Geriausias čiulptukas – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Šių produktų nebėra

Lovi 22/807

Dinamiškas čiulptukas „Lovi 22/807“ yra antrasis pasiūlymas. Produktą sukūrė neurologai, todėl galite būti tikri, kad jūsų vaikas yra saugus. Gydytojai įsitikino, kad spenelis leidžia kūdikiui išlaikyti natūralų žindymo refleksą. Taip yra dėl gaminio formos, imituojančios spenelį.

Jis buvo mediciniškai ištirtas ir turi visus reikalingus patvirtinimus. Čiulptukas „Lovi“ ne tik netrikdo žindymo reflekso, bet ir užkerta kelią įkandimo refleksui bei užtikrina, kad kūdikis laisvai rytų ir kvėpuotų. Spenelių skydas buvo profiliuotas taip, kad vaikas galėtų laisvai kvėpuoti per nosį. Tuo pačiu šis modelis neturi neigiamos įtakos kalbos ir įkandimo vystymuisi.

Be to, jame nėra pavojingų ingredientų, o specialios skylės neleidžia dirginti subtilaus kūdikio odos. Rinkinyje yra higieninis gaubtas, apsaugantis spenį nuo mikrobų. Produktas buvo įvertintas daugelio tėvų, taip pat dėl ​​estetikos, bet labiausiai dėl raminančio poveikio. Be to, tėvai labai vertino produkto kokybę.

„Lovi 22/807“ yra dinamiškas čiulptukas kūdikiams. Modelis sukurtas palaikyti sveiką žindymo procesą, kuris turėtų trukti nuo 3 minučių iki 6 minučių. Pirkdami gausite 2 spenius, 2 užvalkalus ir kapsulę šiems elementams laikyti.

Privalumai

Patogumas:

Ant spenelio paviršiaus yra keletas skylių, leidžiančių laisvai tekėti orui. Be to, pakankama ventiliacija neleidžia seilėms kauptis burnos kampuose.

Lengvas valymas:

Produktas pagamintas iš medicininio silikono, todėl yra saugesnis. Be to, jis laikomas lengvai valomu. Pakanka pakišti spenį po tekančiu vandeniu, kad atsikratytumėte bakterijų, nereikia užplikyti žinduko.

Jėga:

Produktas yra lankstus ir minkštas. Tai reiškia, kad kūdikis neturi problemų dėl čiulpimo ir įkandimo. Kramtymo laikotarpiu jūsų kūdikis negalės sukramtyti silikono.

Ugdo gerus įpročius:

Tai dinamiškas produktas, o tai reiškia, kad silikonas siurbimo metu veikia pats. Daugelis tėvų pripažįsta, kad šio produkto dėka jų kūdikiui yra daug lengviau naudoti buteliuką, nes jie turi gerus čiulpimo įpročius.

Trūkumai

Pažvelk:

Spenelio antspaudas nėra nuolatinis ir ilgainiui gali nusidėvėti, jei vaikas jį dažnai naudoja.

„Nuk Genius“ 729 726

Geras ir pigus silikoninis spenelis raminantis „NUK Genius 729.726“ yra dar vienas dėmesio vertas produktas. Jis turi patogią rankeną, prie kurios galite pritvirtinti grandinę. Jis yra 0-3 dydžio, iš kurio 0 dydis skirtas vaikams nuo 0 iki 2 mėnesių.

Šis modelis yra labai minkštas. Specialistai pašalino per didelį žandikaulio spaudimą. Produktas sukurtas bendradarbiaujant su odontologu dr. med. dent. von Treuenfelsas. Tai ne tik veikia raminančiai, bet ir prisideda prie sveiko kūdikio vystymosi. Anatominė spenelio forma yra panaši į spenelio formą, todėl vaikas, vartojantis šį produktą, nepraranda galimybės žįsti krūtį.

Šis modelis taip pat turi labai praktišką NUK oro išleidimo sistemą, kurios dėka kūdikis įsiurbia, iš spenelio gali išeiti oras. Produktas yra ypač atsparus aukštai temperatūrai ir UV spinduliams. Galime garuoti be baimės. Tai labai vertina tėvai. Ne tik dėl puikios konstrukcijos ir naudojamų sprendimų, bet ir dėl spalvingos išorės.

„Nuk Genius 729.726“ modelis yra čiulptukas, sukurtas atsižvelgiant į labai mažus vaikus. Produkto dydis yra 0, o tai reiškia, kad jis skirtas vaikams iki 2 mėnesių amžiaus.

Privalumai

Figūra:

Spenelis atrodo panašiai kaip spenelis. Streso ar diskomforto metu kūdikiai stipriai čiulpia motinos krūtį, o tai, deja, sukelia skausmą moterims. Kūdikis yra kaprizingas ir nori žįsti, tačiau atsisako valgyti, todėl tokio spenio naudojimas yra labai geras sprendimas.

Lankstumas:

Produktas yra minkštas ir lankstus, todėl gali lengvai prisitaikyti prie kūdikio burnos formos.

Oro sistema:

Ant apvalkalo yra 2 didelės skylės, leidžiančios kūdikiui laisvai kvėpuoti. Be to, silikone yra įdubę nedideli kanalai, kurie užtikrina laisvą oro srautą.

Trūkumai

Pažvelk:

Tai baltas manekenas, tik kabliukas yra rausvas. Tokios spalvos nėra patrauklios visiems.

Kaina:

Nors tai labai geras produktas, jo kaina yra gana aukšta.

„Tommee Tippee“ 6–18 mln

Latekso spenelis „Tommee Tippee“ yra penktasis mūsų pasiūlymas. Produkte nėra bisfenolio A. Jis rekomenduojamas vaikams nuo 6 iki 18 mėnesių. Jis yra ortodontinės formos ir puikiai tinka kūdikio burnai. Be to, skydas buvo suprojektuotas taip, kad būtų užtikrinta pakankama oro cirkuliacija ir išvengta odos paraudimo aplink burną.

S.Šlapimas yra ryškių spalvų, su įdomiais paveikslėliais, todėl jis puikiai tiks vyresniems nei 6 mėnesių vaikams, kurie pradeda daugiau dėmesio skirti aplinkiniams dalykams. Produktas parduodamas dviejų pakuočių. Jei norite įsigyti čiulptuką, kuris palaiko natūralų jūsų dantenų ir dantų vystymąsi, „Tommee Tippee“ yra produktas, kurį turėtumėte pasirinkti.

Tėvai taip pat patvirtina, kad vaikai, naudojantys šį čiulptuką, nepatiria didesnių įkandimo problemų nei klasikinius modelius neturintys kūdikiai, neturintys tokių savybių. Be to, šie speniai yra labai patrauklūs kūdikiams. Vartotojai taip pat labai vertino gamyboje naudojamų medžiagų kokybę.

Mūsų greita apžvalga padės jums rasti tinkamą manekeno grandinę. Prieš kurdami šį reitingą, mes patikrinome, kuriuos produktus vartotojai vertina labiausiai, ir jų aprašymus galite rasti žemiau. Interneto vartotojai tam pritarė „Disney Mickey Mouse Nuk“ yra geriausias modelis rinkoje. Produktas yra labai gražus, todėl tėvams ir vaikams tai tikrai patiks. Raudona grandinė baigta grafika su pelės Mikiu logotipu, kuris yra daugelio vaikiškų filmų herojus. Čiulptuką pritvirtinti yra labai paprasta, tačiau jis turi turėti specialų laikiklį. Dėl to produktas neišbyrės ir nepasimes. Daugeliui tėvų patiko, kad pateiktas modelis buvo pagamintas iš geros kokybės medžiagų, saugių kūdikiui. Todėl jums nereikia jaudintis dėl to, kas nutiks, kai jūsų kūdikis paims grandinę į burną. Kitas produktas, kurį dažnai pasirenka globėjai, yra Canpol naujagimis. Šis pakabukas turi patogų spaustuką, todėl jums nebus sunku uždėti dantuką. Saugumo dėka spenelis nenukris ir nešvarus.

Kokią čiulptukų grandinę pirkti?

Pirkinių vadovas

Pirmaisiais gyvenimo mėnesiais kūdikiai nesiskiria nuo čiulptuko. Tačiau gali atsitikti taip, kad mažylis netenka jo eidamas ar namuose, todėl jis verkia ir tampa nervingas. Norėdami išvengti tokių situacijų, galime nusipirkti specialią grandinę. Tokie gaminiai yra ne tik praktiški, bet ir itin estetiški. Patikrinkite, kaip pasirinkti modelį, kuris atrodo įdomus ir saugus mažyliui.

Vykdymo medžiaga

Čiulptuko grandinė turi būti pagaminta iš medžiagų, kuriose nėra kenksmingų ir toksiškų medžiagų (tokių kaip, pavyzdžiui, bisfenolis A). Be to, produktas turėtų būti patvarus ir atsparus pažeidimams. Visa tai tam, kad mažesnis vaikas nesutrūktų grandinės dėl stipresnio vilkimo. Dauguma modelių yra pagaminti iš geros kokybės plastiko, galbūt minkštos ir storos juostelės.

Klipas

Norint pritvirtinti čiulptuką prie kūdikio drabužių, jums reikia spaustuko. Atsižvelgiant į tai, kad šis elementas paprastai yra komplekte, jo nereikia pirkti atskirai. Svarbiausia, kad spaustukas būtų patvarus ir būtų tvirtinamas bei atsegamas viena ranka. Jis pagamintas iš plastiko arba metalo (be nikelio).

Kūdikiai noriai kiša pirštus į burną, taip pat daiktus, kuriuos gali suimti rankose. Geriausia čiulptukų grandinė turi spaustuką su didelėmis skylėmis. Šis sprendimas padidina mažylio saugumą, kai žaisdamas jis įdeda gaminį į burną, ir mes negalėsime to išvengti.

Saugumas

Pažvelgus į produkto struktūrą, galėsite rasti atsakymą į klausimą: kokia yra geriausia čiulptukų grandinė. Saugus modelis neturi labai mažų elementų, kuriais vaikas galėtų užspringti. Mes daugiausia kalbame apie karoliukus ir panašius dekoratyvinius elementus. Nors jie padidina grandinės patrauklumą, jie gali pasirodyti itin pavojingi ir kelti grėsmę mažylio sveikatai ar gyvybei. Taip pat visada turėtumėte patikrinti, ar produktas yra sertifikuotas CE, ar tinka tam tikro amžiaus vaikams ir ar atitinka pagrindinius Europos Sąjungos nustatytus standartus.

Prisitaikymas prie spenio

Ne visos grandinės tinka visų tipų čiulptukams ir turime tai prisiminti. Šiuo klausimu daug kas priklauso nuo to, kaip atrodo kabliukai. Kai kurie prekės ženklai siūlo universalius modelius, kuriuose yra audinio kilpa, o ne formos spaustukas. Renkantis tokį gaminį, jums neturėtų kilti problemų pritvirtinant jį prie čiulptuko.

Reguliuojamas

Parduotuvėse esančių produktų ilgis skiriasi. Kasetės formos dėl reguliavimo dažnai leidžia mums jas sutrumpinti arba pailginti. Nepamirškite nepailginti grandinės patys, pritvirtindami, pavyzdžiui, papildomus karoliukus. Mes galime tai padaryti nekompetentingu būdu, dėl kurio produktas taps labiau pažeidžiamas. Tai sumažina jo naudojimo saugumą.

Dizainas

Kalbant apie dizainą, spenelių grandinės gali labai skirtis. Tokie gaminiai yra įvairiaspalviai ir dekoruoti įdomiais motyvais, daugiausia gyvūnais, gėlėmis, širdimis ir netgi vaikų mėgstamų pasakų personažais. Tiesa, kad išvaizda neturėtų turėti lemiamos įtakos, kurią žindukų grandinę pasirinkti, tačiau mes taip pat neturime to visiškai ignoruoti. Estetinis modelis atrodo gerai …