Geri garbanotų plaukų džiovintuvai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Geriausias plaukų džiovintuvas garbanotiems plaukams – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

„Philips MoistureProtect HP8280 / 00“ yra geriausias džiovintuvas su difuzoriumi, skirtas moterims su garbanotais plaukais. Įdomu, kaip mes tai žinome? Ši išvada mums kilo po to, kai išanalizavome daug vartotojų atsiliepimų, kurie pasidalijo savo nuomone apie įsigytą plaukų džiovinimo įrangą. „Philips“ įrenginys pasižymi dideliu galingumu ir efektyviu varikliu, todėl veikia ypač efektyviai. Šis modelis turi jonizacijos funkciją, todėl apsaugo nuo statinės elektros srovėse. Be to, džiovyklė išsiskiria novatoriškų technologijų naudojimu. Pavyzdys yra infraraudonųjų spindulių temperatūros jutiklis, kurio dėka mes neturime jaudintis, kad plaukai gali pakenkti per aukštai. Antras pagal populiarumą modelis yra Remington PROluxe AC9140kuris apima ne tik difuzorių, bet ir koncentratorių. Prietaiso galia viršija 200 W, o gaminyje yra nuimamas oro filtras. Be to, įrangoje yra 3 m ilgio maitinimo laidas, patogus naudoti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Prietaisas turi jonizacijos parinktį, kuri sumažina plaukų statiškumą. Modelis taip pat atlieka džiovinimo šaltu oru funkciją, kuri padeda formuotis, nes sutvarko šukuoseną. Koncentratorius yra tinkamai profiliuotas, todėl oras teka greičiau. Ant korpuso yra funkcinė rankena modeliui pakabinti.

Trūkumai

Produktas yra gana sunkus, todėl ilgą laiką sunku jį stilizuoti. Be to, prietaisas sunkiai apkrauna bagažą, kuriame jis yra. Korpusas yra gana subtilus, todėl atsitiktinis smūgis gali sugadinti džiovyklę.

Santrauka

Prietaisas turi 6 pakopų temperatūros valdymą, todėl galite lengvai nustatyti džiovyklės veikimą. Dėl to įranga veiks net džiovinant ilgus ir storus plaukus. Ilgas laidas neriboja vartotojo judesių. Galingas 2400 vatų variklis garantuoja intensyvų oro srautą.

Kaip išsirinkti garbanotiems plaukams skirtą difuzinį džiovintuvą?

Difuzorius yra elementas, kurį vertina garbanoti plaukai. Jo dėka galite lengvai pabrėžti jų tvistą ir greitai paruošti patrauklią šukuoseną. Parduotuvėse yra daug difuzinių džiovyklų, todėl moterys dažnai nežino, kurį modelį pasirinkti. Abejonių priežastis yra informacijos apie šios rūšies gaminius trūkumas. Nusprendėme parengti trumpą vadovą, į kurį įtraukėme svarbiausius klausimus. Perskaitę žinosite, į ką atsižvelgti apsiperkant. Straipsnio pabaigoje taip pat rasite 3 populiariausius garbanotų plaukų džiovintuvus.

Pagrindinis klausimas yra prietaiso galia. Tai lemia džiovinimo efektyvumą ir tai, kiek laiko turėsime skirti rytiniam stiliui. Geros kokybės gaminiuose šis parametras yra apie 1600 W. Tačiau, jei norite galingesnio modelio, rekomenduojame pasirinkti tą, kurio galia viršija 2000 W. Įdomus sprendimas yra įrengti įrangą su jonizavimo funkcija. Jo dėka plaukai nepakyla tiek statiškai, todėl juos lengviau formuoti. Be to, dėl šios galimybės jie tampa labiau maitinami ir mažiau linkę į žalą.

Vartotojai mano, kad geriausias garbanotiems plaukams skirtas difuzinis džiovintuvas 2021 m. Leidžia reguliuoti oro greitį ir jo temperatūrą. Tai leis jums individualiai pritaikyti įrenginio veikimą pagal savo poreikius. Prieš perkant, verta patikrinti, ar rankena yra tinkamai profiliuota ir gerai tinka rankoje. Būtina, kad korpusas būtų pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Dėl to jis bus atsparus pažeidimams ir įbrėžimams. Kabelis taip pat svarbus. Naudojant jis turėtų būti pakankamo ilgio ir nesusipainioti. Taip pat naudinga korpuso rankena. Tai ne tik palengvina saugojimą, bet ir džiovintuvą visada po ranka.

Garbanotiems plaukams skirti difuziniai džiovintuvai

1. „Philips MoistureProtect HP8280 / 00“ plaukų džiovintuvas

Pristatome „Philips MoistureProtect HP8280 / 00“. Tai aukštos kokybės difuzinis džiovintuvas. Jame yra „MoistureProtect“ jutiklis. Jo užduotis yra nustatyti plaukų drėgmės lygį ir tada pritaikyti temperatūrą pagal jų būklę. Todėl neturime jaudintis dėl blizgesio praradimo ilgo stiliaus metu.

Prietaiso galia yra 2300 W, o tai leidžia efektyviai išdžiovinti plaukus. Įranga turi joninės priežiūros funkciją. Jo dėka mūsų šukuosena atrodo sveika ir maitinama. „ThermoProtect“ užtikrina tinkamą džiovinimo temperatūrą ir apsaugo nuo perkaitimo. Vartotojas gali reguliuoti temperatūrą ir oro srauto greitį per 3 laipsnius. Maitinimo laidas nesusipainioja. Jo ilgis yra 2,5 m.

Nuomonės dėl pateikto modelio yra glostančios. Vartotojai pabrėžia, kad prietaisą lengva naudoti ir jis neperkaista net dirbant intensyviai. Tai nesukelia daug triukšmo, todėl nėra varginantis kitus namų ūkio narius. Vartotojai taip pat atkreipia dėmesį į paprastą, elegantišką gaminio dizainą.

„Philips MoistureProtect HP8280 / 00“ džiovyklės galia yra 2300 W, joje yra šalto oro srauto funkcija. Įranga išsiskiria 3 pūtimo greičiais, iš kurių galima rinktis, ir 3 temperatūros lygiais.

Privalumai

Jonizavimo funkcija:

Džiovyklėje yra įrengta jonizacijos funkcija, todėl galime pamiršti apie sruogų šveitimo ir įelektrinimo problemą.

Apsauga nuo perkaitimo:

Prietaisas turi temperatūros reguliavimo funkciją („ThermoProtect“). Tai užtikrina veiksmingą apsaugą nuo per didelio plaukų perkaitimo, dėl kurio gali išsausėti ir pakenkti.

Temperatūros parinkimo jutiklis:

Infraraudonųjų spindulių jutiklio dėka, džiovintuvas tikrina plaukų būklę ir savarankiškai pasirenka optimalią džiovinimo temperatūrą. Šis sprendimas leidžia išlaikyti tinkamą sruogų hidratacijos lygį.

Naudojimo patogumas:

Modelis turi gerai profiliuotą, ilgą rankeną, todėl naudojimo metu jis neslysta iš rankos. Be to, įrangoje yra ilgas maitinimo laidas.

Efektyvus dizainas:

Prietaiso korpusas yra baltos ir auksinės spalvos, todėl džiovintuvas atrodo išskirtinai elegantiškas ir modernus.

Trūkumai

Rankenos negalima sulankstyti:

Rankena nesilanksto, todėl įranga gali užimti daug vietos lagamine.

2. Plaukų džiovintuvas „Remington PROluxe AC9140“

„Remington PROluxe AC9140“ yra vertas dėmesio produktas. Prietaisas turi jonizacijos funkciją. Juose yra iki 90% daugiau jonų, palyginti su standartinėmis „Remington“ džiovyklėmis. Modelis suteikia stebėtinų rezultatų ir leidžia greitai suformuoti stilių. Tai gerai veikia ne tik namuose, bet ir profesionaliame kirpykloje.

Įranga aprūpinta kintamosios srovės varikliu, kurio galia yra 2400 W. Fiksuoja šukuoseną iki 24 valandų. Modelyje yra tinkamos formos koncentratorius, kurio dėka oras teka greičiau, o tai pagerina džiovinimo efektyvumą. Dėl OPTIHeat technologijos modelis tiekia šilumą tose vietose, kur jos reikia. Ant džiovyklos korpuso yra pakabinama rankena. Tai palengvina įrangos saugojimą.

Vartotojai mano, kad verta rekomenduoti „Remington PROluxe AC9140“ modelį. Įtikina jį įsigyti patraukli kaina ir lengvas valdymas. Džiovintuvas leidžia pasiekti išėjimo iš kirpyklos padarinių. Rankena yra geros formos ir neslysta rankoje.

„Remington PROluxe AC9140“ yra 2400 W plaukų džiovintuvas, turintis jonizacijos funkciją. Produktas leidžia pasirinkti 2 oro srauto greičius ir 3 temperatūros lygius.

Privalumai

Ilgas maitinimo laidas:

Virvelė yra 3 m ilgio, todėl galite lengvai nusausinti plaukus net ir nuo lizdo (nebijodami ribotos judėjimo laisvės).

Stebulė įtraukta:

Be difuzoriaus, rinkinyje taip pat yra specialios formos koncentratorius, kurį sukūrė „Remington“ prekės ženklas. Tai leidžia mums greitai ir efektyviai išdžiovinti plaukus, nes šiluma tolygiai pasiskirsto po sruogų paviršių.

Greitas šukuosenos fiksavimas:

Dėl šalto oro funkcijos šukuoseną galime sutvarkyti natūraliu būdu, nereikia naudoti plaukus įtempiančio lako.

Nuimamas oro filtras:

Jei reikia, oro filtrą galime lengvai nuimti ir išvalyti. Tokiu būdu mes galime prailginti įrangos tarnavimo laiką ir padidinti jos efektyvumą.

Trūkumai

Sunkus antgalio keitimas:

Koncentratorių ir difuzorių nuimti yra sunku, nes tam reikia naudoti jėgą. Kai kurių vartotojų nuomone, tai sumažina naudojimo patogumą.

3. „BaByliss 6613DE Pro Silence“ plaukų džiovintuvas

Pasak vartotojų, „BaByliss 6613DE Pro Silence“ yra labai tvirta džiovykla, kuri nėra linkusi į gedimus. Jame sumontuotas profesionalus kintamosios srovės variklis, pasižymintis ilgaamžiškumu. Įrenginio galia yra 2200 W, o pučiamo oro srauto greitis yra iki 110 km / h. Tai leidžia drėgniems plaukams greitai išdžiūti.

Į įrangą įeina elementai, naudingi plaukų džiovinimo ir formavimo metu: koncentratorius ir difuzorius. Kadangi džiovintuvas turi jonizacijos funkciją, jis apsaugo nuo plaukų garbanojimo ir statiškumo. Tai, kaip jis veikia, gali būti pritaikytas pagal jūsų poreikius, jame yra 2 ventiliatoriaus greičio ir 3 temperatūros nustatymai. Jei reikia, galime įjungti ir vėsią oro srovę.

Žmonėms, nusipirkusiems džiovyklę, yra patogu naudotis, patvaru ir elegantiška. Maitinimo laidas yra 1,8 m ilgio, todėl nevaržo jūsų judėjimo laisvės. Be to, prietaisą galima naudoti net kiekvieną dieną, jis neišsausina ir nepažeidžia plaukų.

„BaByliss 6613DE Pro Silence“ įranga turi 2 pakopų oro srauto greičio ir 3 pakopų temperatūros valdymą. Jo galia yra 2200 W. Džiovintuvo matmenys yra: 24,5 cm x 26,5 cm x 9,5 cm.

Privalumai

Nuimamas oro filtras:

Įrenginyje yra oro filtras, kurį galima lengvai nuimti ir išvalyti. Verta tai daryti reguliariai, nes tada džiovykla ilgiau veiks efektyviai.