Balinimo juostos. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Balinimo juostelės – Pirkėjo vadovas, eiliškumas ir testas

Žmonės, svajojantys apie gražią šypseną, dažnai bijo, kad dantų balinimo procedūra bus didelė įtampa jų biudžetui. Laimei, ne visada taip turi būti. Kaip pašviesinti emalį ir saugiai atsikratyti spalvos pakitimo namuose? Galite naudoti balinančias juosteles, kurios veikia efektyviai ir neturi neigiamos įtakos dantų būklei. Populiarus produktas yra Ryškiai baltakuris užėmė pirmąją vietą reitinge. Rinkinyje yra 56 juostos, 28 viršutiniam ir apatiniam žandikauliui. Pakanka 30 minučių juos klijuoti ant emalio ir pakartoti šį veiksmą 14 dienų, kad šypsena būtų akivaizdžiai baltesnė. Svarbu tai, kad padidėjusio dantų jautrumo problema nekyla po produkto naudojimo. Rinkinys yra antras „WhiteWash Nano Intensive“kuris turi 28 juostas. Galime juos laikyti praktiškame krepšyje ir pasiimti su savimi į kelionę. Šis produktas leidžia greitai ir saugiai pašalinti apnašas nuo cigarečių, kavos, arbatos ir kt., Nelankant odontologo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokias balinimo juostas pirkti?

Yra įvairių būdų balinti dantis ir pašalinti negražiai atrodančias nuosėdas iš vyno, cigarečių, kavos ir arbatos. Jei nenorite apsilankyti pas odontologą ir išleisti daug pinigų balinančiam emaliui, apsvarstykite galimybę įsigyti balinimo juosteles. Dėl šiame vadove surinktų patarimų tikrai rasite produktą, kuris bus efektyvus.

Dirželių skaičius rinkinyje

Jei nesate tikri, kokias balinimo juostas pasirinkti, patikrinkite, kiek vienetų yra komplekte. Jų turėtų būti pakankamai, kad būtų galima atlikti pilną dantų balinimo procedūrą, tuo tarpu nereikia pirkti kitos pakuotės. Standartinis emalio apšvietimas trunka 14 dienų, todėl juostelės parduodamos už 28 vienetus, kartais jų būna ir šiek tiek daugiau. Svarbu, kad tuo pačiu metu galėtume balinti viršutinio ir apatinio žandikaulių dantis.

Naudojimo paprastumas

Ant pakuotės turėtų būti informacija apie produkto naudojimą. Priešingu atveju mums gali kilti problemų tinkamai atlikti gydymą, o poveikis nebus toks, kokio tikėtasi. Paprastai juostelės turėtų būti klijuojamos prie emalio ir paliekamos 30 minučių, kartais 60 ar net 90 minučių. Jie nenuslysta, nes viduje yra padengti specialiu geliu. Geriausios balinimo juostelės gerai prilimpa prie dantų, o juose esantys ingredientai pasiekia visas balinimo reikalaujančias vietas. Dėl to emalis tolygiai pašviesėja ir galite mėgautis sniego baltumo šypsena. Paprastai pakanka nuplauti burną pašalinus juostas. Paprastai nereikia valyti dantų nei prieš, nei po kasdienio balinimo (nors tai nėra taisyklė), tai leidžia sumažinti burnos dirginimo riziką.

Kompozicija

Paprastai juosteles dengiančios balinimo gelio sudėtyje yra vandenilio peroksido. Tai mažos koncentracijos medžiaga, neturinti neigiamo poveikio dantų būklei. Jo dėka galite pašviesinti emalį ir atsikratyti spalvos pasikeitimo. Taip pat įrodyta, kad vandenilio peroksidas gali pasižymėti antibakterinėmis savybėmis ir padėti atsikratyti tokių ligų kaip uždegimas ar dantenų kraujavimas. Kitas ingredientas, leidžiantis balinti dantis, yra aktyvuota anglis, kurios taip pat vis daugiau yra dantų pastose. Jis gerai sugeria nuosėdas ir daro emalį pastebimai ryškesnį.

Saugumas – kurios balinimo juostos yra geriausios?

Daugelis žmonių dantų balinimą sieja su vėlesnėmis padidėjusio jautrumo ar dantenų uždegimo problemomis. Tačiau diržų atveju taip neturi būti, ypač jei randame gaminį su sertifikatais, įsk. CE, FDA, SGS ir kt. Kilus abejonėms, verta pasikonsultuoti su odontologu, jei norite balinti dantis juostelėmis, kuris gali padėti išsirinkti saugų produktą.

Papildomi priedai

Labai dažnai, be balinimo juostelių, rinkinyje yra ir kitų, papildomų priedų. Paprastai tai yra speciali skalė, leidžianti nustatyti emalio atspalvį prieš ir po gydymo. Tokiu būdu galite pamatyti, ar pasiekėme norimų balinimo rezultatų. Kai kurie gamintojai prideda žymeklį prie rinkinio, leidžiančio paskleisti emalio šviesinimo priemonę sunkiai pasiekiamose vietose. Su jo pagalba taip pat galime efektyviau atsikratyti nuosėdų ties dantenų linija, kur jos dažniausiai kaupiasi. Ne visiems žmonėms pakeliai su juostelėmis kartoninėje pakuotėje atrodo visiškai patogūs, todėl rinkinyje galime įsigyti ir praktišką maišelį.

Balinimo juostos geromis kainomis

Vidutiniškai už balinimo juostas mokėsime nuo 30 iki 150 zlotų. Kas lemia šios rūšies produkto kainą? Svarbus gamintojas, taip pat rinkinio vienetų skaičius. Pabandykime per daug netaupyti pirkdami balinimo juosteles, kad vėliau paaiškėtų, jog poveikis nėra toks geras, kaip tikėjomės.

5 geriausios balinimo juostos. Nuomonės 2021 m

Žmonėms, kurie svajoja apie gražią ir sniego baltą šypseną, rekomenduojame mūsų balinimo juostelių reitingą. Jame yra produktų, kurie padeda šviesinti emalį ir kuriuos lengva naudoti, aprašymai.

1. Ryškiai baltos balinimo juostelės 5

Pristatome „Bright White 5“ – geros ir pigios balinimo juostelės, turinčios atitinkamus sertifikatus, įskaitant: FDA, CE, ISO ir MSDS. Su jų pagalba galite sumažinti natūralų emalio spalvos pasikeitimą, taip pat pašalinti kavos, arbatos, cigarečių ar vyno nuosėdas. Pakuotėje yra 28 paketėliai, kiekviename po dvi juostas.

Rinkinyje yra svarstyklės, kurių dėka galime patikrinti dantų atspalvį prieš ir po gydymo. Svarbu, kad produktą būtų saugu naudoti, jis nesusilpnintų ir nesuardytų emalio.

Balintojų juostelių naudojimas yra paprastas, tai patvirtina pirkėjai. Jums tereikia juos 30 minučių priklijuoti ant dantų, tada išimti ir išskalauti burną. Daugelis žmonių teigia, kad po pirmosios gydymo dienos galite pastebėti emalio atspalvio pasikeitimą.

„Bright White 5“ yra labai geros balinimo juostos iki 50 PLN. Rinkinyje yra 28 paketėliai.

Privalumai

Efektyvumas:

Produktas laikomas veiksmingu. Dėl balinamųjų juostelių galite atsikratyti cigarečių ar kavos likučių. Dantys po pirmo gydymo įgauna baltesnį atspalvį.

Jie nepažeidžia emalio:

Gamintojas užtikrina, kad „Bright White 5“ naudojimas yra visiškai saugus dantims. Produktas nepažeidžia emalio.

Lengvas balinimas:

Dantų balinimo procedūrą atlikti juostelėmis yra pigu ir labai lengva. Tiesiog atidarykite paketėlį su juostelėmis, nulupkite vieną sluoksnį ir tolygiai priklijuokite ant dantų. Tada tiesiog palaukite 30 minučių, nuimkite „Bright White 5“ ir praskalaukite burną.

Balinimo skalė:

Komplekte yra balinimo skalė, su kuria galime lengvai palyginti dantų būklę prieš ir po gydymo.

Pažymėjimai:

Produktas turi įvairius sertifikatus (įskaitant CE, FDA, ISO ir MSDS), kurie patvirtina aukštą apdirbimo kokybę ir naudojimo saugumą.

Trūkumai

Poveikio patvarumas:

Žmonės, įsigiję šį produktą, pripažįsta, kad tai duoda laukiamų rezultatų, tačiau norint juos išlaikyti, procedūra turi būti kartojama palyginti dažnai.

2. „WhiteWash Nano“ intensyvaus balinimo dantų juostos

„WhiteWash Nano Intensive“ produktas leidžia balinti dantis per dvi savaites. Pakuotėje yra 28 juostos, kurių pakanka 14 programų. Jie turi mėtinį poskonį, dėl kurio jų naudojimas neturėtų būti nemalonus.

Dantų balinimo procedūrą galime atlikti namuose ir keliaudami. Rinkinyje yra specialus krepšys, kuriame galime laikyti diržus. Jie gerai laikosi prie dantų, todėl neturėtume turėti problemų juos 30 minučių laikyti burnoje.

Juostelės leidžia saugiai balinti dantis, nelankant odontologo. Žmonės, nusprendę įsigyti pateiktą produktą, mano, kad tai buvo geras sprendimas. Dėl juostelių emalis tampa akivaizdžiai baltesnis, o kavos ar cigarečių nuosėdos – mažiau matomos.

„WhiteWash Nano Intensive“ balinimo juostelių pakuotės pakanka 14 kartų. Rinkinyje yra 28 gaminio gaminiai.

Privalumai

Kavos likučiai:

Remiantis internete pasirodžiusiomis apžvalgomis, balinimo juostos efektyviai pašalina kavos nuosėdas. Jei geriate šį gėrimą kiekvieną dieną ir dėl to dantys prarado gražią spalvą, šis produktas skirtas jums.

Visiems:

Didelis privalumas yra tas, kad juostas galima lengvai pritaikyti prie kiekvieno danties, neatsižvelgiant į jų dydį ir į tai, ar jos visiškai lygios, ar ne.

Maišas:

Komplekte yra baltas maišelis, kurį naudosite saugiai nešdami balinimo juosteles. Galite pasiimti juos su savimi į ilgesnę kelionę ir būti tikri, kad net už namų ribų galėsite pasirūpinti puikiu dantų baltumu.

Gydymo laikas:

Turiu pripažinti, kad gydymo „WhiteWash Nano Intensive“ trukmė nėra per ilga (tai trunka apie 30 minučių).

Trūkumai

Skonis:

Nors gamintojas teigia, kad „WhiteWash Nano Intensive“ turi mėtinį kvapą, vartotojai teigia, kad tai šiek tiek kartokas poskonis.

3. „Crest 3D Professional“ balinimo juostelės

„Crest 3D Professional“ balinimo juostelės pagamintos iš lanksčios medžiagos ir labai gerai sukimba su dantimis. Dėl šios priežasties jas lengva naudoti ir pasiekti norimų rezultatų. Tai profesionalus produktas, tinkamas naudoti namuose. Jūs neturėtumėte bijoti emalio pažeidimo ar dantų padidėjusio jautrumo problemos atsiradimo.

Juostelės turi būti uždėtos ant viršutinio ir apatinio žandikaulio 30 minučių, tada nulupkite ir praplaukite burną. Pakuotėje yra 7 paketėliai, kurių pakanka 14 dienų balinimo procedūrai.

Produktą moterys rekomenduoja kaip …