Emalinis virdulys. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Ar ieškote emalio virdulio? Kviečiame skaityti toliau! Mūsų straipsnis jums pasakys, kurį modelį pasirinkti, kad jis būtų saugus jūsų sveikatai. Be to, sužinosite, kuriuos produktus dažniausiai perka interneto vartotojai. Jis užėmė pirmą vietą mūsų arbatinukų sąraše Ambicijos MERVE BROW. Šis virdulys yra aukštos kokybės. Tai daro jį naudinga virtuvėje daugelį metų. Modelis tinka ne tik namuose, bet jį verta pasiimti ir stovyklaujant. Produktas skirtas virti ant įvairių tipų degiklių, o įmontuotas švilpukas informuos apie verdantį vandenį. Ant virdulio uždėta rankena neįkaista. Dėl to į puodelius galite patogiai supilti verdantį skystį. Arbatinukas išsiskiria nesenstančiu dizainu, suteikiančiu interjero klasę ir eleganciją. Naudodami šį modelį galite būti tikri, kad užvirsite skanią arbatą ir kavą. Tačiau, jei šis produktas neatitinka jūsų poreikių, raginame perskaityti kitas mūsų sąrašo prekes. Virdulys buvo antras Emalinė Silezija 1901 m.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį emalinį virdulį pirkti?

Pirkinių vadovas

Emalis daugelį metų buvo labai populiarus tarp vartotojų, nes stiklo danga padengti gaminiai yra patvarūs ir atsparūs net labai aukštai temperatūrai. Dėl šios priežasties gamintojai naudoja šią medžiagą gamindami įvairių rūšių indus, kurie tiesiogiai liečiasi su ugnimi. Tarp jų yra ir kitų virduliai. Anot vartotojų, tokie gaminiai yra ne tik itin patvarūs, bet ir gražiai atrodo virtuvėje. Be to, jų naudojimas yra visiškai saugus sveikatai. Deja, parduotuvėse rasite ir labai gerų, ir prastos kokybės modelių. Dėl šios priežasties turėtumėte apsvarstyti, kokį emalinį virdulį pasirinkti, kad pirkinys atitiktų jūsų lūkesčius. Vadove aprašomos svarbiausios aukštos klasės indų savybės.

Dydis – kuris emalinis virdulys yra geriausias?

Renkantis virdulį, pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į jo dydį. Priešingai nei atrodo, tai yra nepaprastai svarbus veiksnys, nes nuo jo priklauso produkto funkcionalumas. Jei nuspręsite naudoti per mažai talpos, turėsite užvirinti vandenį, pvz., Paruošti arbatą daugiau žmonių. Rinkoje yra daugybė modelių, kurie vienu metu gali paruošti nuo 0,5 l iki net 3 l vandens. Tačiau jei ieškote namų naudojimo įrangos, verta susitelkti ties optimalesniu dydžiu. Pasak vartotojų, geriausias emalio virdulys yra 1,8 litro talpos. iki 2,2l.

Taip pat pažvelkite į indo pagrindą. Atminkite, kad nesvarbu, ar vandenį kaitinsite ant dujinės, ar indukcinės viryklės, šiluma turėtų paveikti tik produkto dugną. Taigi, jei perkate mažą virdulį, kurio pagrindo skersmuo yra daug mažesnis nei degiklių, galite būti tikri, kad po kurio laiko puodas degs ir bus juodas iš šonų, o tai atrodo labai neišvaizdžiai.

Rankena

Rankena yra būtina virdulio dalis. Jei perkate produktą su nekokybiška rankena, yra didelė rizika, kad palietus pašildytą medžiagą, apdeginsite ranką. Dėl šios priežasties rinkitės indus su tinkamomis apsaugos priemonėmis.

Geriausiai tinka virduliai su rankena, padengta silikonine medžiaga. Tokio tipo sprendimas suteikia jums garantiją, kad rankena nešils, o išjungę šilumos šaltinį galėsite lengvai ją paliesti. Taip pat verta pirkti indą su plastikine apsauga. Plastikas taip pat nepraleidžia aukštų temperatūrų, todėl virdamas jis neįkaista.

Pirkdami virdulį įsitikinkite, kad rankena yra judama. Kai kurie modeliai turi apsaugas, kurios stabiliai nelaiko vertikalios padėties, tačiau nukrenta ant vienos iš šonų. Tokio produkto įsigijimas yra gera idėja, tačiau jį naudodami turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į indo naudojimo saugumą. Tiesiogiai kontaktuojant rankeną su karštu emaliu, plastikas gali įkaisti. Pamiršus virdulį uždėti ant ugnies, gali būti beveik tikras, kad rankena ištirps, todėl gaminio ilgiau naudoti beveik neįmanoma. Nepaisant to, paslėpti tokį indą spintelėje yra daug lengviau, todėl jei norite mažo didelio talpos modelio, pagalvokite apie virdulio su sulankstomu elementu pirkimą.

Tačiau produktas su fiksuota rankena yra daug populiaresnis variantas. Jis pritvirtintas prie korpuso varžtais, todėl yra labai stabilus. Pagrindinis šio tipo tirpalo privalumas yra beveik visiškas atskyrimas nuo šilumos šaltinio. Žinoma, vandens garai veikia ir plastiką ar gumą, tačiau plastiko temperatūra nepakyla iki rankos deginimo.

Svilpukas

Virdulyje garuojantis vanduo išbėga pro skylę, baigtą švilpimu. Veikiamas oro srauto, elementas sukuria būdingą garsą, kuris mums praneša, kad skystis jau paruoštas.

Parduotuvėse rasite indus su nuimama ir visam laikui pritvirtinta perdanga. Sunku pasakyti, kuris iš jų yra geresnis. Pirmojo pranašumas yra tas, kad jei švilpukas yra kokiu nors būdu sugadintas, galite nusipirkti naują elementą, nepakeisdami viso virdulio. Tai taip pat gera žinia žmonėms, kurie planuoja virti ne tik vandenį. Garuojantis pienas ar kiti skysčiai gali kauptis sunkiai prieinamose švilpuko vietose, todėl po kurio laiko jo nebebus galima naudoti. Tokiu atveju mums neturėtų kilti problemų ieškant naujo elemento

Nepaisant to, vartotojai vis dažniau kreipiasi į modelį su visam laikui pritvirtintu uždarymu. Jie argumentuoja savo pasirinkimą tuo, kad nuimami švilpukai greitai pasimeta, o kiekvienas papildomas šios dalies įsigijimas yra gana brangus. Be to, nudegimų rizika nuėmus spyną yra gana maža, nes nereikia griebti švilpuko viduryje. Perdangos turi specialų skirtuką, paprastai esantį kelis centimetrus nuo vietos, kur išteka karšto vandens garai.

Emalio virduliai geromis kainomis

Emalinių virdulių asortimentas skiriasi ne tik pagal konstrukciją, bet ir kainą. Parduotuvėse rasite produktų, kuriuos galite įsigyti už mažiau nei 50 PLN. Įdomių raštų patiekalai, pagaminti populiarių gamintojų, yra daug brangesni, o jų kaina gali viršyti net 70 PLN.

Geriausi emaliniai virduliai 2021 m

Jei jau perskaitėte mūsų vadovą, žinote, kokios yra svarbiausios gero arbatinuko savybės. Taip pat surinkome 5 modelius, tarp kurių galite rasti savo virtuvei tinkamą modelį. Žemiau esančiame emalio virdulyje yra produktų, kurie sulaukė aukščiausių vartotojų įvertinimų.

Mūsų rekomendacijos

Ambicijos MERVE BROW

Daugelį žmonių domina patrauklus „Ambition MERVE BROW“ virdulys. Šis produktas yra skirtas žmonėms, kurie vertina aukštą kokybę ir funkcionalumą. Modelis skirtas vandeniui virti indukcinėse, elektrinėse, dujinėse ir keraminėse viryklėse.

Šis geras ir pigus emalinis virdulys padengtas tamsiai rudu laku. Papildomi elementai, tokie kaip rankena ir dangčio dalis, yra juodi. Modelis turi apvalią formą. Bakelito rankena yra sumontuota viršuje virš vandens angos ir neįkaista. Dizainas sujungia modernų ir tradicinį dizainą, todėl tinka bet kuriai virtuvei.

Šio virdulio talpa yra 2,2 litro, todėl paruošti karštą gėrimą visai šeimai pakanka virinto vandens. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės anglinio plieno ir padengtas emaliu tiek viduje, tiek išorėje. Jame įrengtas švilpukas, kuris atidaromas paspaudus mygtuką. Vartotojai vertina šį modelį dėl ilgaamžiškumo, kurį jis turi dėl gero apdirbimo.

„Ambition MERVE“ yra geras emalinis virdulys iki 60 PLN. Modelio talpa yra 2,2 litro. Produktas pagamintas iš anglinio plieno.

Privalumai

Bakelito rankena:

Virdulys turi bakelito rankeną, kuri neįkaista per greitai. Dėl to pilti vandenį į puodelį yra paprasta ir mums nereikia ieškoti apsauginės pirštinės, kad galėtume tai padaryti saugiai.

Likimas:

Pateiktas modelis pritaikytas visų tipų viryklėms (įskaitant indukcines virykles). Produktas yra universalus. Jei galvojame apie dovanų pirkimą, neturime susimąstyti, kokią įrangą turi žmogus, kurį norime padovanoti namuose.

Užpildymo anga:

Dėl didelės įleidimo angos patogu papildyti vandenį bakelyje.

Lengva priežiūra:

Virdulys padengtas lygiu emaliu, kuris gerai apsaugo jo paviršių. Ši danga turi vienodą struktūrą, kuri palengvina kruopštų produkto valymą.

Dizainas:

Modelis yra gražaus dizaino. Virdulys yra vienspalvis, todėl jo derinimas su likusiais virtuvės priedais nėra problema.

Trūkumai

Svilpukas:

Švilpuko apdirbimas galėtų būti geresnis. Šis elementas nepakankamai garsiai signalizuoja, kad vanduo verda.

Emalinė Silezija 1901 m

Įdomus produktas, kurį sukūrė Lenkijos gamintojas, yra „Emalia Silesia 1901“ modelis. Virdulys buvo sukurtas naudoti bet kurioje viryklėje. Taip pat galite pasiimti su savimi į kelionę ar kempingą. Arbatinukas atrodo labai patraukliai, jis yra apvalios formos. Jis yra įvairių spalvų. Modelio talpa yra 2,5 litro, to pakanka paruošti šiltą gėrimą visai šeimai.

Arbatinukas pagamintas iš plieno ir padengtas emaliu, todėl jis yra patvarus. Rankena pagaminta iš bakelito, kuris neįkaista. Tai apsaugo nuo nudegimų. Be to, rankena buvo tinkamai profiliuota, todėl lengviau nešiotis pilną virdulį.

Arbatinuke yra švilpukas, sakantis, kad vanduo yra užviręs. Be to, indas turi nuimamą dangtį, kuris palengvina …