Kūdikio laikiklis. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn


Šių produktų nebėra

Šalikas „Womar Be Close“ N17

Womar Chusta Be Close N17 negali ignoruoti mūsų kūdikių vežėjų reitingo. Mūsų prosenelės savo vaikus jau nešiojo šalikais. „Womar Be Close N17“ diržas yra daugiafunkcinis diržas, skirtas vežti vaikus, sveriančius nuo 3,5 kg iki 13 kg. Tai leidžia jums nešioti kūdikį gulint, gulint ar sėdint.

Šalikas, pagamintas iš medvilnės, kuri yra saugi vaikams, ir dėl specifinio pluoštų pynimo yra lanksti ir patvari. Dėl šių savybių medžiaga tiksliai ir saugiai apgaubia ir palaiko vaiką. Tėvui vaiko svoris pasiskirsto tolygiai ir neapsunkina stuburo.

Šalikas taip pat įgijo teigiamą Motinos ir vaiko instituto nuomonę. Bendras šaliko ilgis yra 4,6 m, o pažymėtas centras palengvina rišimą. Gali būti patrauklu ir tai, kad galime pasirinkti šaliką spalvos ir derinti prie savo drabužių spintos. Šio tipo kūdikių nešiotojai savo gerbėjų susilaukė ypač tarp moterų.

Jų pateiktos nuomonės yra ne tik patogumas ir patogumas naudoti, bet ir tai, kad naudodama šaliką jauna mama, maitindama savo kūdikį, naudojasi šaliko viršelio suteikiama diskrecija. Be to, mamos yra patenkintos artimu kūdikiu, kurį suteikia diržas, naudojamas kaip nešiklis.

Kurį „Tula“ nešėją turėtumėte pasirinkti?

Kūdikio nešioklė yra praktiškas įtaisas, naudingas pasivaikščiojimų ar apsipirkimų metu. Tai ne tik leidžia jums atlaisvinti tėvų rankas, bet ir sustiprina mamos ar tėčio ir jų vaiko ryšį. Tokio tipo produktų pasiūla rinkoje yra labai plati, šie priedai skiriasi stiliumi, dizainu, naudojimo būdu ir kaina. Norėdami padėti jums pasirinkti tinkamą nešiklį, mes parengėme šį vadovą, kuriame bus nurodyta, į ką atkreipti dėmesį perkant. Pabaigoje taip pat rasite reitingą, kuriame mes įtraukėme tris geriausius „Tula“ kūdikių nešiklius.

„Tula“ yra Lenkijos įmonė, kuri specializuojasi ergonomiškų stropų, žiedinių ir austų stropų, kaladėlių ir kitų vaikų nešiojimo reikmenų gamyboje. Produktai yra aukštos kokybės, pagaminti atsižvelgiant į mažiausias detales, todėl jie yra populiarūs tarp motinų visame pasaulyje. Nešikliai pagaminti iš 100% medvilnės ir turi sertifikuotas sagtis. Geriausias „Tula“ kūdikių vežimėlis 2021 m. Yra paprastas naudoti, patogus, lengvai valomas ir patvarus.

Rinkoje yra trijų tipų stropai – surišti, sagtis ir hibridiniai. Nėrinių modeliuose tiek klubo diržas, tiek pečių diržai yra surišti dvigubu mazgu. Sagties gaminiai, kaip rodo pavadinimas, yra su sagtimis, kuriomis tvirtinamas juosmens diržas ir pakinktai. Kita vertus, hibridiniuose stropuose klubo diržas tvirtinamas sagtimi, o pečių diržai surišami.

Pirkdami pirmąjį vaikui nešiklį, turime nepamiršti, kad jie skirti mažiems vaikams, kurie jau sėdi vieni ir yra pasirengę išlaikyti sėdimą padėtį. Subtilus vaiko stuburas patiria perkrovų, dėl kurių jis gali kreivėti, todėl palaukite, kol jis šiek tiek sustiprės.

Taip pat svarbu nešioklės konstrukcija. Jame neturėtų būti sustingę elementai ar siauras skydelis tarp kojų, nes tai priverčia neteisingą kūno padėtį. Kineziterapeutai pataria, kad kojų lenkimo kampas liemens atžvilgiu turėtų būti bent 90 laipsnių. Tai reiškia, kad jūsų kūdikio keliai turėtų būti aukštesni už jo dugną. Todėl turėtumėte pasirinkti nešiklį, kuris palaikys jūsų vaiko šlaunis per visą plotį. Be to, pasirinktas modelis turi tvirtai uždengti nugaras per visą ilgį ir turi tinkamai palaikyti galvą. Svarbiausia, kad pasirinktas produktas turėtų suteikti vaikui tvirtą apkabinimo padėtį tėvams.

Tula vežėjai – reitingas

Tula Confetti Pop

Mūsų apžvalgoje norėtume jums pristatyti „Tula Confetti Pop“ modelį. Tai ergonomiškas kūdikių vežimėlis, pagamintas iš 100% šviesiai pilkos medvilnės. Jame yra nuimamas gaubtas, kuris palaiko miegančio vaiko galvą ir apsaugo kūdikį nuo saulės ar vėjo.

Šis modelis skirtas vaikams, sveriantiems nuo 7 iki 20 kilogramų. Jis taip pat tinka vežti mažus vaikus iki 3,5 kg, jei jame yra kūdikio intarpas. Produktą galima dėvėti tiek priekyje, tiek gale. Tai labai patogu tėvams, nes ant klubo diržo yra kišenė ir reguliuojami petnešos.

Nešioklės skydelio matmenys yra tokie: aukštis – 39 cm, plotis – 38 cm, o klubo diržo aukštis – 14 cm, o apimtis – 69-145 cm. Produktas yra visiškai saugus, nes atitinka Europos saugos standartus pagal PN-EN 13209-2: 2006 standartą.

Verta atsižvelgti į labai teigiamus vartotojų atsiliepimus apie produktą „Tula Confetti Pop“, dėl kurio jis labai greitai parduodamas. Vartotojai visų pirma vertina jo saugumą, neįtikėtiną patogumą ir patrauklią išvaizdą.

Tula lygiakraštis

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be „Tula Equilateral“. Tai nešiklis, skirtas vaikams nuo 7 iki 20 kilogramų, pagamintas iš aukštos kokybės tamsiai pilkos medvilnės audinio.

Šiame modelyje yra sertifikuotos sagtys ir diržai, kišenė ant klubo diržo ir gaubtas, palaikantis vaiko galvą ir užtikrinantis apsaugą nuo saulės ir vėjo. Jis turi galimybę reguliuoti pakinktų ilgį, o tai yra labai patogus pasirinkimas vyresniems nei 185 cm tėvams.

Kūdikių nešiklį lengva naudoti, patogu ir saugu. Jis turi visus reikiamus patvirtinimus, o jo gamyboje nebuvo naudojamos jokios antistatinės priemonės. Jas taip pat galima plauti skalbimo mašinoje.

Žmonės, nusprendę įsigyti šį nešiklį kūdikiui, sutinka, kad jis yra labai naudingas ir funkcionalus. Be to, vartotojams patiko aukštos kokybės ir patrauklus dizainas.

„Tula“ tendencijų laivynas

Mūsų reitinge taip pat yra „Tula Trendsetter Navy“ produktas. Tai „Tula“ nešioklė už gerą kainą, pagaminta iš 100% medvilnės su „Őko-Tex Standard 100“ ir higienos sertifikatu.

Nešiklis leidžia jūsų vaikui užimti sveikiausią ir natūraliausią padėtį. Dėl reguliuojamų dirželių juos galima pritaikyti prie tėvų ūgio. Jis skirtas mažiems vaikams, sveriantiems nuo 7 iki 20 kg, ir naudodami papildomą įdėklą kūdikiui galime nešti 3,5 kg sveriantį vaiką.

Vartotojai teigiamai vertina šį produktą ir savo nuomonėje pabrėžia, kad jis yra patogus ir saugus. Papildomas pranašumas yra labai patraukli kaina, kuri neatsiejama nuo aukštos kokybės.

Kurį „Babybjorn“ nešiklį turėčiau pasirinkti?

Išvesti vaiką pasivaikščioti ar apsipirkti yra tikras iššūkis naujam tėvui. Mums sunku susitelkti ties savo užduotimi, kai nuolat turime įsitikinti, kad smalsus kūdikis nepakenkia sau. Geros kokybės kūdikių nešiotojai yra šios problemos sprendimas. Jų dėka mes visada galime stebėti savo kūdikį, ir jis jausis saugus. Kadangi tokio tipo įranga turi tiesioginį kontaktą su mūsų mažyliu, modelis turi būti gerai pagamintas. Mes rekomenduojame savo vadovą visiems tėvams, kurie nežino, kaip nusipirkti tokį produktą. Mes įtraukėme informaciją, kaip pasirinkti geros kokybės modelį.

„Babybjorn“ yra gerai žinomas švedų prekės ženklas, gaminantis aukštos kokybės įrangą vaikams ir jų tėvams. Gamintojo pasiūlyme yra vaikštynės, gultai, antklodės ir kūdikių vežimėliai. Visi produktai sėkmingai išlaikė reikiamus patvirtinimus, todėl buvo patvirtinti pardavimui. Įmonės asortimente esantys daiktai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, o tai garantuoja naudojimo patogumą.

Geriausias „Babybjorn“ vežėjas 2021 m. Turėtų turėti visus būtinus patvirtinimus. Kadangi daikto paviršius tiesiogiai liečia subtilią kūdikio odą, produktas turi būti saugus. Vežėjai yra tie, kuriuos patvirtina Motinos ir vaiko institutas.

Prieš pirkdami pagalvokite, koks didelis jūsų kūdikis ir kiek laiko jis naudos kūdikio laikiklį. Nes kiekvienas rinkoje siūlomas produktas turi savo svorio apribojimus. Tam tikri modeliai skirti tik kūdikiams, todėl jie gali išlaikyti svorį, neviršijantį 13 kg. Dėl šios priežasties, jei jūsų kūdikis sveria daugiau arba ketinate naudoti laikiklį net ir jam paaugus, įsigykite didesnio svorio toleravimo įrangą. Čia taip pat reikėtų pažymėti, kad kaip tėvas taip pat turėtumėte pasirūpinti savo komfortu. Jei perkate gana sunkų kūdikių nešiklį, daugelį valandų nešioti gali būti nemalonu.

Taip pat verta pagalvoti, kokia įrangos rūšis mums bus tinkamiausia. Pirmasis tipas, kurį galime rasti rinkoje, yra klasikiniai gaminiai. Šis modelis susideda iš krepšelio ir pakinktų ir yra pritvirtintas ant krūtinės, todėl vaikas gali pamatyti pasaulį. Antrasis vis labiau populiarėjantis tipas yra šalikų pakeitimas. Šio kūdikio nešiklio pranašumas yra tas, kad nereikia jo rišti. Tačiau atminkite, kad šiame modelyje daugiausia galime dėvėti mažylius, kurie gali sėdėti patys. Jei turite „Babybjorn“ automobilinę kėdutę ar vežimėlį, verta apsvarstyti galimybę įsigyti specialią gondolą. Jį galima įdiegti dviejuose aukščiau paminėtuose įrenginiuose. Paskutinis tipas yra į kuprinę panašūs nešiotojai, skirti ilgus pasivaikščiojimus mėgstantiems tėvams. Jų dėka jų vaikai galės grožėtis nuostabia gamta kartu su suaugusiaisiais. Žemiau pateikiame sąrašą, kuriame yra trys geriausi „Babybjorn“ nešėjai.

„Babybjorn“ vežėjai – reitingas

„Babybjorn One“

Mes rekomenduojame „Babybjorn One“ modelį visiems tėvams, kurie ieško geros kokybės vežimėlio savo vaikams. Tai aukštos kokybės produktas, pagamintas iš labai minkštos medžiagos, tokios kaip medvilnė. Tuo pačiu metu produktas atitinka „Oeko-Tex Standard 100“ standartą, …