Geri tiesintuvai su jonizacija – reitingai ir nuomonės – 2021 m. Vasario mėn

Tiesintuvas „Philips HP8372 / 00“ yra prietaisas, pelnęs didelį vartotojų pripažinimą 2021 m. Jie sutiko, kad tai produktas, vertas dėmesio ir vertas kainos. Štai kodėl jis yra mūsų jonizavimo tiesinimo priemonių sąrašo viršuje. Jis turi keramines plokšteles, kurios apsaugo mūsų plaukus nuo pažeidimų. Daugelis žmonių nusprendė įsigyti pateiktą modelį, nes jame naudojama speciali „Moisture Protect“ technologija. Tai novatoriškas sprendimas, naudojamas tiesinimo priemonėse. Specialūs jutikliai drėkina plaukus, kad jie neišsausėtų. Sklandus temperatūros valdymas leis jums pritaikyti įrangą pagal jūsų plaukų poreikius. Tačiau tai nėra pigus produktas, todėl jei ieškote kažko šiek tiek pigesnio, iki 250 zlotų, pasirinkite jį „Babyliss i-pro ST395E“. Keraminės-titano grindys apsaugo plaukus nuo pažeidimų. Šis prietaisas turi temperatūros valdiklį. Jis siekia ne daugiau kaip 230 laipsnių C. Labai įdomu tai, kad pateiktą modelį galima naudoti tiek ant sausų, tiek ant drėgnų plaukų, todėl nereikia jaudintis, kad tiesindami šiek tiek drėgnus plaukų galiukus, juos sugadinsite.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį jonizuojantį tiesintuvą pasirinkti?

Pirkinių vadovas

Tikriausiai daugelis iš mūsų svajoja apie gražius, tiesius plaukus. Gimusiems su garbanomis reikia naudoti tiesintuvą. Nors plaukų tiesinimas daugiausia yra moterų sritis, vis daugiau vyrų naudojasi dėl ilgų plaukų mados sugrįžimo. Deja, pigūs šio tipo prietaisai labai susilpnina plaukų struktūrą. Todėl, norėdami tinkamai jais rūpintis, turėtumėte įsigyti kuo geresnę įrangą rinkoje. Norėdami padėti jums pasirinkti, mes parengėme šį vadovą, iš kurio sužinosite, ko ieškoti. Jo pabaigoje įdėjome nedidelį trijų sąrašą geriausi jonizaciniai tiesintuvai.

Pirmiausia būtina paaiškinti, kas yra jonizacija ir kaip ji veikia. Džiovinant šlapius plaukus, ant jų paviršiaus susidaro neigiamai įkrauti elektronai – katijonai. Tai yra priežastis, kodėl mūsų plaukai tampa pernelyg statiški. Deja, tai daro neigiamą poveikį jų išvaizdai. Todėl, norint juos geriau sutramdyti, pradėta platinti prietaisus su jonizacija. Jos užduotis yra panaikinti šiuos mokesčius. Tai daro plaukus lengviau valdomus.

Svarbi funkcija, kurią turėtų atlikti tiesintuvas, yra temperatūros reguliavimas. Deja, daugelis prastos kokybės modelių neturi šios galimybės, nes dažnai naudojant plaukai sausina ir gadina plaukus. Dėl šios priežasties geriau pasirinkti įrangą, kuri turi šią galimybę. Nes žmonės su plonais plaukais turėtų naudoti daug žemesnę temperatūrą nei žmonės su garbanomis.

Svarbiausias bet kurio tiesintuvo elementas yra plokštės. Tik prieš kelerius metus teflono modelių buvo galima įsigyti rinkoje. Deja, jie negarantuoja tolygaus temperatūros pasiskirstymo. Todėl kai kurios sruogos kaista daugiau, o kitos mažiau. Dar blogiau, kad plaukai kartais gali sudegti. Šiuo metu jų skaičius sumažėjo, tačiau norintys sutaupyti žmonės tikrai juos suras.

Populiariausias plytelių tipas yra keraminiai modeliai. Dažniausiai jie gaminami iš šios medžiagos mišinio su titanu arba aliuminiu, o tai garantuoja didesnį patvarumą. Pirkdami įsitikinkite, kad keraminės plytelės nėra per plonos, nes tai gali greitai susidėvėti. Keraminiai modeliai garantuoja tolygų šilumos paskirstymą, kuris leidžia greitai ištiesinti sruogą.

Rinkoje taip pat yra modelių su infraraudonųjų spindulių plokštelėmis, kur šiluma fazėmis įsiskverbia giliai į plaukus. Toks sprendimas nepažeidžia jo struktūros. Kitas tipas yra titano modeliai. Daugelis žmonių nusprendžia juos įsigyti, nes jie yra labai patvarūs ir tvirti.

Jonizuoti tiesintuvai – reitingas

„Philips HP8372 / 00“

„Philips HP8372 / 00“ modelis yra puikus ir labai tvirtas tiesintuvas su jonizacija gera kaina. Tai nepaprastai efektyvus prietaisas, kuris padės jums pasiekti tiesius plaukus per kelias minutes. Ją sukelia labai trumpas įšilimo laikas, nes pateiktas prietaisas yra paruoštas naudoti po 15 sekundžių.

Šis geriausias 2021 m. Jonizavimo tiesintuvas turi keramines dangas. Jų dėka temperatūra tolygiai pasiskirsto per visą plaukų ilgį. Taigi jums nereikia jaudintis dėl apdegusių galų.

Be to, abi šio modelio plytelės yra kilnojamos. Ši parinktis buvo įvesta žmonėms, turintiems storus ir ilgus plaukus. Jonizacija modelyje taip pat yra labai efektyvi. Gaminami neigiami jonai gerina plaukų būklę ir jų išvaizdą dienos metu.

Naujos technologijos leido tiesintuvui įrengti specialų jutiklį, kuris valdo vartotojo plaukų būklę ir temperatūrą sureguliuoja pagal jų būklę. Tai sumažina plaukų džiovinimo ir galiukų deginimo riziką. Natūralu, kad prietaisas taip pat turi rankinį temperatūros valdymą.

Vartotojų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami. Daugelis vartotojų gyrė įrenginį už efektyvų darbą ir tvirtą apdirbimą.

„Philips HP8372 / 00“ tiesintuvas yra modernus jonizuojantis modelis, kurio maksimali darbinė temperatūra yra 200 laipsnių C. Plokštės pagamintos iš aukštos kokybės keramikos. Kabelio ilgis yra 2,5 m.

Privalumai

Šilumos reguliavimas:

Tiesintuvas yra reguliuojamas vienu iš 3 lygių: 150 ° C, 170 ° C ir 200 ° C. Pirmoji vertė skirta švelniems plaukams, linkusiems lūžti. Savo ruožtu aukščiausias lygis tikrai bus naudingas žmonėms su storomis ir tankiomis garbanomis.

Efektyvumas:

Įrenginyje yra aukštos kokybės šildytuvas, kurio temperatūra vos per 15 sekundžių gali pasiekti 200 laipsnių C. Tai puikus patogumas žmonėms, kurie rytais šukuoseną formuoja prieš eidami į darbą.

Kilnojamos plytelės:

Tiesinimo metu sumažėja plokščių slėgis plaukų sruogose. Dėl to patarimai tampa mažiau trapūs ir linkę perkaisti bei degti. Per stipriai užspaudus įrangą ant plaukų, galima sugadinti jų struktūrą, kilnojamųjų plokščių užduotis yra pašalinti šį pavojų.

Apsaugos nuo drėgmės technologija:

Specialus jutiklis, kuris tikrina plaukų drėkinimą, yra puikus patogumas. Dirbant šukuosenos būklė tikrinama 30 kartų per sekundę, kad sumažėtų pavojus išsausėti. Dėl to net dažnas tiesinimas neturi neigiamos įtakos patarimų būklei.

Dizainas:

Prietaisas turi įdomų ir labai gražų dizainą, kurio dėka jis tikrai patiks daugeliui vartotojų.

Trūkumai

Kaina:

Įrenginio įsigijimo kaina viršija 290 PLN, o tai gali pasirodyti didelė kliūtis daugeliui vartotojų.

„Babyliss i-pro ST395E“

Įrenginys, vadinamas „Babyliss i-pro ST395E“, yra dar vienas pasiūlymas mūsų sąraše. Tai labai efektyvi ir šiuolaikiška įranga, kurią galima naudoti tiek švelniems, tiek storiems ir garbanotiems plaukams.

Keraminė danga užtikrina tolygų temperatūros pasiskirstymą šeriuose. Taigi jums nereikia jaudintis dėl apdegusių galų. Be to, ši medžiaga yra labai patvari, todėl šio įrenginio pirkimas yra gera investicija.

Jonizacija, su kuria įrengtas prietaisas, garantuoja jūsų plaukų būklės pagerėjimą. Gerai žinoma, kad aukšta tiesintuvo temperatūra sausina šukuoseną. Tačiau jonizacijos efektas suteikia sruogoms sveikatos ir švelnumo.

Pateiktas prietaisas įkaista labai greitai, tai užtrunka kelias sekundes. Dėl to stiliaus procesas trunka kelias minutes. Tai yra didelis laiko taupymas žmonėms, gyvenantiems kelyje.

Vartotojų nuomonė apie šį modelį yra labai glostanti. Daugelis vartotojų įvertino, kad tai labai saugus įrenginys. Jei prieš išeidami iš namų pamiršote išjungti tiesintuvą, jums nereikia jaudintis dėl gaisro. Pateiktas produktas pats išsijungs po kelių minučių.

„Babyliss i-pro ST395E“ yra jonizuojantis tiesintuvas, kuris garantuoja greitą ir efektyvų darbą, tuo pačiu apsaugant plaukus. 3,8 cm pločio plytelės padengtos keramikos-titano danga.

Privalumai

Šilumos reguliavimas:

Pateiktas prietaisas leidžia mums reguliuoti šildymą vienu iš 5 lygių – nuo 170 laipsnių C iki 230 laipsnių C. Dėl to galite greitai pritaikyti šilumos lygį pagal savo plaukų būklę. Mažesnė vertė yra ploniems antgaliams, kurie linkę perkaisti. Kita vertus, aukščiausias lygis yra skirtas storoms ir tankioms garbanoms, kurioms reikalinga aukšta temperatūra.

Nauja technologija:

Dėl novatoriškų pokyčių tiesinimo priemonę galima naudoti tiek sausiems, tiek šlapiems plaukams. Naudojant įrangą iškart po plovimo, aukšta temperatūra padės jai išdžiūti.

Pora:

Darbo metu išsiskiria garas, kuris prasiskverbia į plaukų struktūrą. Dėl to šukuosena yra tinkamai drėkinama ir nekelia statinės.

Temperatūros pasiskirstymas:

Dėl keramikos-titano dangos temperatūra tolygiai pasiskirsto po visą prietaiso paviršių. Dėl to kiekviena sruoga yra vienodai ištiesinta, o tai suteikia elegantišką efektą.

Trūkumai

Kaina:

Pasirinkus pateiktą modelį, reikia išleisti sumą, viršijančią 230 PLN.

„Rowenta Respectissim 7/7 SF7420“

„Rowenta Respectissim 7/7 SF7420“ yra vienas geriausių ištiesinimo priemonių rinkoje. Vario-silicio dangos dėka šis modelis yra labai saugus jūsų plaukams. Temperatūra tolygiai pasiskirsto per visą plaukų ilgį, todėl nereikia jaudintis dėl nudegusių galiukų. Žinokite, kad maksimali prietaiso sukurta temperatūra yra 23 ° C.

Deja, reguliariai naudojant tiesinimo priemonę, gali susilpnėti plaukų struktūra. Norėdami to išvengti, tiesinimo įrenginys turi jonizuojantį poveikį. Jis maitina plaukus, todėl jie tampa švelnesni.

Tiesintuvas valdomas per LCD ekraną. Būtent ten galite padidinti ir sumažinti temperatūrą, kad atitiktų jūsų poreikius ir plaukų struktūrą. Tai yra dėl to …