Alyvos šildytuvas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Esminis namų apstatymo elementas yra alyvos šildytuvai, kurie garantuoja tinkamą šilumos lygį interjere. Išanalizavę daugybę vartotojų nuomonių, mums pavyko išsirinkti geriausią modelį rinkoje „AEG RA 5589 11“. Tai labai galingas prietaisas (2200 W), kuris greitai padidina kambario temperatūrą. Jis turi patogią laikmačio funkciją ir jungiklį, kuris įsijungia apvirtus. Prietaiso pagrinde yra ratai, todėl mes galime juos laisvai judėti ant grindų. Verta paminėti ir patogų laido suvyniotoją. Tai elegantiškos išvaizdos ir, dar svarbiau, lengvai naudojamas radiatorius. Įdomi šio produkto alternatyva yra „Ravanson OH-07“. Tai funkcinė šonkaulių įranga, taip pat varoma alyvos metodu. Dėl gana didelio kaitinimo elementų skaičiaus įranga skleidžia šilumą, kuri šildys kambarį su dideliu plotu. Paprastas šildytuvo valdymas leidžia kiekvienam vartotojui reguliuoti jam tinkamiausią temperatūrą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį alyvos radiatorių pirkti?

Pirkinių vadovas

Atėjus pirmosioms šaltosioms dienoms, dauguma iš mūsų pradeda domėtis, kokią šildymo sistemą naudoti savo namuose, kad išpildytume savo lūkesčius neišleisdami jokio turto. Jei pasirodo, kad centrinio šildymo efektyvumas yra per mažas, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti papildomų šildytuvų. Vienas iš jų yra alyvos įtaisas, kuris yra gana pigus ir praktiškas sprendimas. Papildomo šildymo asortimentas yra labai platus – turime galimybę įsigyti įvairių gamintojų įvairių kokybės ir kainų produktų. Norint nuspręsti, kokį alyvos radiatorių pasirinkti, būtina perskaityti pagrindinę informaciją, kuri labiausiai apibūdina jo veikimą. Šiame vadove pabandysime atsakyti į svarbiausius klausimus, susijusius su tokio įrenginio įsigijimu.

Efektyvumas – kuris alyvos radiatorius yra geriausias?

Svarbiausia savybė, į kurią turėtume atkreipti ypatingą dėmesį pirkdami alyvos radiatorių, yra jo galia. Taip yra todėl, kad tai lemia tam tikros patalpos šildymo intensyvumą ir greitį.

1500 W įtaisas bus idealus sprendimas patalpoms, kurių plotas neviršija 10 m2. Jei ketinate įrengti įrangą didesnėse patalpose, ieškokite šiek tiek galingesnio modelio. Žinoma, silpnas radiatorius taip pat pakels temperatūrą, tačiau norint pasiekti norimą efektą jis turės būti įjungtas visą laiką, o tai dažnai pasirodo nepelninga. Iki 15 m2 ploto įrenginys, kurio galia yra nuo 2000 W iki 2500 W, yra geriausias sprendimas.

Tačiau atminkite, kad šildytuvo efektyvumas priklauso ne tik nuo vatų, bet ir nuo metalo storio bei sunaudoto aliejaus kiekio. Šią funkciją galite patikrinti labai lengvai – tiesiog pakelkite įrenginį aukštyn ir įvertinkite jo svorį. Tai blogas signalas, jei sunkiai judate gaminį ir galite lengvai jį paimti viena ranka. Yra rizika, kad sunkią įrangą bus labai sunku pasiekti numatytą temperatūrą. Be to, storas metalo ar dažų sluoksnis sunaudos per daug energijos.

Kita vertus, šviesos radiatoriai taip pat turi daug trūkumų. Vienas svarbiausių yra mažas atsparumas smūgiams ir deformacijoms. Jie greitai įkaista ir efektyviai išleidžia sukauptą šilumą, tačiau veikiami aukštos temperatūros jie gali įtrūkti arba nutekėti. Jūs tikriausiai galite atspėti, kad pirmiau minėtos žalos pašalinimas yra brangus ir kad išsiliejusios alyvos padaryta žala gali būti negrįžtama.

Dėl šios priežasties daugelis vartotojų rekomenduoja maždaug 15 kg svorio prietaisus, kurių aukštis yra 63 cm, plotis – 50 cm ir ilgis – 24 cm, arba kurių matmenys kinta šiame diapazone.

Termostatas

Be pagrindinės funkcijos, kurią prietaisas turėtų atlikti, įranga dažnai turi ir daugybę kitų patogumų. Geriausias alyvos radiatorius yra tas, kurio veikimas turi įtakos ne tik naudojimo patogumui, bet ir eksploatavimo išlaidoms. Viena iš papildomų prietaisų funkcijų yra termostatas. Tai yra beveik standartinė įranga net ir paprasčiausiems prietaisams. Tačiau vis tiek atkreipkite dėmesį, ar jūsų pasirinktas modelis turi temperatūros keitimo funkciją. Tai ypač naudinga, jei ketinate ne tik sušilti tam tikrą kambarį, bet ir nuolat jį šildyti.

Yra dviejų tipų termostatai: rankiniai ir automatiniai. Pirmasis yra tai, kad nustatote rankenėlę tinkamoje padėtyje, o prietaisas įkaista tik iki tam tikros vertės. Antrasis yra šiek tiek pažangesnis įrenginys, nes jis pajunta kambario sąlygas ir veikia tol, kol visas paviršius sušyla iki laukiamos temperatūros.

Termoventiliacija

Kai kuriuose alyvos radiatorių modeliuose yra specialus ventiliatorius, kuris pagreitina tam tikros patalpos šildymo procesą. Jei planuojate naudoti įrangą patalpose, kuriose nėra centrinio šildymo, tokio tipo įranga tikrai pasirodys labai naudinga.

Maži ventiliatoriai, sumontuoti šildytuve, pučia šiltą orą, kad jis greičiau pasklistų po kambarį. Tokiu būdu per labai trumpą laiką pagerinsite kambario sąlygas ir mėgausitės malonia temperatūra be ilgo laukimo sukelto nusivylimo.

Jei planuojate įsigyti įrenginį su ventiliatoriaus šildytuvu, prieš pirkdami būtinai patikrinkite, kaip jis veikia. Kai kurie ventiliatoriai yra suprojektuoti ne itin tiksliai, o tai turi įtakos įrangos garsumui. Triukšmingas ventiliatoriaus veikimas gali būti labai erzinantis, o tai labai neigiamai veikia šildytuvo naudojimą.

Laikmatis

Gana funkcionalus variantas, esantis alyvos šildytuvuose, yra laikmatis. Pagrindinė jo užduotis yra įjungti ir išjungti įrenginį tam tikru laiku. Jūs tikrai įvertinsite tokią galimybę labai greitai. Grįžti į šaltus namus po sunkios darbo dienos nėra geriausia patirtis. Laikmatis įjungs šildytuvą, pvz., Likus 2 valandoms iki darbo pabaigos, kurio dėka iš įšalo oro pateksite į šiltą patalpą ar vonios kambarį, jums nereikės šildyti paviršiaus.

Drėkintuvas

Retas, bet rinkoje esantis prietaisas yra šildytuvas, papildomai įrengtas oro drėkinimo funkcija. Paprastai jame yra įmontuotas arba nuimamas indas, į kurį pilame nedidelį kiekį vandens. Tai saugus sprendimas, kuris jokiu būdu neturi įtakos kambario šildymo kokybei. Dėl to, kad indas tiesiogiai liečiasi su prietaiso šonkauliais, jame esantis vanduo labai greitai išgaruoja. Drėgnas oras yra daug sveikesnis mūsų organizmui, nes jis palaiko kvėpavimo sistemos darbą – susilpnėjęs dėl butuose paprastai vyraujančių sausų sąlygų.

Ratai

Praktiškai visuose alyvos šildytuvuose yra min. 4 ratai, kurių dėka prietaisą galite lengvai pervežti į kitą kambarį. Svarbus šio mažo elemento bruožas yra medžiaga, iš kurios jis pagamintas. Paprastai ratai gaminami iš armuoto plastiko, atsparaus aukštai temperatūrai. Deja, tokios detalės subraižo grindis, todėl nerekomenduojama per dažnai perkelti įrangos. Jei jums rūpi parketo apsauga, pasirinkite modelį su guminiais ratais. Guminė struktūra yra daug saugesnė subtiliam lakui, o visus juodus dryžius galima labai greitai pašalinti vandeniu ir minkštu skudurėliu.

Naftos papildymo metodas

Nuspręsdami pirkti alyvos radiatorių, turėtumėte patikrinti, kaip pašalinti bet kokį alyvos trūkumą. Dauguma gamintojų garantuoja, kad medžiagų trūkumas yra beveik neįmanomas. Tačiau iš patirties žinome, kad naftos lygis gali sumažėti dėl daugelio veiksnių. Dėl šios priežasties paklauskite pardavėjo, ar šildytuvas eksploatuojamas tik įgaliotame aptarnavimo centre, ar leidžiama savarankiškai užpildyti. Antruoju atveju išsiaiškinkite, ar procesas yra pakankamai lengvas, kad jis iš tikrųjų nepadarys žalos dėl išsiliejusio aliejaus.

Alyvos šildytuvai geromis kainomis

Alyvinių radiatorių kainos labai skiriasi. Jų vertė pirmiausia priklauso nuo šonkaulių skaičiaus (dydžio), gamintojo ir galios. Paprasčiausi prietaisai kainuoja apie 100 PLN. Jei jums rūpi labai efektyvi įranga, kuri gali susidoroti su sunkiomis sąlygomis, pvz., Sandėliuose, turite būti pasirengę už 800 zlotų.

Geriausi alyvos radiatoriai 2021 m

Ne kiekviename name yra gerai pagaminta šildymo sistema ir tinkamas radiatorių skaičius. Labai dažnai sklypų namuose ar net daugiabučiuose namuose, kur kambariai aukšti, esame priversti šildyti kambarius. Yra daugybė sprendimų, tačiau populiariausi yra alyvos šildytuvai. Štai kodėl šis reitingas yra skirtas tokiems modeliams.

„AEG RA 5589“ alyvos radiatorius 11

Šildytuvas „AEG RA 5589 11 fin“ turi 2200 W galią ir leidžia greitai pakelti kambario temperatūrą. Jis gali veikti kaip papildomas šilumos šaltinis ne tik šildymo laikotarpiu, bet ir už jo ribų. Prietaiso matmenys yra vienodi: aukštis – 62 cm, plotis – 43 cm ir gylis – 29 cm. Jis sveria 13,2 kg.

Įranga turi mėlyną apšviestą LED ekraną, kuris rodo dabartinę temperatūrą. Jis išreiškiamas Celsijaus ar Farenheito laipsniais. Radiatoriaus pagrinde yra ratai, leidžiantys jį perkelti per grindis.

Pirkėjai mano, kad prietaisas veikia efektyviai ir žymiai neriboja laisvos vietos kambaryje. Be to, jis turi būtinas apsaugos priemones, įskaitant jungiklį, kuris įsijungia pervertus šildytuvą. Daugelis žmonių taip pat įvertino visą parą veikiančio laikmačio funkciją ir estetinį dizainą.

AEG RA įranga …