Geri „Philips Azur“ lygintuvai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Ar svajojate apie „Philips Azur“ lygintuvą, bet kyla problemų renkantis? Perskaitę mūsų reitingą, tikrai greitai rasite tinkamą modelį. Apibūdiname populiariausią minėto gamintojo įrangą, ir ji yra visų pirma „Philips Azur Performer Plus GC4527 / 00“. Tai 2600 W prietaisas, kuris greitai įkaista ir efektyviai pašalina raukšles iš įvairių tipų audinių. Jis gamina karštą garų srautą, jei reikia, galite naudoti stiprų smūgį. Lygintuvo padas buvo profiliuotas taip, kad būtų galima patogiai lyginti net tarp klostių ar sagų. Verta pridurti, kad jis atsparus įbrėžimams. Aparatinė įranga yra antra reitinge „Philips Azur GC4532 / 20“, kurio galia yra 2400 W. Jame yra lašėjimo stabdiklis, todėl, nustačius žemą temperatūrą, vanduo iš kojos kanalų netekės. Lygintuvas turi ilgą maitinimo laidą ir yra lengvas, todėl lyginti yra patogiau.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Philips Azur“ lygintuvą turėčiau pasirinkti?

Daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be lygintuvo, nes būtent šis prietaisas leidžia mums kasdien atrodyti elegantiškai ir tvarkingai. Suglamžyti drabužiai dažnai yra didelė problema, tačiau tinkamai parinkta įranga padės mums greitai su ja susidoroti. Kitame vadove rasite keletą vertingų patarimų, kurie padės įsigyti tobulą modelį. Mes taip pat pridėjome 3 „Philips Azur“ produktų sąrašą, kurie, mūsų manymu, gali patenkinti net labai didelius lūkesčius.

Kodėl pasirinkome „Philips Azur“ produktus? Viskas dėl to, kad lyginimas tokio tipo prietaisais gali tapti itin lengvas ir malonus. Minėto prekės ženklo garų lygintuvai yra funkcionalūs ir naudoja šiuolaikines technologijas, kurios vis dar retos. Nusprendę pirkti tokią įrangą, galime pastebėti, kad atsikratyti užsispyrusių raukšlių nebūtinai turi būti varginantis arba užtrukti per daug laiko.

Renkantis naują lygintuvą, dažniausiai turime nuspręsti, kuris tipas mus labiausiai domina. Šiuo metu garo modeliai yra populiariausi, nes jie leidžia mums lyginti dviem būdais, ty sausu ir šlapiu. Daugeliu atvejų paaiškėja, kad lyginimas garais yra daug efektyvesnis ir saugesnis audiniams, ypač subtiliems. Todėl visi, kurie norėtų greitai ir efektyviai lyginti, turėtų siekti garo gaminio.

Geriausias „Philips Azur“ lygintuvas 2021 m. Turėtų turėti pakankamai galios, galimybę lengvai reguliuoti temperatūrą ir taip pat gaminti didelį kiekį garų per minutę. Kalbant apie galią, jos minimali vertė turėtų būti maždaug 2000 W. Kuo ji didesnė, tuo greičiau prietaisas bus paruoštas veikti.

Lyginimo temperatūrą galima reguliuoti trimis būdais, atsižvelgiant į gaminį. Dažniausiai jo vertė nustatoma naudojant rankenėlę, tačiau modernesniuose lygintuvuose yra ekranas su šviesos diodais arba specialūs mygtukai. Tai idealus sprendimas žmonėms, vertinantiems patogumą ir patogumą naudotis buitine technika. Nepaisant to, rankenėlė paprastai leidžia mums tiksliai nustatyti temperatūrą.

Garų lygintuvų atveju labai svarbus yra susidarančių garų kiekis. Paprastai šis parametras yra apie 50 g / min. Ir to pakanka greitai išlyginti net labai raukšlėtus drabužius. Kuo didesnis garų kiekis, tuo greičiau galime išlyginti audinį (kartais net nereikia drabužių sukti į vidų, nes užtenka lyginti).

„Philips Azur“ lygintuvai – reitingas

„Philips Azur Performer Plus GC4527 / 00“

„Philips Azur Performer Plus GC4527 / 00“ modelis yra 2600 W lygintuvas, kurio garo galia siekia iki 50 g / min. Tai reiškia, kad lyginimas pateikto prietaiso pagalba gali būti labai efektyvus ir malonus. Automatinis garų reguliatorius automatiškai parenka jo kiekį, priklausomai nuo audinio. Šis sprendimas reiškia, kad jums nereikia jaudintis, kad sugadinsite drabužius ar kelis kartus juos lyginsite, kad atsikratytumėte didelių raukšlių.

Lygintuvo padas suprojektuotas taip, kad būtų galima lyginti net sunkiai prieinamas vietas. Jis turi smailų galiuką, lygią formą ir specialų griovelį, skirtą lyginti vietas aplink sagas. Įmontuotas kalkių indas surenka kalkių daleles, kurios išsiskiria spaudžiant, o tada jos nuplaunamos. Tokiu būdu jūsų lyginimas ir įrangos naudojimas kiekvieną kartą yra toks pat efektyvus.

Vartotojai įvertino „Philips Azur Performer Plus GC4527 / 00“ įrenginį ne tik dėl efektyvaus lyginimo, bet ir dėl patogumo naudotis. Lygintuvas lengvas, todėl jį laikanti ranka per greitai nepavargsta.

Garų lygintuvo „Philips Azur Performer Plus GC4527 / 00“ galia yra 2600 W. Jo garo galia siekia iki 50 g / min. Kabelio ilgis yra 2 m.

Privalumai

Automatinis garų reguliatorius:

Įrangoje yra automatinis garų reguliatorius, reguliuojantis garo kiekį pagal audinio tipą.

Akmens konteineris:

Lygintuve yra įmontuotas indas, kuriame eina kalkių nuosėdos, išsiskiriančios lyginant.

Trigubas tikslumo patarimas:

Dėl „Triple Precision“ antgalio galime lengvai išlyginti tarpą tarp mygtukų ar klostių. Tai patvirtino žmonės, sutikę su „Philips Azur“ lygintuvų testu.

Patvari pėda:

Prietaiso koja buvo padengta titano oksidu. Tai gerai slenka audiniais ir yra atspari įbrėžimams.

Aukšta įtampa:

Įranga yra labai galinga, greitai įkaista ir efektyviai pašalina raukšles iš audinių.

Trūkumai

Tangling kabelis:

Tiesa, kad kabelis yra tinkamo ilgio, tačiau po kurio laiko jis pradeda susipainioti, o tai šiek tiek sumažina prietaiso naudojimo patogumą.

„Philips Azur GC4532 / 20“ lygintuvas

Pažymėtina įranga yra „Philips Azur GC4532 / 20“. Tai 2400 garų modelis, kurio garų srautas yra iki 45 g / min. Esant labiau užsispyrusiems raukšlėms, galime naudoti stiprų srovės smūgį, iki 180 g. Įrenginyje yra 300 ml vandens talpa ir purkštuvas.

Lygintuvas turi neslidžią rankeną, todėl jis saugiai telpa rankoje. Be to, jis nėra per sunkus, todėl drabužių lyginimas tampa patogesnis. Į indą galime pilti čiaupą arba filtruotą vandenį. Įrenginį nukalkinti nėra sunku, tam naudojama „Quick Calc Release“ funkcija.

Įranga surinko daug teigiamų vartotojų atsiliepimų. Juose galite perskaityti, kad lygintuvas yra patogus, labai greitai įkaista, o padas atsparus įbrėžimams. Dėl anti-calc sistemos neturime jaudintis, kad garų kanaluose nusės kalkės (tai gali trukdyti ištekėti karštam srautui). Be to, prietaisas atrodo gražiai, turi baltą ir mėlyną korpusą.

„Philips Azur GC4532 / 20“ yra geras „Philips Azur“ lygintuvas iki 200 PLN. Jo galia yra 2400 W. Įranga turi 2 m maitinimo laidą.

Privalumai

Greitas skaičiavimo leidimas:

Įrenginyje įdiegta „Quick Calc Release“ funkcija, kad būtų galima greitai pašalinti kalkes. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išimti indą su nuosėdomis, nuplauti ir vėl įdėti į korpusą.

Nuolatinis garų srautas:

Lyginimo metu lygintuvas nuolat gamina karštą garų srovę. Tai žymiai palengvina raukšlių pašalinimą.

Greitas šildymas:

Mums nereikia per ilgai laukti, kol įranga sušils iki reikiamos temperatūros. Taigi lyginimas užtrunka šiek tiek mažiau laiko ir galime sutaupyti akimirką sau.

Lašinamasis sustojimas:

Kadangi lygintuvas turi lašėjimo stabdymą, lyginant žemoje temperatūroje, iš garų kanalų neteka vanduo. Taip išvengsite dėmių ant drabužių.

Trūkumai

Nėra automatinio temperatūros pasirinkimo:

Prietaisas neturi galimybės automatiškai pasirinkti tam tikro audinio temperatūros, todėl mes turime tai padaryti patys (tai ne visada lengva).

„Philips Azur GC4901 / 10“ lygintuvas

„Philips Azur GC4901 / 10“ prietaisas labai greitai įkaista ir efektyviai pašalina raukšles iš įvairių medžiagų. Taip yra dėl labai didelės galios, kuri yra 2800 W. Geležis gamina garų srautą iki 50 g / min. Jei reikia, taip pat galime naudoti stiprų iki 220 g poveikį.

Išskirtinis įrangos bruožas yra labai tvirta ir lygi „SteamGlide Elite“ koja, kuri rodo padidėjusį atsparumą įbrėžimams. Jis taip pat turi praktišką nukalkinimo parinktį, kuri pašalina apnašas per 15 sekundžių. Lygintuvas sveria 1,67 kg, o matmenys yra: 12,8 cm x 15,3 cm x 31,95 cm. Vandens bako talpa yra 300 ml.

Pateiktas modelis patraukė pirkėjus, nes jis turi labai ilgą laidą. Tai leidžia laisvai manevruoti lygintuvą per visą lyginimo lentos paviršių. Vienas svarbiausių įrangos pranašumų yra automatinio išjungimo funkcija, neleidžianti jai perkaisti ir trumpam jungti elektros sistemos.

„Philips Azur GC4901 / 10“ modelis sukuria garų srautą iki 50 g / min. Prietaiso galia yra 2800 W, o laido ilgis – 2,5 m.

Privalumai

Automatinio išjungimo funkcija:

Po tam tikro neveikimo laikotarpio lygintuvas išsijungia automatiškai. Tai įvyksta po 30 sekundžių, kai atsistoja ant kojos, arba po 8 minučių, kai atsistoja tiesiai. Tai apsaugo nuo prietaiso perkaitimo, taip pat užkerta kelią gaisrui dėl trumpojo jungimo elektros sistemoje.

Nuimamas akmeninis konteineris:

Nukalkinimo metu nuosėdos kaupiasi specialiame inde, kurį galima lengvai pašalinti ir išskalauti. Tai neilgai trunka.

Patogus lyginimas:

Lygintuvas yra gana sunkus, tačiau daugeliui žmonių tai pranašumas. Viskas todėl, kad nebūtina stipriai spausti prietaiso kojos, kad atsikratytumėte raukšlių iš storų audinių. Be to, garo gamyba nėra susijusi su dideliu triukšmu.

Trūkumai

Nepatogus vandens bako užpildymas:

Užpildyti vandens rezervuarą nėra labai patogu, ir viskas per gana mažą angą.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

„Philips Azur Performer GC3802 / 20“

Visi, …