Geriausias dažų volelis

Dažų volelis – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

Jei ruošiatės atnaujinti savo butą ir vis dar svarstote, kurį sienų dažų volelį pasirinkti, rekomenduojame mūsų reitingą. Jame yra vartotojų rekomenduojami modeliai. Tikrai kiekvienas ras ką nors sau. Jis atėjo pirmas „Black & Decker BDPR400“. Tai profesionalus dažų volelis, kurį galima naudoti ant įvairių paviršių. Svarbu tai, kad jis bus naudojamas ne tik pastato viduje, bet ir lauke. Šis modelis sveria nedaug, o tai reiškia, kad mums nereikia jaudintis dėl nugaros ar rankų skausmų. Verta pridurti, kad rankena buvo suprojektuota taip, kad ją būtų patogu laikyti ir būtų kuo mažesnė slydimo rizika. Produktas turi specialią dažų dozavimo sistemą, kuri neleidžia ant jo paviršiaus susidaryti dryželiams. Rekomenduojamas produktas, kuris veiks atnaujinimo metu, yra nepraleidžiantis volelis parduodamas praktiškame rinkinyje. Pakuotėje yra modelis su įmontuotu indu lateksiniams ir akriliniams dažams ir ritinėlis, skirtas kampams dažyti sunkiai pasiekiamose vietose. Be to, rinkinyje yra tokie elementai kaip dažų dėklas, nuimama rankena ir indas pilstymui.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį dažų volelį pirkti?

Priešingai nei atrodo, dažų volelį nusprendžia įsigyti ne tik remonto įmonės. Vis dažniau privatūs asmenys nusprendžia patys dažyti savo butą. Todėl nusprendėme paruošti jums vadovą, kuriame bus pateikti svarbiausi klausimai. Pabandysime atsakyti į klausimą – kuris dažų volelis yra geriausias? Perskaičius straipsnį apsispręsti bus daug lengviau, taigi jums nereikės jaudintis, kad pasirinksite produktą, kuris neatitiks jūsų lūkesčių.

Dažų volelis – paskirtis

Pačioje pradžioje turite apsvarstyti, kam iš tikrųjų skirtas volas. Jei nuspręsime atnaujinti, pavyzdžiui, baldą, šepetys bus geresnis sprendimas. Tai tiksliau. Nepaisant to, gamintojai kuria naujesnius, geriau suprojektuotus volus, kurie taip pat gali būti naudojami mažiems darbams atlikti. Tuo pačiu metu parduotuvėse rasite didelius volus luboms dažyti.

Kalbant apie paskirtį, negalima pamiršti ir dažyto paviršiaus tipo, ir naudojamų dažų. Išsamią informaciją šia tema rasite ant pakuotės. Išsiaiškinsime, kokiems dažams volelis skirtas ir ar jis tinka tik lygiems paviršiams dažyti, ar gali būti naudojamas kitais atvejais. Gamintojų dažnai siūlomi modeliai skirti naudoti tiek pastato viduje, tiek išorėje. Tai teigiamai veikia jų funkcionalumą ir daro juos tinkamus naudoti daugelyje situacijų.

Dydis

Galvodami, kokį dažų volelį pasirinkti, negalime nepaisyti jo dydžio. Produkto veikimas priklauso nuo jo, taip pat nuo jo naudojimo paskirties. Jei jums reikia modelio dažyti sienas ir lubas, gerai pasirinkti didesnius variantus. Dėl to mes greičiau baigsime darbą. Mažesni volai tinka dažyti sunkiai pasiekiamas vietas. Taigi geriausia apsirūpinti dideliu ir mažu modeliu.

Rankena

Jei norite nusipirkti geriausią dažų volelį, būtinai pasirinkite modelį su rankena. Jei produktas jo neturi, mums bus daromos papildomos išlaidos, o dar svarbiau – nepradėsime dirbti iš karto. Turėsime eiti į parduotuvę nusipirkti reikalingos prekės. Renkantis modelį su rankena, turime patikrinti, ar jis buvo tinkamai profiliuotas. Geriausia pasiimti produktą ir jį patikrinti. Volas turi gerai tilpti į ranką ir neslysti iš rankos. Gerai sukonstruota rankena suteiks mums komfortą dirbant ir apsaugos nuo skausmo rankose. Mes rekomenduojame pasirinkti modelius, kuriuose rankena pagaminta iš tvirtų ir tuo pačiu minkštų medžiagų. Geriausia, jei medžiaga būtų padengta neslidžia danga, kuri neleistų gaminiui staiga išslysti iš rankos.

Papildomi daiktai

Parduotuvėse randame vadinamąjį rinkiniai, kuriuose yra volelis, rankena ir dažų dėklas. Šio tipo komplektų įsigijimas yra labai geras sprendimas, nes mums nereikės jaudintis dėl kažko praleidimo, todėl negalime pradėti darbo iš karto.

Jei norime, kad šiukšlių dėžė mums tarnautų ilgą laiką, ji turi būti pagaminta iš geros kokybės medžiagų. Taip pat būtina atidžiau pažvelgti į struktūrą. Dažų talpykloje turėtų būti atskira vieta jo įdėjimui, taip pat šiek tiek banguotas paviršius, kuris leis pašalinti ritinio perteklių. Tai padės išvengti dryžių ant sienų ir nešvarumų aplink darbo vietą.

Dozavimo sistema

Įdomus sprendimas, kurį vertina daugelis vartotojų, yra dozavimo sistema. Tai susideda iš to, kad volelyje yra specialus dažams skirtas indas. Tiesiog supilkite jį į vidų ir produktas dozuos pačią spalvą. Tai ypač naudinga žmonėms, kuriems tapyba yra nauja. Modelis pats parenka reikiamą dažų kiekį, kurio dėka paviršius yra tolygiai nudažytas – nėra tarpų ar dryžių. Tačiau geriausia prieš perkant patikrinti, ar baką lengva išimti. Kai kurie vartotojai pastebėjo, kad tai kartais būna sunku, o tai gali vėluoti darbą. Prieš priimdami sprendimą, rekomenduojame perskaityti vartotojų nuomones apie mūsų pasirinktą modelį. Atsiliepimai internete padės mums nustatyti, ar produktas naudojamas sklandžiai.

Dažų voleliai geromis kainomis

Parduotuvėse yra skirtingų dažų volelių skirtingomis kainomis, todėl kiekvienas tikrai ras sau tinkamą modelį. Pigiausi produktai kainuoja apie 20 PLN. Dažnai paaiškėja, kad jie yra labai tvirti ir ilgai tarnauja mums. Jei norime įsigyti profesionalesnį modelį, turime atsižvelgti į daugiau nei 100 PLN kainą. Šio tipo volai paprastai turi dozavimo sistemą, kurią jau minėjome anksčiau. Dėl to tapyba pasirodo lengva net tiems žmonėms, kurie dar niekada nesiėmė tokio tipo darbų.

5 geriausi dažų voleliai. Nuomonės 2021 m

Kad jūsų sprendimas būtų lengvesnis, parengėme dažų volelių reitingą. Palyginimui pasirinkome išbandytus ir vartotojų rekomenduotus modelius.

1. „Black & Decker Roller 35Cm BDPR400“ dažų volelis

„Black & Decker BDPR400“ yra vientisas dažų volelis. Jis gali būti naudojamas tiek vidaus, tiek išorės atnaujinimo darbams. Produktui taikoma 24 mėnesių gamintojo garantija. Modelio svoris yra apie 2 kg.

Produkte naudojamas „Speedy Roller“ yra ypač patogus, todėl lengva pritaikyti spalvas. Modelyje yra universalus dažų talpyklų laikiklis ir išmani dažų tiekimo sistema. Jis apsaugo paviršių nuo purslų dažymo metu ir papildomai užtikrina, kad visi sluoksniai būtų tinkamai padengti. Mums nereikia jaudintis dėl dėmių ant sienos, nes sunaudosime per daug dažų.

Pasak vartotojų, šis volelis bus tinkamas ne tik patyrusiems tapytojams, bet ir žmonėms, kurie dar niekada nesiėmė tokio tipo darbų. Rinkinyje yra praktiškas, išskleidžiamas stovas, leidžiantis per pertrauką padėti įrankį. Rankena yra tinkamai profiliuota, kad mūsų rankos nepavargtų per greitai.

„Black & Decker BDPR400“ dažų volelyje yra 650 ml dažų talpykla. Modelis gali būti naudojamas tiek viduje, tiek lauke. Veleno įdėklas yra 9 mm.

Privalumai

Be dėmių ar purslų:

Pateiktas volelis neabejotinai tiks žmonėms, neturintiems didelės sienų dažymo patirties. Viskas todėl, kad gaminyje buvo praktiškas dažų indas, kuris sumažina dėmių riziką. Be to, jis taip pat apsaugo nuo grindų purslų (nesijaudinkite, kad ant volo uždėsite per daug dažų).

Išskleidžiamas stendas:

Išskleidžiamos pagrindo dėka „Black & Decker BDPR400“ naudoti yra patogu. Jei reikia, volelį galime padėti bet kur ir nesijaudinti, kad jis apvirs.

Figūra:

Modelis turi reikiamą formą, kuri leidžia tiksliai nudažyti ne tik plokščią paviršių, bet ir vietas šalia kampų.

Volelis:

Didelė vartotojų grupė patvirtina, kad volas pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Jei tinkamai tuo pasirūpinsime, tai tarnaus mums daugelį metų.

Ilgis:

Atsižvelgiant į tai, kad gaminys yra gana ilgas, dažant sienas nereikia naudoti kopėčių.

Trūkumai

Patogumas:

Kai kurie žmonės mano, kad volas gali būti šiek tiek lengvesnis.

2. Dažymo rinkinys, nenuvarvėjęs dažų volelis 618

Nelašomasis volelis sienoms dažyti leidžia dažyti bet kokį paviršių nereikalaujant kruopščiai padengti baldų ar grindų. Rinkinys puikiai tinka dažyti medinius paviršius, tapetus, tinką ir paprastas gipso sienas. Volelio užpildymas yra labai paprastas, todėl reikia išmatuoti tik reikiamą dažų kiekį ir išpilti naudojant pritvirtintą indą. Dažymo metu viduje esantys dažai yra nuolat maišomi, o tai leidžia tolygiai padengti paviršių.

Tapybos rinkinyje yra naudingas elementas, tai sulankstyta rankena, kurios ilgis 90 cm. Dėl šio sprendimo vartotojas gali nudažyti didesnį sienų ar lubų paviršių, nelipdamas laiptais. Į ritininį indą reikia pilti tik lateksinius arba akrilinius dažus. Nesvarbu, ar jis skirtas naudoti patalpose, ar lauke. Volas yra 21 cm aukščio ir 16 cm pločio. Modelis skirtas dažyti kampuose ir sunkiai pasiekiamose vietose, jis yra 30 cm aukščio ir 7 cm pločio.

Praktinis tapybos rinkinys yra labai naudingas ir patrauklus žmonėms, …