Geri pelenų ir suodžių dulkių siurbliai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Jūs tikriausiai atėjote į šį puslapį, nes norite nusipirkti gerą pelenų ir suodžių dulkių siurblį. Parengėme jums keletą pasiūlymų. Esame tikri, kad mūsų rekomenduojami įrenginiai yra verti dėmesio ir visi, nes juos pasirinkome perskaitę daug apžvalgų. Į reitingo vietą pirmoje vietoje įdėjome židinio dulkių siurblį „Kaminer Odk005-20L“ su ratukais prie pagrindo, kad būtų lengva perkelti. Dulkių siurblys nusipelno universalios įrangos pavadinimo, nes juo galima ne tik valyti židinius, bet ir pašalinti nešvarumus statybvietėje. Komplekte esantis HEPA filtras yra efektyvus ir lengvai prižiūrimas. Antroji reitingo vieta priklauso pelenų ir suodžių dulkių siurbliui „Camry CR 7030“. Jame sumontuota tvirta, karščiui atspari žarna. Atliekų konteinerio talpa yra 25 litrai, todėl po kiekvieno naudojimo nereikia jo ištuštinti. Dulkių siurblys parduodamas komplekte su efektyviu HEPA filtru.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį pelenų ir suodžių dulkių siurblį pasirinkti?

Daugelis žmonių įsivaizduoja vėsius vakarus, praleistus prie puodelio karštos arbatos, o fone girdėti degančių šakų traškesys. Tai, žinoma, labai graži vizija. Deja, nedaugelis iš mūsų supranta, kad užgesinus ugnį židinyje, reikia išvalyti susidariusius suodžius ir pelenus. Natūralu, kad tai galite padaryti su šiukšlių dėže, tačiau tai padarius dulkės gali pasklisti ir pasklisti po likusius namus. Jei aprašyta problema jums artima, rekomenduojame įsigyti tinkamą dulkių siurblį. Jei nežinote, kokią įrangą pirkti, raginame perskaityti mūsų vadovą, kuriame paaiškinsime, kokias savybes turėtų turėti gera įranga. Be to, pabaigoje mes įtraukėme nedidelį trijų taškų reitingą, kuriame rasite geriausių pelenų ir suodžių dulkių siurblių aprašymus.

Nusprendę įsigyti tokį įrenginį, būtinai patikrinkite, ar jus dominantis modelis turi krepšį. Jei norite apsaugoti savo namus nuo pakartotinio apdulkinimo, patariame investuoti į įrangą be maišų. Šios mašinos veikia pagal cikloninius dulkių siurblius, kurie labai greitai ir efektyviai surenka pelenus ir dulkes. Deja, maišelių modelių atveju labai tikėtinas pakartotinis dulkių išsiskyrimas.

Apibūdintus modelius taip pat galima naudoti statybinėms dulkėms surinkti, todėl verta įsitikinti, kad jus dominanti įranga turi keletą patarimų. Tai mums garantuos didesnį priemaišų surinkimo tikslumą. Ypatingą dėmesį skirkite ploniems patarimams, kurie padės pašalinti pelenus iš sunkiai pasiekiamų vietų.

Kitas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, yra atliekų konteinerio talpa. Jei dulkių siurblį ketinama atsikratyti ne tik pelenų, bet ir statybinių dulkių, verta investuoti į įrangą, kurios bakas ne mažesnis kaip 17 litrų.

Mašinos mobilumas taip pat yra svarbus aspektas. Svarbu, kad jus dominantį įrenginį būtų lengva perkelti. Dėl šios priežasties mes rekomenduojame keturių, o ne dviračių, modelius. Tuomet manevruoti yra daug lengviau. Kabelio ilgis taip pat yra svarbus, nes kuo ilgesnis, tuo mažiau judesiai bus ribojami.

Pelenų ir suodžių dulkių siurbliai. Reitingas

„Kaminer Odk005-20L“

Jei norite įsigyti suodžių ir pelenų dulkių siurblį už patrauklią kainą, rekomenduojame „Kaminer Odk005-20L“ modelį. Tai, be kitų, pagamintas prietaisas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Ši medžiaga rodo ne tik atsparumą mechaniniams pažeidimams, bet ir nėra jautri korozijai.

Pateiktos įrangos galia yra 1200 W, todėl ji puikiai susidoroja su nešvarumų pašalinimu. Dulkių siurblys turi pūtimo funkciją, todėl juo taip pat galima sunaikinti lapus. Vadinasi, modelis pasirodo esąs naudingas daugelyje situacijų. Įrangos svoris yra 4,7 kg. Todėl jį nešioti nėra sunku. Šią operaciją palengvina prie pagrindo sumontuoti ratai.

Daugelis žmonių mano, kad „Kaminer Odk005-20L“ yra dulkių siurblys, kurį verta pirkti. Jo pranašumas yra ne tik žema kaina, bet ir lengvas valdymas bei efektyvus valdymas. Įranga neužima daug vietos, todėl ją lengva laikyti. Komplekte esantys filtrai gerai apsaugo variklį.

„Kaminer Odk005-20L“ yra labai geras pelenų ir suodžių dulkių siurblys iki 150 PLN. Įrangos galia yra 1200 W. Modelio matmenys yra: 42 cm x 32 cm, o jo svoris yra 4,7 kg.

Privalumai

Mobilumas:

Dulkių siurblio pagrinde yra 4 patogūs, pasukami ratai. Jų dėka įrenginį perkelti nėra sunku. Ratai pagaminti iš tvirtų medžiagų. Verta pridurti, kad šie elementai nesibraižo grindų.

Filtrai:

Rinkinyje yra HEPA filtras, kuris efektyviai apsaugo variklį nuo pažeidimų. Rinkinyje taip pat yra daugkartiniam naudojimui skirtas medžiagų filtras.

Kokybė:

Dėl to, kad gaminant modelį buvo naudojamos geros kokybės medžiagos, mes neturime jaudintis dėl to, kad įranga bus sugadinta per greitai.

Efektyvumas:

Produkto galia yra 1200 W, todėl jis labai gerai pašalina pelenus ir suodžius. Todėl mes galime lengvai ir greitai pasirūpinti savo židinio išvaizda.

Trūkumai

Kabelis:

Kai kurie žmonės mano, kad maitinimo laidas turėtų būti šiek tiek ilgesnis. Tada dirbti su įrenginiu būtų patogiau.

„Camry CR 7030“

Pelenų ir suodžių dulkių siurblys „Camry CR 7030“ yra labai efektyvi mašina, kurią reikėtų rasti kiekviename namuose su židiniu. Didelis modelio pranašumas yra tas, kad jis tinka valyti ilgą laiką užšalusius elementus, taip pat tuos, kurių temperatūra aukštesnė.

Šio gaminio variklio galia yra iki 2000 W. Tokia jėga mašina dirba daug trumpiau ir efektyviau. Be to, dėl novatoriškų technologijų naudojimo šis prietaisas beveik visiškai pašalina pakartotinio dulkėjimo riziką. Be to, specialus HEPA filtras leidžia įsiurbti didelius suodžių kiekius, nes jis efektyviai apsaugo variklį nuo pelenų nusėdimo.

Konteinerio talpa yra iki 25 l, todėl nereikia jaudintis, kad dirbant reikės ištuštinti konteinerį. Tačiau nepamirškite iš karto ištuštinti talpyklą, kad prietaiso viduje nesidaugintų bakterijų.

Vartotojų nuomonė apie šį įrenginį yra labai glostanti. Daugelis žmonių nusprendė įsigyti modelį dėl didelio darbo efektyvumo.

Suodžių ir pelenų dulkių siurblio „Camry CR 7030“ galia yra 2000 W. Modelio talpa yra 25 litrai, o tikslūs jo matmenys yra: 32,5 cm x 32,5 cm x 53 cm.

Privalumai

Naudojimas:

Pateikta įranga pritaikyta ne tik šaltiems pelenams pašalinti. Naudodami židinį galite išvalyti netrukus po to, kai jis bus užgesintas. Taigi nereikia ilgai laukti, kol pradėsime valyti.

Būstas:

Pagamintas iš tvirtų, pažeidimams atsparių medžiagų, korpusas apsaugo viduje esantį mechanizmą.

Diegliai:

Transportavimo ratai prie pagrindo leidžia lengvai transportuoti įrangą. Taip pat pasirodys naudinga patogi, gerai profiliuota korpuso rankena.

Trūkumai

Filtras:

Kai kurie vartotojų atsiliepimai rodo, kad filtras greitai užsikemša, o tai gali būti nemalonu.

„Fieldmann“ FDU 2002-E

Jei vis dar nežinote, kokį pelenų dulkių siurblį pasirinkti, raginame perskaityti „Fieldmann FDU 2002-E“ aprašymą. Tai modelis, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, garantuojančių ilgą gyvenimą be gedimų. Įrangos pagrinde yra 4 pasukami ratukai, kurie leidžia sklandžiai perkelti.

Pelenų dulkių siurblio galia yra 1200 W. Modelis parduodamas su HEPA filtru ir krepšeliu, neleidžiančiu užblokuoti didesnių elementų viduje. Kiekvieną iš išvardytų priedų galima lengvai nuimti. 20 litrų talpos bakas yra tvirtas, jo nereikia tuštinti per dažnai. Rinkinyje yra metalinė žarna su aliuminio dangteliu, taip pat priedai, būtini grindų siurbimui. Įranga taip pat gali būti naudojama garažui, garažui ar automobiliui valyti.

Paskelbtos apžvalgos apie aprašytą produktą yra glostančios, o tai įrodo, kad jis atitinka vartotojų lūkesčius. Dauguma žmonių, nusipirkusių produktą, patenkinti priimtu sprendimu.

Pelenų dulkių siurblys „Fieldmann FDU 2002-E“ turi 20 litrų talpos atliekų konteinerį. Įranga sveria 4 kg.

Privalumai

Aukštos kokybės:

Aukšta gaminio kokybė skatina įsigyti šį produktą. Dulkių siurblys turi metalinę žarną su patvariu aliuminio dangteliu. Vartotojas gali saugiai pašalinti pelenus, kurių temperatūra yra iki 40 laipsnių C.

Bakas:

Modelyje yra kietas nešvarumų indas, kurio talpa yra 20 l. Ištuštinti nėra sunku ir neužtrunka per ilgai.

Lengva nešiotis:

Ar nerimaujate, kad nešiojant dulkių siurblį varginsite rankas ir stuburą? Šio modelio pagrinde yra efektyvūs ratai, leidžiantys jį lengvai perkelti, net kai bakas pilnas.

Trūkumai

Filtras:

Modelyje yra filtras, kuris pradžioje veikia labai gerai, tačiau po laiko jis pradeda kimštis. Tai turi įtakos dulkių siurblio efektyvumui.

Ar verta pirkti pelenų ir suodžių dulkių siurblį?

Daugelis žmonių svajoja turėti židinį. Tačiau ne visi atsimename, kad krosnis turi būti reguliariai valoma nuo sudegusių medienos liekanų, kurios be tinkamos įrangos gali pasirodyti labai sunki veikla. Mes jau jums pasakėme, kurį pelenų ir suodžių dulkių siurblį rekomenduoja vartotojai. Kitoje dalyje pateikiame svarbiausius tokio prietaiso privalumus.

Ar reikalingas pelenų ir suodžių dulkių siurblys?

Židinys namuose atrodo gražiai ir daro interjerą jaukesnį. Nepaisant to, valymas nėra pats maloniausias dalykas, kaip ir grilio valymas. Susikaupę pelenai yra lengvi ir labai dulkėti, todėl jų pašalinimas įprasta šluota nėra geriausias sprendimas. Ore kylančios dulkės dirgina kvėpavimo sistemą ir, be to, jos nusėda ant baldų, todėl valymas kambaryje mus privers …