Geri Chicco kūdikių vežimėliai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Chicco“ vežėją pasirinkti?

Kai vaikas pasirodo mūsų namuose, natūralu, kad norėtume jį visur pasiimti su savimi. Tėvų dėvimas komfortas skatina ryšį. Be to, nuolatinis vaiko ir tėvo kontaktas sukelia vaiko saugumo jausmą. Mažylis ramesnis ne tik namuose, bet ir viešose vietose. Tinkamai suprojektuotas ir pritaikytas vaikui, laikiklis leidžia laikyti kūdikį natūralioje CM padėtyje, paprastai vadinamoje „ant varlės“. Šioje padėtyje vaikas atsisuka į tėvą, kurio dėka nugara sutvarkyta raidėje C, o užriestos kojos – raidėje M. Rinkoje taip pat yra modelių kūdikiams, imituojančių padėtį, kurioje tėvai laiko vaiką abiem rankomis arba maitinimo metu. Tolesniame vadove mes atsakysime į klausimą, kuo išsiskiria geriausi „Chicco“ kūdikių vežimėliai.

Reaguodami į sparčiai augantį kūdikių nešioklių populiarumą, gamintojai pateikia mums vis daugiau sprendimų. Viena iš gamintojų yra daugiau nei 50 metų rinkoje veikianti Italijos bendrovė „Chicco“, siūlanti platų produktų asortimentą tėvams ir kūdikiams. Šis prekės ženklas yra žinomas dėl to, kad naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas ir atkreipia dėmesį į mažiausias detales. „Chicco“ produktai taip pat žavi savo dizainu.

Tinkamai suprojektuotas kūdikių laikiklis padės šiek tiek palengvinti tėvų stuburą. Tai leidžia nuolat bendrauti su vaiku, tuo pačiu suteikiant mums visišką judėjimo laisvę. Labai dažnai nutinka taip, kad kai kuriose vietose negalima aplankyti vežimėlio ar net nueiti į paplūdimį. Globėjos nešamas vaikas ramiau toleruoja naujas vietas ir minias, o tai šeimos kelionę galiausiai atpalaiduoja, o ne baigiasi verkimu ir nervais. Papildomas privalumas – tai galimybė vaikui greičiau pažinti aplinkinį pasaulį.

Geriausias „Chicco“ kūdikių laikiklis 2021 m. Yra lengvas, su reguliuojamomis juostomis, kurių dėka galite ne tik pastatyti kūdikį patogiausioje padėtyje abiem pusėms, bet ir per kurį daiktas auga kartu su vaiku. Papildomas privalumas yra galimybė pakeisti padėtį, kurioje yra mažylis.

„Chicco“ vežėjai – reitingas

„Chicco Go“

Jei ieškote „Chicco“ kūdikių vežimėlio už gerą kainą, kuri jums tarnaus ilgą laiką, tikrai turėtumėte atidžiau pažvelgti į „Chicco Go“ modelį. Tai produktas, kuris, nepaisant itin mažo, tik 0,4 kg svorio, užtikrina visišką vaiko saugumą. Taip yra dėl reguliuojamų diržų ir papildomo sutvirtinimo bei atlošo standinimo.

Naudojant specialią medžiagą, laikiklis puikiai tinka vaiko kūno formai. Pagal šį modelį mažylis išlaiko visišką laisvę judinant rankenas ir kojas. Produktas buvo sukurtas siekiant palengvinti stuburą, kaklą ir klubus, kurie pirmaisiais gyvenimo mėnesiais yra labai subtilūs.

Pateiktą modelį ketinama nešioti kūdikiams iki 9 mėnesių, o tėvas gali pasirinkti kūdikio padėtį nešiklyje.

Klientai vertina galimybę plauti nešiklį skalbimo mašinoje, nepakenkiant konstrukcijai. Modelis yra 4 spalvų, o rinkinyje yra praktiškas seilinukas, gobtuvas ir lietpaltis.

„Chicco Easy Fit Sandshell“

Kūdikio nešiklį „Chicco Easy Fit Sandshell“ rekomenduoja Tarptautinis klubų displazijos institutas, dėka to, kad vaikas turi teisingą kojų padėtį užpakalio atžvilgiu (vadinamoji CM padėtis). Didelę reikšmę taip pat teikė tinkamam vaiko nugaros ir galvos palaikymui. Galimybė pakelti viršutinę laikiklio dalį suteikia papildomą atramą ir apsaugo galvą nuo kritimo į šoną.

Patogus naudojimas tėvams ir vaikui buvo užtikrintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Šis produktas taip pat labai vertinamas vartotojų ne tik dėl mažų matmenų, bet ir dėl paprasto reguliavimo. Pakanka vieno judesio, norint pakeisti vaiko padėtį tėvų atžvilgiu.

Modelis yra saugus vaikams nuo gimimo iki 9 kg. Dėl to, kad kūdikio nešioklę įmanoma sulankstyti iki mažo dydžio, mes visada galime ją turėti su savimi. Iš vartotojų atsiliepimų, kuriuos galima rasti internete, galima daryti išvadą, kad jie patenkinti darbo kokybe, taip pat patogumu naudotis.

„Chicco Soft & Dream“

Vienas iš pagrindinių kriterijų renkantis nešiklį yra suteikti vaikui kuo didesnį komfortą jo naudojimo metu. Tai suteikia „Chicco Soft & Dream“ kūdikių nešioklė, siūlanti tris vaiko nešiojimo galimybes: atsisukti į globėją (padėtis rekomenduojama iki maždaug penkių mėnesių amžiaus), atgal pas globėją, kad vaikas galėtų tyrinėti aplinkinį pasaulį. juos. Paskutinis variantas yra dėvėti horizontaliai, o tai suteiks vaikui aukščiausią komfortą miegant.

Daiktas skirtas kūdikiams nuo gimimo iki aštuonių mėnesių arba iki 9 kg svorio. Papildomą kūdikio galvos apsaugą suteikia reguliuojama galvos atrama.

Komplekte su „Soft & Dream“ modeliu yra papildomas dvipusis redukcinis čiužinys. Šiltoms, vasaros dienoms pusė pagaminta iš oro trikotažo, kita pusė – iš šiltos vilnos, puikiai tinkanti šaltoms dienoms.

Siekiant užtikrinti maksimalų vaiko komfortą ir išvengti įbrėžimų galimybės, kraštai apipjaustomi vidinėmis siūlėmis. Produkto matmenys: aukštis – nuo 42 iki 47 cm, plotis – 30 cm ir svoris – 50 dagų. Vartotojai labai giria platų juosmens diržą ir pakinktus, kurie užtikrina patogų naudojimą.