Geriausias medvilnės saldainių aparatas

Medvilninių saldainių aparatas – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Saldainiai iš medvilnės yra produktas, kuris gali padaryti vaiko vakarėlį malonesnį, tačiau taip pat gali sugadinti, kai mašina pasirodys neveiksminga ir vaikai nusivils laukdami savo porcijos. Todėl nusprendėme ieškoti cukraus vatos aparato, kuris nenuvils nei tėvų, nei vaikų. Jis yra toks modelis „Clatronic ZWM 3478“. Šio prietaiso galia yra 500 W, o tai leidžia efektyviai paruošti didelį kiekį vatos. Šį procesą palaiko didelė 27 cm skersmens vatos keptuvė, taip pat kvarcinis kaitinimo elementas. Šio modelio svoris yra tik 1 kg, todėl galite lengvai jį perkelti į patogiausią vietą vaikų šventei. Veikimo metu skaidrus dangtelis apsaugo operatorių ir tuos, kurie stovi arti, nuo purslų. Veikimo metu prietaisas yra stabilus dėl įsiurbimo pėdų. Baigę darbą, po naudojimo indą ir dangtį galite nuplauti indaplovėje. Rinkinyje su cukraus vatos aparatu gausite šaukštą cukrui matuoti ir 10 medinių pagaliukų vatos vyniojimui. Antrasis modelis, kuris taip pat puikiai veikia ir kurį galite įsigyti, jei pirmojo nėra Medvilninių saldainių aparatas „Royal Catering RCZK-420-W“.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Medvilninių saldainių „Royal Catering RCZK-420-W“ aparatas yra mažo dydžio, todėl, pasibaigus vakarėliui, virtuvėje nereikės pusės drabužių spintos. Įrenginį taip pat lengva naudoti, todėl vaikai galės patys juo naudotis debesuotą, vasaros dieną, kai suaugusieji pasirūpins, pavyzdžiui, vakarienės paruošimu.

Trūkumai

Parduodamas tik pagrindinis rinkinys, kurį sudaro tik pats prietaisas ir cukraus matavimo puodelis (naudojamas matuojant daromą vatos dalį). Rinkinyje nerasime jokių papildomų elementų, tokių kaip pagaliukai, ant kurių galėtume vynioti vatą.

Santrauka

Pateikto cukraus vatos aparato matmenys – 28,8 x 28,8 x 16,5 cm. Prietaisą labai lengva naudoti. Tam nereikia jokių koregavimų, jums reikia paspausti tik vieną mygtuką. Su „Royal Catering RCZK-420-W“ vieną cukraus vatos porciją galime sukurti per 60–90 sekundžių.