Gerai apsirengusios dirbtinės eglutės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Ne visi turime pakankamai laiko prieš Kalėdas gražiai papuošti eglutę. Tačiau tai nereiškia, kad mes negalime papuošti namų Kalėdoms. Idealus sprendimas yra nusipirkti dirbtinį, jau papuoštą medį. Kurį produktą pasirinkti? Pažymėtina įtraukti Kalėdų eglutė vidaXL LED 150 cmkuris buvo pagamintas iš stiklo pluošto. Jis yra patvarus ir nepleiskanoja, todėl ilgą laiką išlaiko puikią išvaizdą. Medį puošia energiją taupantys LED žibintai su automatinio spalvų keitimo funkcija. Taip pat yra plieninis stabilumo stovas. Mes taip pat pasirinkome keletą kitų kalėdinių eglučių, kurios patinka vartotojams. Antras pagal populiarumą yra medis „OneConcept Everwhite 180 LED“o tai neabejotinai bus labai smagu vaikams ir suaugusiems. Tai gaminys su ventiliacijos sistema, kuris lieja dirbtinį sniegą. Mes neturime jaudintis, kad polistireniniai rutuliukai liks ant grindų, nes jie metami į specialų skėtį. Prie eglutės pritvirtintas 30 dalių papuošalų rinkinys.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią dirbtinę eglutę reikėtų rinktis?

Ne visiems patinka puošti eglutę ir daugelis žmonių tam neturi laiko, tačiau mums sunku įsivaizduoti gruodį namus be tokios puošybos. Nepaisant kultūrinio pagrindo, eglutė tapo gruodžio simboliu. Mes tai siejame su gražiu, šeimos praleistu laiku. Taigi, kaip jums patinka gražus medis, kurio nereikia puošti? Atsakymas – dirbtiniai produktai, parduodami parduotuvėse. Jie turi dekoracijų rinkinį, dažnai visam laikui sumontuotą. Toks patogus sprendimas yra vis populiaresnis pasirinkimas. Jei įdomu, kokių bruožų yra geriausiai aprengta dirbtinė eglutė 2021 m., Kviečiame jus į likusį straipsnį.

Pirmasis sprendimas renkantis eglutę susijęs su eglutės dydžiu. Galutiniai produktai yra didelių ir mažų versijų. Aukšti modeliai yra maždaug 150 cm – 180 cm, o žemieji – 30 cm. Jei turite mažą vaiką ar naminį gyvūną ir norite pastatyti medį nepasiekiamoje vietoje, ant spintelės pasirinkite žemą produktą.

Nors eglutę mes siejame su žalia, daugelis gamintojų taip pat siūlo baltus gaminius. Jie atrodo labai estetiški ir modernūs. Jei norite šiek tiek nukrypti nuo tradicijos, tai būtų geras pasirinkimas. Apšvietimas yra privalomas medžio elementas. Mes rekomenduojame gaminius su LED lempomis, kurie sunaudoja mažai elektros energijos. Jei pasirinksite medį su įprastu apšvietimu, jūsų atostogų sezono sąskaitos gali padidėti.

Verta pasidomėti, kaip tvirtinamos dekoratyvinės detalės, ypač kai turite vaikų ir augintinių, kurie juos gali ištraukti. Jei jie nukris, jūsų medis neatrodys labai patrauklus. Rinkoje taip pat yra labai modernių produktų, kuriuose yra įmontuoti garsiakalbiai ir kurie leidžia mums klausytis kalėdinių dainų.

Taip pat svarbu medžiagų kokybė ir konstrukcijos stabilumas. Vartotojai mano, kad geriausiai puošiamos dirbtinės eglutės, kurios yra sertifikuotos ir turi tinkamą, paremtą struktūrą. Jų pagrindas yra specialus medinis ar metalinis stendas arba, kaip ir mažų medžių atveju, jie dedami į mažą vazoną.

Apsirengusios dirbtinės eglutės – reitingas

vidaXL LED 150 cm

„VidaXL LED 150 cm“ yra graži žalia 150 cm aukščio eglutė. Jis turi net 170 šakelių, ant kurių randame 28 7 spalvų LED lempas. Produktas pagamintas iš stiklo pluošto ir metalo, todėl laikomas labai tvirtu.

Ši graži eglutė su spalvingais, putojančiais žiburiais gali būti unikali bet kokio interjero puošmena. Galite juos nustatyti namuose, biure ar parduotuvėje. Kadangi eglutė nėra papildomai papuošta, dekoratyvinius elementus galite pasirinkti patys.

Daugelis žmonių mano, kad tai puikus pasirinkimas, nes medis pritvirtino žibintus, kurių nereikia kasmet nuimti ir vėl pritvirtinti, o tai sumažina darbo, kurį turime praleisti puošdami savo namus, kiekį. Eglutės sulankstymas taip pat nėra problemiškas. Pridedamą stendą ir kitus elementus galima greitai sujungti.

Daugelis žmonių mano, kad „VidaXL LED 150 cm“ yra puiki investicija daugelį metų. Medis yra platus, turi daug adatų ir todėl puikiai atrodo. Net po kelių sezonų mes vis tiek galime turėti gražią kalėdinę dekoraciją.

„VidaXL LED Tree 150 cm“ matmenys: aukštis – 150 cm, skersmuo – 70 cm. Produktas dedamas ant plieninio stovo su keturiomis kojomis. Kalėdų eglutėje yra 8,4 W lempos.

Privalumai

Tvirtumas:

Medis yra tvirtas ir jis nebus sugadintas per greitai. Tam įtakos turi gamybos medžiaga, t. Y. Stiklo pluoštas.

Automatinis lempos spalvos keitimas:

Eglutės žiburiuose nėra programuotojo, tačiau jų spalvos keičiasi automatiškai.

Stabilus stovas:

Stovas iš plieno užtikrina medžio stabilumą ir sumažina jo apvirimo riziką.

Praktiškumas:

Eglutę galime padėti ne tik namuose, bet ir lauke – balkone, terasoje ar važiuojamojoje dalyje.

Nenaudoja daug elektros energijos:

Dėl to, kad medį puošia energiją taupantys LED žibintai, sąskaitos už elektrą nepadidėja. Taigi kiekvieną dieną galime kelias valandas įjungti lempas.

Trūkumai

Nenatūraliai atrodanti karūna:

Vartotojai mano, kad nors eglutė yra gražiai papuošta, ji neatrodo natūraliai ir nelabai imituoja tikrą eglutę.

„oneConcept Everwhite 180 LED“

Jei norite sužavėti savo šeimos narius ir svečius, būtinai įsigykite „oneConcept Everwhite 180 LED“. Tai didelė, 180 cm dydžio eglutė su imituojančio sniego modeliavimu. Toks ornamentas bus gražus jūsų namų kalėdinis priedas. Tai tikrai nustebins ne tik vaikus, bet ir visus suaugusius.

Rinkinį sudaro eglutė, 30 dalių auksinių ir raudonų dekoracijų rinkinys ir LED apšvietimas. Visi rinkinio elementai yra ne tik gerai pagaminti, bet ir gražiai atrodo.

Kaip nutinka, kad nuo eglutės sninga ir jūs galite reguliuoti jos intensyvumą ir klausytis kalėdinių giesmių? Pateiktame medyje yra vėdinimo sistema, kuri per kamieną perneša sniego gniūžtes į medžio viršūnę. Šie tada patenka į skėtį eglutės apačioje. Tada jie grįžta prie bagažinės. Vartotojai turi labai teigiamą nuomonę apie šią savybę, tuo pačiu pabrėždami, kad krentantis sniegas atrodo dar gražiau, kai jį lydi kalėdinės giesmės. Medyje yra garsiakalbis, iš kurio girdimi tokie hitai kaip „Jingle Bells“.

„OneConcept Everwhite 180 LED“ yra 180 cm aukščio ir 100 cm pločio gaminys. Kalėdų eglutėje yra LED žibintai, taip pat 30 dalių dekoracijų rinkinys su rutuliais ir smaigaliu.

Privalumai

Originalus apdaila:

Medžio viduje yra vėdinimo sistema, kuri perkelia mažus polistirolo rutuliukus į medžio viršūnę, kurie tada laisvai patenka tarp medžio spyglių. Tai reiškia, kad jis ne tik gražiai šviečia, bet ir pila dirbtinį sniegą.

Galimybė pridėti muzikinę aplinką:

Jei norime namuose sukurti kalėdinę atmosferą, išskyrus dirbtinį sniegą, medį taip pat galime papildyti muzikine aplinka.

Daugybė dekoracijų:

Komplekte esančių dekoracijų pakanka, kad Kalėdų eglutė būtų efektyviai papuošta. Mums nereikia pirkti papildomų baubų.

Sklandus vėdinimo sistemos reguliavimas:

Mes patys galime reguliuoti oro srauto, išmetančio polistireninius sniego kamuolius, stiprumą, todėl jie visada pateks į audinį skėtį.

Trūkumai

Nelabai tankios šakelės:

Spygliai ant šakelių yra trumpi ir ne per tankūs, todėl pati eglutė neatrodo patraukli. Daugelis žmonių mano, kad, nepaisant dekoracijų, laidai, kurie yra medžio struktūros pagrindas, yra puikiai matomi.

Kalėdų eglutė su LED žibintais

Kalėdinė eglutė su LED žibintais yra 50 cm aukščio gaminys, puikiai tinkantis ne tik namuose, bet ir biure. Tai puiki stalo dekoracija, leidžianti sukurti šventinę atmosferą interjere. Tuo pačiu metu jūs neturite jaudintis, kad eglutė apribos laisvą erdvę kambaryje.

Skiriamasis medžio bruožas yra didelis skaičius papuošalų, kurie buvo pritvirtinti prie šakelių karštu klijais. Produktą puošia dirbtinės puansetijos, kankorėžiai, grandinė, rutuliukai ir LED lempos (galime rinktis iš spalvotų ir baltų žibintų). Kalėdų eglutė stovi ant stovo trimis kojomis, nesijaudinkite, kad ji netyčia nuvertus, ji nuvirs.

Vartotojams medis patiko, nes jis yra mažas ir patvarus. Adatos nepleiskanoja ir nėra dygliuotos. Produktą galima naudoti kelis sezonus. Verta pridurti, kad lempos nėra nuolat pritvirtintos prie šakelių, todėl prireikus galime jas pakeisti kitomis.

Produkto Kalėdų eglutė su LED žibintais yra 50 cm aukščio. Medžio pagrinde yra stendas su trimis kojomis. Kalėdų eglutėje yra eglutės žibintai su 25 šviesos diodais.

Privalumai

Kompaktiški matmenys:

Produktas yra puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems savo kambaryje pasidėti eglutę, tačiau bijantiems apriboti laisvą erdvę. Kalėdų eglutė yra tokia maža, kad tilps ant virtuvės stalviršio ar rašomojo stalo ir tuo pačiu mūsų netrikdys.

Dviejų spalvų žibintai:

Prie medžio pritvirtintos lempos yra dviejų variantų: įvairiaspalvės ir baltos. Dėl lempų spalvos galime nuspręsti patys, todėl produktas tikrai atitiks mūsų pageidavimus.

Gerai pritvirtinti papuošalai:

Kalėdų eglutę puošia puokštės, kankorėžiai, grandinėlė ir dirbtinės puansetijos. Visos minėtos dekoracijos buvo priklijuotos prie šakelių, todėl tiesiai iš dėžutės medis yra paruoštas padėti į pasirinktą vietą.

Trūkumai

Ne gražus stendas:

Kai kurie vartotojai mano, kad stendas, ant kurio tvirtinama eglutė, atrodo nelabai gerai, be to, jį sunku užmaskuoti.

Ar verta pirkti apsirengusią dirbtinę eglutę?

Nors tikra eglutė kvepia ir atrodo gražiai, vis daugiau žmonių nusprendžia įsigyti dirbtinę, jau apsirengusią, eglutę. Šis sprendimas turi keletą svarbių …