Geriausias elektrinis virdulys su temperatūros valdymu

Elektriniai virduliai su temperatūros reguliavimu tampa vis populiaresni, todėl nusprendėme šį straipsnį skirti būtent tokiems gaminiams. Tarp geriausių pasiūlymų rinkoje yra „Bosch TWK8611P“. Tai nėra atsitiktinis produktas, jį pasirinkome todėl, kad jis pelnė daugiausiai teigiamų vartotojų nuomonių tarp kitų rinkoje esančių virdulių. Prietaisas atrodo labai gerai, todėl jis yra ne tik funkcinė įranga virtuvėje, bet ir jo apdaila. Kadangi virdulys turi daug energijos, jis greitai paruošia reikiamos temperatūros vandenį. Produktas pagamintas iš labai geros kokybės medžiagų, atsparių korozijai. Vartotojai taip pat pasirinko šią įrangą, nes ja labai lengva naudotis. Tačiau jei šis modelis neatitinka jūsų lūkesčių, rekomenduojame jį „Philips HD9384 / 20“. Virdulys ilgą laiką palaiko paruošto vandens temperatūrą. Dėl didelės galios jis pasižymi greitu, efektyviu darbu. Jei norite sužinoti išsamesnį aukščiau pateiktų produktų aprašymą, rekomenduojame kitą mūsų apžvalgos dalį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį elektrinį virdulį su temperatūros reguliatoriumi pirkti?

Pirkinių vadovas

Elektrinis virdulys yra labai patogus naudoti prietaisas, kuris greitai užvirins vandenį, reikalingą karštam gėrimui paruošti. Modeliai su temperatūros reguliavimu nusipelno ypatingo dėmesio, nes ne kiekvieną užpilą reikia pilti verdančiu vandeniu. Kavos ar arbatos atveju rekomenduojamas vanduo žemesnėje temperatūroje – apie 80 laipsnių C. Be to, kartais virtuvėje mums reikia karšto vandens, kurio temperatūra, pavyzdžiui, 40 laipsnių C. Todėl tokia reguliavimo sistema yra nepakeičiamas. Norėdami padėti jums pasirinkti šio tipo produktą, pristatome mūsų vadovą. Įtraukėme svarbiausius klausimus, kurių dėka rasite atsakymą į klausimą: kokį elektrinį virdulį su temperatūros reguliatoriumi turėtumėte pasirinkti?

Temperatūros kontrolė

Vis labiau populiarėjantis sprendimas, kurį naudoja gamintojai, yra reguliavimo sistemos įrengimas, kurio dėka galima pašildyti vandenį iki konkrečios temperatūros. Paprastai mes randame prietaisus, kuriuose temperatūra gali būti nustatyta nuo 40 laipsnių iki 100 laipsnių C. Valdymas atliekamas naudojant specialų elektroninį ekraną ir mygtukus.

Laikant šilumą

Geriausias elektrinis virdulys su temperatūros valdymu turi galimybę palaikyti šilumą. Tada prietaisas primena termosą, kurio dvigubos sienos apsaugo vandenį nuo šilumos nuostolių.

Šildytuvas

Šildytuvas yra atsakingas už vandens paruošimą. Būtent šis elementas užvirina vandenį, kurio dėka galime paruošti mėgstamą gėrimą. Šildytuvus galima rinktis iš dviejų variantų:

Plokštė – dabar labiau paplitęs tipas. Viryklė sugeba užvirinti net minimalų vandens kiekį. Papildomas pranašumas yra atsparumas kalkių nuosėdoms, todėl virdulį lengviau valyti.

Spiralinis – tokiam šildytuvui reikia daugiau vandens, kad jį būtų galima efektyviai užvirinti. Daroma prielaida, kad spiralinis šildytuvas turėtų būti visiškai padengtas vandeniu. Manoma, kad jį reikia užpilti ne mažiau kaip 0,4 l vandens, nors daug kas priklauso nuo konkrečių modelių. Kitas šios rūšies gaminių trūkumas yra greitas kalkių nuosėdų nusodinimas, kurį pašalinti yra ypač sunku. Tačiau reikia pažymėti, kad tokio tipo virduliai tikrai yra pigesni.

Vandens lygio matas

Kiekviename elektriniame virdulyje yra matavimo puodelis, leidžiantis lengviau nustatyti pilamo vandens kiekį. Tai leidžia paruošti pakankamai skysčio. Šiuolaikiniai modeliai turi apšviestus matavimo indelius, kurių dėka neturėsime problemų užpildyti virdulį net esant silpnam apšvietimui. Tokios vandens lygio matavimo priemonės yra vienoje arba abiejose įrangos korpuso pusėse.

Filtrai

Filtrai skirti sumažinti nusodinamų vandens teršalų kiekį. Štai kodėl geras elektrinis virdulys yra produktas, turintis efektyvią filtravimo sistemą. Tai gali būti keli variantai:

Anglies filtras – sugeria nemalonius kvapus ir priemaišas.

Nailono tinklelis – pigiausias pasiūlymas, jis surenka tik didžiausius teršalus.

Nerūdijančio plieno tinklelis – filtruoja didelį nešvarumų kiekį, todėl jis yra efektyvesnis nei nailono tinklelis.

Darbo apimtis

Svarbus klausimas renkantis elektrinį virdulį yra ir darbinis tūris. Ši įranga turėtų šildyti vandenį neskleisdama daug triukšmo. Nepamirškite, kad tam didžiausią įtaką daro ant šildytuvo nusėdusios skalės. Tai daro įtaką įrangos veikimui, dėl kurio šildytuvas veikia garsiau ir laikui bėgant tampa avariniu atveju. Štai kodėl verta reguliariai valyti virdulį.

Linija

Geras elektrinis virdulys yra laidas, kuris nėra nei per ilgas, nei per trumpas. Jis turėtų būti pritaikytas mūsų virtuvės poreikiams, kad tai netrukdytų mūsų darbui.

Galia – kuris elektrinis virdulys yra geriausias?

Galia yra labai svarbus parametras. Nuo jo priklauso vandens užvirimo greitis. Tačiau verta prisiminti, kad kuo didesnė jo vertė, tuo didesnis energijos suvartojimas. Priklausomai nuo šildytuvo, galia pateikiama dviem diapazonais: spiraliniai šildytuvai – nuo 200 W iki 2200 W, plokšti šildytuvai – nuo 600 W iki 3100 W.

Būstas

Kalbant apie virdulio korpusą, jis gali būti pagamintas iš įvairių rūšių plastiko. Populiariausi ir pigiausi modeliai yra pagaminti iš plastiko, kuris yra labai lengvas ir nešildo. Virdulių, pagamintų iš nerūdijančio plieno, svoris yra daug didesnis, o dviguba sienelė, veikianti termoso principu, yra atsakinga už vandens šilumą. Parduotuvėse taip pat randame stiklinius virdulius, kurie yra gana lengvi.

Tokie modeliai yra labai minimalistiniai ir puikiai atrodo virtuvėje. Tačiau dėl jų trapumo naudodami būkite atsargūs. Paskutinis tipas yra keraminiai korpusai, brangiausi iš visų galimų variantų. Kita vertus, juos labai lengva valyti ir jie nėra karštesni nei stiklas.

Talpa

Kiek vandens galima paruošti vienu metu, priklauso nuo talpos. Ši vertė turėtų atitikti namų ūkio narių skaičių ir tai, kaip dažnai naudojame virintą vandenį. Taip pat verta manyti, kad vienoje stiklinėje telpa apie 250 ml vandens, kurį galima lengvai paversti kasdieniu suvartojimu. Vieno litro virdulys užvirins vandenį po 4 stiklines vienu metu. Tačiau keturių žmonių šeimoms vis tiek rekomenduojame įsigyti didesnę įrangą, pavyzdžiui, 2,5 litro virdulį. Tiems, kurie gyvena vieni, pakaks 0,5 litro modelio.

Papildomos funkcijos

Naujesni elektrinių virdulių modeliai turi papildomų funkcijų. Vienas iš jų yra užprogramuotas automatinis prietaiso įjungimas. Jis skirtas žmonėms, kurie gyvena skubotai, nes tai taupo jų laiką.

Elektriniai virduliai su temperatūros valdymu geromis kainomis

Elektrinio virdulio kaina pirmiausia priklauso nuo gamintojo ir modelio parametrų. Pigiausi prietaisai yra pagaminti iš plastiko ir kainuoja apie 80 PLN. Parduotuvėse yra ir tokių, kurių pirkimo kaina viršija 350 PLN.

Geriausi elektriniai virduliai su temperatūros valdymu 2021 m

Norėdami įsitikinti, kad pasirinkote kuo patikimesnį produktą, rekomenduojame perskaityti mūsų elektrinių virdulių su temperatūros reguliavimu reitingą. Jame aprašėme keletą įdomių įrenginių.

Mūsų rekomendacijos

„Bosch TWK8611P“

„Bosch TWK8611P“ modelis yra tylus ir rekomenduojamas elektrinis virdulys su temperatūros valdymu. Tai, kas atkreipia mūsų dėmesį nuo pat pirmos akimirkos, yra modernus ir labai elegantiškas prietaiso dizainas. Įranga tikrai gerai atrodys mūsų virtuvėje.

Pateikto virdulio talpa yra 1,5 l, todėl jis tiks didelei šeimai. 2400 W galia leis mums greitai ir efektyviai dirbti. Tai reiškia, kad produktas galės išvirti kelis puodelius arbatos ar kavos. Temperatūros reguliavimo funkcija leidžia mums pasirinkti vieną iš šių verčių: 70 laipsnių C, 80 laipsnių C, 90 laipsnių ir 100 laipsnių C. Užvirinus vandenį, virdulys keletą minučių palaiko temperatūrą. Komplekte esanti kaitlentė yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, todėl yra atspari rūdims ir korozijai.

Daugeliui vartotojų patinka dvipusis vandens lygio indikatorius. Negana to, pačiam virduliui būdingas tylus veikimas, todėl jis netrikdo namų ūkio narių.

„Bosch TWK8611P“ yra baltas elektrinis virdulys. Jo talpa yra 1,5 l. Galia yra 2400 W. Virdulys pagamintas iš nerūdijančio plieno, o jo pagrindas yra visiškai pasukamas.

Privalumai

Šildymo greitis:

Virdulys labai greitai sušildo vandenį dėl labai didelės galios, kuri yra iki 2400 W.

Dizainas:

Modelis atrodo labai gražiai ir tikrai tiks daugumoje šiuolaikinių virtuvių. Virdulys gali būti ne tik naudingas, bet ir malonus puošmena.

Funkcijos:

Aparatūra turi keletą puikių funkcijų, kurios daro ją naudingesnę. Vienas iš jų yra apsauga nuo perkaitimo. Kitas yra „palaikyti šilumą „, kurio dėka virdulys ilgą laiką palaiko aukštą paruošto vandens temperatūrą, todėl praėjus 20 minučių jį užvirinus, vis tiek galime užvirinti arbatą.

Nustatymai:

Tinkamą virimo temperatūrą galite nustatyti labai lengvai. Galite pasirinkti nuo 70 iki 100 laipsnių C. Temperatūrą galima pakeisti tik dviem dideliais mygtukais „+“ ir „-“.

Trūkumai

Apimtis:

Vartotojai mano, kad ne tik virdulys veikia garsiai, bet ir signalizuoja, kad virimas yra įjungtas ir išjungtas. Kai kuriems žmonėms tai labai nepatogu.

„Electrolux EEWA 7800“

„Electrolux EEWA 7800“ modelis yra vienas populiariausių elektrinių virdulių. Taip yra dėl paprasto prietaiso veikimo ir galimybės savarankiškai pasirinkti vandens temperatūrą. Galite pasirinkti vertę: 80 laipsnių C – žaliosios arbatos, 85 laipsnių C – baltos, 90 laipsnių C – ulungos, 95 laipsnių C – kavos ir 100 laipsnių C – žolelių užpilų ir greitųjų sriubų.

Kategorijos Apie viską