Geri ventiliatorių šildytuvai vonios kambariui

Vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvas – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

Kurį vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvą pirkti? Jei šiuo metu ieškote tokio įrenginio, patekote į reikiamą vietą. Mes turime jums reitingą, kuriame pateikiame dažnai pirkėjų rekomenduojamą įrangą. Vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvas buvo užimtas pirmas „Aurora CES 5000 2000W“ skirtas montuoti ant sienos. Jis turi tvirtą apvalkalą ir yra gerai apsaugotas nuo purslų. Valdyti prietaisą nėra sunku. Įrangoje yra įmontuotas termostatas. Kitas mūsų pasiūlymas yra vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvas Steba BS 1800 su apsauga nuo šalčio. Modelis turi dvigubą izoliaciją ir rankšluosčių džiovinimo funkciją. Gerai pagamintas ekranas leidžia lengvai pasirinkti tinkamus nustatymus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvą turėtumėte pasirinkti?

Rudens ir žiemos laikotarpiu vonios kambario ventiliatorių šildytuvai yra labai populiarūs. Jie naudojami, kai lauko temperatūra nukrinta, o šildymo sezonas dar neprasidėjo. Daugelis žmonių taip pat naudoja šiuos prietaisus kaip centrinio šildymo namuose priedą. Dėl to, kad parduotuvėse yra daug modelių, išsirinkti geriausią yra sudėtinga. Jei nežinote, kurį produktą pasirinkti, raginame perskaityti šį straipsnį. Mes įtraukėme vertingos informacijos, kuri tikrai padės jums apsipirkti. Vadovo pabaigoje taip pat yra reitingas. Čia pristatome geriausius vonios kambario ventiliatorių šildytuvus.

Renkantis vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvą, pirmiausia turime atkreipti dėmesį į jo galią. Kokia įranga mums tinka, priklauso nuo kambario dydžio. Pavyzdžiui, maždaug 1800 W galios įrenginys bus tinkamas maždaug 20 m2 patalpoms. Tačiau nepamirškite, kad ventiliatoriaus šildytuvas yra tik nuolatinio šildymo priedas. Kitas svarbus dalykas yra galimybė reguliuoti temperatūrą. Dėl to vartotojas gali pritaikyti gaminį savo poreikiams. Verta padaryti mus dominantį modelį patogų naudoti. Tada temperatūros nustatymas neilgai truks. Ventiliatorių šildytuvai maitinami elektra, todėl įsitikinkite, kad maitinimo laidas yra pakankamai ilgas.

Manoma, kad geriausias vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvas 2021 m. Yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Jei pasirinksime įrangą iš tvirtų medžiagų, būsime tikri, kad ji mums tarnaus ilgą laiką. Daugelis vartotojų taip pat pabrėžia, kad geros kokybės prietaisas turėtų turėti galimybę programuoti darbo laiką. Tai palengvina naudojimąsi. Įdomus variantas yra šalto smūgio funkcija. Tai leidžia jums tinkamai naudoti gaminį ištisus metus ir teigiamai veikia jo funkcionalumą. Taip pat negalime pamiršti nusipirkti lengvai montuojamo modelio. Norėdami tai padaryti, verta perskaityti kitų vartotojų nuomones apie mūsų pasirinktą produktą. Rinkoje yra sieninių ventiliatorių šildytuvų, bet ir tokių, kuriuos galima pastatyti tiesiai ant grindų.

Vonios kambario ventiliatorių šildytuvai – reitingas

1. „Aurora CES 5000 2000W“ vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvas

Mes norėtume jums rekomenduoti įsigyti „Aurora CES 5000“ vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvą, kurio šildymo galia yra 2000 W. Įrangos matmenys: Plotis – 27 cm, aukštis – 42,5 cm ir storis – 14 cm. Jo svoris yra 3 kg. Prietaisas skirtas montuoti ant sienos. Maitinimo kabelis yra 100 cm ilgio.

„Aurora“ vonios kambario ventiliatoriaus šildytuve yra apsaugotas nuo užšalimo termostatas. Turėdami šią įrangą kambaryje, galite būti tikri, kad temperatūra nenukris žemiau 7 laipsnių C. Įrenginys taip pat turi gerą elektros izoliaciją ir yra atsparus purslams (apsauga nuo IP24). Ventiliatoriaus šildytuvas tiekiamas su žiedadulkių filtru.

Paskelbta nuomonė apie įrangą yra labai gera. Daugelis žmonių pripažįsta, kad ventiliatoriaus šildytuvas yra efektyvus ir tylus. Jo paruošimas naudoti ir tolesnė eksploatacija nėra sudėtinga. Be to, įranga atrodo estetiškai ir tinka įvairiai dekoruotiems vonios kambariams.
„Aurora CES 5000 2000W“ yra labai geras vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvas iki 400 PLN. Prietaiso matmenys: 27 cm x 42,5 cm x 14 cm.

Privalumai

Naudojimo sauga:

Įranga turi dvigubą elektros izoliaciją, taip pat yra gerai apsaugota nuo purslų (IP24 apsauga). Todėl šio ventiliatoriaus šildytuvo naudojimas yra saugus.

Žiedadulkių filtras:

Pirkėjas gauna žiedadulkių filtrą, kurį po tam tikro naudojimo laikotarpio galima lengvai nuimti, nuplauti ir vėl įdėti. Filtrą galima įdėti į dešinę arba kairę prietaiso pusę.

Vykdymo medžiaga:

Įranga turi metalinį korpusą, kuris yra patvarus ir atsparus įvairiems veiksniams. Prietaiso priekyje yra kepsninė, kurios dėka šiltas oras teka į šildomo kambario pusę.

Lengva surinkti:

Ventiliatoriuje įrengti šildytuvą nėra sunku. Rinkinyje yra gerai parengtas vadovas. Įranga skirta montuoti ant sienos.

Tylus veikimas:

Įrenginys veikia tyliai, iš tikrųjų jo beveik neklausote, kai jis įjungtas.

Trūkumai

Trumpas maitinimo laidas:

Atsižvelgiant į tai, kad maitinimo laidas yra tik 100 cm ilgio, pasirinkti įrengimo vietą ne visada lengva.

2. „Steba BS 1800“ ventiliatoriaus šildytuvas

„Steba BS 1800“ yra vienas brangiausių vonios kambario ventiliatorių šildytuvų. Nepaisant gana aukštos kainos, daugelis žmonių nusprendžia ją įsigyti. Taip yra todėl, kad tai tvirtai sukonstruotas paprasto dizaino modelis. Dėl to galime būti tikri, kad gaminys atitiks mūsų vonios kambarį, nepaisant jo dekoro.

Įrangos galia yra 1800 W. Ji yra plokščio dizaino, todėl per daug neišlipa iš sienos, o tai ypač svarbu kambaryje su nedideliu plotu. Produktas turi rankšluosčių džiovinimo funkciją. Laikrodis su programavimo galimybe yra puiki pagalba. Taigi ventiliatoriaus šildytuvą galime nustatyti tam tikrą laiką ir būti tikri, kad mūsų vonios kambarys bus šiltas.

Jei ieškote geros kokybės įrangos, „Steba BS 1800“ pateisins jūsų lūkesčius. Tai klasikinis, elegantiškas modelis, kuris gražiai atrodys vonios kambaryje. Be to, jo montavimas ir tolesnis eksploatavimas, pasak vartotojų, yra itin paprasta veikla.

Vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvo „Steba BS 1800“ galia yra 1800 W, jo matmenys yra: 30 cm x 49 cm x 10 cm.

Privalumai

Energijos taupymas:

Radiatorius yra efektyvus energijai, ir visa tai – dėl judesio jutiklio, kuris aptinka, kai kas nors yra šalia. Mažas energijos sąnaudas patvirtino vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvo bandymas.

Funkcionalumas:

Įrenginyje yra laipsniškas kambario termostatas, taip pat programuojamas laikmatis, palengvinantis kasdienį vonios šildymą.

Rankena:

Vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvas apačioje turi praktišką rankeną, ant kurios galite pakabinti rankšluostį ir leisti jam išdžiūti. Vartotojams šis sprendimas patinka, nes daugelis mažų rinkoje esančių įrenginių neturi minėtos rankenos.

Naudojimo sauga:

Modelis yra gerai apsaugotas nuo vandens purslų ir perkaitimo, todėl jį naudoti yra visiškai saugu.

Trūkumai

Dulkių filtras:

Rinkinyje yra dulkių filtras. Kai kuriems žmonėms kyla problemų jį išardant valymui.

3. Vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvas su „Aurora Folio Visio 1800W“ veidrodžiu

Daugelis žmonių rekomenduoja įsigyti „Aurora Folio Visio“ vonios ventiliatoriaus šildytuvą. Tai modelis, kurio priekyje įmontuotas veidrodis. Įrenginio šildymo galią galima nustatyti kaip 1000 W arba 1800 W. Įrangos matmenys yra: Plotis – 30 cm, Aukštis – 50 cm ir Storis – 11 cm, o jo svoris – 3 kg. Vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvas skirtas montuoti prie sienos.

Įrangos apačioje yra metalinės grotelės, nukreipiančios šiltą orą į šildomo kambario pusę. Vonios kambario ventiliatoriaus šildytuve yra termostatas, palaikantis tinkamą kambario temperatūrą. Be to, vartotojas gali naudoti laikmatį (60 minučių). Įranga turi antifrizinį režimą, palaikantį 7–10 laipsnių temperatūrą.

Žmonės, turėję galimybę naudotis šiuo įrenginiu, yra patenkinti, kaip efektyviai jis veikia. Šildytuvas greitai įkaista ir yra patogus naudoti. Jo pranašumas yra originalus ir paprastas dizainas.

„Aurora Folio Visio“ yra vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvas su veidrodžiu. Jo galia yra 1800 W. Prietaiso matmenys: 30 cm x 50 cm x 11 cm, svoris – 3 kg.

Privalumai

Laikmatis:

Įrenginyje yra įmontuotas laikmatis, kurį galima nustatyti iki 60 minučių. Tai naudinga, kai, pavyzdžiui, norite šiek tiek pašildyti vonios kambarį prieš išsimaudydami ar palikti rankšluostį džiūti.

Antifrizo režimas:

Dėl antifrizo režimo nereikia jaudintis, kad kambario temperatūra nukris žemiau 7 laipsnių C.

Patrauklus dizainas:

Vonios kambario ventiliatoriaus šildytuvas yra patrauklaus dizaino. Tai atrodo paprasta ir įdomu tuo pačiu metu. Viskas dėl veidrodžio priekyje.

Trūkumai

Plastikinis korpusas:

Kai kuriose apžvalgose galite perskaityti, kad korpuso, pagaminto iš plastiko, konstrukcijos kokybė nėra geriausia.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Heleris SH 1800 TH

Jei norite nusipirkti papildomą savo vonios kambario radiatorių iš tinklo, rekomenduojame „Heller SH 1800 TH“ modelį. Prietaiso galia yra 1800 W, todėl galite būti tikri, kad įranga gerai šildys vonios kambarį. Dėl to žiemos vakarą išlipti iš vonios ar dušo bus visiškai patogu (mums nebus šalta).

Metalinis korpusas nepablogėja per greitai ir nesibraižo. Taigi ilgai atrodo nepriekaištingai. Verta pridurti, kad dulkės ant įrenginio nesikaupia per greitai, todėl negaištame laiko valydami. Produktas skirtas montuoti ant sienos. Kaip tikina vartotojai, diegimas vyksta labai sklandžiai. Prietaisas yra su 1 m prijungimo kabeliu.

„Heller SH 1800 TH“ yra produktas, kurį vartotojai …