Geriausi drėkintuvai ir oro valytuvai

Oro drėkintuvas ir valytuvas – pirkimo vadovas, reitingavimas ir bandymas

Ar norite pasirūpinti oro kokybe savo namuose? Jei taip, geras sprendimas yra oro valytuvo ir oro drėkintuvo pirkimas. Mūsų svetainėje rasite tokio tipo produktų reitingą. Jis sukurtas remiantis atlikto darbo kokybės, naudojimo paprastumo ir vartotojų nuomonės apie atskirus modelius analize. Oro valytuvas ir drėkintuvas užėmė pirmąją vietą reitinge „Philips Combi 2in1 AC4080 / 10“. Dėl klasikinio, paprasto dizaino pateiktas prietaisas veiks kiekvienuose namuose. Įranga yra paprasta naudoti, todėl vartotojai ją pripažįsta. Produktas nesukelia per didelio triukšmo. Galimybė naudoti naktinį režimą (mažiau triukšmo) užtikrina, kad modelis netrukdys jūsų miegui. Jei vis tiek kyla abejonių dėl pirkinio, perskaitykite kitų įrenginių aprašymus. Tarp jų oro valytojas reitinge užėmė antrąją vietą „Webber“ AP9405B. Žmonės, turėję galimybę išbandyti šią įrangą, patvirtina, kad ji gerai pašalina nemalonius kvapus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Žmonės, kurie naudojasi gaminiu, pastebėjo, kad nuo jo naudojimo jie kvėpuoja geriau ir oras kambaryje yra švaresnis. Modelis veikia tyliai, todėl su juo galite patogiai miegoti. Prietaisas sunaudoja mažai elektros energijos, todėl tai neturi neigiamos įtakos piniginės būklei.

Trūkumai

Modelyje yra palyginti mažas vandens rezervuaras, todėl jį reikia dažnai papildyti. Įranga skirta naudoti gana mažuose kambariuose – ji negali išvalyti viso buto.

Santrauka

Prietaisas leidžia drėkinti ir jonizuoti kambario orą, net tuo pačiu metu įjungus radiatorius. Įranga gali būti valdoma patogiu nuotolinio valdymo pultu. Valytuvas turi laikmatį, kurio dėka mes galime nustatyti įrangos veikimo laiką.

Pirkėjo vadovas – kokį drėkintuvą ir oro valytuvą rinktis?

Oro kokybė mūsų namuose yra labai svarbi, nes tai daro įtaką mūsų savijautai ir sveikatai. Daugelis žmonių nežino apie nuolatos kambaryje sklandančių purvo, bakterijų, dulkių ir alergenų kiekį. Jie yra atsakingi už stiprų galvos ir sinusų skausmą, tačiau taip pat pablogina alergiją. Todėl verta atkreipti dėmesį į drėkintuvus ir oro valytuvus. Tai yra įranga „du viename“, kuri, be išgryninto oro, taip pat suteikia mums tinkamą hidrataciją. Kad jums būtų lengviau pasirinkti produktą, mes parengėme šį trumpą vadovą ir apžvalgą, kurioje pateikiami geriausi drėkintuvai ir oro valytuvai.

Renkantis drėkintuvą ir oro valytuvą, reikia atsižvelgti į tam tikro modelio drėkinimo efektyvumą. Ji yra atsakinga už efektyvų įrangos veikimą. Todėl turėtumėte pasirinkti tinkamą tam tikro kambario modelį. Populiariausių prietaisų drėkinimo galia yra 300 m3 / h. Tai reiškia, kad tokia įranga gali produktyviai dirbti maždaug 40 m2 ploto kambaryje.

Nusprendę įsigyti oro valytuvą, būtinai patikrinkite filtro kokybę. Geriausia rinktis modelius su HEPA filtru, kuris yra praturtintas aktyvuota anglimi. Tai puikiai valo orą nuo mikroorganizmų, žiedadulkių ir bakterijų bei papildomai užtikrina oro jonizaciją.

Geriausias drėkintuvas ir oro valytuvas 2021 m. Visų pirma turėtų būti patogus naudoti. Todėl verta atkreipti dėmesį į tam tikro įrenginio nustatymų koregavimo ir keitimo būdą. Paprastai tokia įranga turi keletą laipsnių mastą, todėl kiekvienas pritaikys įrangą pagal savo pageidavimus. Be to, daugelis jų turi galimybę prisijungti prie „Wi-Fi“. Tai labai patogus sprendimas, leidžiantis valdyti oro būklę namuose naudojantis telefonu.

3 geriausi drėkintuvai ir oro valytuvai. Nuomonės 2021 m

1. „Philips AC4080 / 10 2-in-1“ oro valytuvas ir drėkintuvas

Įrenginys, kurį verta rekomenduoti, yra „Philips Combi 2in1 AC4080 / 10“ drėkintuvas ir oro valytuvas. Tai „VitaShield IPS“ ir „Nano Cloud“ technologiją naudojantis įrenginys, kurio užduotis yra suteikti mums aukštos kokybės orą tam tikroje patalpoje. Tokio aparato drėkinimo galia yra 300 m3 / h. Dėl to jis gali dirbti kambaryje, kurio dydis yra iki 43 m2.

„Philips Combi 2in1 AC4080 / 10“ drėkintuvas turi specialų jutiklį, kuris nuolat matuoja oro kokybę. Tokiu būdu ji žino, kada automatiškai įsijungti. Efektyviai kovai su tarša prietaisas naudoja aukštos kokybės HEPA filtrus, praturtintus aktyviąja anglimi. Be to, galima nustatyti ventiliatoriaus pūtimo greitį, mes turime 3 lygių skalę. Tokiu būdu mes jį pritaikysime pagal savo pageidavimus. Specialūs šio modelio šviesos diodai taip pat informuoja mus apie oro kokybės būklę kambaryje.

Nuomonės apie šį produktą yra labai teigiamos. Vartotojai tai įvertino už aukštą darbo kokybę ir efektyvumą.

„Philips Combi 2in1 AC4080 / 10“ yra oro valytuvas, kurio matmenys: 67,20 cm x 29,10 cm x 44,70 cm ir svoris 10,2 kg. Modelio našumas yra 210 m3 / h.

Privalumai

Laikmatis:

Pateiktoje įrangoje yra laikmatis, leidžiantis lengvai nustatyti įrenginio darbo laiką 1, 4 ar 8 valandoms. Todėl neturime prisiminti išjungti valytuvo, o tai yra didžiulė pagalba.

Nakties rėžimas:

Produktas turi galimybę dirbti naktiniu režimu. Tada modelio generuojamas garso kiekis nėra didelis, todėl galime būti tikri, kad drėkintuvas netrukdys mums miegant.

Efektyvumas:

Prietaisas pašalina iki 99% kambaryje esančių bakterijų. Dėl to galime būti tikri, kad oras yra švarus.

Paslauga:

Daugelis žmonių pabrėžia, kad modelio valdymas nėra sunkus. Vartotojas turi galimybę nustatyti ventiliatoriaus greitį ir taip jį pritaikyti pagal savo poreikius.

Dizainas:

Baltas korpusas atrodo gražiai. Įranga yra paprasto dizaino, todėl tiks bet kokiam interjerui.

Trūkumai

Diegliai:

Prietaiso pagrinde nėra gabenimo ratų, todėl sunku nešiotis.

2. „Webber AP9405B“ oro valytuvo drėkintuvas

Į mūsų reitingą pateko „Webber AP9405B“ drėkintuvas ir oro valytuvas. Tai prietaisas su „Pure Vital Air“ filtravimo sistema, kuri drėkins ir jonizuos mūsų kambario orą. HEPA filtro dėka mes juos išvalysime nuo visų priemaišų ir alergenų.

Čia labai naudinga funkcija yra drėkinimas, palaikantis idealų drėgmės laipsnį kambaryje, net ir šildymo laikotarpiu, kai radiatoriai sukelia didelį oro džiūvimą. Prietaiso veikimą galima reguliuoti nustatymais ir valymo lygio koregavimais. Tokiu būdu kiekvienas gali pasirinkti savo poreikius atitinkantį režimą.

Šis valytuvas turi specialų nuotolinio valdymo pultą, kuriuo galite patogiai valdyti įrangą nejudėdami iš sofos. Labai įdomus sprendimas yra gamintojo sumontuota UV lempa. Jo užduotis yra veiksmingai pašalinti teršalus ir bakterijas iš oro. Be to, pateiktoje įrangoje yra įmontuotas laikmatis, kuriuo galite nustatyti, kad valytuvas automatiškai išsijungtų arba įsijungtų po tam tikro laiko.

Nuomonės apie šį modelį yra labai teigiamos. Vartotojai jį įvertino už aukštos kokybės apdailą ir funkcionalumą.

Oro valytuvo ir drėkintuvo „Webber AP9405B“ matmenys: 20 cm x 40 cm x 50 cm, svoris – 4 kg. Rinkinyje yra nuotolinio valdymo pultas.

Privalumai

Automatinis režimas:

Vartotojai vertina automatinį režimą, kuris savarankiškai pasirenka prietaiso nustatymus, kad darbas būtų efektyvus, taigi garantuoja švarų ir tinkamai sudrėkintą orą.

Kompaktiškumas:

Produktas neužima daug vietos, todėl tiks ir mažiems butams. Dėl to, kad modelis sveria nedaug, jį nešioti nėra sunku.

Nemalonūs kvapai:

Rinkinyje yra anglies filtras, kurio užduotis yra neutralizuoti nemalonų kvapą. Vartotojų apžvalgos patvirtina, kad filtras yra efektyvus – jis puikiai susidoroja net su cigarečių dūmais.

Nuotolinis:

Rinkinyje yra nuotolinio valdymo pultas. Tai daro įtaką valymo priemonės patogumui ir patogumui naudoti. Mes neprivalome kreiptis į įrenginį, kad jo nustatymai atitiktų dabartinius poreikius.

Trūkumai

Būstas:

Kai kurie žmonės atkreipia dėmesį į būsto kokybę. Anot interneto vartotojų, šis elementas yra linkęs įbrėžti.

3. „Xiaomi Mi Air Purifier 2“ oro valytuvas

Pažymėtinas produktas yra ir oro valymo drėkintuvas už gerą kainą – „Xiaomi Air Purifier“ modelis 2. Tai prietaisas, pasižymintis aukštu efektyvumu ir funkcionalumu.

Šio prietaiso drėkinimo galia yra 330 m3 / h, todėl tai leidžia efektyviai dirbti kambaryje, kurio plotas yra iki 43 m2. Čia įdomus sprendimas yra įdiegti „Wi-Fi“, kurio dėka drėkintuvą galime valdyti naudodamiesi telefonu net ir už namų ribų. Šis modelis turi daugybę režimų, tinkančių jūsų gyvenimo būdui. Todėl ši įranga puikiai tiks ir vaiko kambaryje, nes jos darbinis triukšmas yra tik 31 db, o tai netrikdys vaiko ramybės.

Be to, „Xiaomi“ modelis yra labai ekologiškas, nes gamintojai garantuoja energijos sąnaudų sumažėjimą iki 58%. Įrenginyje įmontuotas specialus filtras efektyviai valo orą nuo mikroorganizmų, dulkių ir bakterijų, sukeliančių stiprų galvos skausmą ir sukeliantį didesnę alergiją.

Mūsų pateiktos kainos yra prieinamos patrauklia kaina, kurios dėka ji sulaukė daugybės palankių nuomonių. Vartotojai tai įvertino dėl jo prieinamumo ir aukštos kokybės darbo.

„Xiaomi Air Purifier 2“ yra geras drėkintuvas ir oro valytuvas iki 500 zlotų. Prietaiso matmenys yra 52 cm x 24 cm x 24 cm. Rinkinyje yra 3 filtrai.

Privalumai

Apimtis:

Teigiama nuomonė apie gaiviklio kiekį pateikiama vartotojų apžvalgose. Pasak interneto vartotojų, produktas …