektyviai ir greitai pašalinti įvairius nešvarumus, taip pat sunkiai prieinamuose kampuose. Jis yra kompaktiškas ir sveria tik 1,6 kg be priedų, todėl jį lengva laikyti.

Šis produktas sušyla per 3 minutes, o jo bako talpa yra 0,2 l. Jame yra saugus slėgio vožtuvas, kuris neleidžia katilui atsidaryti, kai slėgis yra labai didelis. Rinkinį sudaro: detalių antgalis, taškinis antgalis, apvalus šepetys ir du įsiurbimo vamzdeliai.

Nuomonės apie …