Geri elektriniai šildytuvai su termostatu

Geriausias elektrinis šildytuvas su termostatu – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

Kelių šildytuvų su termostatu aprašymai pateikiami vėliau straipsnyje. Jei norite įsigyti efektyvų, tvirtą įrenginį, raginame juos perskaityti. Žymus elektrinis šildytuvas su termostatu „AEG RA 5589“ su LED ekranu ir sukamaisiais ratais ant pagrindo. Įranga yra tinkamai pritvirtinta, todėl jos naudojimas mums nekelia jokios grėsmės. Šildytuvo galią galima lengvai reguliuoti. Elektrinis alyvos šildytuvas „Sencor SOH 6109BK“ yra antroje vietoje esantis produktas. Modelyje yra 9 kaitinimo elementai. Galima pasirinkti iš 3 temperatūros nustatymų. Pažymėtina ECO režimas, leidžiantis taupyti energiją.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį elektrinį šildytuvą su termostatu turėčiau pasirinkti?

Atėjus rudeniui, o vėliau ir žiemai, dauguma žmonių, ypač gyvenantys vienkiemiuose, pradeda galvoti apie šildymą. Kadangi pastato šilumos izoliacija skiriasi, vis daugiau žmonių nusprendžia įsigyti papildomą šildytuvą. Elektros energijos kainos nuolat auga, todėl energiją taupantys modeliai yra populiariausi.

Be abejo, lemiamas veiksnys renkantis šildytuvą yra jo galia. Kuo didesnis paviršius, kurį norime pašildyti, tuo didesnė turėtų būti gaminio galia. Galimi modeliai svyruoja nuo 0,4 kW iki 3 kW. Tačiau reikia nepamiršti, kad prietaisai, kurių galia yra mažesnė nei 1 kW, tinka tik labai mažoms patalpoms. Tikrai galingi radiatoriai pradeda veikti 1,5 kW galia ir jie gerai sušildys didelius plotus. Vidutinis kambario, kurio aukštis yra 2,8 metrai, šildymo poreikio keitiklis vienam kvadratiniam metrui yra 85 W.

Rinkoje yra platus šildytuvų pasirinkimas, tokių kaip konvektoriai, alyvos, halogeniniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai ar ventiliatorių šildytuvai, paprastai vadinami farelka. Pastarasis yra populiarus šildant mažus kambarius.

Geras radiatorius taip pat turėtų turėti termostatą, kuris leistų mums reguliuoti galią. Termostatas yra įtaisas, sukurtas palaikyti mūsų nustatytą temperatūrą automatiškai įjungiant ir išjungiant šildymą. Ši funkcija ypač naudinga, kai keičiasi metų laikai, kai šalta, tačiau interjeras vis dar nešildomas arba pastatų sienos jau labai šaltos. Geriausias elektrinis šildytuvas su termostatu 2021 m. Suteikia galimybę programuoti operaciją. Tada tokia įranga savaime įsijungs, kai kambario temperatūra bus žemesnė nei mūsų nurodyta kaip minimali. Termostatu valdomi šildytuvai yra labai patogu. Pakanka įjungti įrenginį ir užprogramuoti temperatūrą, kuri geriausiai atitinka mūsų pageidavimus. Dėl to nereikės nuolat išjungti ir vėl įjungti produkto.

Elektrinis šildytuvas su termostatu – reitingas

1. „AEG RA 5589“ alyvos šildytuvo 11 šonkaulių

„AEG RA 5589“ yra aliejumi kūrenamas elektrinis šildytuvas su termostatu už gerą kainą. Siekiant palengvinti jo patalpinimą kambaryje, gaminys tvirtinamas ant 4 ratų.

Tai modelis, kurio maksimali galia yra 2000 W – mes galime jį reguliuoti vienu iš 3 lygių. Išorinio ar vidinio gedimo atveju „AEG RA“ turi apsauginį jungiklį, kuris nedelsdamas išjungia maitinimą. Jungiklis taip pat veikia, jei šildytuvas apvirsta ir produktas perkaista. Dėl to įranga yra saugi kasdien. Taip pat gaminyje yra LED ekranas (jis mums rodo aplinkos temperatūrą tiek Celsijaus, tiek Farenheito laipsniais). Jis veikia esant standartinei įtampai iš lizdo, t. Y. 230 V.

Prietaiso matmenys yra šie: plotis – 430 mm, aukštis – 620 mm ir gylis – 290 mm, o jo svoris yra tik 11,1 kg. Radiatorius turi teigiamą vartotojų nuomonę. Juos ypač džiugina 24 valandų laikmačio funkcija.

AEG RA 5589 yra labai geras elektrinis šildytuvas su termostatu iki 300 zlotų. Įrangos matmenys: Plotis – 43 cm, aukštis – 62 cm ir gylis – 29 cm.

2. „Sencor SOH 6109BK“ elektrinis alyvos šildytuvas

Pristatome „Sencor SOH 6109BK“ elektrinį alyvos šildytuvą, kurio galia 2000 W. Jūs galite lengvai reguliuoti temperatūrą nuo 5 iki 35 laipsnių C. Prietaiso matmenys yra tokie: Gylis – 24,3 cm, plotis – 43,5 cm o aukštis – 64 cm. Jo svoris yra 12,2 kg.

Radiatorius turi 9 juodus pelekus. Santykinai didelis LED ekranas leidžia lengvai pasirinkti tinkamus nustatymus. Pagrindas turi 4 ratus ir rankeną patogiam nešiojimui. Taip pat yra atskira vieta laido apvyniojimui ant radiatoriaus. Įranga nereikalauja priežiūros, alyvos keisti nereikia. Prietaisas išsiskiria tyliu veikimu.

Tiesa, „Sencor SOH 6109BK“ elektrinis alyvos šildytuvas sulaukia gerų pirkėjų atsiliepimų. Įranga laikoma efektyvia, lengvai naudojama ir estetiškai pagaminta. Modelis apsaugotas nuo perkaitimo.

Elektrinis tepalų šildytuvas „Sencor SOH 6109BK“ susideda iš 9 pelekų. Didžiausia prietaiso galia yra 2000 W.

3. „Thermoval“ elektrinis konvektorinis šildytuvas 2000W 2420000

„Thermoval 2000 W“ yra modernus elektrinis konvektorinis šildytuvas, skirtas montuoti ant sienos. Šios įrangos atveju naudojamas oro konvekcijos reiškinys, kuris garantuoja pagreitintą šildymą.

Produktas pagamintas iš presuoto plieno lakšto, papildomai padengto antikoroziniu sluoksniu ir lakuojančiu laku. Visuma atspari aukštai temperatūrai. Tinkama lamelių forma leidžia švelniai ir tolygiai paskleisti šiltą orą aplink kambarį.

„Thermoval 2000 W“, kaip ir kiti geriausi elektriniai šildytuvai su termostatu, leidžia nustatyti vieną iš 8 laipsnių temperatūros (sklandžiai reguliuojant galima nustatyti bet kokią temperatūrą nuo 6 iki 30 laipsnių C.). Be to, ji turi funkciją, apsaugančią prietaisą nuo užšalimo ir perkaitimo, taip pat apsaugo nuo elektros šoko, II klasės.

Vartotojai atrodo labai patenkinti šio produkto įsigijimu ir aukšta jo apdirbimo kokybe. Jie pabrėžia, kad modelis yra tinkamas montuoti biuruose ir gyvenamosiose patalpose.

„Thermoval 2000W“ yra šildytuvas, skirtas montuoti ant sienos. Jo korpusas pagamintas iš dengto plieno lakšto.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

„Gorenje“ ARBA 2300 PEM

„Gorenje OR 2300 PEM“ yra nedidelis alyvos radiatorius su patogiu termostatu. Produktas turi 4 ratus, todėl galime patogiai jį transportuoti tarp kambarių. Ekrane rodoma aplinkos temperatūra Celsijaus arba Farenheito laipsniais – atsižvelgiant į mūsų nustatymus.

OR 23OO PEM modelio galia yra 2300 W (šis šildytuvas rekomenduojamas patalpoms, kurių matmenys ne didesni kaip 30 m2). Atitinkantis visus saugos reikalavimus, jame taip pat įrengta apsauga nuo perkaitimo, kuri taip pat veikia apvirtus. Todėl tai leis mums išvengti pavojingų situacijų, kurios netgi gali užsidegti.

Šiame įrenginyje yra modernus LED ekranas. Radiatoriaus matmenys yra tokie: plotis – 280 mm, aukštis – 640 mm ir gylis – 420 mm. Vartotojai patenkinti intuityviu, nesudėtingu modelio veikimu. Jie taip pat pažymi, kad gaminys yra elegantiškos plieno spalvos, dėl kurio jis gerai atrodys daugelyje interjerų.

»Naršykite ankstesnių metų produktus