Geriausias elektrinis keraminis virdulys

Jei ieškote tobulo elektrinio virdulio, patariame perskaityti aprašymą „Maestro MR070“. Tai labai gražaus dizaino modelis, gerai atrodantis bet kurioje virtuvėje. Pateikta įranga turi daug galios, kurios dėka vandens virinimas neužima per daug laiko. Virdulį lengva ir patogu naudoti. Pradėti gaminti turi tik vieną mygtuką. Įrengus vandenį, įranga automatiškai išsijungia. Virdulys yra visiškai saugus, nes turi apsaugą nuo perkaitimo. Įrangos talpa yra 1,2 l, todėl vienu metu galite paruošti kavą ar arbatą daugiau žmonių. Tačiau atminkite, kad negalima griebti karšto dangčio. Modelis taip pat yra labai populiarus Koncepcija MOZAIKA 73928 kurio galia yra 1350 W, o talpa 1,5 l. Įrangos korpuse yra patraukli mozaika, nurodanti Rytų kultūrą. Produkto rankena neveikia dėl aukštos temperatūros, todėl verdant karštą gėrimą, jūs nesudegsite. Kitų keraminių virdulių aprašymus galite rasti toliau reitinge.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį elektrinį keraminį virdulį pirkti?

Pirkinių vadovas

Buitinės technikos pasirinkimas visada susijęs su tam tikra neapibrėžtumu. Mums įdomu, ar produktas bus funkcionalus, patvarus ir tinkamas mūsų namams. Panaši situacija ir perkant virdulį. Tarp daugybės skirtingų modelių ypatingą dėmesį nusipelno keramikos gaminiai. Ši, atrodytų, nedidelė įranga yra tokia populiari, kad parduotuvių lentynos paprasčiausiai sulenkiamos, kai svoris platus. Dėl šios priežasties vartotojams dažnai kyla klausimas, kokį elektrinį keraminį virdulį pasirinkti, kad neišleistų per daug pinigų. Taigi pažvelkime, kokių savybių produktas turėtų turėti, kad jis 100% atitiktų mūsų lūkesčius.

Kaitinimo elementai – kuris elektrinis keraminis virdulys yra geriausias?

Virdulių, varomų elektra, skirstymas paprastai vyksta pagal juose sumontuotą kaitinimo elementą. Tai yra labai svarbi įrenginio dalis, nes tai daugiausia priklauso nuo to, kiek tęsis naujas įsigijimas.

Šiais laikais paprastai yra dviejų tipų šildytuvai: atviri ir uždari. Tai reiškia, kad vieni naudoja spiralę vandeniui pašildyti, o kiti – diską, esantį įrangos apačioje. Atsižvelgiant į naudojimą, tiek pirmasis, tiek antrasis modeliai turi privalumų ir trūkumų. Virduliai su ritėmis visų pirma yra gana pigūs ir tylūs, todėl daugelį metų jie efektyviai veikia tūkstančiuose namų. Vienintelis dalykas, kurį turime prisiminti, yra tai, kad šildytuvas visada yra visiškai uždengtas. Priešingu atveju prietaisas gali sudegti. Šio tipo įrangos trūkumas yra kalkių nuosėdos. Sulenktus kaitinimo elementus labai sunku išvalyti, o tai reiškia, kad kampuose lieka nuosėdų, kurios dėl to dažnai patenka į puodelį.

Daug lengviau valyti elektrinius virdulius su į pagrindą įmontuotu kaitinimo elementu. Šildytuvo nereikia šveisti. Be to, šis elementas neturi tiesioginio kontakto su vandeniu, o tai taip pat turi įtakos jo techninei būklei. Kaip žinome, kaitinimo elementas labai įtakoja, ar vanduo užvirs greitai, ar lėtai. Dėl šios priežasties verta pagalvoti, ar mums rūpi minutės, ar pinigai. Virdulys su įmontuotu šildytuvu yra šiek tiek brangesnis nei klasikinis prietaisas, todėl vartotojai dažnai jo atsisako.

Galia

Dėl to, kad virdulys yra vienas iš svarbiausių prietaisų namuose, jis turi atlikti tam tikras pagrindines užduotis. Visų pirma, jis turėtų pašildyti vandenį iki 100 laipsnių C. Svarbu, kad jis tai padarytų pakankamai greitai, kad kavos ar arbatos paruošimas neužtruktų per ilgai. Dėl šios priežasties, pirkdami virdulį, patikrinkite, kokia jo galia. Šiuo metu parduotuvėse galime rasti įvairių parametrų produktų. Galingiausi buitiniai prietaisai turi 3 kW galią. Buitinėmis sąlygomis gerai veiks 1,5 kW galios virduliai. Tai yra optimalus sprendimas, leidžiantis išlaikyti reikiamą maisto ruošimo greitį, sunaudojant mažai energijos.

Tomas

Kuo daugiau vandens vienu metu telpa virdulyje, tuo mums reikės galingesnio šildytuvo. Dėl šios priežasties, jei ieškote turistinės programėlės, kurią galėtumėte naudoti trumpų stovyklų ir kelionių metu, įranga iki 0,5 l gali būti geras pasirinkimas.

Žmonėms, gyvenantiems dviese, pusės litro modelis gali būti per mažas. Nuolat kaitinti kitą vandens partiją nėra geriausias sprendimas. Todėl poros turėtų rinktis šiek tiek didesnį modelį. Vartotojai giria produktus, kurių talpa yra nuo 1,2 l iki 1,5 l.

Didesnės šeimos, ruošdamos pusryčius, tikrai ne kartą susidūrė su problema, vienam iš žmonių nepakako vandens. Mes galime išvengti nemalonios situacijos sukaupę virdulį, kurio tūris yra nuo 1,7 iki net 2 l. Tačiau atminkite, kad tokio tipo įranga turi reikiamą galią. Šiuo atveju tai nebus perdėta, jei pasirinksime 3 kW įtaisus.

Dizainas

Sprendžiant dėl ​​keraminio virdulio, jo išvaizda mums tikrai yra svarbi. Tai yra prietaisai, kurie, be puikių savybių, taip pat labai gražiai papuošia mūsų virtuvę. Subtili medžiaga, dažniausiai dekoruota gėlių raštais ar kitomis mozaikomis, puikiai tiks provanso ar angliško stiliaus virtuvėje. Taigi, jei norite rasti geriausią elektrinį keraminį virdulį, ypatingą dėmesį skirkite darbo kokybei. Pažvelkite į dangtelį ir dangčio tipą.

Jei bet kur matote įtrūkimus ar įtrūkimus, nuspręskite įsigyti kitą modelį. Veikiant temperatūrai, tokie trūkumai greitai padidėja, todėl po mėnesio prietaisas gali pasirodyti nenaudingas.

Elektriniai elektriniai virduliai geromis kainomis

Keraminių virdulių kainos yra gana įvairios. Jiems daugiausia įtakos turi: prekės ženklas, gamyboje naudojamų medžiagų tipas ir išvaizda. Pigiausius modelius galite įsigyti už mažiau nei 60 PLN. Tačiau jei norite aukščiausios lentynos produkto, turite būti pasirengę iki 200 PLN išlaidų.

Geriausi keraminiai elektriniai virduliai 2021 m

Norint greitai paruošti kavą ar arbatą, mums reikia gero virdulio ir tokius produktus įtraukėme į savo sąrašą. Žemiau pateikiame elektrinių keraminių virdulių reitingą. Jo dėka pasirinksite gerą įrangą.

Mūsų rekomendacijos

„Maestro MR070“

„Maestro MR070“ yra virdulys, kuris gali būti gražus dekoratyvinis virtuvės elementas. Tai įkvėpta retro modelių ir turi subtilius, skersinius išsipūtimus. Modelis yra baltas ir pagamintas iš keramikos (išskyrus pagrindą ir įjungimo bei išjungimo skirtuką). Įrangos talpa yra 1,2 litro.

Virdulys turi automatinę išjungimo sistemą. Įranga taip pat turi apsaugos nuo perkaitimo sistemą, todėl nereikia jaudintis dėl savo saugumo. Šie aspektai pagerina aptarnavimą ir užtikrina vartotojo saugumą.

Modelio galia yra 1200 W. Tai leidžia labai greitai užvirinti vandenį per daug nelaukiant. Daugelis vartotojų mano, kad aparatinė įranga yra labai tyli ir netinka. Dizainas skatina pirkti. Vartotojams taip pat patinka automatinis išjungimas.

„Maestro MR070“ yra 1200 W galios virdulys. Jo talpa yra 1,2 litro. Komplekte yra virdulys, pagrindas ir dangtelis. Modelis pagamintas iš keramikos.

Privalumai

Dizainas:

Virdulys atrodo labai patraukliai, o jo dizainas primena ankstesnių metų indus, dabar modernizuotus. Tai tinka bet kuriai klasikinei virtuvei.

Greitis:

Modelis turi labai didelę galią – 1200 W, todėl vandens paruošimas neužtrunka per ilgai.

Apimtis:

Vartotojai pastebi, kad įranga neskleidžia labai garsių virimo garsų. Todėl tuo tarpu nereikia atsisakyti žiūrėti televizoriaus, klausytis radijo ar kalbėtis su šeima.

Saugumas:

Modelis buvo apsaugotas nuo perkaitimo. Jums nereikia jaudintis, kad virdulys tam tikru metu suges.

Vykdymas:

Virdulys nėra labai didelis ir neužima daug vietos, todėl jį galima pastatyti net mažoje virtuvėje. Nepaisant to, jame telpa 1,2 litro vandens.

Trūkumai

Patogumas:

Virdulio dangtis tampa karštas, todėl jį išvirus jį pakelti yra labai pavojinga. Taip pat verta paminėti, kad virdulys yra gana trapus, todėl būkite atsargūs, kad jo nesulaužytumėte.

Koncepcija MOZAIKA 73928

„Concept MOZAIKA 73928“ modelis yra labai estetiškas gaminys, pritraukiantis visų dėmesį savo spalvų mozaika. Įdomaus dizaino dėka prietaisas puikiai tinka daugeliui arbatos rinkinių, todėl jį galima naudoti kaip patogų virdulį.

Modelio talpa yra 1,5 litro, todėl jis tinka didelei šeimai. Gamintojas užtikrina, kad keraminis paviršius nešildytų nuo vandens, todėl įranga yra visiškai saugi. Dėl tik aukštos kokybės žaliavų naudojimo prietaisas yra gana sunkus (1,73 kg be vandens), todėl vaikai neturėtų jo naudoti. Virdulio matmenys yra: kaitinimo zonos skersmuo – 15 cm, aukštis – 20 cm. Kabelis yra 72 cm ilgio, todėl gaminį naudoti yra visiškai patogu. Naudota medžiaga yra labai atspari apmušalams, todėl ji jums ilgai tarnaus.

Šio modelio apžvalgose gausu teigiamų vartotojų atsiliepimų, kurie įvertino elegantišką dizainą ir gana didelę talpą. Be to, įrangos naudojimas yra visiškai saugus, nes nešildanti rankena. Štai kodėl daugelis klientų pabrėžia, kad tai yra geras ir pigus elektrinis keraminis virdulys, į kurį verta investuoti.

„Concept MOZAIKA 73928“ virdulio galia yra 1350 W, o talpa – 1,5 litro. Įranga turi paslėptą kaitinimo elementą.

Privalumai

Vandens lygio indikatorius:

Ant korpuso yra vandens lygio indikatorius, todėl galime užpilti tiek vandens, kiek reikia tam tikram arbatos puodelių ar …